Coś stworzyłem. Nie wiem co mam z tym dalej począć.
Autor
Coś stworzyłem. Nie wiem co mam z tym dalej począć.
Prat Bart Pao Użytkownik
  • Postów: 10
  • Skąd: Kolno
Dodane dnia 15-08-2018 20:03
Panie i Panowie.
Sprawa jest napięta jak moszna barana. Przypomniało mi się coś co kiedyś mi doskwierało.
Nie chodzi o żadną chorobę, natomiast sytuacja dotyczy pewnego stanu, jaki od czasu do czasu mi się przytrafiał.
Powiem tyle że jest to bardzo frustracyjny, pełen: hormonów, niekontrolowanych emocji i odczuć płynących z organizmu.

I dzisiaj mimochodem przypomniałem sobie o tym i wróciły, co prawda z dużą mniejszą siłą; te uczucia i odczucia.
I o tym napisałem. I spłodziłem nieforemne i nieregularne coś.
To coś zostało od razu zamknięte, i umieszczone w bezpiecznym miejscu.
Po zapisaniu, otrzymało kryptonim: Syndrom Olafa
Podaję dane statystyczne:
wyrazy: 619
znaki bez spacji: 3430

W tej chwili, oczywiście świeci się na czerwono na półtorej strony
nie puszczałem nawet sprawdzania pisowni w WPSie.
Ale pisałem bez czytania, ciągle, jest to surowy pierwotny tekst.
I właśnie z tego powodu, chciałbym prosić o pomoc jedno albo swoje z was.

Pytanie jest jedno.
Czy w tym to jest?
A drugie:
Co można z tym zrobić.

Przedstawię oczywiście wersję wstępnie poprawioną (nazywam to v.1.1 - v.1.0 nie uwzględnia interpunkcji ), a na życzenie udostępnię również kopię wersji v.0
Nie znam się na tym, ale zastanawiam się czy z takiego surowego "mięsa" nie można się więcej dowiedzieć o twórcy.
W sumie to nigdy nie czytałem żadnych surówek niż te moje; nie rzadko jednak wersja późniejsza, nawet dla mnie samego wydawała się "pozbawiona kręgosłupa"

Ktoś odważny?
i co jeszcze powiesz ze pijesz bo cię zdradziłam
tak?
Nie!
Zdradziłam cię właśnie dlatego że pijesz!


Sąsiadka z bloku obok.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]