Trochę jakbym chciał wytłumaczyć się z zarejestrowania.
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Trochę jakbym chciał wytłumaczyć się z zarejestrowania.
zhaoxiong Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 12-09-2017 09:18
Ktoś mi, będzie, z dwa lata temu powiedział, że w końcu zacznę pisać wiersze. Wtedy myślałem, że będzie to odnosić się do przekazywania wiedzy, a nie pisania wierszy dosłownie.
Aż tu wczoraj doszło do napisania, no w zasadzie szkicu wiersza. Dzisiaj go dopiero dopracowałem. Nie miałem zamiaru go pokazywać tak wcześnie, ale czuję się dziś ograniczany, nawet dosyć, postanowiłem więc działać w dziedzinie dokształcania się w poetyzowaniu. Chciałem też dostać parę uwag dotyczących mojego wiersza. Jednak w regulaminie pisze, że trzeba wiersz umieścić najpierw w poczekalni. Dopiero później zostanie opublikowany. Są jeszcze działy Zgłoś Tekst i Biblioteka Portalu. Trochę mnie to konfuduje i zastanawiam się, czy jest już czas pokazania tego, co napisałem.

Przecież jeszcze się nie przedstawiłem. Więc witam mam na imie kajtek.
Do góry
Autor
RE: Trochę jakbym chciał wytłumaczyć się z zarejestrowania.
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 12-09-2017 13:04
zhaoxiong napisał:
Aż tu wczoraj doszło do napisania

Przychodzi mi od razu na myśl proza p. Jacka Sawaszkiewicza. (To komplement).

zhaoxiong napisał:
Jednak w regulaminie pisze, że trzeba wiersz umieścić najpierw w poczekalni. Dopiero później zostanie opublikowany. Są jeszcze działy Zgłoś Tekst i Biblioteka Portalu. Trochę mnie to konfuduje i zastanawiam się, czy jest już czas pokazania tego, co napisałem.

Nie pamiętam, jak stoi w regulaminie, ale w poczekalni wiersz zawsze jest - taka jest procedura, to nie zależy od użytkownika, to jedyny sposób publikacji, nie masz się czym przejmować. :) Zgłoś Tekst to nie dział, tylko właśnie funkcja przesłania (=zgłoszenia) wiersza. Zostanie opublikowany na Portalu przed któregoś redaktora po, hm, weryfikacji (wszystkich masz dostępnych tutaj: http://www.portal-pisarski.pl/redaktorzy - oddzielni dla prozy i dla poezji). A Biblioteka Portalu to zbiór wszystkich utworów, jakie tu zostały umieszczone.

Poznawaj Portal, szukaj swojego miejsca.

Pozdrawiam,
Silv.

PS. Ciekawi mnie twój nick.

---

PS2. Zauważyłem, że to mój post nr 1500. ;)
Do góry
Autor
RE: Trochę jakbym chciał wytłumaczyć się z zarejestrowania.
zhaoxiong Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 12-09-2017 14:01
Cytat:
Przychodzi mi od razu na myśl proza p. Jacka Sawaszkiewicza.

Czy jego styl ma cokolwiek wspólnego z Poniedzielskim. Bo gdy przeczytałem fragment który mi przedstawiłeś zrobiłem pewien gest wycofania, który on robi.
To mi pasuje lubie ten gest. Chociarz wolę trawność Andrusa mimo że nie zawsze rozumiem. Natomiast Bałtroczyka uwielbiam za porywanie tłumów pozytywnym podejściem.

Dziękuję za dokładniejsze informacje o możliwościach publikacji.
Do góry
Autor
RE: Trochę jakbym chciał wytłumaczyć się z zarejestrowania.
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 12-09-2017 15:03
zhaoxiong napisał:
Czy jego styl ma cokolwiek wspólnego z Poniedzielskim.

A tego to nie wiem; w ogóle mało czytuję, oglądam czy słucham.

zhaoxiong napisał:
trawność Andrusa

A co to "trawność"?
Do góry
Autor
RE: Trochę jakbym chciał wytłumaczyć się z zarejestrowania.
zhaoxiong Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 13-09-2017 14:19
Cytat:
trawność Andrusa

Chciałem powiedzieć, że częściej rozumiem jego teksty w odniesieniu do życia. Skoro użyłem sformułowania trafność, pewnie częściej do mnie przemawia. Chociaż uwielbiam całą trójkę.
Od wycofania, do zrozumienia, do zachwytu własnym zrozumieniem ;)
Do góry
Autor
RE: Trochę jakbym chciał wytłumaczyć się z zarejestrowania.
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 13-09-2017 20:13
zhaoxiong napisał:
Chciałem powiedzieć, że częściej rozumiem jego teksty w odniesieniu do życia. Skoro użyłem sformułowania trafność, pewnie częściej do mnie przemawia. Chociaż uwielbiam całą trójkę.

A, trafność. To teraz rozumiem. :) Mnie Andrus pasuje z uwagi na spokój, którym emanuje zawsze, gdy go widzę (rzadko go widuję).
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.