KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
Portal Pisarski » Wspólne Pisanie » Pojedynki literackie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
Autor
KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 21-05-2016 22:24
KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI

Po emocjonujących czytaniach jurorzy przyznali swoje punkty i wytypowali zwycięzców. Różnice punktowe są niewielkie, co wskazuje na bardzo wyrównany poziom konkursowych opowiadań. Niełatwo napisać opowiadanie erotyczne, a najbardziej rozerotyzowane to wyczyn na skalę światową :)

Najpierw lista nagród:

Miejsce I – najstarszy na świecie traktat o miłości

Miejsce II – komiks dla dorosłych

Miejsce III – intrygujący zestaw damsko-męski



Wyróżnienia są nagradzane przez wyróżniających jurorów według ich własnego uznania.


Jury w najlepszym możliwym składzie zadecydowało co następuje:


Miejsce I - Łąka - autor - ALEA

Miejsce II - Kariera zaciętego rozporka - autor - NICZYJA

Miejsce III - Najbardziej rozerotyzowane opowiadanie świata, czyli zaślubiny z Niewiadomokim - autor - BEMIK


Gratulujemy! Pomysłowość, wykonanie, gracja, humor i klimat zwycięskich opowiadań to po prostu majstersztyk.


------------------------------

A oto teksty wyróżnione przez jurorów:

Dobra Cobra - Jak zostałam lesbijką Niczyja

"Miłość zakazana, nieobyczajna, potępiana. Z góry skazywana na klęskę z powodu niemożności posiadania potomstwa (we wszystkich czasach, oprócz naszych nowoczesnych dla białego człowieka, wedle dzietności określało się siłę i dumę rodów oraz ich błogosławieństwo). Przetrwała, mimo piętnowania, a obecnie jest w rozkwicie.
Nowoczesność? Znak czasu? Oznaka schyłku człowieczeństwa?
Co takiego może dać kobieta innej kobiecie, a czego nie może dać jej mężczyzna? Czy łatwiej
w ten sposób kochać w większych ośrodkach ludzkich?
Być może ten tekst nie odpowie na powyższe pytania. Z pewnością przybliża natomiast intymność par homoseksualnych. Zresztą, jak ktoś kocha, nie liczą się dla niego określniki. W każdym rodzaju związku.
Autorka w piękny sposób przybliża nam ten odcień miłości.”

Jasna69 – Szczenię mongoloid

"Tekst ujął mnie prostotą podejścia do tematu i optymistycznym przekazem – dojrzała miłość nie oznacza łóżkowej nudy, a świadomość potrzeb partnera może dawać nieustającą radość z ich spełniania. Niby nic, ale jakże cenne nic. Porozumienie bez słów."

msh – Ars amandi – miniatura maak

"Czekałem na tekst, w którym będzie mało erotyki, ale będzie "ociekał" erotyzmem. "Ars amandi" nie spełnia do końca tego warunku, ale jest mu najbliższy. Wiem, że nie każdy lubi taki język i sposób narracji, ale mnie tekst rozbawił (plus) i czułem w nim erotyzm pomimo braku "seksualnych ekscesów" (duży plus). Dlatego na wyróżnienie wybieram tę miniaturę."

Izolda – Napar z ziół Jonasz

"Napar z ziół - za coś czego nie widać gołym okiem, a jest ukryte w warstwie ulotnej."

akacjowa agnes – Dwa słońca notoco

"Wyróżniam ten utwór, gdyż dotyka moich najczulszych zakamarków i trafia w to, co mi najbliższe: moje dwa słońca. Tekst jest lekki, przyjemny i wyraźnie pokazuje, że należy podążać za swoją pasją."

Juror Miroslaw Sliwa nie przyznał wyróżnienia, gdyż żaden z utwór nie spełnił jego oczekiwań. Surowy i wymagający juror to podstawa dobrego jury.


Poniższa tabela przedstawia kompletny werdykt komisji:

TABELA WYNIKÓW

Oto wszystkie zgłoszone do konkursu utwory w kolejności rankingowej:

1. Łąka

2. Kariera zaciętego rozporka

3. Najbardziej rozerotyzowane opowiadanie świata, czyli zaślubiny z Niewiadomokim

4. Jak zostałam lesbijką

5. Szczenię

6. Dwa słońca

7. Błękitny motyl

7. Autobus numer cztery

9. Opowiadanie rozerotyzowane

10. Pionowy uśmiech

11. Ars amandi – miniatura

12. Napar z ziół

13. Tajemnice natury

14. Poopowiadam Ci


Gratulujemy pomysłów, odwagi i pióra. Wziąć udział w TAKIM konkursie to poważne przedsięwzięcie.

Niedługo odezwiemy się do wybrańców w sprawie przekazania nagród.

Polecamy się na przyszłość i bardzo serdecznie dziękujemy naszym cudownym Jurorom oraz naszej niezastąpionej Żonie Zaufania – Wasince. Jesteście wspaniali.
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
mongoloid Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 22-05-2016 05:54
Dziękuję!
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 22-05-2016 15:10
Gratulacje dla zwyciezców oraz wszystkich biorących udział! Brawo!
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 22-05-2016 17:20
Gratuluję Zwycięzcom, Wyróżnionym i wszystkim Śmiałkom erotycznej przygody. :)
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 22-05-2016 18:16
Niczyja rulez! Umieścić dwa swoje kawalki w pierwszej czwórce - brawo!

O Jak zostałam lesbijką już pisałem.

Kilka słów zatem o Karierze zaciętego rozporka. Klimat opowieści wessał mnie od samiutkiego poczatku. A na dodatek wszystko napisane w ulubionym stylu:O miłości ironicznie. Słodycz!

Przypominaja się dawniejsze czasy, gdy istniały manufaktury produkujące rozporki (metalowe).

Co za przygoda! Gdy szef chciałby pofiglować rozporek się zacina, bo materiał spodni jest naprężony. Bawi taka niemożnośćw najsłodszej z sytuacji.

Piekna opowieśc, ktorą pochłania sie jednym tchem. Brawo Autorka!
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
Niczyja Użytkownik
  • Postów: 52
  • Skąd: Waterworld
Dodane dnia 22-05-2016 20:00
DoCo,
To przecież nie ja umieściłam, tylko komisja wyborcza;) Wiesz co, szczerze, werdykt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania i bardzo jestem uradowana:)
Cieszę się, że oba teksty spodobały się Tobie i jury. Jeden z nich na pewno zamieszczę na portalu, wtedy będzie go można do woli komentować. Dziękuję za miłe słowa:)

PS. A ten komiks to mam nadzieję coś mocniejszego niż „Tytus, Romek i Atomek”?:) Spodziewam się, że będzie to coś w temacie konkursu;)
Pozdrawiam serdecznie,
Niczyja
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 22-05-2016 20:48
To zdecydowanie nie będzie Tytus, Romek i ATomek, skądinąd mili chłopcy, prawda?

Cieszę się Twoją radością. Trud został doceniony, etc.

DoCo
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
notoco Użytkownik
  • Postów: 310
  • Skąd:
Dodane dnia 22-05-2016 22:32
Co za miła niespodzianka! :). Dziękuję serdecznie Szanownemu Jury za docenienie mojego opowiadanka! A także, może jeszcze bardziej , Akacjowej Agnes za wyróżnienie :).

Gratuluję zwycięskiej Trójce oraz wszystkim pozostałym uczestnikom, którzy nie bali się wziąć udziału w konkursie :). Cieszę się razem z Wami! Wkrótce przeczytam konkursowe teksty.
No, swój już znam ;p.

Pozdrowienia!!
Nie używaj bez przyczyny lansu oraz wazeliny :)
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
alea Użytkownik
  • Postów: 11
  • Skąd: alea
Dodane dnia 22-05-2016 22:42
To ci niespodzianka! Dziękuję za docenienie.
Muszę się przyzwyczaić do tej myśli, bo w pierwszej chwili jak zwykle atak paniki (jak to? ja?!?dlaczego?).
Serdeczne pozdrowienia dla niezmordowanych organizatorów i jurorów! Pisać i dać się ocenić Wam to niezłe wyróżnienie, szczególnie, że nie jesteście anonimowi, znam Was z tego portalu i zdaję sobie sprawę z ciężaru tych ocen!
No i rzecz jasna brawa dla wszystkich uczestniczących. Za odwagę, pomysłowość i talent do pisania.
Z przyjemnością przeczytam Wasze opowiadania. I z ogromną ciekawością, bo przecież, co człowiek, to inne wyobrażenie o erotyzmie.
Swoje opowiadanie umieszczę wkrótce na portalu, ale po lekkiej edycji/korekcie. Poleżało sobie trochę, poczekało, a teraz czas na odpowiednie poprawki, bez stresujących ograniczeń do 2000 słów.
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
jasna69 Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 23-05-2016 02:59
Brawa dla wszystkich uczestników za odwagę zmierzenia się z tak intymnym tematem. Brawa dla zwycięskiej trójki – niech światowe podium wywinduje Wasze twórcze ego do pozycji, z której w następnym konkursie wystartujecie po maksymalną ilość punktów (czego życzę również pozostałym autorom). I najgłośniejsze brawa dla organizatorów, Akacjowej i DoCo – jak to robicie, że ciągle Wam się chce? Ukłony dla Wasinki, nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli Żony Zaufania. Jurorom po potężnej dawce literacko-erotycznych doznań życzę wreszcie spokojnych nocy :)

Wyborna była to zabawa!
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
Izolda Użytkownik
  • Postów: 300
  • Skąd: podgórska
Dodane dnia 23-05-2016 08:02
Gratulacje dla wszystkich rozerotyzowanych pisarzy, jeszcze większe dla wygranych i wyróżnionych, podziękowania dla pracowitych jurorów oraz dla ogarniającej całość w mistrzowski sposób Wasinki.
"Ludzie sobie żyją. Nie wiadomo po co. Nie wiadomo dlaczego. Wszystko jakoś samo się dzieje. Rozumiesz coś z tego?"
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 23-05-2016 08:39
Dziękuję, Jasna i Izoldo. :* :*

I jeszcze raz gratuluję erotycznych wizji Zwycięzcom, wszystkim Piórzastym; wdzięcznie dygam za miłą współpracę Jurorom, Oraganizującym i Autorom.
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
notoco Użytkownik
  • Postów: 310
  • Skąd:
Dodane dnia 23-05-2016 10:45
Wasinko, to był świetny pomysł z mężem zaufania. Dziękujemy Ci :)
Nie używaj bez przyczyny lansu oraz wazeliny :)
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 23-05-2016 11:08
Akacjowa i Cobra dbają o bezstronność. :)
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 23-05-2016 15:31
notoco napisała:
A także, może jeszcze bardziej , Akacjowej Agnes za wyróżnienie :).


W związku z powyższym proszę o Twój adres na PW :)

Pozdrawiam serdecznie
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
notoco Użytkownik
  • Postów: 310
  • Skąd:
Dodane dnia 23-05-2016 17:07
Ojej, a czy ja mogę się dowiedzieć, jaki to rodzaj nagrody ? :)
Nie używaj bez przyczyny lansu oraz wazeliny :)
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 23-05-2016 18:02
A boisz się, że przyjedzie jakiś osobisty rozerotyzowany? ;)


Nagroda jest książkowa. Wyjątkowa :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
notoco Użytkownik
  • Postów: 310
  • Skąd:
Dodane dnia 23-05-2016 19:06
Eee, brakłoby mu tlenu w paczce, jeszcze by się udusił:p

Zapytałam dlatego, że chciałabym przekazać tę nagrodę komuś, kto mógłby się z niej ucieszyć. Myślałam o Trawie, on tak bardzo się stara i przybliża nam piękno przyrody, na pewno w jego Domu Pomocy Społecznej taka książka stałaby się wielce przydatna. Pragnę podzielić się swą radością z pensjonariuszami. Może Jarosław nie wzgardzi takim prezentem?
Nie używaj bez przyczyny lansu oraz wazeliny :)
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 23-05-2016 19:33
Notoco, masz info na PW :) Dobra kobieto :)

Aleo, przesyłka dziś do Ciebie wyruszyła :) Proszę, daj znać, kiedy dojdzie.

[Dodano 25-05-2016 21:40]
Już wiem, że Alea cieszy się nagrodą :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: KONKURS NA NAJBARDZIEJ ROZEROTYZOWANE OPOWIADANIE ŚWIATA – WYNIKI
notoco Użytkownik
  • Postów: 310
  • Skąd:
Dodane dnia 25-05-2016 23:12
Agnes! Dziękuję serdecznie, że przekazujesz moją nagrodę trawie oraz pozostałym pensjonariuszom :). Mam nadzieję, że trawa da nam znać, gdy już otrzyma przesyłkę :). Jeszcze raz dziękuję za inspirujący konkurs. Moim faworytem zostało opowiadanie BEMIKA (miejsce nr III) i Vito Vivalecciego (autobus numer cztery) - ale tylko do momentu wypadku :).
Pozdrowienia!
Nie używaj bez przyczyny lansu oraz wazeliny :)
Do góry
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.