Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
Autor
Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 06-09-2008 00:19
Często ogłaszamy konkursy na stronie głównej - poetyckie, prozatorskie, malarskie...
Konkursy mają to do siebie, że pewnego dnia się kończą - ogłoszeniem wyników i rozdaniem nagród. Banał. Każdy z nas o tym wie. Natomiast nie każdy wie, a może nawet nigdy się nie dowie, że ktoś z nas, PP-ludzi, taki konkurs wygrał (albo był bliski).
Tutaj jest to miejsce, gdzie się można pochwalić. MOŻNA, TRZEBA, POWINNO SIĘ! :yes:
Tu chwalimy się z wygranych, tu mówimy, że nasz wiersz się znalazł w gazetce szkolnej, dramat w teatrze, obrazek w galerii, fotografia w domu kultury, poezja w tomiku, opowiadanie w czasopiśmie, powieść w twardych okładkach... Nie mówimy, że zostaliśmy Miss Polonii, Mistrzem Polski Strongman, ani Miss Mokrego Podkoszulka (o tym mówimy na shoutboxie). Ale proszę pamiętać - tutaj wstyd nie istnieje.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 06-09-2008 00:32
A słowa w kamieniu mogą być?B)
Do góry
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 06-09-2008 00:36
Nie rozumiem. To Ty wyrzeźbiłeś te dziesięć przykazań na tablicach? ;)
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
Rodriguez Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd: en la Espana
Dodane dnia 06-09-2008 00:39
Aj, co za osobistości tutaj! Ja zarzucam włosy jak Sadoko i się chowam za nimi, żeby przypadkiem ich blask mnie nie oślepił.
Do góry
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 06-09-2008 00:39
B)
Do góry
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 06-09-2008 17:47
Mogę się jedynie pochwalić tym, że nigdy nie wygrałam w rzadnym konkursie :no: A powinno się wygrywać!
Do góry
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
MarcinD Użytkownik
  • Postów: 397
  • Skąd: SCI
Dodane dnia 06-09-2008 18:20
Hmm... No niby, coś tam kiedyś było... Z rzeczy wartych pochwalenia się:

http://przewodnicy.vip.interia.pl/galeria05.html

Moja fotka była w finale. Nie zasłużyła zdaniem jury nawet na wyróżnienie, ale...

Cytat:
Tu chwalimy się (...) fotografia w domu kultury (...)

;)
Do góry
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
zapomin Użytkownik
  • Postów: 406
  • Skąd: Szamotuły
Dodane dnia 06-09-2008 19:01
osiągnąłem wiek... emerytalny a jedno co mi w życiu wyszło to... włosy :D:D:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
Hyper Użytkownik
  • Postów: 806
  • Skąd:
Dodane dnia 06-09-2008 23:20
HAh jak byłam młodym cielęciem, wygrywałam. Potem przestałam się bawić w konkursy, bo nie wygrana świadczy o sukcesie. A poza tym zaczęłam zauważać komercję jury, wyświechtane slogany komisji.. ee czasami ludzie zasiadający za zielonym stolikiem mają mniej pojęcia o werdyktach niż jest to ogólnie oczekiwane.
download1.klimacik.pl/e-gify.com/1356.gif

RYBA rządzi, RYBA radzi, RYBA nigdy cię nie zdradzi!.
Do góry
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
D34th Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd: Aaa.. Kluczbork ; )
Dodane dnia 17-09-2008 21:31
Konkurs..
Hyh. Dnia jednego prackę wysłałem pisaną na kolanie, w której były dość solidne gry komputerowe do wygrania..
Tamtoroczne wakacje to były ;P.. I w czołówce żem gdzieś tam był i wyszarpałem od komisji Gothica 3.. Wtedy kosztował jeszcze grube pieniądze

Oj był szpan ; )
...Habala habala bam param buc!...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
kamilw Użytkownik
  • Postów: 12
  • Skąd: Zgierz
Dodane dnia 26-09-2008 10:53
Różne konkursy poetyckie :) jeśli o konkursy chodzi.
Do góry
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 26-09-2008 15:58
hmm. w recytowaniu nie jestem taka zła. 3 razy startowałam. i za każdym razem otrzymywałam wyróżnienie :D
no i jeszcze konkursy z gaazet. czasem wygrałam jakąś książkę, którą potem oddawałam starszemu rodzeństwu, bo ja ją już czytałam .:p
ale trafił się też jeden konkurs 'Piosenki Przedszkolnej'. też zdobyłam wyróżnienie :D
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 26-09-2008 16:21
w 4 klasie podstawówki wygrałem konkurs literacki na zakończenie sagi o Harrym Potterze. Opowiadanie nosiło tytuł "Pocałunek Śmierci" i jest masakrycznie mroczne. Tak sobie myślę, jak to czytam, że ja jednak dziwnym dzieckiem byłem...
W 2007 roku brałem udział w Małopolskim Konkursie Literackim. Nic nie wygrałem, ale jestem dumny z opowiadania, które stworzyłem na tą okazję. (szeptem: nagrody zgarnęła rodzina i przyjaciele jury... jestem tego pewien... serio. Słysząc same tytuły wyróżnionych prac chwytałem się za głowę wielokrotnie... Albo jakieś przepowiednie o końcu Świata, albo coś ala pamiętniki księżniczki albo jakieś romansidła... ech...)
A w październiku do sprzedaży trafi 3 numer magazynu komiksowego Hardkorporacja, gdzie najprawdopodobniej zostanie zamieszczony komiks z moim scenariuszem :) Ale ciiii, żeby nie zapeszyć ;)
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 26-09-2008 16:23
Ja wygrywalam, albo dostawalam wyróżnienia za konkursy matematyczne :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 26-09-2008 16:24
a ja zapomniałam napisać, zę 3 lata temu [albo 2 :rol:] zajęłam 11 miejsce w ogólnopolskim konkursie z j. polskiego :D

qrde. uwielbiam się chwalić. jak tylko cos jeszcze nmi przyjdzie do głowy, to napisze na penwo :D


no a za Ciebie Grzybiarzu trzymam kciuki :)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 26-09-2008 16:29
(nie) dziękuję ;)
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
Malwis892 Użytkownik
  • Postów: 98
  • Skąd:
Dodane dnia 26-09-2008 16:40
hehe, a ja ostatnio to tylko konkursy ortograficzne...1, 9 2 miejsca...i 2 lata temu w konkursie geograficznym zajęłam 2 miejsce...nic ciekawego:)
"[...] Jedna kropla miłości jest więcej warta, niż ocean dobrych chęci i rozumu [...]"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-09-2008 16:48
Hłe hłe... Ja raz poszedłem do kina na maraton filmowy z Johnnym Deppem i wylosowali miejsce na którym siedziałem. Dostałem diwidi z filmami: Ciśnienie ("Below" ) i Krzyk. Normalnie szał pał.:p
Do góry
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
Malwis892 Użytkownik
  • Postów: 98
  • Skąd:
Dodane dnia 26-09-2008 16:50
Oooo:) zaszalałeś..;) hehe, mi sie przypomniało jak w tamtym roku do naszej szkoły przyjechał Maciek Pol(iluzjonista z Łęczycy:) - moje okolice;) i wylosował mnie do pokazu:):)hehe, trochę sie zestresowałam..
"[...] Jedna kropla miłości jest więcej warta, niż ocean dobrych chęci i rozumu [...]"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze sukcesy, czyli... chwalimy się.
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 26-09-2008 16:53
nieźle ;)
ludzie. macie farta... :)
mi sie nigdy nic takiego nie przydażyło...
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]