Sport
Autor
RE: Sport
tentyp Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Kociewska
Dodane dnia 13-04-2009 15:45
Cytat:
jakub napisał/a:
a kto tu jeszcze jest za Milanem? :p bo widzę nie jestem sam w miłości do rossonerich :) także piłka nożna oczywiście szczególnie Lech i Milan a trochę mniej ale jednak holenderskie AZ Alkmaar (w tym roku w końcu mają mistrza :D ) i niemiecki Bayer Leverkusen (gdzie te czasy, finał LM, Krzynówek brylujący w składzie... :rol: )

poza futbolem hokej na lodzie a w kosza grałem kiedyś :)


od 97 ( miałem 9 lat i pierwsza koszulke kupilem) za Barceloną:) to coś wiecej niz klub:)

a z Wloch wole Juve
Zdzieram palce do krwi, kiedy wbijam je w marmur,
Knykcie lżą swój byt, kiedy żrą pył kwarcu,
Chrobot stawów na nowo definiuje dźwięk[...]
To jest napad na babel - niosę wiarę w tusz i papier'
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 13-04-2009 18:19
Od dziecka kopałem piłkę. Teraz zostały tylko rolki, rower i wieczorne bieganie :)

Z klubów od zawsze Legia Warszawa. :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Sport
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 13-04-2009 20:04
Cytat:
Sagitarius napisał/a:

Z klubów od zawsze Legia Warszawa. :)


forum.metal.pl/images/smiles/cegla.gif

Orzeł Łódź dziś przejechał się po Speedway Miszkolc ;)
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-04-2009 20:16
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
Jutro (właściwie dziś) wreszcie idę na żużel.


A ja niezbyt, mimo że jestem z miasta brązowych medalistów ;) wolę nogę - z polskich Legia, z zagranicznych Valencia od zawsze.
Do góry
Autor
RE: Sport
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 13-04-2009 20:41
Cytat:
Anub1s napisał/a:

wolę nogę - z polskich Legia


www.fireholder.com/karczma/images/smiles/115.gif
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Abigail Użytkownik
  • Postów: 65
  • Skąd: Gdzieś w Polsce
Dodane dnia 14-04-2009 07:31
Reklamować swoich umiejętności sportowych nie będę (na razie zdradzę, że skakałam wzwyż). Bardzo lubię oglądać różne dyscypliny sportowe. Od kilkunastu lat obserwuję wyczyny Małysza (robiłam to jeszcze zanim wybuchła małyszomania), F1, biathlon, biegi narciarskie, rajdy samochodowe, LA... Nie lubię piłki nożnej, ale oglądam jak są mistrzostwa. Nie cierpię boksu i nigdy nie oglądam :)
Noc jest obietnicą poranka.
Do góry
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 14-04-2009 09:40
no cóż nie będę mówił do Legionistów żadnych przykrych słów ani rzucał cegłami czy bombami jak Jack :smilewinkgrin: ale mam nadzieję że Kolejorz wyjdzie zwycięsko z walki o tytuł :D i zostanie w końcu na szczycie który mu się należy :)
Cytat:
od 97 ( miałem 9 lat i pierwsza koszulke kupilem) za Barcelonąsmiley to coś wiecej niz klubsmiley
a dla mnie Milan to coś więcej niż klub, to wielka piłkarska rodzina :) za to Barcelony jak żyję to nie lubię strasznie, Realu zresztą też, Sevillę i Atletico wolę :p
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 14-04-2009 11:08
Jack, ty sobie grabisz :mad: :smilewinkgrin:
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Sport
eklerek123 Użytkownik
  • Postów: 29
  • Skąd:
Dodane dnia 14-04-2009 11:23
Jeśli chodzi o piłkę, to oczywiście, że bardzo ją lubię, ale jakoś nie przywiązuję się do jednego, konkretnego klubu. Obserwuje po prostu, co dzieje się w ligach europejskich. Natomiast kompletnie nie mogę zrozumieć sytuacji, gdy kibic polskiej drużyny życzy jak najszybszego odpadnięcia z europejskich pucharów nie faworyzowanemu przez siebie klubowi (też z Polski). Wystarczy spojrzeć na komentarze na forach internetowych. Przecież ci ludzie są Polakami i chyba powinno im zależeć na dobru krajowej drużyny. Chyba?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 14-04-2009 11:26
Cytat:
eklerek123 napisał/a:
Jeśli chodzi o piłkę, to oczywiście, że bardzo ją lubię, ale jakoś nie przywiązuję się do jednego, konkretnego klubu. Obserwuje po prostu, co dzieje się w ligach europejskich. Natomiast kompletnie nie mogę zrozumieć sytuacji, gdy kibic polskiej drużyny życzy jak najszybszego odpadnięcia z europejskich pucharów nie faworyzowanemu przez siebie klubowi (też z Polski). Wystarczy spojrzeć na komentarze na forach internetowych. Przecież ci ludzie są Polakami i chyba powinno im zależeć na dobru krajowej drużyny. Chyba?


To są podziały, które wynikają z historii kibicowskiego ruchu. Temat rzeka, w skrócie ujmując, ludzie są pamiętliwi ;)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Sport
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 14-04-2009 14:58
a ja uwielbiam oglądać piłkę nożną. [miałam fisia na szwecję...]
kiedyś grałam, ale granie z kobietami nie podobało mi się, wolałam z kolegami.
i lubię siatkówkę, ale nigdy nie miałam szans na poważne granie, bo mam 153 wzrostu. to samo z koszykówką.
i oglądam skoki narciarskie. no, dobra. skoczków.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Sport
Emilia Czasami Użytkownik
  • Postów: 20
  • Skąd:
Dodane dnia 14-04-2009 15:23
a ja trenowałam piłkę ręczną, rozgrywająca, ale w sumie to jakoś tak mnie ukształtowało, że szczerze lubię wszystko, lubię próbować nowych rzeczy, ostatnio nawet wylądowałam na polu golfowym. chociaż nie, nie znoszę koszykówki i dwóch kroków, z przyzwyczajenia, jak w ręcznej zawsze robię trzy. w ogóle tyle lat sportu, a teraz siedzę z nogą w gipsie, bo ręczna.

soczewica: jakby ci skoczkowie jeszcze mieli długie włosy, to też bym oglądała skoki narciarskie ; >
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 14-04-2009 16:02
niektórzy mają, na przykład Romoeren :p czy jakoś tak to się pisze :p

a tego życzenia innemu klubowi źle też nie potrafię zrozumieć, no nawet Legii życzę dobrze jak gra w pucharach i reprezentuje Polskę ;) ale widocznie większość Polski życzy źle bo Legii w pucharach ostatnio nie idzie, gdzie te czasy kiedy Polacy grali w LM...
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 14-04-2009 20:08
Cytat:
Emilia Czasami napisał/a:
soczewica: jakby ci skoczkowie jeszcze mieli długie włosy, to też bym oglądała skoki narciarskie ; >

jakby mieli długie włosy, to bym za któregoś wyszła :)
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Sport
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 14-04-2009 22:13
Cytat:
Nathien napisał/a:
A ja grałam w siate przez 5 lat. Niestety musiałam się pożegnać ze sportem - nabawiłam się poważnej kontuzji i tak to się skończyło.
Uwielbiam kibicować naszym siatkarzom (ponoć słychać mnie na drugim brzegu jeziora xD), czasem oglądam tenis i zdarza się, że łyżwiarstwo (pary sportowe - są większe emocje, bo czesto robią bum!) ^^


Kurczę, czyżbym odnalazła siostrę bliźniaczkę :p Wszystko sie zgadza oprócz tego jeziora. Ja także kibicuję, ale raczej przed telewizorem ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Emilia Czasami Użytkownik
  • Postów: 20
  • Skąd:
Dodane dnia 14-04-2009 23:25
Cytat:

jakby mieli długie włosy, to bym za któregoś wyszła :)


wtedy, to ja bym uciekła z takim prototypem ; D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 15-04-2009 05:57
Boże, dziewczyny, ja całe życie walczę z poglądami, że kobiety nie oglądają sportu tylko sportowców, a Wy tu z takimi tekstami wyjeżdżacie...:lol: Dobrze, że moim koledzy tego nie widzą...
Do góry
Autor
RE: Sport
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 16-04-2009 14:50
Cytat:
Oke_Mani napisał/a:
Boże, dziewczyny, ja całe życie walczę z poglądami, że kobiety nie oglądają sportu tylko sportowców, a Wy tu z takimi tekstami wyjeżdżacie...

hehe, ja tylko skoki narciarskie oglądałam dla sportowców, resztę dla sportu - jeszcze był żużel...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Sport
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-04-2009 15:38
Cytat:
Oke_Mani napisał/a:
Boże, dziewczyny, ja całe życie walczę z poglądami, że kobiety nie oglądają sportu tylko sportowców, a Wy tu z takimi tekstami wyjeżdżacie...:lol: Dobrze, że moim koledzy tego nie widzą...


Australian Open obejrzałam z dwóch powodów: bo lubię tenis, bo chciałam popatrzeć na Rogera Federerra. :D Niestety, urywki przedstawiające go, które widziałam, trochę mi zniekształciły odbiór i w efekcie trochę się zawiodłam... no miał być taki przystojny i boski, no... B)
Do góry
Autor
RE: Sport
Nathien Użytkownik
  • Postów: 1516
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 25-04-2009 16:06
Cytat:
Almari napisał/a:
Cytat:
Nathien napisał/a:
A ja grałam w siate przez 5 lat. Niestety musiałam się pożegnać ze sportem - nabawiłam się poważnej kontuzji i tak to się skończyło.
Uwielbiam kibicować naszym siatkarzom (ponoć słychać mnie na drugim brzegu jeziora xD), czasem oglądam tenis i zdarza się, że łyżwiarstwo (pary sportowe - są większe emocje, bo czesto robią bum!) ^^


Kurczę, czyżbym odnalazła siostrę bliźniaczkę :p Wszystko sie zgadza oprócz tego jeziora. Ja także kibicuję, ale raczej przed telewizorem ;)


Almari - ja też kibicuję przed telewizorem. Domek stoi dość blisko jeziora, dlatego mnie słychać ;)
"Obcując z potworami, uważaj, abyś nie stał się jednym z nich.
Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w Ciebie."


Fryderyk Nietzsche
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]