Jak się tutaj znalazłeś?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Abi-syn Użytkownik
  • Postów: 1458
  • Skąd: Mazowsze
Dodane dnia 26-01-2011 20:13
Zach, już Ciebie lubię !!!

( ten, ta, kto za namową Dżez - Ona wie co mówi - jest tego warty )

jest też, dla mnie, jeszcze parę innych "Pewniaków"
Wadą ideału jest to, że jest ideałem, cóż, ja nim nie jestem, więc ..., jestem bez wad
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
anula200718 Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd: Międzyrzecz
Dodane dnia 08-03-2011 22:12
Ja sama szukałam portalu pisarskiego i znalazłam ten:)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
John Rastheque Użytkownik
  • Postów: 117
  • Skąd: Podhale
Dodane dnia 08-03-2011 22:20
Tak jak wyżej...

Szukałem portalu o takiej tematyce, więc wujek Google wziął za rękę i zaprowadził tutaj :)
„Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.” S.King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Estima Użytkownik
  • Postów: 8
  • Skąd:
Dodane dnia 16-03-2011 08:30
Szukałam dobrego miejsca:)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
sylviiart Użytkownik
  • Postów: 33
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 24-03-2011 10:11
Ja mogę podpisać się pod słowami John Rastheque - wujek Google prowadzi tu....:)
sylviiart
Każdy z nas nosi w sobie piękno - cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
bio Użytkownik
  • Postów: 50
  • Skąd:
Dodane dnia 25-03-2011 21:04
No jak? Szłem, to przyszłem se.
O, wariat od brzytwy symulujący złe spojrzenie. Niech spada. Temat do kitu, ale skoro jest, niech trwa.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
John Rastheque Użytkownik
  • Postów: 117
  • Skąd: Podhale
Dodane dnia 25-03-2011 21:52
Cytat:
bio napisał/a:
No jak? Szłem, to przyszłem se.
O, wariat od brzytwy symulujący złe spojrzenie. Niech spada. Temat do kitu, ale skoro jest, niech trwa.


bio, czy ty szukasz współczucia?

Wyluzuj chłopie bo sztywniak z ciebie :p
„Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.” S.King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
hustlereq Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd: Gdynia
Dodane dnia 26-03-2011 17:07
Nie potrafię odpowiedzieć na pytanie. Pamiętam tylko, że spadałem z bardzo wysoka. Spadałem, a wiatr rozwiewał mi włosy. Kiedy spadałem, wszystko było tak małe, jakby nic nieznaczące. Później rosło, pęczniało, jak wielka różowa poszwa, do której gospodyni wrzuca puch i pierze przed zaszyciem. Spadłem w to różowe ciepło, stając się maleńkim ziarenkiem ;-)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
C4rmac Użytkownik
  • Postów: 16
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 10-04-2011 22:09
Jak się tu znalazłem? Hmmm... Wszystko zaczęło się ok. miesiąc temu. Poczułem nieprzepartą chęć pisania. "No dobra ale nie będę pisał do szuflady przecie" - pomyślałem - "Wypadałoby znaleźć jakiś portal gdzie można by się pochwalić swoimi tekstami". Jak pomyślałem tak zrobiłem (a to rzadko się zdarza, bo straszny ze mnie leń). Najpierw znalazłem Nową Fantastykę, a tam wśród komentarzy był link do tej strony. No i jestem.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Darcon Redaktor
  • Postów: 173
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 21-04-2011 18:57
Ja chciałem wpisać portal plotkarski ale się przejęzyczyłem :bigrazz:
Zorientowałem się po godzinie, jak nigdzie nie mogłem znaleść zdjęć pijanych celebrytów :smilewinkgrin:
A później pomyślałem: a co mi tam, raz kozie śmierć! I zostałem. :)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 21-04-2011 23:15
Grono, na którym byłem wielce aktywny, umarło. FaceBóg zabrał małych duchem. Powziąłem więc poszukiwania miejsc, gdzie mógłbym głosić Prawdę. Pomyślawszy, że nie ma sensu się rozdrabniać, wybrałem opcję portalu literackiego. Paluty wybiły klawiaturą "portal pisarski", no i...

Jako pasterz zboczonych, marzę o swej wiernej trzódce ludzi nieudanych.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 22-04-2011 08:40
Cytat:
Zachary Ann napisał/a:
Zaprosiła mnie Julia Jaz.


zupełnie tak samo jak mine ;)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Kushi Użytkownik
  • Postów: 932
  • Skąd: Kraina marzeń
Dodane dnia 22-04-2011 15:10
To już było tak dawno temu, że nie pamiętam dokładnie...:)
Ale chyba przez Google, bo szukałam jakiegoś dobrego Portalu z wierszami:) Żeby wrócić do pisania i chyba jakoś tak przypadkiem mnie wguglało w PP i już tak zostałam, z czego ogromnie się cieszę:)
Pozdrawiam serdecznie:)
Muzyka dodaje skrzydeł, zwłaszcza wierszom
http://www.youtube.com/watch?v=wOvN0Ek3Qrk
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
bosski_diabel Użytkownik
  • Postów: 370
  • Skąd: od morza do Tatr
Dodane dnia 22-04-2011 22:29
Zaprosiła mnie Berenika ...hihi :) i jestem Jej wdzięczny bo...ale tu musiałbym napisać prozę :)
...jeśli chodzi o miłość jestem dachowcem
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Tomek i Agatka Użytkownik
  • Postów: 248
  • Skąd: Wisła
Dodane dnia 22-04-2011 23:27
Pamiętam sierpień tamtego roku, parę smutnych wieczorów...
Chwyciłam za mój podręczny komputer, otwierając jak książkę, ale nie tak zwyczajnie... Czasami, kiedy trudne chwile wydarzały się w moim życiu, otwierałam książkę - z zamkniętymi oczami, przebierając długo palcami, zaznaczałam stronę, wzrok padał na kilka wybranych wersów, czułam podświadomie, że coś mnie do nich przyciąga. To w nich próbowałam znaleźć wskazówkę, która mogłaby stanowić przesłanie, może miała przestrzec, może poprawić nastrój. - Szukałam tych kilku słów, które w tym danym dniu mogłyby być skierowane wyłącznie do mnie. Ten sposób działał cuda, i może się to komuś wydawać śmieszne, ale nie wierzyłam w ich przypadkowość. Tak samo zadziało się z PP.
- Uruchomiłam google, zamknęłam oczy, wcisnęłam pojedynczy klawisz, wyskoczyła strona. Nie, nie musiałam jej szukać, wybierać spośród innych adresów, migała porozumiewawczo w moją stronę. Magiczne było w tym to, że tak bardzo szukałam wcześniej takiego miejsca. Nie wierzyłam..., dopiero odeszłam z innego. Zaczęłam zaglądać codziennie, potrafiłam w ogóle nie spać. Wiedziałam już, że są tutaj wspaniali ludzie. W głowie kołatała ta jedna myśl... Kiedy, któregoś dnia odkryłam, że dołączył do Was - Paweł Stefanowicz, którego znałam z innego portalu, byłam pewna, że chcę i muszę tutaj być. Nie zrobiłam tego oczywiście za pierwszym podejściem, długo zbierałam się na odwagę, w końcu wykonałam ten pierwszy krok, nie żałuję. I chociaż jestem więcej czytelnikiem, tak wiele wnosicie w moje życie. Jesteście wspaniali. Dziękuję!
Dopóki wierzymy w soczystą zieleń słowa, dopóty istnieje szansa na słonecznomleczny wers
(TiA + Kamyczek)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
weronikulus Użytkownik
  • Postów: 177
  • Skąd:
Dodane dnia 23-04-2011 21:53
Mnie tam Paweu pokusił popołudniem jakimś malinowym. Kiedyś użytkownikiem swoim zasypywał bym czytała, potem ucichł wstydliwie, a ja zaczęłam stukoty krótkie tu wyprawiać.
"Poza Rzeczy-Wistością
nie szukaj już niczego
bo Wistość tych Rzeczy
jest nie z świata tego!"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Insomnia Użytkownik
  • Postów: 11
  • Skąd:
Dodane dnia 21-05-2011 14:20
Wujek google podpowiedział.
W sumie tu jest najlepiej.
Nadwrażliwa grafomanka, neurotyczna, introwertyczna, ze skłonnościami do chorób psychicznych. - Test psychologiczny

Pozdrawiam Ins.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
mruczol Użytkownik
  • Postów: 17
  • Skąd:
Dodane dnia 21-05-2011 14:42
A ja z przypadku i też z google. Chciałam przekonać się, czy moje teksty są rzeczywiście niegodne zainteresowania (ja twierdzę, że są godne :D; wydawnictwa, że nie :(, należało poradzić się kogoś mądrzejszego :smilewinkgrin:;):smilewinkgrin:). Poza tym kocham i czytać, i pisać, więc gdzież indziej znajdę tak doborowe towarzystwo? ;) Nieśmiałość, która sprawiała, że nigdy nie wietrzyłam szuflady, gdzieś się zawieruszyła :bigeek: i teraz wyrzucam z biurka wszystko, jak leci.
Wielcy duchem, łączmy się!!!!!!!
Pozdrawiam,
wielki duchem mruczol
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Insomnia Użytkownik
  • Postów: 11
  • Skąd:
Dodane dnia 21-05-2011 14:58
no to wstawiaj coś mruczol poczytamy i zweryfikujemy ten pogląd :D
Nadwrażliwa grafomanka, neurotyczna, introwertyczna, ze skłonnościami do chorób psychicznych. - Test psychologiczny

Pozdrawiam Ins.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
mruczol Użytkownik
  • Postów: 17
  • Skąd:
Dodane dnia 21-05-2011 15:07
Wstawiam, wstawiam, tylko mnie w poczekalni przechowują... :uhoh:
;)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.