Co sadzicie o mojej ksiazce?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
Co sadzicie o mojej ksiazce?
AlexBrown Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2016 21:35
Szczerze to jestem amatorka piszaca pierwsza ksiazke. Od dawna chcialam sprobowac swoich sił i dowiedziec się czy moje wypociny sa czegos warte. Zalozylam, wiec bloga. Nie mam zbyt wielu czytelnikow, bo jest nowy.
Dlatego chcialam zapytac o SZCZERA opinie ludzi,ktorzy sie na tym znaja...czyli was :)
Czy moglibyscie przeczytac choc kawalek i dac znac jak wrazenia?

http://przygodymaddisonblake.bloog.pl/

Bede wdzieczna
Do góry
Autor
RE: Co sadzicie o mojej ksiazce?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-08-2016 00:45
Jak na moje za bardzo starasz się opisać bohaterów, czytam to dopiero 5 minut, a już znam ich imię tak jak i drugie, cechy charakteru, które sama opisałaś, zamiast dać to zauważyć czytelnikowi. Może się niepotrzebnie czepiam, ale wole jak to jest rozrzucone po całości, a do tego czasu mogę się tylko domyślać. Wygląda to jakbyś planowała wcześniej opisać książkę i wymieniła w punktach cechy bohaterów, po czym umieściła to wszystko na pierwszych 2 stronach. Zbyt szybko
Do góry
Autor
RE: Co sadzicie o mojej ksiazce?
AlexBrown Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 26-08-2016 09:55
Czyli mniej o bohaterach... Ok. Jakies inne uwagi?

ps. to z drugim imonem bylo specjalnie, zeby pozniej wrocic do histori jej nazwiska(w przyszlosci nie teraz), a tu chcialam jakiekolwiek do tego wprowadzenie zrobic, zebby pozniej nie bylo akcji nie wiadomo skad :)
Do góry
Autor
RE: Co sadzicie o mojej ksiazce?
purpur Użytkownik
  • Postów: 15
  • Skąd: wawa
Dodane dnia 26-08-2016 16:28
A czemu nie chcesz dodać swojego pisania na portal i tam czekać na oceny?

Zazwyczaj tak to się dzieje?
Do góry
Autor
RE: Co sadzicie o mojej ksiazce?
AlexBrown Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 26-08-2016 17:22
Dodałam, ale wiadomo trzeba chwilke poczekac :)

Takze skoro sa to w koncu " luzne rozmowy" to stwierdzialam, ze spytam i tu
Do góry
Autor
RE: Co sadzicie o mojej ksiazce?
Nalka31 Użytkownik
  • Postów: 879
  • Skąd: Syreni Gród
Dodane dnia 27-08-2016 23:45
Znaczy się chciałaś tak poza kolejką, gdy inni cierpliwie czekają. ;)
Wiatr kroczy moim śladem. Nie, nie kroczy. To ja jestem Wiatr.

Nie mam na imię NATALIA ;)

http://zwiatrem-podwiatr.blogspot.com/

www.e-gify.pl/gify/lokomocja/statki/statki7.gif
Do góry
Autor
RE: Co sadzicie o mojej ksiazce?
AlexBrown Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 28-08-2016 09:47
Pomyślałam po prostu, że zapytać nie zaszkodzi :)
Zalozylam konto kilka dni temu i nie znam waszych reguł. Jeśli wszyscy czekają i nie ma opcji, że wczesniej to oki. Nie ma problemu ;)
Do góry
Autor
RE: Co sadzicie o mojej ksiazce?
purpur Użytkownik
  • Postów: 15
  • Skąd: wawa
Dodane dnia 29-08-2016 14:40
Ta, tak to jest, że chce się JUŻ, TERAZ, jak tylko tekst opuści palce :)

Doskonale to rozumiem i muszę niemalże wiązać sobie ręce, aby nie dodać tekstu, jak tylko skończę pisać.
Niestety trzeba chwilkę odczekać, co akurat nie jest takie złe, bo jednak prawie zawsze, kolejne spojrzenie na tekst, ukazuje jego bolączki, błędy itp.

Tak więc poczekaj chwilkę, na pewno niebawem się ukarze. I tak, wszyscy czekają... Zachęcam do zapoznania się z portalem, pozaglądaj w różne teksty, pokomentuj, to na pewno ludzie przyjdą, zobaczyć co tam fajnego u Ciebie można przeczytać.

To akurat na pewno nie zaszkodzi :)

Powodzenia i pozdrowienia!
Do góry
Autor
RE: Co sadzicie o mojej ksiazce?
AlexBrown Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 30-08-2016 11:19
Nie no spoko- poczekam. Zero problemu... I w sumie sie z toba zgodze... Moglam jeszcze poprawic ten moj tekst, a nie wrzucac od razu. No, ale juz za pozno. Mowi sie trudno ;)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.