Jak się tutaj znalazłeś?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
phoenixia Użytkownik
  • Postów: 53
  • Skąd:
Dodane dnia 07-01-2017 13:58
Niektóre nawet się leczy ziołami :)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
labedz Użytkownik
  • Postów: 448
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-01-2017 13:16
Osiem lat temu chciałem mieć poligon do sprawdzania odbioru swoich tekstów. Więc założyłem konta na paru pokrewnych portalach literackich. Do dziś przeżył tylko ten.
Wolał umrzeć, niż dać się zabić.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Globall Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 24-03-2018 14:50
Ja znalazłem się tutaj z polecenia znajomego. Liczę na ciekawie spędzony tutaj czas.
Śpiączka to miły stan. Dobrze w niego zapaść, kiedy nie można się zdecydować: żyć czy umierać.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
slawek434 Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 26-03-2018 19:56
Kiedyś miałem już tutaj konto. Postanowiłem wrócić i zobaczyć co się tutaj dzieje.
Nocą ludzi łatwiej jest zranić.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Metox49 Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd: Sulęcin
Dodane dnia 27-12-2018 15:15
Znajoma poleciła mi forum :)))











_______________________________________
centrale telefoniczne VoIP
https://focustelecom.pl/wirtualna-centrala/
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
magdalena17 Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd: Giżycko
Dodane dnia 06-06-2019 10:32
Z google :)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Kapelusznik Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 28-08-2019 15:11
Pisałem już od dłuższego czasu na opowi, ale to mi nie wystarczało.
Zacząłem więc szukać jakiegoś innego portalu - i bum - znajduję ten, gdzie nawet sprawdzają, czy tekst jest na jakimś poziomie.
Więc - no - moja podróż nie była jakaś niezwykła.
Sceptyk, cynik i świadomy hipokryta. Osoba ze specyficznym humorem i fascynacją do historii. Czepialski realista z zamiłowaniem do logiki, potrafiący docenić kunszt i nawiązania.
Pisze dla przyjemności i by poprzez lustro fantastyki, pokazać problemy naszego świata.
To skrótowa struktura tej persony - zwanej Kapelusznikiem.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Narcyz Użytkownik
  • Postów: 18
  • Skąd:
Dodane dnia 05-02-2023 08:12
No i co ja mam powiedzieć?
Patrzysz na mnie tak ostentacyjnie a ja taki nieubrany i taki zmieszany. Nie spodziewałem się tego że tak nagle w niedzielny poranek zapytasz:
-A skąd ty tutaj?
A wszystko stało się przez tą Kryśkę z przeciwka. To ona zamieszała mi w głowie swoim tańcem w otwartym oknie i tymi gestami. Podszedłem bliżej swojego okna ale to było jeszcze za daleko by zrozumieć. Włożyłem na stopki bambosze te co dostałem od babci Ani pod choinkę wyglądające jak nogi Wielkiego Ptaka z ul Sezamkowej. Dobrze ze nie jechało żadne auto gdy lazłem przez ulicę zapatrzony w uroki sąsiadki. W końcu bylem już tuż tuż. Wystarczyło już tylko stanąć na palcach i zajrzeć do pokoiku Krysi.
Usłyszałem słodki dziewczęcy głosik. Noże trochę piskliwy ale jakże mi miły
-Narcyziu. Czy masz może mleczko do porannej kawki? Zabrakło mi a dziś niedziela przecież.
Oczywiście nie miałem i po chwili szedłem do pobliskiej Żabki drapiąc pazurkami bamboszek zmrożony śnieg na chodniku. Dobrze że wychodząc z domu włożyłem czapkę i szlafrok w brązowo-żółtą kratkę. Wtedy to pierwszy raz usłyszałem dziwny głos pod czaszką.
- Dość tego! Wyjdź z szuflady!
Po kilku przypadkach takiego wewnączczaszkowego krzyku zapytałem wójka Google o ci tu chodzi. Odpowiedział mi no i jestem.
-Powiedz. Cieszysz sie że tu jestem?
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Cmurka Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 08-02-2023 18:13
Napisałam kiedyś wiersz dla kogoś ,tak dla zabawy słowami i dlatego, że ten ktoś lubi czytać poezję i nie tylko.
Ten ktoś był zachwycony chociaż nie było to nic wielkiego...
Więc tak pisałam kolejny i kolejny i tak w końcu tyle się "naskrobało" ,że chciałam się tym podzielić jeszcze z kimś kto też przelewa to co ma w głowie "na papier".
Zaczynam drogę tutaj ...
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]