Dzień dobry
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
Autor
Dzień dobry
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-11-2008 13:42
Dzień dobry bo jest jeszcze dzień.Nazywam się Tomasz Obłuda, jak widać w nicku,tylko program nie pozwala "ł" wpisać. Trudno niech będę Obluda.Piszę sobie od nie wiem ilu lat.Publikowałem coś tam na opowiadaniach.pl i na weryfikatorium.pl ,jakby ktoś chciał mnie sądzić o plagiaty.To raczej się nie zdarzy bo tam też z nazwiska jestem znany.
Fajne mam nazwisko prawda ;) ?

No cóż jeszcze powiedzieć...Strona bardzo ładnie graficznie wygląda.

Mam nadzieję,że nikomu się nie narażę :)

Pozdrawiam wszystkich mnie witających i nie tylko ich,
Do góry
Autor
RE: Dzień dobry
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 26-11-2008 13:50
Witam Ciebie ciepło i lekko grypiasto (postaram się nie zarazić). Hmpf... Tak sobie myślę, że będziesz nas prozą swoją raczył, więc będę miała co czytać :D Życzę Ci dobrej zabawy na portalu :yes:
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Dzień dobry
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-11-2008 14:19
Oj raczej co krytykować... Chyba wszystkiego z Empiku i Bibliotek w swoim mieście nie przeczytałaś, a zapewniam cię, że tam znajdziesz lepszych autorów.
Co do grypy szczepiłem się, poza tym nie zwykłem chorować :) zdrowe ciele dwie matki ssie - czy jakoś tak :)
Widzę,że lubisz pana Grabarza, to już coś pozytywnego na Twój temat wiem :)

Dzięki za powitanie
Do góry
Autor
RE: Dzień dobry
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 26-11-2008 14:53
Z pobliskich empików i bibliotek nie przeczytałam nic, bo wszystko po duńsku mają, a ja jeszcze czytać w tym języku nie umiem :D Mówić też nie, ale ciii... A czytać Ciebie będę z pewnością z przyjemnością - jesteśmy tu po to, żeby się uczyć, prawda...? Nie można mieć pretensji do początkujących, że najlepszym nie dorównują ;)
A i owszem, Pan Grabarz bardzo często mi w głośnikach śpiewa :yes: Mam nadzieję, że jeszcze coś pozytywnego we mnie znaleźć Ci się uda :D
Czekam na twory ;)
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Dzień dobry
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-11-2008 15:03
"Źle się dzieje w państwie Duńskim", że nie ma literatury polskiej. :(

Pretensji? Lepsza nieszczera krytyka, niż nieszczere pochwały ;)

Człowiek się całe życie uczy, a głupi umiera. Ale nauka jest przyjemna. :)
Do góry
Autor
RE: Dzień dobry
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-11-2008 15:04
witam Tomku i zapraszam do publikacji :) zajrzyj też do tematu na forum Jak się tutaj znalazłeś :)
Do góry
Autor
RE: Dzień dobry
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-11-2008 15:17
aha już zaglądam i piszę :)

Widzę kolejny administrator mnie wita. Jakbym łamał regulamin, to przypadkiem. Czytałem i będę się stosował. Jestem prawym forumowiczem, więc w razie czego proszę karać,ale być wyrozumiałym, bo ja nic specjalnie złego nie zrobię :D

Dzięki za powitanie Pani Redaktor Czerwona Różo
Do góry
Autor
RE: Dzień dobry
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 26-11-2008 16:00
witaj. :)
nie spotka Cie kolejny zaszczyt - wybacz, no ale nie jestem tu adminem. :p zato lubie ten portal i świetnie się tu czuję. życzę też Tobie takich pozytywnych wrażeń. i bierz się do pracy :D :p

pozdrawiam. Whole :)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Dzień dobry
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-11-2008 16:13
Cytat:
WholeTruth napisał/a:
witaj. :)
i bierz się do pracy :D :p

pozdrawiam. Whole :)


heh ostro, ale oki i Dzięki
Do góry
Autor
RE: Dzień dobry
wyrrostek Użytkownik
  • Postów: 60
  • Skąd: Bawaria
Dodane dnia 26-11-2008 16:48
Witam Tomku! :DWitam, bez specjalnych czułości, ale serdecznie. Stawiam tu też pierwsze kroki - jest ciepło i bezpośrednio. :p
"Udawać, że jest inaczej, to nie tylko oszukiwać samego siebie."
Ernest GELLNER
Do góry
Autor
RE: Dzień dobry
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 26-11-2008 17:00
warto się postarać. bo jak Cie docenia to masz względyy :) każdy Cię tu od razu rozpozna ;)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Dzień dobry
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-11-2008 18:08
No wiesz, zawsze się staram. Co za różnica czy względy, czy nie, czytelnikowi się szacunek należy. Ale jak ktoś doceni, nie zaszkodzi. :)

No cieszę, się że bez tych czułości :lol: serdecznie styknie :)

siemka
Do góry
Autor
RE: Dzień dobry
Nathien Użytkownik
  • Postów: 1516
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 26-11-2008 19:20
Witam, witam! :)
Czekam na jakiś fajny tekst w Twoim wykonaniu (mam nadzieję, że wreszcie znajde czas na czytanie WSZYTSKICH nowości) :D
Pozdrawiam gorąco
Nath
"Obcując z potworami, uważaj, abyś nie stał się jednym z nich.
Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w Ciebie."


Fryderyk Nietzsche
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Dzień dobry
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-11-2008 19:24
"Obcując z potworami uważaj, abyś nie stał się jednym z nich. Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w ciebie."- i rad własnych nie słuchał. Geniusz.

Zamyśliłem się nad tragizmem autora cytatu,w Twoim podpisie.

Wszyscy tu czekają, na moje teksty.Zaczynam się stresować, mam nadzieję,że nie będzie tak, źle. Nie wymagajcie od biednego człowieczka zbyt wiele ;)

Dzięki za powitanie :)
Do góry
Autor
RE: Dzień dobry
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 26-11-2008 19:26
Zaraz zbyt wiele... Ciekawej akcji, przecinków w odpowiednich miejscach, braku krzaczków, interesujących bohaterów... Takie tam podstawowe podstawy :D



PS Masz śliczne oczka :yes:
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Dzień dobry
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-11-2008 19:35
Jak będę już tak pisał, wyślę ci do Danii egzemplarz Nowej Fantastyki z opowiadaniem autorstwa Tomasza Obłudy ;)

"Dniami rozstania a nocą powroty
Ja właśnie za to kocham koty" - co do oczu ;)
Do góry
Autor
RE: Dzień dobry
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-11-2008 19:37
Ja też jestem nowa. Na razie tylko komentuję i się udzielam na forum. B) Bo na pisanie na razie czasu brak. :( No, ale niezadługo czymś prozaicznym Was uraczę. Ja też publikowałam coś tam na Pisarz.org i na Portalu Młodych Pisarzy. Tylko, że z pewnych powodów wolę się udzielać na Portalu Pisarskim niż na tamtych poprzednich. :yes:
Do góry
Autor
RE: Dzień dobry
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-11-2008 20:08
OOO kogo moje bystre jak woda w Bałtyku oczy widzą :D

Jaki świat jest malutki :)

Skoro Ty tu jesteś to już niczym się nie martwię, wierzę,że zostaniesz moim aniołem stróżem :)

13outy - na pisanie czasu brak? A co innego wartościowego (poza umawianiem się z fajnymi dziewczynami ) jest do roboty? No może czytanie, jest przyjemniejsze od pisania. A zdecydowanie czytanie i picie wina(mogą być inne alkohole)

Dzięki za serdeczne przywitanie. Rock and Roll !!
Do góry
Autor
RE: Dzień dobry
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-11-2008 20:12
Ależ proszę bardzo.

A ja nie mam czasu dlatego, że mam szkołę. I lekcje. A na umawianie się z dziewczynami nie mam ani czasu, ani ochoty, bo sama jestem dziewczyną. B) Pozdro
Do góry
Autor
RE: Dzień dobry
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-11-2008 20:26
No tak skoro jesteś dziewczyną to wszystko jasne, nic już nie da się zrobić. Niby się da, ale to masę sosu kosztuję. Pewnie i tak nie chcesz ;)
I szkoła :( Wotanie!!! jak ja bym chciał wrócić do szkoły. Pewnie nie uwierzysz, ale później jest coraz gorzej. Chyba,że pójdziesz na socjologię w Szczecinie. Dużooooooooooooooooooooo wooooooooooooollllllllllllllllllnego,a le później trzeba pracować dwa razy ciężej :)

3mka ;)
Do góry
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]