Piosenki "na rurkę" ;)))
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
KenG Użytkownik
  • Postów: 200
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-11-2008 14:53
Zwłaszcza, kiedy owo słuchanie jest kontrowersyjnie podkreślone ;)
"Boże! Proszę, daj mi siłę, abym pogodził się z tym, czego zmienić nie mogę; odwagę, abym zmienił to, co zmienić mogę i mądrość, abym potrafił odróżnić jedno od drugiego." <Reinhold Niebuhr>
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 16-11-2008 17:27
ja tam szaleję jak słyszę "w aucie" i jeszcze taka hmm często w radiu leciała. jakieś psalmy czy kij wie co i do tego takie nieartykułowane dźwięki :D
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 18-11-2008 11:06
A dla mnie to jest taka piosenka:
http://www.youtube.com/watch?v=77ey1aWDnyY
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
tequila Użytkownik
  • Postów: 350
  • Skąd: bydgoszcz
Dodane dnia 18-11-2008 14:36
Fajny temacik:). Widzę, że trzecie urodziny portalowe po "kulturalnych dyskusjach" trza będzie przenieść do jakiejś imprezowni:D z rurkami oczywiście:)

Meredith Brooks "Bitch"
Marilyn Manson "Tainted love" (!!!) :)
O.N.A. "Pieprz"
O.N.A. "Rozbieraj mnie"
KenG dzięki za ostatni link w Twoim pierwszym poście, bo zdążyłam zapomnieć, jacy fajni są deftonsi:)
"(...) więcej spacerów, mniej kawy(...)"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 18-11-2008 15:28
O tak, rurki muszą być koniecznie :D
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 18-11-2008 15:33
zgadzam się - Tainted love to podstawa do rurki:)

my z koleżankami bardzo lubimy latynoskie rytmy jeśli o rurkę idzie. W busie linii AB bus, już dwie śruby odpadły:rol:
Do góry
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
KenG Użytkownik
  • Postów: 200
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 18-11-2008 22:42
Nie wiem na co się zdecydować.... Praktycznie wszystkie piosnki z "Bloody kisses" po mojemu skromnemu zdaniu nadają się do zmysłowych tańców (z rurką lub bez ;) ) Zresztą nie tylko z tego albumu...

http://zahir.wrzuta.pl/film/.../type_o_negative_-_christian_woman
http://pimos.wrzuta.pl/film/.../type_o_negative_-_love_you_to_death
"Boże! Proszę, daj mi siłę, abym pogodził się z tym, czego zmienić nie mogę; odwagę, abym zmienił to, co zmienić mogę i mądrość, abym potrafił odróżnić jedno od drugiego." <Reinhold Niebuhr>
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 18-11-2008 23:09
Cytat:
KenG napisał/a:
Praktycznie wszystkie piosnki z "Bloody kisses" po mojemu skromnemu zdaniu nadają się do zmysłowych tańców (z rurką lub bez ;) )


Najbardziej "Kill all the white people" ;) Taniec śmierci na rurce.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
Tnicu Użytkownik
  • Postów: 115
  • Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Dodane dnia 18-11-2008 23:10
Coś głęboko erotycznego siedzi w muzyce Disturbed też... dajmy na to "Down with the sickness" :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
KenG Użytkownik
  • Postów: 200
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 18-11-2008 23:20
W ogóle to muszę rzec, że sporo tu "szataników" lubiących maczać ogonki w mrocznych klimatach ;)
"Boże! Proszę, daj mi siłę, abym pogodził się z tym, czego zmienić nie mogę; odwagę, abym zmienił to, co zmienić mogę i mądrość, abym potrafił odróżnić jedno od drugiego." <Reinhold Niebuhr>
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 18-11-2008 23:24
Jakich szataników. Tu same dobre ludzie. No, może oprócz złego_burego_wilka ;)
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
KenG Użytkownik
  • Postów: 200
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 18-11-2008 23:32
Ależ ja nie mówię, że źli, gdzieżbym śmiała! ;) W sensie iż ujawnili się tu miłośnicy piosenek nieco cięższych. A ja się bałam, że pojawią się sami wielbiciele słitaśnych hitów i prędko pożałuję, że w ogóle przyszedł mi do głowy ten temat :)
"Boże! Proszę, daj mi siłę, abym pogodził się z tym, czego zmienić nie mogę; odwagę, abym zmienił to, co zmienić mogę i mądrość, abym potrafił odróżnić jedno od drugiego." <Reinhold Niebuhr>
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 19-11-2008 08:53
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
Jakich szataników. Tu same dobre ludzie. No, może oprócz złego_burego_wilka ;)


coś Ci się pomyliło, to trzy świnki były złe, a wilk był cool :p

KenG - piosenki lżejsze na rurę jakoś mniej pasują... natomiast jeśli chodzi o wrzucony tu link do pysznego moim zdaniem kawałka Christian Woman, to ja wolę tą wersję:
http://pl.youtube.com/watch?v=U_QaEkxm1GE
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 19-11-2008 09:47
Bury zebyś się wiecej nie czepiał to specjalnie for you:D
http://www.tekstowo.pl/index.php/.../You_can_leave_your_hat_on
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 19-11-2008 10:03
no, mniam...
wcale sie nie czepiam...

p.s. i gdzie jest ta rurka? :D
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 19-11-2008 10:09
TY się nie czepiasz?:) To kto?:D A rurka nie jest niezbędna:)

Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 19-11-2008 10:15
Czepia sie czepiak...
Czepiaki (Atelinae) - podrodzina małp szerokonosych z rodziny czepiakowatych, dawniej włączana do rodziny płaksowatych (Cebidae). Blisko spokrewnione z wyjcami, od których są znacznie smuklejsze.

:D

a wracając do rurki moje dwie koleżanki na imprezie tańczyły przy rurze od odkurzacza, znaczy jak sie chce, to sie zaimprowizuje :)
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 19-11-2008 12:49
Czyli miałam rację, bo wyjce mi pod wilki doskonale pasują, więc z czepiakami musisz być spokrewniony:)
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 19-11-2008 12:53
Pokrewieństwo jeszcze o niczym nie świadczy. Góralki syryjskie są spokrewnione ze słoniami...
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
KenG Użytkownik
  • Postów: 200
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 19-11-2008 17:09
Cytat:

KenG - piosenki lżejsze na rurę jakoś mniej pasują... natomiast jeśli chodzi o wrzucony tu link do pysznego moim zdaniem kawałka Christian Woman, to ja wolę tą wersję:
http://pl.youtube.com/watch?v=U_QaEkxm1GE


Aha ;) No może bym i obejrzała ów teledysk, gdyby mi tylko nie wyskakiwało, że muszę się zalogować czy tam coś innego zrobić, żeby mi uwierzyli, żem skończyła 18 lat :)
A co do piosenek na rurkę - i tak wyszły przeróżne gusta. Pojawiły się rytmy latynoskie, electro, Sunrise Avenue, no i "szataniki" :) Kto wie co komu szybciej napędza krew do... kończyn ;)
"Boże! Proszę, daj mi siłę, abym pogodził się z tym, czego zmienić nie mogę; odwagę, abym zmienił to, co zmienić mogę i mądrość, abym potrafił odróżnić jedno od drugiego." <Reinhold Niebuhr>
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]