Jak się tutaj znalazłeś?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
Jak się tutaj znalazłeś?
faith Użytkownik
  • Postów: 771
  • Skąd: Szprotawa/Zielona Góra
Dodane dnia 13-08-2008 21:43
Każdy z nas, w jakiś sposób musiał dowiedziec się o tym portalu. Zastanawiam się tylko, jak Wy tutaj trafiliście? Ktoś polecił wam ten portal? To był przypadek? Czy może sami szukaliście miesca gdzie można pokazac siebie innym i przywiało was tutaj?

Jeśli o mnie chodzi, to pewnego dnia dostałam wiadomosc na gg od LittleRedRose z zaproszeniem do konkursu :) W konkursie udziału nie wzięłam, ale z chęcią już tutaj zostałam :)
Jest nas sosen w lesie wiele,
jeśli umiem to się z nimi rozdarciem dzielę.
Bywają sosny, co się wiatrom nie skłonią,
ale mój pień wiotki, wiatr zwykł kłaść go dłonią.


Lao Che
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 13-08-2008 22:01
Mnie nikt nie zapraszał. Przez przypadek zupełnie znalazłam stronkę w internecie, szukając czegoś ciekawego... I jak już znalazłam, to odwiedzałam, aż się w końcu przemogłam i zarejestrowałam. A potem stwierdziłam, że pewne rzeczy z szuflady być może nie są takie najgorsze...
Teraz już się tu zadomowiłam na dobre, i pewnie dopóki nie zabiorą mi na stałe komputera, będę zaglądać...
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 13-08-2008 22:14
Wpisałam w wyszukiwarce słowo 'atawizm' i zamiast naukowych artykułów wyświetlił mi się wiersz na tej stronce. Poczytałam i zostałam ;)
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
DamianMorfeusz Użytkownik
  • Postów: 556
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 13-08-2008 22:20
Znalazłem nie pamiętam kiedy :) W necie - szukałem portali tego typu. Zarejestrowałem się. Zapomniałem o tym :)
Przypomniała mi LittleRedRose na gadu gadu. No i jestem. I bardzo mi się tu podoba.
"Najlepszym sposobem na przepowiadanie przyszłości jest jej tworzenie" - Peter Drucker
"Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość?
A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?" - George Bernard Shaw
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 13-08-2008 23:16
Mnie ściągnęła LitleRedRose, no i jakoś tak się tu kręcę :)
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-08-2008 00:12
U mnie jak wyżej, chyba LLR powinna jakąś premię dostawać za "ściąganie" nowych członków :)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 14-08-2008 00:30
a ja sama. :)
szukałam poezji. kocham poezję. przeglądałam najpierw stronki z poezja wybranych autorów. no ale potem zachciało mi się czegos innego.
czytałam Wasza twórzość przez rok a może więcej.. az mnie natchneło, by sie pochwalic tym, co mam. no i się zarejestrowałam..
nie żałuję, choc wcle nie jestem dobra w tym, co pisze.. za to poznałam suuper ludzi. :D to mnie tu głównie trzyma. ;)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Joachim Użytkownik
  • Postów: 234
  • Skąd:
Dodane dnia 14-08-2008 08:39
Zapomin na gronie powiedział o "portalu, gdzie można podciągnąć warsztat" :-D
Wiadomym jest mi, że masz lat blisko czterdzieści, wyglądasz na blisko trzydzieści, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad dwadzieścia, a postępujesz tak jakbyś miał niecałe dziesięć.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 14-08-2008 13:03
przeczytałam wiersze WholeTruth potem Deidre założyła tu konto ii jakoś tak wyszło, że moje miało być "przykrywka" ale i tak obie wiedzą kim jestem ;)
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
ANETA Użytkownik
  • Postów: 218
  • Skąd: Sochaczew
Dodane dnia 14-08-2008 14:47
Przypadkiem adres znalazłam,wpadłam tu po prostu "niechcący"...
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 14-08-2008 15:04
niechcący ale jesteś z nami ;)
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
ANETA Użytkownik
  • Postów: 218
  • Skąd: Sochaczew
Dodane dnia 14-08-2008 15:17
Tak jakoś wyszło...
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-08-2008 16:09
Ja też przypadkiem, nie wiem nawet co mnie podkusiło by zacząć przeglądać portale tego typu, i tak już zostałam.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 15-08-2008 11:42
ja tu w sumie przeniosłam się z pisze-wiersze.pl. tego portalu nie polecam, mnie sie tam nic a nic nie podobało. nie było tam takich ludzi i atmosfery jak tu ;)
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Natalia Julia Nowak Użytkownik
  • Postów: 70
  • Skąd: Starachowice
Dodane dnia 15-08-2008 13:24
Jak do Was trafiłam? Po prostu wpisałam do wyszukiwarki hasło "portal pisarski". :smilewinkgrin:
No hope, no fear. Nie ma nadziei, nie ma strachu.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Tomi Użytkownik
  • Postów: 170
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 15-08-2008 17:33
Kiedyś, na innym portalu, kliknąłem na linczek w profilu LRR. Ot cała historia:)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Bonsai Użytkownik
  • Postów: 41
  • Skąd:
Dodane dnia 21-08-2008 11:28
Pani Jadzia mnie zaprosiła :)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Szejnis Użytkownik
  • Postów: 486
  • Skąd:
Dodane dnia 21-08-2008 15:48
Pewnego razu się tu po prostu obudziłem :p Nie no wpisałem w google "portal pisarski" :)
Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma swoją nazwę. Nazywamy je nadzieją.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
MCRgirl Użytkownik
  • Postów: 17
  • Skąd: Kłobuck
Dodane dnia 14-09-2008 19:35
A ja? Dodałam swój wiersz na d... na pewnym portalu... Po kilku minutach dostałam na GG wiadomość z zaproszeniem na stronkę... No i jestem :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-09-2008 19:36
hehe :D
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.