Ahoj!
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Ahoj!
Ultrafiolet Użytkownik
Witajcie :)
Nazywam się Zuza i uwielbiam pisać (jak pewnie każdy tutaj). Od razu zaznaczę, że nie wiem czy znajdzie się tu dla mnie miejsce, bo nie jestem profesjonalnym pisarzem, a raczej takim dopiero raczkującym. :) Jestem tutaj, bo chcę się sprawdzić i z Waszą pomocą ocenić czy to co piszę jest godne uwagi. Mam nadzieję, że znajdzie się dla mnie miejsce na pokładzie. :)
Do góry
Autor
RE: Ahoj!
akacjowa agnes Użytkownik
Dodane dnia 04-02-2017 01:05
Jeszcze nikt Cię nie powitał? No, ludzie, to skandal przecież. Wstyd. A fe ;-)
Witaj, Zuzo, i baw się u nas dobrze. Zajrzyj też czasem do naszego Klubu WeSzołego Szampona :-) Serdecznie zapraszamy.

I czekamy na Twoje dzieła :-)
Słowo nie ma wielkiego znaczenia. To myśl ma siłę sprawczą. Słowo to tylko narzędzie myśli, którym tworzy rzeczywistość.

Sekretarka Klubu WeSZołego SZampona znana tam jako Anakonda Bonda.

www.akacjowaagnes.blog.pl
Do góry
Autor
wera33 Użytkownik
Witam na forum
Do góry
Strona WWW
Autor
odominde Użytkownik
Witajcie na forum
Do góry
  • Skocz do forum:
ShoutBox
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 22:09
  • Tru. Ale niektórych słucha się pierońsko dobrze :)
  • Krzysztof Konrad
  • 24/07/2017 21:41
  • Mam taką teorię, że pisarze to kretacze i krasomowcy. Gadają dużo o niczym, ale sami nie wiedzą co i jak :
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 20:57
  • Rozumiem, nie znam niestety dobrych podręczników warsztatowych, chociaż Pinkera już mam kupionego i czeka na czytanie. Jest dużo takiej literatury po angielsku.
  • Maru
  • 24/07/2017 20:51
  • Uwaga, chwalę się! ^^ Lipcowy numer Histerii, a w nim moja "Sprawiedliwość"! :D
  • Krzysztof Konrad
  • 24/07/2017 20:38
  • Właśnie takie mnie nie interesują, gdyż nie mam kłopotów z motywacją. Jak chce to po prostu to robię. Ale byłoby miło dobrze wykonywać tę robotę.
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 20:37
  • Ale jeżeli ktoś lubi i potrzebuje takiego klimatu, to ksiazka spełnia swoje zadanie.
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 20:05
  • Krzysztof Konrad, "Będę pisarzem" Dorothei Brande jest całkiem całkiem, tylko trzeba wziac pod uwagę, że to jest poradnik czysto inspiratywny, motywujący. Nie ma tam za wiele o warsztacie.
Wspierają nas