Pisarz/Producent Muzyczny/Malarz/Rysownik/Grafik/ - Startup
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
Pisarz/Producent Muzyczny/Malarz/Rysownik/Grafik/ - Startup
czak2 Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 16-05-2017 21:52
Hej. Nazywam się Cezary Antczak. Jestem pomysłodawcą i realizatorem projektu Your Road. W związku z tym przedsięwzięciem poszukuję osoby, która zajmuje się tworzeniem muzyki i zna dobrze obsługę programów komputerowych w tej dziedzinie ( Virtual DJ Home; FL Studio; Free Piano; itp ) Szukam również malarza, rysownika, grafika i pisarza. Dopinając wszystko do końca, pragnę dodać, że osoby te muszą kochać to co robią i być gotowe na ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności.

Czego dotyczy ten projekt?

Będzie to marka łącząca kilku artystów w różnych dziedzinach kultury i sztuki takich jak literatura, malarstwo oraz muzyka. Myślisz, że musisz mieć jakąś popularność i być rozpoznawanym? Nie, absolutnie nie! Jeśli zdecydujesz się na dołączenie do projektu, to wraz z tą decyzją rozpoczniesz przygotowania do swojego debiutu razem z nami. To co stworzymy będzie sprzedawane na stronie internetowej. Jednak zanim do tego dojdzie musimy przygotować materiały, które pozwolą nam wystartować. Wtedy i tylko wtedy będziemy w stanie przekonać programistę do stworzenia portalu oraz marketingowca do wypromowania nas. Gdy pokażemy im pomysł i to co już mamy zrealizowane znacznie łatwiej będzie o ich dołączenie się do projektu. Wtedy też nasz zespół ulegnie powiększeniu. Wszyscy, którzy dołączą na początku, będą pracować na swój procent udziałów, które odpowiednio między siebie podzielimy.

Musisz jednak zdać sobie sprawę z tego, że wynagrodzenia na początku nie będzie miał nikt. Pracujemy za darmo dla późniejszych efektów. Zastanawiasz się teraz czy jest jakaś gwarancja powodzenia? Tak i jest nią każdy z nas! Bo tylko od naszego zaangażowania i pracy zależy to, czy projekt osiągnie sukces czy nie. Mówiąc krótko: wynagrodzenie będzie zależało od wyników! W takim razie jak to wszystko zorganizować? Najlepiej byłoby zacząć współpracować. Możemy to robić poprzez konsultacje efektów pracy nad składowymi projektu np. przez skype'a. Raz w miesiącu spotkać się dla większej integracji i zgrania - to bardzo WAŻNY element. Bez tego nie zajdziemy daleko. W myśl powiedzenia: "If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together". "Jeśli chcesz podróżować szybko jedź sam. Jeśli chcesz podróżować daleko, jedź wspólnie."

Czym ja się zajmuję? Jestem początkującym pisarzem literatury fantasy. Jestem w trakcie prac nad książką osadzoną w czasach pra-słowiańskich pod tytułem "Wojbor". Mam już także dobrze rozwinięty pomysł na drugi tytuł: "Jak wylądowaliśmy na Marsie". Celem zespołu YR jest zajście daleko, nie tylko na skalę Polski. Dlatego musisz być w 100 % zdeterminowany i nastawiony na wygraną.

i66.tinypic.com/2eyx20k.jpg
i66.tinypic.com/hu4xw3.jpg

P.S. Zdjęcia przedstawiają jak będzie funkcjonował portal i jak będzie wyglądała Twoja sekcja w projekcie.

Kontakt:
-Tel: 798-070-636
-Facebook: https://www.facebook.com/CezaryMrAntczak
-email : theczak2@gmail.com

Pozdrawiam,

Cezary Antczak
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]