Chcę wydać unikatową książkę
Autor
Chcę wydać unikatową książkę
Usunięty Gość
Dodane dnia 17-11-2017 18:23
Witam ,chciałbym wydać książkę.Książka będzie o tematyce uzależnienia od alkoholu narkotyków,i leków . Będzie to gruntowny opis przejścia przez trzy terapie uzależnień . Nie będzie to stricte opowieść,a publikacja moich prac ,które musiałem pisać będąc tam ,jak i mniejsze/większe dodatkowe refleksje ,i podsumowanie .Książka na 100% znajdzie ogromne zainteresowanie wśród ludzi którzy zmagają się z tym samym czyli uzaleznieniem od marichuany,amfetaminy,czy benzodiazepin,alkoholu ,czego jestem pewien .Szukam instytucji/fundacji ktora pomoze mi wydac tą książkę.Zainteresowanych współpracą zapraszam na adres email - palpitacja1992@gmail.com
Do góry
Autor
RE: Chcę wydać unikatową książkę
Melock Użytkownik
Myślę, że tak to nie działa. To ty masz do kogoś interes i ty musisz pukać do wielu drzwi. Wydawcy są zawaleni "unikatowymi rękopisami", mogą przebierać jak w ulęgałkach, tak jest na całym świecie.
Publikuję tutaj dla opinii, porad i uwag by się uczyć. Za każdy komentarz pomagający mi szlifować warsztat odpowiem i z góry dziękuję. Postaram się wrzucać teksty jak najkrótsze w poszanowaniu Waszego czasu.
Do góry
Autor
Daniel Madej Użytkownik
Jeśli nawet, to ten post jest Twoją antyreklamą: źle postawione spacje, błędy ortograficzne i adres e-mail, oględnie mówiąc, nie do końca "oficjalny". Jeśli książka na 100 % (really?) odniesie sukces, to po co dzielić się zyskami, może lepiej wydać własnym sumptem?
Do góry
Autor
Silvus Użytkownik
Dodane dnia 21-11-2017 18:12
Daniel Madej napisał:
to po co dzielić się zyskami, może lepiej wydać własnym sumptem?

@Danielu, ale @palpitacja pytał o organizację, która mu pomoże, niekoniecznie finansowo.
Do góry
Autor
Usunięty Gość
Dodane dnia 10-01-2018 20:19
Niczego się nie dowiedziałem ,dzięki Silvus ze wyjaśniłeś im o co mi chodziło .Daniel,co do książki ,to przejdzie ona zapewne korekte .
Do góry
Autor
Jacek_L Użytkownik
Pierw napisz, a potem szukaj wydawcy. Jeśli tekst będzie dobry, to wydawnictwo Ci za niego zapłaci. Jeśli kiepski, a będziesz mieć parcie, to wtedy szukaj "sponsora". Tekst to podstawa.

Niemniej pamiętaj, że w piekle jest specjalne miejsce dla tych, co stawiają spacje przed znakami interpunkcyjnymi.
Do góry
Strona WWW
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • chawendyk
  • 15/10/2018 12:42
  • hmm... autohipnoza
  • mike17
  • 14/10/2018 12:31
  • A tu namiary do głosowania : [link]
  • mike17
  • 14/10/2018 12:30
  • Jeszcze 10 dni pozostało ,by oddać swój głos w MUZO WENACH 6, konkursie dla prozaików. Wynagrodźcie swoich faworytów. Czytajcie i głosujcie, naprawdę warto docenić ich trud :)
  • MarcinD
  • 13/10/2018 23:35
  • Super :/. A u mnie tylko kratka ze słowem "Avatar". A kliknięcie "otwórz grafikę w nowym oknie otwiera stronę 404 :/. EDIT: Już działa. Pomogło wyczyszczenie ciastków. Taki przypadek.
  • Vanillivi
  • 13/10/2018 22:24
  • U mnie wyświetlają się poprawnie.
  • MarcinD
  • 13/10/2018 21:33
  • Takie pyta nie techniczne: czy tylko u mnie nie wyświetlają się awatary i zamiast nich błąd 404 czy to jakiś ogólny problem?
  • Niczyja
  • 12/10/2018 22:59
  • Najpiękniejsze rzeczy przychodzą niespodziewanie. [link]
  • Zola111
  • 12/10/2018 22:11
  • Jak ja Wam zazdroszczę, że możecie wziąć udział w Zaśrodkowaniu#29!
  • Zola111
  • 11/10/2018 00:43
  • Kończą się MuzoWeny, zaczęło się Zaśrodkowanie. Czekamy na Wasze wiersze.
Wspierają nas