Jak się tutaj znalazłeś?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
lech Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd:
Dodane dnia 07-07-2010 18:26
Dzięki za fajny temat. Mieszkam daleko od kraju. Szukałem w sieci czegoś do poczytania w ojczystym języku, wpisałem Portal Pisarski i wyskoczyło. Nie od razu jednak tutaj pozostałem, poszedłem w inne podobne miejsca i stwierdziłem, że na PP kultura krytyki tekstów jest chyba najwyższa i najbardziej konstruktywna.
Nigdy poważnie nie myślałem o pisaniu, ale jak każdy gdzieś tam w szufladzie miałem kilka grafomańskich produkcji. Nie bez obaw pozwoliłem sobie na wysłanie. Byłem bardzo zaskoczony odbiorem i rzeczową krytyką. Pozwoliłem sobie na więcej przy wydatnej pomocy Serca tego portalu Miladory.
Nie wiem jak to się stało, że tak wielu miłych ludzi przyszło w jedno miejsce. Przebywając w Waszym towarzystwie odnoszę wrażenie, że powróciłem do kraju - jak to dawno temu bywało - siedzę przy kawiarnianym stoliku i popijając kawę, mam okazję poznawać twórczość swoich przyjaciół.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
KOKer Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 25-07-2010 13:45
przybyłem tu z nadzieją, że dzięki komuś stąd nie zginę w rynsztoku

pozdrawiam
" W zamkniętym społeczeństwie, gdzie nikt nie jest bez winy, jedyne przestępstwo to dać się złapać. W świecie złodziei jedynym grzechem śmiertelnym jest głupota. " Hunter S. Thompson
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 10-08-2010 23:29
dziwne, ale nie pamiętam... chyba już za długo tu jestem, 2lata 20dni 8godzin 1minute i 59 sekund żartobliwie mniej-wiecej
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
adelia Użytkownik
  • Postów: 41
  • Skąd: Wielkopolska
Dodane dnia 14-08-2010 20:53
Hm, szukałam za pomocą wujka Google jakiegoś konkursu literackiego, a on pokazał mi tą stronkę, weszłam, spodobała mi się i tak oto jestem. ;)
"Dobre wzruszenia, podniosłe nastroje nie lubią być samotne. Szukają otwartych ramion bodaj obcego człowieka."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
mariamagdalena Użytkownik
  • Postów: 1075
  • Skąd: Vratislavia / Tel Aviv
Dodane dnia 06-09-2010 00:13
również konkurs
to świadczy o dobrej społeczności
i jest inspiracją
Poetka. Prozaiczka.
Poetka prozaiczna.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Senrix Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Tey-Poznań
Dodane dnia 18-09-2010 21:18
ja szukałem znaczenie jakiegoś słowa bodajże,i z tego co ledwo pamiętam,chyba sam musiałem sobie poradzić,ale już tu zostanę :)
Cytat:
Jestem niczym neon, błyskam by móc w pełni zaświecić.

Tomasz Kąkolewski. (ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Animga Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd: Jastrzębie Zdrój
Dodane dnia 19-09-2010 13:11
Za namową mamy? xD Dałam jej coś swojego do przeczytania.
- To na jakiś konkurs? - zapytała.
- Nie... Nie chcę iść z tym... tym "czymś" między ludzi.
- Nie przesadzaj... To znajdź jakąś fajną stronę i publikuj swoje opowiadania!
Dzięki, mamo! :)
Dlaczego nie?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 20-09-2010 16:32
W sumie przypadek. Dokuczałam siostrze i na chama wpisywałam w google.pl wszystko co przyszło mi do głowy. Tak trafiłam na PP, potem się zalogowałam i jestem :D
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
nkowalczyk07 Użytkownik
  • Postów: 35
  • Skąd:
Dodane dnia 30-09-2010 18:17
ja szukałam forum. nie pamiętam jakiego ale to tutaj było ,założyłam konto i jestem
:D
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
bassooner Użytkownik
  • Postów: 682
  • Skąd:
Dodane dnia 05-11-2010 11:50
mnie zapomin wciągnął



a to co? mój wpis z miesiąca nazad?!! ktoś tu mięsza... ;-)))
http://www.berbela.com/
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
ArienneMD Użytkownik
  • Postów: 89
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Dodane dnia 05-11-2010 17:11
Ja znalazłam kiedyś bloga z genialnym opowiadaniem (no w sumie to raczej powieścią) - było to w roku 2009. W kwietniu przeczytałam ją ponownie i gdy znów chciałam to zrobić bodajże w październiku, okazało się, że blog został skasowany (prawdopodobnie ze względu na długi brak wpisów, albo po prostu autorka postanowiła go usunąć). Całe szczęście że dobrze pamiętałam nazwiska bohaterów, wpisałam je więc w google i... Portal Pisarski mi wyskoczył. Przeczytałam, później zostałam na stronie dłużej i, cóż, tak się zaczęło :)
"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu."
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
amy_hatric Użytkownik
  • Postów: 143
  • Skąd: Neverland ;)
Dodane dnia 01-01-2011 23:00
szukałam takiego właśnie portalu:) stare, dobre Google nie zawiodło ;] ta strona była w jednym z pierwszych linków jakie mi się wyświetliły :)
-nie wiem, to tak jakbym widział światło na końcu tunelu.
-to ogień piekielny Dean...
-nie ważne

N.U.N
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Ponury Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd: Justynów
Dodane dnia 20-01-2011 01:10
Desperacka próba nie zmarnowania reszty wieczoru. Zapytałem wujka Google o "fora światopoglądowe" wyskoczyliście na piątym miejscu ;)
________________________________________

Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Abi-syn Użytkownik
  • Postów: 1458
  • Skąd: Mazowsze
Dodane dnia 20-01-2011 17:00
chmmm, od czego zacząć:
- jestem tu dość długo, przedtem też gdzieś byłem, zbiegłem jednak ( cała historia ), w zasadzie to jedyny mój portal, gdzieś były, są próby:
to proste, PP jest ciekawy, przyjazny dla autorów, w tym rymujących - inne tępią ten rodzaj wypowiedzi, parę osób poznałem, z paroma chciałbym się spotkać, cóż, będę więcej pisał na tym forum:

- dlaczego...
Wadą ideału jest to, że jest ideałem, cóż, ja nim nie jestem, więc ..., jestem bez wad
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
kwiat_kalafiora Użytkownik
  • Postów: 31
  • Skąd: Gdynia
Dodane dnia 20-01-2011 20:45
mnie zachęcił askurr, weszłam z ciekawości, bo konstruktywnej krytyki bałam się jak ognia :lol:

spodobało mi się szalenie i zostałam ;) i na dobre wyszło ;)
"Przykro mi, Galahadzie, czy jak Ci tam, ale najwidoczniej trafiłeś nie na tę Panią, co trzeba.
Ja niczego nie rozdaję. I nie pozwalam sobie odebrać.
Żeby wszystko było jasne."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 20-01-2011 21:36
A mnie nieopatrzenie zaprosił Valdens (pamiętacie jeszcze tego pana?). A jak? Najzwyczajniej - spotkaliśmy się w wirtualnym świecie, a on stwierdził, że jak chcę się nauczyć pisać, to tylko tutaj :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
bosski_diabel Użytkownik
  • Postów: 370
  • Skąd: od morza do Tatr
Dodane dnia 20-01-2011 21:49
mnie zaś wygrzebala i zdopingowala, za co jestem Jej niezmiernie wdzięczny Jadzia Grabarz LRR...:)) tylko szkoda, że Jej z Nami nie ma, znamy się już z reala ponad dwa lata:) i wiem, że PP potrafi łączyć:)
...jeśli chodzi o miłość jestem dachowcem
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-01-2011 16:59
koleżanka poleciła mi PP i spodobało się :smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Abi-syn Użytkownik
  • Postów: 1458
  • Skąd: Mazowsze
Dodane dnia 26-01-2011 17:22
Trafiłem przypadkiem:
co to jest przypadek?
- pisałem na wariata, dziś uśmiecham się do mojego wówczas pisania, wklejałem jak głupi, bez sensu i niedokładnie napisane teksty, z nadzieją, że ktoś - coś podpowie co i jak zmienić:
i uzyskałem to:

pokorę do pisania, czytania, interpretacji.
Wadą ideału jest to, że jest ideałem, cóż, ja nim nie jestem, więc ..., jestem bez wad
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Zachary Ann Użytkownik
  • Postów: 1154
  • Skąd:
Dodane dnia 26-01-2011 17:43
Zaprosiła mnie Julia Jaz.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]