Gdy potrzebujesz wsparcia
Autor
Gdy potrzebujesz wsparcia
Aronia23 Użytkownik
  • Postów: 23
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 14-12-2016 03:07
Portalowicze, proszę o to, aby niektórych wpisów pod moimi tekstami nie brać poważnie. Dziś w nocy, logował się , nieważne, kto to, niedobry człowiek. Loguje się, napisze coś i znika i znowu się loguje. Aronia23
Do góry
Autor
RE: Gdy potrzebujesz wsparcia
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 16-12-2016 23:30
Z Twojego konta się loguje? To Twój mąż? Sąsiad?

Zmień hasło i będzie po kłopocie. Pozdrawiam. :)
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gdy potrzebujesz wsparcia
Aronia23 Użytkownik
  • Postów: 23
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 17-12-2016 15:04
Nie z mojego. Ale jakoś tak jest, że tam gdzie ja, to on. PP, zamiast utrudnić mi działania, pomogło. Tzn. ludzie - Wy. Zawódł mnie kiedyś ten Isomiter, jak siebie nazywa. Ja wydostałam się i żyję, on stchórzył. Nieraz właził mi na konto, głupoty pisał, takie durnoty, że wstyd. Niewidoczna, dziękuję. A23

[Dodano 18-12-2016 00:27]
Izomiter zalogował się na PP 08. 04. 2016 r. ja dzień wcześniej. Proszę sprawdzić. Jest też na portalu Strefa Autora. Ja tam zamieściłam jedno opowiadanie - chciałam się upewnić. Znalazł mnie. Ja tam jestem jako Alina1212. Myślę jednak, że już da spokój, ale uważać trzeba. Popatrzcie, poszukajcie tego nicku. Np. na randkach. Wystarczy, bo jeszcze będzie, że sprawiłam Wam kłopot. Aronia23.

[Dodano 18-12-2016 01:17]
Izopermiter, pomyliłam nick - pisownię. To, co napisane jest pod Makalu, o tym, że jestem beznadziejna i "paszła", pisał ze swojego komputera. Aronia23
Do góry
Autor
RE: Gdy potrzebujesz wsparcia
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 18-12-2016 23:57
Jakie Makalu, chodzi o twój utwór? Trudna sprawa, nie bardzo rozumiem, o co chodzi. A i tytułu tematu nie rozumiem - "gdy potrzebujesz wsparcia"?

Edit: Już rozumiem trochę, znalazłem, przeczytałem, chodzi o utrudnianie życia danej osobie... Niezbyt ciekawe, przykro mi...
Do góry
Autor
RE: Gdy potrzebujesz wsparcia
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 19-12-2016 10:48
Jeżeli nie wystaje pod Twoim oknem w realnym świecie, to ja bym zignorowała. Pobawi się, pobawi, w końcu mu się znudzi... albo znajdzie inną ofiarę.

Pozdrawiam.
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.