Czy można wstawiać opowiadanie w częściach
Autor
Czy można wstawiać opowiadanie w częściach
koscik Użytkownik
Cześć i czołem!
Jestem tutaj nowy, więc wypadałoby się przedstawić. Mateusz, lat prawie 21. Swoją przygodę z pisaniem zacząłem już w gimnazjum, wtedy były to wiersze "do szuflady". I tak aż do początków liceum, gdzie nie miałem weny ani chęci na tworzenie czegokolwiek. Ostatnio sobie pomyślałem "może bym napisał jakieś opowiadanie?". No i jestem w trakcie. i przechodzę do meritum.
Czy na forum mogę wstawiać opowiadanie w częściach (rozdziałach)? nie widziałem wzmianki o tym w regulaminie, więc pytam.

Z wyrazami szacunku
Mateusz
Do góry
Autor
RE: Czy można wstawiać opowiadanie w częściach
WholeTruth Użytkownik
Dodane dnia 29-10-2016 15:38
Witaj! Możesz, jak najbardziej. Zaznacz tylko, w opisie czy tytule, że będziesz dodawal fragmenty.
Pozdrowionka, Whole.
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Czy można wstawiać opowiadanie w częściach
oldakowski2013 Użytkownik
Dodane dnia 16-02-2017 23:34
Czekam na twoje pierwsze "wypociny" Powodzenia życzę.
Do góry
  • Skocz do forum:
ShoutBox
  • Zola111
  • 29/06/2017 01:15
  • Głosowanie trwa! Zaśrodkowanie#25 czeka.
  • Zola111
  • 27/06/2017 23:04
  • Czy już wszyscy oddali głosy na wiersze w Zaśrodkowaniu? Nie wszyscy! Czekam.
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 21:54
  • Ja wiem, że jest świetna. Tyle, że dla mnie to oszustwo - tlumaczyć książkę w połowie, nie zamieszczając o tym żadnej informacji. Dostałem ją w prezencie, ale wiem, że sama w sobie nie jest tania.
  • JOLA S.
  • 27/06/2017 21:45
  • Krzysztofie, mam całość po polsku, tyle, że to audiobook. Znakomita rzecz, kiedyś ją też polecałam na PP
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 20:50
  • Dawno nie czułem się tak oszukany. Szkoda, bo pozycja jest naprawdę dobra. Jednak co z tego, skoro nie umiem angielskiego w takim stopniu, by dalej chłonąć z niej wiedzę.
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 20:49
  • No ludzie. Kupiłem poradnik dotyczący pisania pt "Piękny styl" autorstwa Stevena Pinkera. Do połowy po polsku, od połowy do samego końca po angielsku. To jest jakaś śmieszna kpina. Odradzam.
  • Maru
  • 27/06/2017 18:56
  • Od wczoraj nie słucham niczego innego. ^^ [link]
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 16:33
  • Jest takie jedno miejsce w sieci, gdzie po dodaniu słabego wiersza spada na ciebie kilkadziesiąt bluzg. Tacy ci poeci dobroduszni i wrażliwi :)
  • allaska
  • 27/06/2017 16:24
  • Krzysztofie :) gdyby można było zalajkować Twój ostatni wpis na SB, polubiłabym :) Tak niektórzy mieli gehennę, Norwid, Milczewski-Bruno, Stachura, Poświatowska z chorobą serca, sporo ich było