Jak się tutaj znalazłeś?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
bosski_diabel Użytkownik
  • Postów: 370
  • Skąd: od morza do Tatr
Dodane dnia 21-05-2011 18:22
Nieważne jak się TU znaleźliście, ważne że jesteście :)
Powodzenia.
...jeśli chodzi o miłość jestem dachowcem
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Mago Użytkownik
  • Postów: 12
  • Skąd:
Dodane dnia 23-05-2011 20:45
Witam:-). Sama znalazłam. Wystarczyło wpisać w google i jestem:-).Pozdrawiam.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-05-2011 21:18
Ja się zarejestrowałam na trzech tego samego dnia i o dziwo Małpica ;) odrzuciła mój pierwszy tekst-pomyślałam tu się czegoś nauczę i jestem. Tylko tu z innych zrezygnowałam.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Mago Użytkownik
  • Postów: 12
  • Skąd:
Dodane dnia 27-05-2011 19:26
Cytat:
MamaMuchomorka napisał/a:
Ja się zarejestrowałam na trzech tego samego dnia i o dziwo Małpica ;) odrzuciła mój pierwszy tekst-pomyślałam tu się czegoś nauczę i jestem. Tylko tu z innych zrezygnowałam.

Witam ponownie. Uśmiałam się z Twojego cytatu:lol: Dobry.
Ja natomiast dałam tekst w opowiadaniach.pl . Jakoś mnie drugi raz nie ciągnie. Oczywiście w tamtym kierunku:D
Mago
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
link a Użytkownik
  • Postów: 146
  • Skąd:
Dodane dnia 27-05-2011 19:34
Dowiedziałam się, że jest PP - od zapomina.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-05-2011 14:59
ja przeczytałem artykułu pod tytułem poeci rodza sie w necie i był tam link
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
asiapodkowa007 Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 30-05-2011 13:52
Ja wpisałam w google "konkurs poetycki" znalazło mi konkurs na tej stronie, no i zaciekawiła mnie strona zaczęłam czytać.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Galdious Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd: Ostrołęka
Dodane dnia 12-06-2011 18:09
W poszukiwaniu zaginionego opowiadania. Mam nadzieję, że nie przypadkowo mnie tu ono doprowadziło ;) .
img111.imageshack.us/img111/8752/przytulmnieneilgaimanos9.png
"Dni pośród nocy - Przytul mnie" - Neil Gaiman
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Bogna Zneykus Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 18-06-2011 10:23
wędruję ścieżkami netu to tu to tam, szukam historii które mnie ciekawią ludzi, którzy mówią i słuchają, koloru, treści. Czasem ze zdziwieniem znajduję coś co mnie obłaskawia i zatrzymuje...teraz jestem tutaj ..na dłużej...)
Bogna
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Jeszoswiesz Użytkownik
  • Postów: 22
  • Skąd:
Dodane dnia 06-07-2011 21:09
Przeznaczenie albo inne losu przeinaczenie ;d
Szukałem portalu gdzie mógłbym pisać własne bajki dla dzieci, i tak jakoś wujek googłe przy okazji polecił mi tą stronę tak w między czasie.
Jeszoswiesz - piszasz i poeta łomator amator
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
MadeInChinaTown Użytkownik
  • Postów: 88
  • Skąd: Toruń
Dodane dnia 19-07-2011 22:04
Przez przypadek, w google wpisałam 'portal pisarski' i ta strona ukazała się jako pierwsza pozycja.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
PlayerAsy7 Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd:
Dodane dnia 05-08-2011 20:46
Przez... przypadek...? Jeżeli w ogóle istnieją ;] Szukałam miejsca, w którym mogłabym poczytać czyjeś publikacje, nie przeglądając jedynie jakichś blogów, co od niektórych wręcz głowa boli. I napotkałam się na ten oto owy portal :) Dużo powstawianych dzieł, którymi chętnie się zajmę i zaznajomię. Moje odczucia są pozytywne. Nawet całkiem bardzo. Pozdrawiam
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Norules Użytkownik
  • Postów: 284
  • Skąd: Cracow
Dodane dnia 22-08-2011 00:32
A mnie pięknie przywiało tutaj z ateista.pl
Przeglądając forum, był gdzieś link. Początkowo właściwie w planach było szybkie zamknięcie karty w firefoxie, jednakże w bannerze jest sentencja łacińska, a ja kocham łacinę. Żeby było śmiesznie, to jako pierwsze tu skupiło moją uwagę na dłużej. Po krótkim rekonesansie powstało konto i dzień dobry, oto jestem. :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Jaruga Użytkownik
  • Postów: 15
  • Skąd:
Dodane dnia 16-09-2011 14:34
Cóż, napisałem opowiadanie i chciałem przedstawić je komuś kto by chciał przeczytać i obiektywnie ocenić, bo wiadomo rodzinna jest stronnicza a moi znajomi raczej z czytaniem są na bakier :( wiec wpisałem w Googlach "portal literacki", wyskoczyło kilka propozycji ale po krótkim rekonesansie wybrałem PP :) Za niedługo wrzucę moje wypociny :D
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Kazia Użytkownik
  • Postów: 8
  • Skąd: Częstochowa
Dodane dnia 18-09-2011 17:19
Jak się tu znalazłam? Hmm szczerze mówiąc w bardzo nietypowy sposób. Miałam pracę domową z języka polskiego w której należało znaleźć kilka wierszy o tematyce mitologicznej. Wpisując w google zagadnienie z pracy wyskoczył mi jeden z wierszy właśnie na tym portalu o takowej tematyce. Po chwili zastanowienia, napisaniu notatki na fbl. postanowiłam jednak się zalogować. I tak oto jestem z już oczekującym pierwszym tekstem. :)
Błyszczy i świeci, nie kocha dzieci.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Rymiarz Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd:
Dodane dnia 19-09-2011 18:39
Przez parę lat udzielałem się na innym portalu. Przyszło jednak "zmęczenie materiału" i zacząłem szukać czegoś nowego. Parę rzeczy mnie tu drażni ale ogólnie jest przyzwoicie. Mam nadzieję, że z uwagi na moje poglądy nie zostanę olany i przynajmniej czasem dane mi będzie pokorespondować z kimś (lub wieloma) kto się takich jak ja nie boi:-) a komu chce się zmusić czerep do wysiłku.
Pozdrawiam wszystkich
Rymiarz
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Pandora Użytkownik
  • Postów: 72
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 05-10-2011 14:14
Wszystko przez przyjaciela i chłopaka. Jeden namówił mnie, żebym wreszcie zamiast gadać zaczęła pisać, a drugi stwierdził, że skoro chcę się rozwijać w tym temacie, to powinnam znaleźć jakiś portal literacki. Przyznałam rację obydwóm. Resztę podpowiedział wujek google. Odwiedziłam kilka portali i ten jakoś mnie przyciągnął.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
karolina17096 Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd:
Dodane dnia 13-10-2011 15:15
Ja znalazłam strone w internecie przez przypadek :) I weszłam i raczej już nie wyjde hehe :*
Karolina
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Abi-syn Użytkownik
  • Postów: 1458
  • Skąd: Mazowsze
Dodane dnia 13-10-2011 17:25
całkiem podobnie do moich prób, powtarzam to w nieskończoność:

"życiem rządzą przypadki" - mianownik:
kto, co, dopełniacz - kogo czego

biernik?

nie bądź bierny!
Wadą ideału jest to, że jest ideałem, cóż, ja nim nie jestem, więc ..., jestem bez wad
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Karol Nieporadny Użytkownik
  • Postów: 138
  • Skąd:
Dodane dnia 07-11-2011 15:07
Jako że zawsze szukam to co najlepsze to znalazłem i nie dam się stąd usunąć.;)
Smutek to najgorsza pora dnia.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.