Krystyna Siesicka
Portal Pisarski » Książki i Filmy » Książki
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
Autor
RE: Krystyna Siesicka
Addio Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd:
Dodane dnia 18-02-2009 19:03
Krystyna Siesicka to jedna z moich ulubionych autorek. Każda jej książka to jedyna w swoim rodzaju przygoda. Potrafi przedstawić zwykły, prozaiczny temat, w niezwykle wciągający sposób. Mi szczególnie przypadły do gustu: "...? - zapytał czas", "Trzynasty miesiąc poziomkowy", "Dziewczyna Mistrza gry" i "Piosenka koguta". Ostatnio zaczęłam czytać "Sabat czarownic", zaciekawiona tytułem (ja lubię czarownice :)) z drżeniem rąk przystąpiłam do konsumpcji, że się tak wyrażę, jednak się rozczarowałam. Jakoś nie wyłapałam ani odrobiny magii. Jednakże Siesicka niewątpliwie pozostaje wspaniałą pisarką.
Do góry
Autor
RE: Krystyna Siesicka
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 04-03-2009 10:43
Cytat:
dwa_warkocze napisał/a:
O ile dobrze pamiętam (dawno to było), jej książki znacznie różniły się od książek Musierowicz.

Dobrze pamiętasz ;) Dla mnie też książki Siesickiej i Musierowicz są zupełnie inne - choć jedne i drugie uwielbiałam.

"Słoneczniki"... Coś mi mówią. Chyba mam na półce, i kiedyś nawet czytałam, ale dawno to było... Za to "Tabliczkę marzenia" pamiętam. Nad morzem kupiłam, jak byłam na wczasach z rodzicami - skończyły mi się wszystkie książki, więc zainwestowałam w panią Snopkiewicz ;)
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Krystyna Siesicka
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 09-08-2009 23:25
Bardzo lubię książki Siesickiej, chyba nigdy z nich nie wyrosnę :)

Pamiętam, że pierwszą, którą przeczytałam była " Zapałka na zakręcie". Jeszcze z biblioteczki mojej mamy :-)

Bez względu na to jak bardzo zienia się otaczający nas świat, jej książki chyba zawsze będą się podobały.
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.