Propozycje bieżące
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
Propozycje bieżące
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 04-01-2009 18:44
Propozycja 1 - kto ma ochotę na pamiątkową płytkę z prezentację naszych wierszowanych życzeń kolędowych, z obrazami i muzyką w tle, może otrzymać ją przesyłką pocztową od Miladory. Koszt przesyłki pokrywa odbiorca, wpłacając na Fundusz portalowy kwotę tej wysokości (jakieś 5 zł.).
Aha, wspominałam już wcześniej, że prezentację zrobił nasz wspólny przyjaciel z portalu, anonimowo.
Chętni mogą zgłaszać się na pw wyżej wymienionej. :yes:

Propozycja 2 - jest to tylko ponowienie apelu o drobne wpłaty na fundusz portalowy. Namiary na stronie głównej (po prawej) - Dotacje. :yes:

Propozycja 3 - dotyczy chętnych do ofiarowania jakichś nagród na nasze konkursiki typu - Fraszki, czy Dowcipne Wypowiedzi, czy inne...
Bardzo mile widziane dzieła własne portalowców - swoje wydane książki, tomiki poezji, obrazki przez siebie malowane, rysunki, grafiki, fotografie,
inne dzieła rękodzielnictwa, czyli wszystko, czym możecie obdarować innych. :yes:
Można też podarować książkę w dobrym stanie. Jeżeli o czymś zapomniałam, to podsuńcie mi do tego tematu.
W tej chwili zastanawiamy się nad nagrodą dla IV Edycji Konkursu na najdowcipniejszą wypowiedź. A mamy już 15 zgłoszeń konkursowych! :D
Propozycje, sugestie, podarunki, oferty - możecie składać w postach poniżej tego tematu. :yes:

Propozycja 4 - co myślicie o utworzeniu tematu - "Kartka-Walentynka"?
Od 1 lutego do 14 lutego temat dla składających życzenia Walentynkowe na portalu - w formie do uzgodnienia (kartki graficzne, wierszowane i nie wierszowane życzenia, co kto chce i składane, komu się chce). Można przy okazji urządzić głosowanie na najciekawszą Walentynkę, co Wy na to? :D:D:D

Odpowiedzi na powyższe propozycje możecie wpisywać pod tematem.
Zapraszamy :D

Lista Ofiarodawców
1. Dwa tomiki wierszy dla Dowcipów (może być Villon) od - Nemo :yes:
2. Baśń "Marta, pies i niewola" ładnie wydrukowana i oprawiona od - Rzepusi, z autografem :yes:
3. Baśń "Kwiat paproci" ładnie wydrukowana i oprawiona (może nawet z rysuneczkami?) od - Miladory z autografem. :yes:
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 04-01-2009 18:52
Popieram wszystko oprócz punktu 4, nie chciałabym żeby PP stało się czymś w rodzaju kolejnej "naszej klasy", przede wszystkim jest to serwis pisarski a więc literacki :)
Do góry
Autor
RE: Propozycje bieżące
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 04-01-2009 19:02
co do propozycji 2 to obiecałam sobie (jeszcze w poprzednim roku), że raz w miesiącu na pewno ofiaruję cosik, bo portal wart jest tego

jeśli chodzi o propozycję 4, to tak, jak Little

Do góry
Autor
RE: Propozycje bieżące
Tnicu Użytkownik
  • Postów: 115
  • Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Dodane dnia 04-01-2009 19:35
Miladora, jesteś pewna, że portalowicze są zainteresowani moim rękodzielnictwem? :p
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 04-01-2009 22:06
Tnicu - cos z bitej smietany... to mógłby być hit. :p
konkurs walentynkowy juz jest. po co inne?
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Propozycje bieżące
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 04-01-2009 22:32
LittleRedRose ... przede wszystkim jest to serwis pisarski a więc literacki :D
- zgadza się - o Walentynkach literackich myślałam...
Rzepusia - Chyba że chodziłoby tu o napisanie wierszyka o miłości.
- też się zgadza. Patrząc na powodzenie tematu Dopisz wiersz, świadczące o tym, jak dużo osób w sumie lubi pisać wierszyki, pomyślałam o Walentynkowych. :D Rzepusia, a co zgłaszałaś? Napisz...
WholeTruth - konkurs walentynkowy juz jest. po co inne?
- tak, ale prozatorski. Zresztą każda okazja jest dobra do napisania wiersza dla tych, którzy lubią to robić. :D
Tnicu - możesz napisać o jakie rękodzielnictwo chodzi? :D

W tej chwili mamy już propozycję nagrody dla Dowcipów w postaci dwóch tomików wierszy, ofiarowywanych przez Anonimowego Dobroczyńcę, nazwijmy go Nemo. (może być Villon?) :yes:
Dziękujemy serdecznie, sądzę, że skorzystamy z hojności, Nemo.
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
Tnicu Użytkownik
  • Postów: 115
  • Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Dodane dnia 04-01-2009 22:50
Drogie panie, efekty mojego rękodzielnictwa w obecnej, niedopowiedzianej formie pozostawiam waszej wyobraźni. ;)



...




...a róbcie z nimi co chcecie, świntuchy! :smilewinkgrin:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 04-01-2009 22:53
khem... a jak chcesz to przesłać zwycięzcy/zwyciężczyni? :shy:
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 04-01-2009 23:04
Rzepusia napisał/a
To piszmy wierszyki walentynkowe!!! będzie wesoło i miło.
Proponowałam moje opowiadania wydrukowane jakoś atrakcyjnie i ładnie złożone w skoroszycie albo pod sprężynką. Powiedzmy nagrodzoną "Martę..." plus bonus w postaci niespodzianki literackiej...

Dzięki Rzepusiu, mogę wpisać na listę? Już chciałam napisać z rozpędu - na listę ofiar, a nie ofiarodawców. Zaraz założę specjalną i wpiszę, na górze pod tematem. A więc trzymamy Cię za słowo...
Jeżeli ktoś by chciał, to mogę to samo zrobić z Kwiatem paproci.
Co Wy na to? Rzepusia, z autografem oczywiście - może być nieczytelny ;)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
Vanillivi Użytkownik
  • Postów: 1049
  • Skąd:
Dodane dnia 04-01-2009 23:05
No nie wiem, może inni się ze mną nie zgodzą, ale mnie trochę drażnią te konkursiki typu: najzabawniejsza wypowiedź, któreś tam odwiedziny portalu... To takie trochę infatylne mam wrażenie...
Tak jak te walentynki... mam wrażenie, że to trochę nie pasuje do charakteru tego portalu...
Pozostałe propozycje popieram
http://www.cala-reszta-nocy.blogspot.com Mój blog o życiu, podróżach i pisaniu.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
Deidre Użytkownik
  • Postów: 316
  • Skąd: Kalety
Dodane dnia 04-01-2009 23:07
Walentynki, blee.... Komercyjne, amerykanskie pseudoswietko, ktorego nigdy w zaden sposob nie obchodze.
Tak jak Dnia Kobiet. (przpomina mi sie wypowiedz mojej kumpeli.... "co z tego ze jest 8 marca? pierdole twoje kwiaty! szanuj mnie codziennie!)
Go back to the caves with your Bible.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
Tnicu Użytkownik
  • Postów: 115
  • Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Dodane dnia 04-01-2009 23:11
Moim zdaniem warto się trochę pobawić, dzięki temu mamy tu na portalu zdrową atmosferę, to się rzadko zdarza w tego typu środowiskach.

Ja popieram, ale w pewnych granicach - w końcu walentynki to my mamy cały czas w shoutboxie i nawet w marcu urodzi się z tego dziecko :smilewinkgrin:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
Deidre Użytkownik
  • Postów: 316
  • Skąd: Kalety
Dodane dnia 04-01-2009 23:15
Bawic sie mozna.
Tylko zeby potem sie nie urodzilo z tego cos w stylu "daj buziaka osobie wyzej"...
Czy musze to komentowac? Nie? Uff, dzieki.
Go back to the caves with your Bible.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
Tnicu Użytkownik
  • Postów: 115
  • Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Dodane dnia 04-01-2009 23:16
A to te wszystkie ';)', ':lol:', ':smilewinkgrin:' to nie jest in vitro? :O
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
Deidre Użytkownik
  • Postów: 316
  • Skąd: Kalety
Dodane dnia 04-01-2009 23:18
Nie, bo in vitro to przeciez podszept Lucyfera.
Tak samo jak JAKAKOLWIEK antykoncepcja. Kocham kosciol. :smilewinkgrin:
Go back to the caves with your Bible.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 04-01-2009 23:19
Dziękuję Rzepusiu, wpisałam na listę, na górze... :yes:
Vanillivi, a czy przyszło Ci do głowy, że bawiąc się w takie konkursiki, jak dowcipne wypowiedzi, czy fraszki, czy wierszyki walentynkowe rozwijamy swoje poczucie humoru, śmiejemy, zaprzyjaźniamy - co słusznie zauważyła Rzepusia, i ćwiczymy pióro jednocześnie? ;) Stara prawda belferska mówi, że poprzez zabawę najwięcej można się nauczyć... :D
Zresztą nikt nikomu na siłę niczego tu nie wmusza, bawią się ci, których to bawi i już, a innym, mam nadzieję, nie przeszkadzamy... :D
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
Vanillivi Użytkownik
  • Postów: 1049
  • Skąd:
Dodane dnia 04-01-2009 23:20
Cytat:
Rzepusia napisał/a:
Jasne, Miluś, możesz wpisać. A "Kwiat paproci" też na to zasługuje :D

Vaniliwi, jeśli nie chcesz brać w czymś udziału - nie musisz. Konkursy są przecież tylko dla chętnych. My się zbliżamy do siebie, zaprzyjaźniamy, a przy okazji dobrze bawimy. To ułatwia przyjmowanie uwag krytycznych (od przyjaciela zawsze łatwiej usłyszeć przykrą prawdę).


Nie no okej, wam się to podoba, to się bawcie. Mam tylko nadzieję, że te zabawy nie zdominują tego portalu.
Co do ćwiczenia pióra - ja mam wrażenie, że raczej przez takie zabawy się tego nie osiągnie, ale co kto lubi.
http://www.cala-reszta-nocy.blogspot.com Mój blog o życiu, podróżach i pisaniu.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
Deidre Użytkownik
  • Postów: 316
  • Skąd: Kalety
Dodane dnia 04-01-2009 23:23
Wymienianie mysli, nawet przez taka zabawe, na pewno wzbogaca. ;]
Wiec. Rozmawiajmy!
("wymienilem z toba mysli... i czuje pustke w glowie..)
Go back to the caves with your Bible.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 04-01-2009 23:50
To ciekawe, Deidre... bo ja też :lol:
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Propozycje bieżące
Deidre Użytkownik
  • Postów: 316
  • Skąd: Kalety
Dodane dnia 04-01-2009 23:52
Wszystko co ja mowie jest ciekawe. Mimo ze mam pustke we lbie. ^^
Go back to the caves with your Bible.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.