Sport
Autor
RE: Sport
czarodziejka Użytkownik
  • Postów: 660
  • Skąd: zapomniana kraina
Dodane dnia 04-12-2010 12:49
nie wiem czy rządzi czy nie:confused: ostatnio przegapiłam ale ten sport jest ciekawy i niebezpieczny
Przyjaźń jest jak chleb, nawet czerstwy zaspokaja głód. Przyjaźń jest jak woda,
zimna czy gorąca gasi pragnienie.
Choć daleko, to jednak blisko. Choć nie zawsze mówi, to ją słyszysz. Choć nie zawsze Cię dotyka, to ją czujesz.
Do góry
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 04-12-2010 12:59
jest wygodny do oglądania. W miarę proste zasady, dużo się dzieje, jest dynamicznie, indywidualności, no i fakt, jest niebezpiecznie. Trzeba mieć jaja, aby tak latać :)
Do góry
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 04-12-2010 13:07
Czy proste zasady, od kiedy je zmienili na te punkty +/- ze względu na wiatr niektórzy zrezygnowali bo nie ogarniają :p znam takie przypadki :D
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
czarodziejka Użytkownik
  • Postów: 660
  • Skąd: zapomniana kraina
Dodane dnia 04-12-2010 13:16
zgodzę się z Tomaszem, ale upadki są zadziwiające. :O Zmiany zawsze coś psują:upset:
Przyjaźń jest jak chleb, nawet czerstwy zaspokaja głód. Przyjaźń jest jak woda,
zimna czy gorąca gasi pragnienie.
Choć daleko, to jednak blisko. Choć nie zawsze mówi, to ją słyszysz. Choć nie zawsze Cię dotyka, to ją czujesz.
Do góry
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 04-12-2010 13:43
Mi się podoba ta zmiana. Pamiętam te przegięcia, kiedy kogoś ściągali z belki po trzy razy, aby miał lepszy wiatr. Kilka razy to było dobre np dla Małysza innym razem nie, ale przez to byli róni i równiejsi. Poza tym, teraz nikt nie będzie zmieniał belki w połowie i puszczał drugi raz tych samych skoczków. A zasada prosta jest, mają jakiś algorytm w kompie i on to przelicza.
Do góry
Autor
RE: Sport
czarodziejka Użytkownik
  • Postów: 660
  • Skąd: zapomniana kraina
Dodane dnia 04-12-2010 14:53
ma sens to co piszesz ale czasem zmiany nie wychodzą na dobre:rol:
Przyjaźń jest jak chleb, nawet czerstwy zaspokaja głód. Przyjaźń jest jak woda,
zimna czy gorąca gasi pragnienie.
Choć daleko, to jednak blisko. Choć nie zawsze mówi, to ją słyszysz. Choć nie zawsze Cię dotyka, to ją czujesz.
Do góry
Autor
RE: Sport
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 04-12-2010 18:34
Uuu, myślałem że to temat o sporcie, a Wy o telewizji...
Do góry
Autor
RE: Sport
czarodziejka Użytkownik
  • Postów: 660
  • Skąd: zapomniana kraina
Dodane dnia 04-12-2010 18:42
ależ mówimy o sporcie;) a tak po za tym jak myślicie czy młodym skoczkom uda się pobić sukces Małysza:confused:
Przyjaźń jest jak chleb, nawet czerstwy zaspokaja głód. Przyjaźń jest jak woda,
zimna czy gorąca gasi pragnienie.
Choć daleko, to jednak blisko. Choć nie zawsze mówi, to ją słyszysz. Choć nie zawsze Cię dotyka, to ją czujesz.
Do góry
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 05-12-2010 11:10
Cytat:
Uuu, myślałem że to temat o sporcie, a Wy o telewizji...
:lol:
XIX wiek się skończył jakiś czas temu. Poza tym sport to nie tylko kopanie piłki na podwórku z kolegami, ale robi wrażenie szlachetne sporzenie na te sprawy. B)

A wracając do poważnych rzeczy:
Cytat:
a tak po za tym jak myślicie czy młodym skoczkom uda się pobić sukces Małysza
Myślę, że będzie to trudne nie tylko dla polaków, ale dla kogokolwiek. Stawka jest bardzo wyrównana i brak jedej gwiazdy, a szkoda. Ja bym kibicował Ammanowi, lubię go i należy mu się drugi puchar, aczkolwiek, podium Małysza ehhh :D

A co sądzicie o MŚ w Rosji i w Katarze (WTF? :uhoh: )Rosję rozumiem, bo to kraj gdzie piłka nożna jest czyś ważnym, ale w Katarze? MŚ w RPA było do bani, Mundial powinien być świętem dla obdarowanego narodu, a nie tylko pokazem możliwości technologicznych. Wybór ojczyzny współczesnej piłki, byłby lepszą decyzją. Niestety FIFA dostała za mało w łapę od Anglików.
Do góry
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 06-12-2010 15:35
Jeśli mieliby wybrać Anglików to w miejsce Rosji, w tym wypadku wybór wschodni jest zdecydowanie lepszy :) a Katar to całkiem dobry pomysł, zwłaszcza że te stadiony po mistrzostwach mają być rozebrane a materiały posłużą do zbudowania ok. 20 stadionów w krajach rozwijających się, czyli wspaniała technologia z pomocą w rozwoju innych państw, mi to pasuje B) i kultura Kataru też podobno jest bardzo ciekawa, warto przedstawić ten Bliski Wschód nieco inaczej niż w postaci świętych wojen i terrorystów :rol:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 22-01-2011 16:11
Małysz, Adam Małysz! Małysz, Adam Małysz! :D
No a dziś też "mordercy" Wenty zmierzą się Danią.:D
Do góry
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 23-01-2011 00:05
Małysz jednorazowy wyskok, za to Kamil dał radę, w końcu w "10" :) a mordercy Wenty niestety popełnili samobójstwo w pierwszej połowie i mimo intensywnej autoreanimacji nie udało się przywrócić ich do życia :rol:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 23-01-2011 01:00
Piłka ręczna - typowo Robertowe podejrzenia o korupcje i danie w łapę naszej drużynie, bo to nie może być prawda... drugi raz z rzędu
http://apps.facebook.com/
Do góry
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 23-01-2011 20:44
Nasi już w półfinale nie zagrają, Małysz zrobił sobie kuku, a Kamil na moją prośbę utrzymał się w "10" tylko nie spodziewałem się że aż tak dobrze mu to pójdzie, 8 punktów straty do "10" w generalnej, byłoby super mieć 2 takich co nie muszą się kwalifikować :p
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Krzysztof Suchomski Użytkownik
  • Postów: 223
  • Skąd: Murowana Goślina
Dodane dnia 17-02-2011 23:34
Byłem na meczu Lecha z Bragą. Sam mecz kiepski, zwycięstwo dość szczęśliwe, ale być cząstką przedstawienia, jakie dają najlepsi kibice w Polsce - bezcenne.
Zainteresowanych kolarstwem, historią wielkich wyścigów i wielkich kolarzy, zapraszam na mojego bloga.
http://reflektorbossa.pl/
Do góry
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 17-02-2011 23:39
Też byłem, w centrum wydarzeń w Kotle, najbezpieczniejszej trybunie w Polsce gdzie 90% osób było stewardami :smilewinkgrin: czy zwycięstwo szczęśliwe, mecz był wyrównany ale to Rudnevs wykorzystał swoją sytuację jak rasowy snajper ośmieszając bramkarza :rol: w rewanżu będzie ciężej bo Braga u siebie to zupełnie inny zespół ale mam nadzieję, że moja obecność w sektorze gości sprawi, że Lech przejdzie jednak dalej :D
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 26-02-2011 19:08
www.tivisport.pl/images/news_images/adam_malysz.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=ythgpJirVCA&feature=related

Bez komentarza.
Do góry
Autor
RE: Sport
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 13-07-2011 17:00
To Wam się powinno spodobać :) Zwłaszcza Tomaszowi.
http://www.thesun.co.uk/sol/.../Lets-all-do-The-Poznan.html

I jeszcze to szaleństwo na youtube:
http://www.youtube.com/results?search_query=Let's+all+do+The+Poznan&page=&utm_source=opensearch

Trochę to bekowe, ale też wzruszające. w takich momentach jestem patriotą.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 13-07-2011 22:43
Nie wiem dlaczego akurat Tomaszowi, skoro Tomasz jest ze Szczecina a ja jestem z Poznania i to od mojego klubu się tym zarazili :p tylko ja już o tym zapomniałem nawet :D się nami zachwycili bo takich świetnych mamy kibiców a przez kilkuset idiotów rząd to wszystko próbuje obalić i zniszczyć używając do tego słowa "kibol" gdzie tylko się da nie znając najwyraźniej absolutnie jego znaczenia ;) bo ja nie wiem co ma wspólnego "kibol" i "pseudokibic", to nawet blisko siebie nie leżało :rol:

A Manchester naprawdę ostro się tym zaraził :D najlepszy dowód to robienie Poznania przez piłkarzy w podziękowaniu kibicom za doping :D

http://www.youtube.com/watch?v=mtQ_vq4k3JE&feature=player_embedded
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-07-2011 16:08
Żeby nie zakładać drugiego wątku, zapytam tutaj.
Czy uważacie, ze istnieją mądrzejsze i głupsze sporty? Ciekawy jestem argumentów, bo na przykład dla pewnych moich znajomych jogging jest szczytem głupoty, dla wielu boks to czysty kretynizm itp. pomysły. I czy możliwa jest wysoka kultura fizyczna bez czynnego uczestnictwa w sporcie?
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]