Z archiwum X
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Z archiwum X
vimba Użytkownik
  • Postów: 150
  • Skąd: Olsztyn
Dodane dnia 20-01-2009 01:55
Golf nie eksponuje w pełni kobiecych atutów. Takich jak inteligencja, na przykład:)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Z archiwum X
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 20-01-2009 02:04
:D oj vimba, vimba, chyba będę musiał poczytać Twoje teksty.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Z archiwum X
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 20-01-2009 02:04
No, powiedzmy, że to nazywa się inteligencja... Jestem zgodny, albo i jeszcze bardziej... Ale nie powiem, kobieta w Golfie ładnie wygląda... i nawet mnie nie przeraża, jak przechodzę przez drogę ( bo ją znam) O wiele gorsze są Lyse blondynki, bo jak wyskoczą z autka, to mogą jeszcze oko podbić... (Widziałem taką akcję)... sodoma i gommora...:mad:
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Z archiwum X
vimba Użytkownik
  • Postów: 150
  • Skąd: Olsztyn
Dodane dnia 20-01-2009 02:37
Cytat:
będę musiał poczytać Twoje teksty.


To ci ułatwię zadanie drogi Valdensie, żebyś nie musiał w moje pseudo poetyckie wypociny brnąć. Wstawię w najbliższym czasie- dzień, może dwa tekst pisany prozą, zgoda?


Arkady: Na chwilę obecną nie prowadzę, brak uprawnień:)
Ale jeśli mi się zdarzy ( za jakieś dwa miesiące będę ponawiać starania) to wydam ostrzeżenie o niebezpieczeństwach na drodze. Zresztą będę zagrażać głównie Polsce północnej, a to zdaje się nie twoje tereny. Zresztą - jakbyś się na piękną Warmię ( nie Mazury, to już poza moim zasięgiem) wybierał to daj znać. Zaradzimy!
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Z archiwum X
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 20-01-2009 02:43
Ja się nie zanudzę, też poczytam... Bo ja jestem okropny nerwus, jak czegoś nie rozumiem... ale później wracam...:D
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Z archiwum X
vimba Użytkownik
  • Postów: 150
  • Skąd: Olsztyn
Dodane dnia 20-01-2009 02:50
To się jeszcze okaże. Ostatnio jeśli już pisuje, to tylko prozę, poetycka wena odeszła chyba na dobre, także zdania w temacie prozy jestem szczególnie ciekawa, bo to takie świeższe pisanie. Wam poetom oddaję na pożarcie starocia do których mam już spory dystans. Zresztą się chyba w temacie poezji wypaliłam bo najnowszy z moich tekstów poetyckich doczekał się raptem jednego komentarza. Może to tylko wina braku tytułu. Kto wie?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Z archiwum X
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 20-01-2009 02:56
Albo braku natchnienia do pisania komentarzy...:yes:
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Z archiwum X
vimba Użytkownik
  • Postów: 150
  • Skąd: Olsztyn
Dodane dnia 20-01-2009 02:59
Może, nie wiem. Zresztą strasznie prywatą zaleciało, a tego Vimba nie lubić. Brzydko zrobiłam, a fe!
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Z archiwum X
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 20-01-2009 03:03
Vimbuś, ja mam nieraz tak, że czegoś nie rozumiem, więc wtedy nic n ie piszę, bo po co mam komuś dokopywać w tej sytuacji? To byłoby nie fer. więc uważam, że lepiej się nie odzywać, co najwyżej ktoś pomyśli, że nie czytałem... Wygodnictwo?... Chyba tak, ale jestep przynajmniej w zgodzie z własnym sumieniem...
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Z archiwum X
vimba Użytkownik
  • Postów: 150
  • Skąd: Olsztyn
Dodane dnia 20-01-2009 03:07
Też nie pisze nic na siłę, a czytam nieomal wszystko. Lepsze to niż byłem, zobaczyłem, nie rozumiem- ten poziom komentarza. To nie jest kwestia moich do kogoś tam pretensji, tylko raczej świadomość, że to co robię nie jest dość dobre, w gruncie rzeczy pozytywna świadomość:)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Z archiwum X
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 20-01-2009 03:11
Przynajmniej mówisz przsądnie, a mnie nieraz po prostu leń ogarnia... Wstyd się przyznać...:(
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Z archiwum X
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 20-01-2009 08:46
Cytat:
vimba napisał/a:
A czy jeśli to zadanie wykona poprawnie grupa kobiet, tudzież jedna będzie je wykonywać odpowiednio często możliwe są bonusy?

Marzy mi się bowiem Czas Apokalipsy...


Myślę, że jest taka opcja pod warunkiem, że będzie to spoglądanie w sufit synchroniczne, w drodze do toalety...

co do kasy, to chyba najbardziej przekonał mnie argument o rozglądaniu się za kasjerkami :D coś może być na rzeczy :D
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Z archiwum X
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 20-01-2009 10:42
Cytat:
To ci ułatwię zadanie drogi Valdensie, żebyś nie musiał w moje pseudo poetyckie wypociny brnąć. Wstawię w najbliższym czasie- dzień, może dwa tekst pisany prozą, zgoda?

:yes:
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Z archiwum X
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 21-01-2009 01:39
Valdi, to ja też mogę?...
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.