Amatorska książka - przygody bohaterów z gry komputerowej
Autor
Amatorska książka - przygody bohaterów z gry komputerowej
Mat1K Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 20-07-2018 19:58
Witam,
Od małego uwielbiam grać w gry. Na początku były to proste wyścigówki czy inne tego typu. Potem w wieku nastoletnim przerosło się to w tytuły które posiadają dosyć rozwiniętą fabułę. Po kilku latach moim największym marzeniem było pisanie scenariuszy/historii do gier, aż do teraz. W chwili wolnej od pracy grałem w trylogię Mass Effect. Gra mnie tak bardzo wciągnęła, że aż postanowiłem zacząć pisać krótką kontynuację przygód bohaterów. Moje pytanie jest takie, czy mam skupić się na napisaniu całej książki, następnie na promowaniu jej, czy lepiej pisać kawałkami i wstawiać po jednym rozdziale na np. założonego przeze mnie bloga? Z góry dziękuje za odpowiedzi, sam nie jestem do końca pewny czy mi się uda coś sensownego napisać, ale mam ogromną chęć spróbowania.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]