Pisdoktor
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
Pisdoktor
Szczepan Gender Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Jestem stamtąd.
Dodane dnia 07-08-2017 13:33
Cytuję:

„Mirek: Popieram PIS, jestem po doktoracie i mam własną firmę płacącą dość duże podatki...
Czyli jestem sektą? Hm sektą uczciwych światłych obywateli...
Dość nienawiści ze strony odciętych od koryta!”



Komentarz o tej treści pojawia się w sieci od dobrych kilku lat, zaś od czasu przejęcia władzy przez dobrą zmianę zwyczajnie się o niego potykam. Na każdym kroku w wirtualnej przestrzeni. Pan Pisdoktor jedynie zmienia tożsamość, zwąc się Mirkiem, Heńkiem, Zygmuntem, Czesławem, Kowalskim, Wiśniewskim, Nowakiem, Brylewskim, itd… znacząc sieć śladem po swym doktoracie.

Pan Pisdoktor to Herkules, Heros dobrej zmiany, ponieważ od pewnego czasu polscy przedsiębiorcy zwijają swoje rachityczne firemki, bądź przenoszą je do wrogich państw, jak Czechy, Słowacja, Niemcy, GB i innych. Z tego co wiem, korporacje również nie zamierzają płacić wyższych podatków na utrzymanie dobrozmianowych programów społecznych. W tym celu korzystają z usług najlepszych na świecie prawników, w tym żydowskich prawników z Nowego Jorku, którzy przygotowują plan kar finansowych, które będą egzekwowane z budżetu państwa polskiego. Po ich wyegzekwowaniu korporacje wyniosą się z rynku, dając pole do działania panu Pisdoktorowi.

Sekta uczciwych, światłych obywateli utrzyma się sama, dzięki panu Pisdoktorowi, który jest po doktoracie i płaci dość duże podatki. Na pewno zapłaci jeszcze większe!
Józef Piłsudski - sprawca cudu na Wisłą:
"Religia jest dla ludzi bez rozumu".
Mark Twain - powieściopisarz dziecięcy:
"Religia została wynaleziona kiedy pierwszy oszust napotkał pierwszego głupka".
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.