Witam wszystkich
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Witam wszystkich
marlip Użytkownik
  • Postów: 78
  • Skąd: Słupsk
Dodane dnia 02-11-2008 21:09
Jestem nowy. Trochę piszę, ale to Wy ocenicie jak. Jeszcze nigdy nie publikowałem swoich tekstów i postanowiłem zacząć to robić. Czy powiniene, dowiem się - mam nadzieję - wkrótce.

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.
Każdy dzień przynosi nowe dobro.Wystarczy nauczyć się je dostrzegać.
Do góry
Autor
RE: Witam wszystkich
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 02-11-2008 21:42
Witam Ciebie. Zdradź, co piszesz, żebym wiedziała, czy wpadniesz w moje małe łapki... ;)
To jest portal sprzyjający takim pierwszym próbom, też tu zaczynałam. Więc nikt Cię nie wystraszy ani nie zniechęci :)
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Witam wszystkich
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 02-11-2008 22:39
Witam Cię, Marlip
Ja też jestem nowa, chociaż już nie taka świeżutka jak Ty, bo praktykuję od 10 dni i nikt nie zdołał mnie wystraszyć, ani zniechęcić, no... prawie...
Co do małych łapek powyżej, to na pewno w nie wpadniesz, oj tak!
Trzymam kciuki! :D
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Witam wszystkich
marlip Użytkownik
  • Postów: 78
  • Skąd: Słupsk
Dodane dnia 02-11-2008 23:05
Staram się klecić opowiadania, do tej pory nie miałem odwagi chwalić się nimi. Piszę fantasy i Horror, tak przynajmniej myślę. Kiedyś przeczytałem książkę Stephena Kinga i pomyślałem, że przecież i ja mam wiele różnych pomysłów. Tak się zaczęło. Później dałem do przeczytania jeden z tekstów koledze i bardzo długo tego żałowałem. :yes: Bywa. Pisanie sprawia mi wiele radości i chcę się nauczyć to robić. Tak więc zaczynam. Dziękuję wam za przywitanie i mam nadzieję, że te "małe łapki" będą też czasami miłosierne:lol:
Każdy dzień przynosi nowe dobro.Wystarczy nauczyć się je dostrzegać.
Do góry
Autor
RE: Witam wszystkich
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 02-11-2008 23:11
hi,hi - nie licz na to za bardzo...
One są wprawdzie takie małe i mięciutkie, ale... niech Cię Bóg ma w swojej opiece... :lol:
A niech to, miałam nikogo nie straszyć przecież... :smilewinkgrin:
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Witam wszystkich
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 02-11-2008 23:13
Miladora - moja miękkość kaczuszki... :p
Opowiadania - to cudownie, bo ja prozę właśnie preferuję. Będziemy się razem dobrze bawić :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Witam wszystkich
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 03-11-2008 00:48
A jeszcze lepiej, Imbirku, czytając horrory marlipa (chyba, że nas zdoła wystraszyć.... albo odstraszyć!) :upset:
Czekam z niecierpliwością i zgodnie z moim apelem będę taka mięciutka, jak dobrze ugotowana kaczuszka w sosie imbirowym :yes:
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]