Wyniki Zaśrodkowania#29
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
Wyniki Zaśrodkowania#29
Zola111 Recenzent
  • Postów: 1645
  • Skąd:
Dodane dnia 16-12-2018 00:13
Wyniki Zaśrodkowania#29

Miło mi ogłosić, że:
na konkurs wpłynęło 14 wierszy 10 autorów. Głosowało 9 osób.

1. miejsce zajął wiersz nr 5 czyli Codzienność - dodatek111
2. miejsce wiersz nr 8 czyli Dwa pióra ClakierCat
3. miejsce zajął wiersz nr 2 czyli ewangelia według świętego związku małżeńskiego - alkestis

Nagrodę dla głosujących wylosowała niezawodna sierotka marysia i otrzymuje ją Hubert Z.

Wszystkim autorom i głosującym serdecznie dziękuję i gratuluję.
ajw czeka na dane adresowe do wysyłki I nagrody od i dla dodatka111,
Clakier Cat, alkestis i Hubert Z. proszę o dane adresowe do mnie, oczywiście na pw.

Następne ramy obmyśla dodatek111.
zo
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#29
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 16-12-2018 00:21
No, ja wszystkim serdecznie gratuluję! :)
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#29
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-12-2018 00:42
A ja się poskarżę, że wiersze były za trudne. Ale oczywiście też przyjmijcie moje gratulacje, zwycięzcy. :)
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#29
Zola111 Recenzent
  • Postów: 1645
  • Skąd:
Dodane dnia 16-12-2018 00:48
Tak, był wysoki poziom. To prawda. Ale myślę sobie, że to dobrze :)
zo
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#29
retro Użytkownik
  • Postów: 67
  • Skąd:
Dodane dnia 16-12-2018 12:34
Gratulacje dla zwycięzców i słowa uznania dla Zoli za prowadzenie Zaśrodkowania, oraz wytrwałość w zachęcaniu użytkowników PP do głosowania. Miejmy nadzieję, że w przyszłej edycji więcej osób będzie chciało uczestniczyć w życiu portalowym.

Pozdrawiam,
R.
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#29
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 16-12-2018 18:53
Moje gratulacje!!!!! Pozostaje mi tylko satysfakcja, że chyba trafnie wytypowałem zwyciezcę :)
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#29
ajw Użytkownik
  • Postów: 162
  • Skąd: Puławy
Dodane dnia 16-12-2018 20:27
Bardzo się cieszę, że mój faworyt wygrał :) Gratulacje!!! Poproszę dodatek 111 o adres na priv. Trzecie miejsce też dobrze obstawiłam. Alkestis - cieszę się i również gratuluję. A ClakierCata nie doceniłam, bo głosowałam na dziewiatkę na drugiej pozycji :) Nie mniej jednak gratuluję wszystkim i dziękuję, że napisaliście tyle wierszy do ram. No i brawo dla kochanej Zoli :)
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#29
alkestis Użytkownik
  • Postów: 404
  • Skąd:
Dodane dnia 16-12-2018 20:53
Dziękuję i gratuluję reszcie :)
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#29
kamyczek Użytkownik
  • Postów: 218
  • Skąd:
Dodane dnia 16-12-2018 21:07
Gratuluję zwycięzcom i pozostałym uczestnikom pięknych wierszy. Zoli dziękuję za wytrwałość i za poświęcony czas Zaśrodkowaniu.
Trudno uchwycić właściwy czas, lecz łatwo go przegapić. (Sima Qian)
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#29
dodatek111 Użytkownik
  • Postów: 493
  • Skąd:
Dodane dnia 17-12-2018 09:49
Dziękuję wszystkim za gratulacje. Szczególne podziękowania dla Zoli za trud włożony w organizację konkursu. Wyrazy uznania dla ClakierCat i alkestis, oraz wszystkich pozostałych uczestników.
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#29
ClakierCat Użytkownik
  • Postów: 463
  • Skąd: Oslo
Dodane dnia 17-12-2018 10:35
Bardzo dziękuję Wszystkim, którzy oddali swój głos na mój wiersz, pisząc wiersz do ramy konkursowej (jest świetna!),

Słucham ich…
(…)
zapiętych na ostatni guzik.

miałem sporą rozterkę, jak wypełnić ramy swoją treścią, bo lubię pisać dosyć lirycznie, ale napisałem wiersz bardzo „smutny”, może byłem wtedy w lekkim dołku, a na takie rozterki możemy mieć nowe rozwiązanie, ale to już pytanie do Zoli: może byśmy, Zolu, pisali na konkurs do dwóch wierszy, można jeden, albo, jak kto woli - to i dwa. Konkursy na PP można by także organizować częściej. Takie działania mogą podnieść ducha poezji na PP.

Gratuluję Dodowi, alkestis, za I i III miejsca.

:)
https://www.facebook.com/andrzej.feret.56/
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#29
Hubert Z Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd: Langley
Dodane dnia 17-12-2018 14:09
Dod, Clakier, alkestis bardzo Wam gratuluję.
ajw dzięki za super ramy. :)
Pozdrowienia dla wszystkich. :)
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#29
Zola111 Recenzent
  • Postów: 1645
  • Skąd:
Dodane dnia 17-12-2018 14:39
ClakierCat,

owszem, pisanie do ram, narzuconego schematu, wcale nie jest łatwe, i ten konkurs jest właśnie taki. Zawsze - od początku istnienia konkursu każdy uczestnik mógł i może napisać dwa wiersze. Ale do tych samych ram. Napisać dwa różne wiersze do tych samych ram - o! To dopiero wyzwanie.

Kochani, odziedziczyłam ten konkurs po akacjowej agnes. Ona znów po kimś... (zapomniałam). I tak już troszkę modyfikowałam, jednak nie przewiduję następnych zmian. Nie skuszę się. Zatem proszę nie proponować mi ciekawych pomysłów.

Konkursów ci u nas dostatek! Czasem musimy się ściskać, żeby z Michałem (mike17) nie wchodzić sobie w termin. Już w lutym - kolejna edycja Zaśrodkowania, w marcu - Marcyjki, znów Muzoweny, i znów Zaśrodkowanie! Dzieje się! Nie narzekajmy. Kłopot w czym innym. Nie chce nam się komentować, głosować, uczestniczyć w życiu Portalu tak poza własnymi ambicjami. :( Może to się zmieni? Zobaczymy. Miejmy nadzieję.

Bardzo Wam dziękuję za ciepłe słowa o organizacji Zaśrodkowania. Jestem niezmiernie wdzięczna.

Wasza Zola111.
zo
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#29
ClakierCat Użytkownik
  • Postów: 463
  • Skąd: Oslo
Dodane dnia 17-12-2018 19:32
Zolu, o dwóch wierszach w konkursie nie wiedziałem, następnym razem napiszę dwie propozycje, czekam więc następnych ram, to zapewne od Doda?

Z Michałem na pewno sobie nie wchodzimy w rozterki, ja z prozy… jestem tylko czytelnikiem, bo Zaśrodkowania, to niczym manewry ześrodkowujące 13 Dywizji Poetów Umarłych (takie mnie naszły skojarzenia), Zolu dziękują za Za[e]środkowania.

:)

PS.

Sadzę, że Michał jest sympatykiem poetów, tak jak i ja jestem - sympatykiem prozaików.
https://www.facebook.com/andrzej.feret.56/
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#29
alkestis Użytkownik
  • Postów: 404
  • Skąd:
Dodane dnia 21-12-2018 12:49
Dotarła paczka od Zoli! Dziękuję bardzo :*
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#29
Zola111 Recenzent
  • Postów: 1645
  • Skąd:
Dodane dnia 28-12-2018 19:45
Bardzo się cieszę, Alke. Na zdrowie. Pozdrawiam, z.
zo
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.