Sport
Autor
Sport
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-01-2009 23:23
Jakie lubicie sporty i czy w ogóle lubicie? :) (Wiem, że nie każdy się tym emocjonuje, więc jeśli nie preferujecie tego typu rozrywek, to napiszcie, czemu. :rol: ) Jak oceniacie Polskę na tle innych krajów, jeśli chodzi o nasze sportowe sukcesy? B)

A jak ktoś oglądał dzisiejszy mecz piłki ręcznej, to też możemy porozmawiać. :D
Do góry
Autor
RE: Sport
pw Użytkownik
  • Postów: 926
  • Skąd: Barlinek/Kraków
Dodane dnia 27-01-2009 23:25
Ja oglądałem mecz i myślałem, że zejdę na zawał :D Ja nie wiem, to chyba jakaś cecha ogólnonarodowa - siatkarze grają same dreszczowce, piłkarze ręczni to samo. Nic o zdrowie kibiców nie dbają ;-)
img574.imageshack.us/img574/897/koliber.jpg
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-01-2009 23:26
Końcówka rzeczywiście była dramatyczna, kiedy przegrywaliśmy dwiema bramkami na dwie minuty przed końcem. Ale Siódmiak nie spudłował. :D
Do góry
Autor
RE: Sport
pw Użytkownik
  • Postów: 926
  • Skąd: Barlinek/Kraków
Dodane dnia 27-01-2009 23:35
Podziwiam. A w ogóle oglądałem mecz na necie bez komentarza, sam dźwięk z hali i było słychać co mówi Wenta podczas czasu na te 15 sekund przed końcem i wszystko przewidział skubaniec :D Powiedział, że oni na pewno wycofają bramkarza, mają dużo czasu, powiedział, że jak przejmiemy to będziemy mieć pustą bramkę i żeby się nie spieszyć :D no i się, kurde, udało :)
img574.imageshack.us/img574/897/koliber.jpg
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-01-2009 23:42
Dobrze, mecz meczem, proszę też ustosunkować się do pierwszej części tematu. B)
Do góry
Autor
RE: Sport
dwa_warkocze Użytkownik
  • Postów: 353
  • Skąd:
Dodane dnia 27-01-2009 23:59
Z dużą przyjemnością oglądam mecze piłki nożnej podczas ME i MŚ (łącznie z eliminacjami).
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Do góry
Autor
RE: Sport
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-01-2009 00:01
Ja też chętnie oglądam piłkę nożną, pod warunkiem, że nie gra nasza reprezentacja. Albo gdy wygrywa. :p
Do góry
Autor
RE: Sport
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-01-2009 08:14
Uwielbiam uprawiać sporty (regularnie trenuję hapkido i jogę kundalini) gorzej jest natomiast z ich oglądaniem, nudzę się wtedy jak mops. Jest jeden wyjątek: ME i MŚ w piłce kopanej, czyli średnio raz na dwa lata oglądam sport ;-)
ligi mistrzów czy puchary uefa w ogóle mnie nie ciągną, co ze mnie za facet? :confused:
Do góry
Autor
RE: Sport
tentyp Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Kociewska
Dodane dnia 28-01-2009 10:17
ja oglądam wszystko, może prócz lekkoatletyki. W necie oglądam prawie każdy mecz od rana do wieczora jeśli mam czas:)

a w nocy NBA i NHL.

a co do uprawiania to tenis stołowy, siatkówka i piłka nożna. Wynajmujemy sale sobie tak z dwa razy w tygodniu i pykamy:)

no i w szachy jeszcze gram:D
Zdzieram palce do krwi, kiedy wbijam je w marmur,
Knykcie lżą swój byt, kiedy żrą pył kwarcu,
Chrobot stawów na nowo definiuje dźwięk[...]
To jest napad na babel - niosę wiarę w tusz i papier'
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 28-01-2009 10:54
mmm. szachy to było kiedyś :D byłam dzieckiem obeznanym w planszy. jeździłam na zawody :D :bigrazz:
a ogólnie to lubie sobie poskakać przez skakanke. i pograć w siatkówke. w moim wykonaniu to wygląda troszke komiecznie, gdyż mam utrudnione zadanie, bo tylko 158 cm wzrotu... :rol: ale lubię:)
i tylko siatkówke znosze na ekranie. reszta mnie nudzi. i nie interesuje wcale. :p
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Sport
Asti Użytkownik
  • Postów: 809
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 28-01-2009 11:14
Sport generalnie lubię uprawiać, oglądanie go na ekranie telewizora zwykle w ogóle mnie nie interesuje. Lubię sztuki walki i sporty ekstremalne :) A zajmuję się - Snowboardem (sezonowo), Siatkówką i sztukami walki (obecnie na własną rękę, wcześniej judo i taekwondo).
Ręczną też bardzo lubię, ale niestety nie mam możliwości uprawiać :(
Ludzie potrafią niekiedy posuwać się do takich oszustw.
Śpiewają nie swoje pieśni, nie wiedząc nawet, o czym one mówią.

Create your own reality
Do góry
Autor
RE: Sport
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 28-01-2009 11:37
mm Asti. to Ty musisz mieć kondycję. i klate...^^
ja się uczę na desce. tzn w okresie światecznym, gdy jeszcze był snieg, próbowałam na niej ustać. i cos juz potrafię :)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Sport
Asti Użytkownik
  • Postów: 809
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 28-01-2009 11:43
Bez przesady ;) I tak uważam, że za mało ćwiczę.
Jazda na snowboardzie nie jest najtrudniejsza, o ile się ma dobrze zmysł równowagi rozwinięty. Ja na początku nie umiałem hamować :lol: Karkołomne działania się wykonywało, żeby nie wylecieć na błocko znajdujące się u podnóża stoku, a i tak parę razy się nie udało :D
Ludzie potrafią niekiedy posuwać się do takich oszustw.
Śpiewają nie swoje pieśni, nie wiedząc nawet, o czym one mówią.

Create your own reality
Do góry
Autor
RE: Sport
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-01-2009 11:46
paradoksalnie dla kota lubie poplywac :)
kiedyś capouier'e cwiczylem, ale nadwyrezylem koci grzbiet i sie skonczyla przygoda :)

no i niebawe jade sie uczyc smigac, jeszcze nie wiem czy na nartach czy desce :)
Do góry
Autor
RE: Sport
Asti Użytkownik
  • Postów: 809
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 28-01-2009 11:58
Polecam deskę ;) Większa frajda moim zdaniem.
Ludzie potrafią niekiedy posuwać się do takich oszustw.
Śpiewają nie swoje pieśni, nie wiedząc nawet, o czym one mówią.

Create your own reality
Do góry
Autor
RE: Sport
lina_91 Użytkownik
  • Postów: 1289
  • Skąd:
Dodane dnia 28-01-2009 12:17
Kiedys bylam w sekcji plywackiej na krotkie dystanse, ale dawno i nieprawda ;).
Teraz pilka nozna i karate trenuje. W wakacje czasami siatke.
Chcialabym sie nauczyc jezdzic na snowboardzie, ale jakos nie ma mozliwosci.

Co do tv... Pilke nozna i siatke lubie ogladac, ale wieksze imprezy. M<niejsze, ligowe mecze mnie wkurzaja.

A co do naszych szczypiorkow :p... Masakra. Glupim szczescie dopisuje, jak to mowia. Ale tego meczu nie powinni wygrac.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Abi-syn Użytkownik
  • Postów: 1458
  • Skąd: Mazowsze
Dodane dnia 28-01-2009 13:49
Pora na autoreklamę :lol:

alem się "wstrzelił", właśnie wklejam moje teksty sportowe, trochę tego jest imam nadzieję, ze jakoś je zniesiecie, już napisałem wcześniej, sport jest wbrew pozorom mało poetycki, zwłaszcza w cyklu, bo ile można o wysiłku, trudzie, walce, wszak taki jest sport. Ma on jednak i drugie dno: doping walka nie fair, korupcja.

Uwielbiam siatkówkę i katuję ją domowników, chyba się nawet do niej przyzwyczaili i specjalnie nie protestują gdy idę na mecz lokalnej drużyny, która gra w 2-giej lidze.

Acha, kiedyś biegałem prawie wyczynowo, ciekawe o jednym i drugim nie napisałem żadnego tekstu, nawet nic ciekawego mi nie przychodzi do głowy
Do góry
Autor
RE: Sport
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 28-01-2009 14:21
Żużel - tylko na żywo.

Snooker - tylko w telewizji.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-01-2009 14:30
Kiedyś trenowałem piłkę ręczną, jako bramkarz - bolesna, ale dająca dużą satysfakcję pozycja B)
A poza tym to czasem siatkówka, koszykówka, piłka nożna, rower. Wydaje się sporo ale jak raz na tydzień uda mi się coś z tych "rzeczy" dorwać to jest cud :rol:
Do góry
Autor
RE: Sport
tentyp Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Kociewska
Dodane dnia 28-01-2009 14:50
Cytat:
lina_91 napisał/a:
Kiedys bylam w sekcji plywackiej na krotkie dystanse, ale dawno i nieprawda ;).
Teraz pilka nozna i karate trenuje. W wakacje czasami siatke.
Chcialabym sie nauczyc jezdzic na snowboardzie, ale jakos nie ma mozliwosci.

Co do tv... Pilke nozna i siatke lubie ogladac, ale wieksze imprezy. M<niejsze, ligowe mecze mnie wkurzaja.

A co do naszych szczypiorkow :p... Masakra. Glupim szczescie dopisuje, jak to mowia. Ale tego meczu nie powinni wygrac.


mój ojciec jest instruktorem i lata z dzieciakami na zawody po kraju w karate, ale ja to raczej tylko teoretycznie podkradam mu literaturę związaną z sztukami walki:)
Zdzieram palce do krwi, kiedy wbijam je w marmur,
Knykcie lżą swój byt, kiedy żrą pył kwarcu,
Chrobot stawów na nowo definiuje dźwięk[...]
To jest napad na babel - niosę wiarę w tusz i papier'
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?