Cześć :-)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Cześć :-)
Zolka Użytkownik
W poszukiwaniu, dobrego portalu, trafiłam do Was.
Jestem w trakcie pisania powieści o tematyce obyczajowej, z wątkiem kryminalnym.
Chętnie poznam Wasze zdanie na temat mojej twórczości.
Jestem amatorem i wiem, że długa droga przede mną.
Do góry
Autor
RE: Cześć :-)
TomaszObluda Użytkownik
Dodane dnia 30-08-2019 17:48
Cześć. A masz jakieś opowiadania? Sporo osób wrzuca tu powieści. Rozdział za rozdziałem, przecież nikt nie czyta w ten sposób, masz książkę to ją czytasz szybko, a nie w odcinkach. Rozumiem, masz powieść i chcesz zobaczyć, czy jest jakiś potencjał tego utworu, ale może masz coś mniejszego co będzie można skończyć czytać?
A co do zawodowców i amatorów, kiedyś konto miał tu Andrzej Pilipiuk, ale raczej większość tu to amatorzy, mało ludzi żyje z pisania.

Pzdr
Do góry
Autor
Wiktor Orzel Administrator
Dodane dnia 02-09-2019 15:10
Zolka napisała:
Jestem w trakcie pisania powieści o tematyce obyczajowej, z wątkiem kryminalnym.
Chętnie poznam Wasze zdanie na temat mojej twórczości.

Cześć, Zolka! Tak jak mówił Tomasz, całej powieści lepiej nie publikuj, bo skupienie podczas czytania na komputerze jest ograniczone. Na opowiadanie znajdzie się na pewno więcej chętnych. ;)
wiktororzel.pl
Do góry
Strona WWW
Autor
Tussia_005 Użytkownik
Dodane dnia 05-09-2019 15:18
Bardzo dziękuję za przyjęcie mnie na to forum. Pozdrawiam z Krakowa.
Witam wszystkich!
Do góry
Strona WWW
Autor
doominik07 Użytkownik
Dodane dnia 17-09-2019 11:44
Trafiłem tutaj, szukając natchnienia do pisania. Dzięki za przyjęcie :)
Cytat:
W życiu chodzi o coś więcej niż tylko bycie szczęśliwym. Chodzi o odczuwanie całej gamy emocji: szczęścia, smutku, złości, żalu, miłości, nienawiści. Jeśli spróbujesz stłumić jedną z nich, stłumisz je wszystkie.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 18/09/2019 08:22
  • tej wytwórni. Ale sam szef D. próbuje zmienić czasy i transformację koncernu w stronę tematyki niebaśniowej. [link]
  • Dobra Cobra
  • 18/09/2019 08:20
  • Disney ma nie lada orzech do zgryzienia :) . Johansson zaprosili nawet na spotkanie dyrektorów D. I ona tam jasno mówiła, że reżyser niepokorny i film też, co niespecjalnie idzie za rączkę z polityką
  • TomaszObluda
  • 18/09/2019 06:50
  • em FOXa, więc Disney nie miał nic do gadania. A czy film pojawi się w Polskich kinach? Sadzę, że tak, ale nie wszędzie i nie od razu, bo tu nie chodzi o ideologię, ale o kasę.
  • TomaszObluda
  • 18/09/2019 06:48
  • Co do filmu, ten Hitler, będzie wymyślonym przyjacielem i z tego co wiem, będzie takim diabłem na ramieniu, co mówi źle, to wbrew pozorom nie komedia. Druga sprawa film powstał praktycznie przed zakup
  • Kazjuno
  • 17/09/2019 14:16
  • Znowu przesadzasz. Jesteś wrażliwym facetem, na dodatek z intuicją muzyka, więc czułym na fałszywe nuty. Także te cecha ułatwia Ci trafne komentarze. Więc jak znajdziesz czas(?)...
  • AntoniGrycuk
  • 17/09/2019 11:55
  • Powiem tak: technicznie mam coś do powiedzenia i choć nie jest to idealne, to potrafi być pomocne, natomiast mój gust znacznie odbiega od przeciętnej i to, co mi się podoba, nie zawsze jest dobre.
  • Kazjuno
  • 17/09/2019 11:49
  • Przesadzasz Antosiu! Bardzo cenię Twoje komentarze i byłbym rad przeczytać twoje wnikliwe uwagi. Zawsze były celne. Jak znajdziesz czas to zapraszam...
  • AntoniGrycuk
  • 17/09/2019 11:38
  • Kazjuno, ja chętnie skomentowałbym Twój tekst, ale ostatnio mam urwanie głowy i jedynie czasem króciutkie komentuje. Choć z drugiej strony, co jest wart mój komentarz?
  • Dobra Cobra
  • 17/09/2019 08:09
  • Sztuka kreskówkowa jest uważana za gorszą ze sztuk pięknych. :( A tak można w kinie podziwiać i piękną Scarlett i małego Hitlerka. Jak żywych. Choć ten synek ma nadzwyczaj mądry wyraz twarzy.
  • bruliben
  • 16/09/2019 22:11
  • A może przemeblowanie na kreskówkę by pomogło. Takie elementy jak w Masce z Jimim Carreyem?
Wspierają nas