Pisarstwo i czytelnictwo w internecie obecnie
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
Autor
RE: Pisarstwo i czytelnictwo w internecie obecnie
Usunięty Gość
Dodane dnia 26-11-2018 17:20
Może więc warto wprowadzić możliwość publikowania naklejek w komentarzach pod tekstami albo memy i gif-y ;)
Do góry
Autor
dodatek111 Użytkownik
Każdy szuka czegoś trochę innego na forum, a deficyt czytelnictwa nadrabiany jest potrzebą pisania. Uważam, że powinny być jakieś gratyfikacje za dużą ilość komentarzy i zaangażowanie. Może pobudzająca aktywność byłaby możliwość oceny tekstów i wynikający z tego ranking. Szeroka skala, np. od -5 do +5, przy jakiejś zachęcie do oceniania, na pewno zwiększyłaby zaangażowanie na portalu.
Ekszyn Dupacycki napisał:
Może więc warto wprowadzić możliwość publikowania naklejek w komentarzach pod tekstami albo memy i gif-y

Pomysł publikowania naklejek nie wydaje mi się dobry, bo zrobi z komentarzy kolorowy śmietnik, zamiast miejsca z merytorycznymi komentarzami, czy pomocnymi korektami. Ilość za wszelką cenę to nie jest dobra droga.
Do góry
Autor
Darcon Użytkownik
Dodane dnia 28-11-2018 13:10
Zachęcam wszystkich aktywnych użytkowników do zamieszczania tutaj swoich opinii i pomysłów. Feedback od dwudziestu osób będzie na pewno dla Wiktora pomocny.
Do góry
Autor
Silvus Użytkownik
Dodane dnia 28-11-2018 23:54
Przyłączam się do Darcona. Oprócz indywidualnego feedbacku nieśmiało zachęcałbym nawet do wypracowania jakiegoś zdania popieranego przez większość.
Do góry
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • chawendyk
  • 25/05/2019 23:35
  • zwróciłem uwagę nastolatce że przeklina porównując jej język do dawnych pijaczkowych zawołań pod sklepem. Odpowiedź mnie rozbroiła. --uznałą że się czepiam. Ewolucja "nie masz prawa mnie oceniać.
  • Hubert Z
  • 25/05/2019 21:05
  • SMAR SW- “Punk’s not dead”
  • MitomanGej
  • 25/05/2019 18:18
  • [link] największy zespół w historii polskiej muzyki antykomercyjnej
  • mike17
  • 22/05/2019 15:36
  • Tych z Was, którzy jeszcze nie poznali wyników MUZO WEN 7, zapraszam tutaj : [link]
Wspierają nas