Polityka
Autor
RE: Polityka
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 19-10-2010 18:40
Jeśli twierdzisz, że jest inaczej, wcale mnie to nie dziwi, zawsze masz poglądy z mojej perspektywy wzięte z kosmosu :p gdyby nie prowadził polityki nienawiści, nie wzbudziłby nienawiści u tego człowieka ;) bo to Pan Prezes jest głównym siewcą nienawiści w naszej polityce, jeśli tego nie widzisz, proponuję wizytę u okulisty :rol:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Polityka
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 19-10-2010 18:42
No, ale to nie jest oczywistość? Może oszołomstwo to złe słowo, ale polityk, który publicznie mówi, że jesteśmy podporządkowani Rosji i Niemcom, który robi jakieś cudaczne inscenizacje pod krzyżem, który nie spotyka się z prezydentem, kiedy ten go zaprasza, mówi, o prawdziwych polakach, robi jakieś szopki na obchodach Solidarności, rany, co jeszcze wymieniać?
Korwin Mikke zachowuje się normalniej, a nawet Giertych.
My i Zomo ;) (przypomniało mi się)
Kurczę nawet ta jego wypowidź po zamachu.
Kiedy ja dziś mówię, że PiS to szkodliwa partia, to niby co jestem odpowiedzialny za śmierć i zbrodnie :lol:

Ja nie mówię, czy Kaczyński ma rację, kiedy ma rację, a kiedy nie ma. Mówię, o jego zachowaniach, tonie wypowiedzi, o słowach, których używa.

Porównaj dzisiejszego Tuska a dzisiejszego Kaczyńskiego. Tusk jest mistrzem gry na polskiej scenie, kłamie jak z nut, kiedy trzeba jest smutny, kiedy trzeba to się uśmiecha. A Kaczor? I to nie działa, sondaże lecą w dół.

Eh żenada. Niech Kaczyński odejdzie bo nas Peło zawłaszczy na długie lata.
Do góry
Autor
RE: Polityka
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 19-10-2010 18:44
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
No, ale to nie jest oczywistość? Może oszołomstwo to złe słowo, ale polityk, który publicznie mówi, że jesteśmy podporządkowani Rosji i Niemcom,


Raczej UE.
Do góry
Autor
RE: Polityka
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 19-10-2010 18:51
Kurczę Robert, PiS nie był przeciwnikiem UE, zresztą jego brat wielki Prezydent składał odpowiednie podpisy. Oni wszyscy chcieli do UE, może Jarko się nawrócił, jak mu odstawili leki. Ale to nie ważne, czy tak jest, czy nie. Ważne, że pewnych rzeczy się nie mówi publicznie w taki sposób.

Radziłbym otworzyć oczy, wziąć zimny prysznic i się ocknąć. Rzeczywistość wygląda tak jak wygląda, trzeba się umieć w niej poruszać. Kaczyński to agent Tuska, który zmiata PiS ku politycznemu niebytowi, aby PO rządziło długo. Jeszcze drugiemu agentowi Palikotowi się uda rozmontować SLD to, będziecie mieli to co chcecie.

Monarchię. Donald Kędzierzawy I niech nam szczęśliwie panuje.
Do góry
Autor
RE: Polityka
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 19-10-2010 18:54
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Kurczę Robert, PiS nie był przeciwnikiem UE, zresztą jego brat wielki Prezydent składał odpowiednie podpisy. Oni wszyscy chcieli do UE, może Jarko się nawrócił, jak mu odstawili leki. Ale to nie ważne, czy tak jest, czy nie. Ważne, że pewnych rzeczy się nie mówi publicznie w taki sposób.


Przecież wiem.
Komentarz ten był jeno do prawdziwej sytuacji, a nie kondominiów i kondomów (których Kaczka na oczy nie widziała).
Do góry
Autor
RE: Polityka
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 19-10-2010 19:13
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
No, ale to nie jest oczywistość? Może oszołomstwo to złe słowo, ale polityk, który publicznie mówi, że jesteśmy podporządkowani Rosji i Niemcom,


W wielu aspektach, jest to prawdą.

Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
który robi jakieś cudaczne inscenizacje pod krzyżem,


Nie robił. Wyszedł do ludzi, którzy go popierają.

Cytat:
TomaszObluda napisał/a: który nie spotyka się z prezydentem,


Jakbym kogoś podejrzewał o zamachowe plany, to też bym się nie spotykał.


Cytat:
TomaszObluda napisał/a: mówi, o prawdziwych polakach,


Nie było takiej wypowiedzi.

Cytat:
TomaszObluda napisał/a: robi jakieś szopki na obchodach Solidarności, rany, co jeszcze wymieniać?


Szopkę to zrobiła Henia Krzywonos, bo chciała się wypromować i książek nasprzedawać.

Smutnie wygląda polska rzeczywistość polityczna, ale wygląda ona w mediach i w oczach Polaków tak, jak to przedstawiasz.

Wypowiedzi Jakuba nie mogę skomentować, bo nie chcę mieć ostrzeżeń lub bana, ale ręka mnie swędzi, jak widzę kogoś, kto gada tak jak on. Nahajka jest chyba rzeczywiście jedynym rozwiązaniem ;-)
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Polityka
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 19-10-2010 19:16
Nahajki w sprzedaży od 99zł i 99 groszy.
Do góry
Autor
RE: Polityka
pw Użytkownik
  • Postów: 926
  • Skąd: Barlinek/Kraków
Dodane dnia 19-10-2010 19:26
Cytat:

Cytat:
TomaszObluda napisał/a: mówi, o prawdziwych polakach,

Nie było takiej wypowiedzi.

Właśnie, Tomek, litości, znowu zacząłeś czytać GW albo oglądać TVN?:D
img574.imageshack.us/img574/897/koliber.jpg
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Polityka
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 19-10-2010 19:40
dokonałem odkrycia.

NIE JESTEŚCIE PRAWDZIWI!

gadam z programami komputerowymi udającymi ludzi...
Do góry
Autor
RE: Polityka
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 19-10-2010 22:39
A wiesz że żyjemy w państwie totalitarnym? :)
Takiego olśnienia każdy trzeźwo myślący człowiek dozna widząc iż za WSZYSTKO tym w kraju musi odpowiadać polityk, najlepiej rząd. Za to że baba się z Tobą rozwiodła pewno też.
Do góry
Autor
RE: Polityka
bassooner Użytkownik
  • Postów: 682
  • Skąd:
Dodane dnia 19-10-2010 22:41
o tak andrzej... tylko ty jesteś tutaj prawdziwy! oddalasz się już bardzo od rodzaju ludzkiego, przechodzisz na kolejny wymiar... obyś nie wylądował ze swoimi teoriami w pokoju bez klamek... ;-)))
http://www.berbela.com/
Do góry
Autor
RE: Polityka
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 19-10-2010 23:17
jak to zauważyli Ilf i Pietrow w "złotym cielęciu" w wariatkowie można cieszyć się absolutną wolnością słowa ;)
Do góry
Autor
RE: Polityka
bassooner Użytkownik
  • Postów: 682
  • Skąd:
Dodane dnia 20-10-2010 09:59
dobrze, że choć do samego siebie masz dystans, czego ci w życiu codziennym i politycznym szczerze życzę... ;-)))
http://www.berbela.com/
Do góry
Autor
RE: Polityka
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 20-10-2010 18:20
Cytat:
Samuel Niemirowski napisał/a:
Wypowiedzi Jakuba nie mogę skomentować, bo nie chcę mieć ostrzeżeń lub bana, ale ręka mnie swędzi, jak widzę kogoś, kto gada tak jak on. Nahajka jest chyba rzeczywiście jedynym rozwiązaniem ;-)

udowodnij jakoś logicznie że to nie Jarek jest tym, który najwięcej nienawiści w swoich wypowiedziach przekazuje, widać po prostu nie masz argumentów, że z nahajką wyskakujesz, jestem gotów dyskutować, Ty chyba niestety nie ;) skoro boisz się swoich poglądów i że dostaniesz za nie bana to coś z nimi musi być nie tak, nieprawdaż? :rol:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Polityka
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 20-10-2010 18:48
Czytałem dziś, jak co tydzieć felieton JKM w Angorze, ehhh ten człowiek nie istnieje już politycznie. Mimo, że prawie zawsze słusznie prawi.

Ja chyba sam się zapiszę do UPRu i zrobię z niej prawdziwą republikańską partię, a nie jakieś niewiadomo co. Może Kalisz by się zapisał, on tak podnosi sądaże i Jolanta Kwaśniewska.

Do góry
Autor
RE: Polityka
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 26-10-2010 23:58
1." Ruski agencie, załatwimy cię! Opis: schodząc z sejmowej mównicy do Zygmunta Wrzodaka, posła LPR, w odpowiedzi na jego wezwanie ?Niech pan się najpierw rozliczy z III RP, którą pan tworzył!?.
2. "Stanęła do walki w zwartym ordynku łże-elita III Rzeczypospolitej" (17.02.2006)
3. "Gazeta Wyborcza" jest późną, zmutowaną postacią Komunistycznej Partii Polski. [...] im słabsza "Wyborcza", tym lepiej dla Polski" (26.03.2006)
4. "To dość banalne, co powiem, ale żadna grupa społeczna czy zawodowa nie działa dobrze, gdy jest poza kontrolą" (02.02.2007)
5. Krótko mówiąc, ci panowie po prostu mówią nieprawdę, ale po prostu mówiąc wprost ? łgają, łgają dla celów politycznych, całkowicie dezawuują czy samodezawuują siebie jako prawnicy, jako profesorowie prawa, jako uczciwi obywatele" (26.06.2007)
6. "Nasi przeciwnicy to strasznie mali ludzie, marni pod każdym względem - intelektualnym i moralnym" (11.07.2007)
7. "Ci, którzy atakują Ziobrę, to front obrony przestępców" (28.08.2007)
8. "Tusk powinien przeprosić prezydenta Kaczyńskiego. [...] To nie jest tak, że prezydent państwa to jest osoba, która nie reaguje na to w jaki sposób się do niej odnosi. Jeśli ktoś głosi kult Huberta H. to niech nie liczy na gratulacje" (24.10.2007)
9. "Panie marszałku, pan naprawdę już dawno ukończył dwadzieścia lat i tak pan wygląda. Ja mam ciągle wrażenie, że pan ciągle ma dwadzieścia lat. I to niestety jest już naprawdę niedobre" (13.03.2008)
10. "Bronisław Komorowski - sądzę, iż w dużej mierze został on wybrany prezydentem przez nieporozumienie, bo jestem przekonany, że bardzo wiele osób, które na niego głosowały zapateryzmu w Polsce nie chce"
11. "PO to zamordystyczna partia trzymana pod butem przez Tuska i Schetynę" (27.03.2010)
12. "Premier ściskał się z Putinem pod namiotem i w świetle kamer pokazywał swoją rozpacz i swój ból, a parę metrów dalej na błocie, na zwykłej czarnej folii zostawił ciało prezydenta w ruskiej trumnie" (13.07.2010)
13. "Prędzej czy później PO tryknie łbem w ramy konstytucyjne" (30.10.2007)
14. "Natomiast będziemy opozycją inteligentniejszą niż była Platforma, która była opozycją grupy posłów z cepami" (05.11.2007)
15. "Trzeba jeszcze tylko posmarować opozycji..."
16. "Myślę, że tutaj mamy do czynienia bardzo wyraźnie z takim podziałem Polski: jest obóz chroniący agentów, który nie chce zmian, chroniący łapowników i gangsterów, i jest obóz Polski solidarnej na czele z Jarosławem Kaczyńskim" (26.08.2007)
17. "Wie pani dlaczego Donald Tusk wstaje o szóstej rano? Żeby móc dłużej nic nie robić" (13.03.2008)
18. "I zawsze lepsze dżinsy marki Odra niż nagi król PO" (17.10.2008)
19. "To ekipa, która jest w pełni na usługach najgorszych elementów struktur komunistycznych" (13.05.2008)
20. "Mamy do czynienia ze strukturą mafijną. [...] Mafijną także w tym sensie, że przy doborze ludzi do służb bardzo ważne były rodzinna lojalność i polecenie rodziny. To są całe klany ? pociotkowie, szwagrowie, kuzyni, dzieci, wnuki. Niesłychanie silna więź rodzinna. Jest to typowa struktura mafijna o dużym oddziaływaniu gospodarczym i politycznym" (20.05.2008)
21. "Donald Tusk prowadzi politykę pajacowania, podobnie, jak minister finansów." (24.06.2009)
22. "Średnia wieku [w Polskim Radiu] jest bliska tej na cmentarzu" (13.04.2007)
23. "Jak się puści w obozie koncentracyjnym miły głos, to też ludzie się z nim zżyją" (13.04.2007)
24. "Słowa, które padły podczas spotkania [ Wałęsa, Kwaśniewski, Olechowski] na Uniwersytecie Warszawskim są podobnie górnolotne jak wypowiadane w 1791 roku przy powoływaniu Konfederacji Targowickiej" (17.05.2007)
25. "To mały, sprzedajny człowiek, który nigdy nie kierował się honorem" (07.03.2008)
26. "Jeszcze jedno pytanie. Ale nie od tej małpy w czerwonym" (14.12.2006)\
27. my stoimy tu, gdzie kiedyś była Solidarność, oni stoją tam, gdzie kiedyś było ZOMO". Rok 2005
28. 2010 - Girzyński pani łże jak bura S?. do posłanki Wróbel
29. 1993 palanie kukły
30. Jarosław Kaczyński ? Źródło: wywiad dla Dziennika, 29 lipca 2006 Czasy rządu Mazowieckiego się skończyły. Interesy dawnej nomenklatury i interes społeczeństwa są ze sobą sprzeczne. Hybrydalny system władzy Jaruzelski ? Mazowiecki musi przestać istnieć.
31. Głodówka to nie jest niezjedzenie kolacji. Jak będą w stanie głodu przez, dajmy na to, trzy dni czy dwa choćby, to wtedy będzie można mówić o głodówce. Na razie nie zjadły kolacji. To nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Opis: o strajkujących pielęgniarkach, które podjęły głodówkę, 26 czerwca 2007, ?Sygnały dnia?, Program 1 PR
32. Jan Maria Rokita popełnił bardzo ciężkie przestępstwo przeciwko demokracji. Poza mordami to jest najcięższe przestępstwo, jakie w ogóle można popełnić. Opis: wypowiedź dla dziennikarzy dotycząca sprawy tzw. ?inwigilacji prawicy? w latach 1992?93, w okresie, gdy Jan Rokita był szefem Urzędu Rady Ministrów, na pokładzie
33. Można uznać, że w państwie demokratycznym partii nie można rozwiązać. Tylko wtedy partie będą tworzyć gangsterzy jako znakomity wehikuł do swojej działalności.
Jeśli zaś uznać, że można, to powstaje pytanie, czy SLD zrobił już wystarczająco dużo, by zasłużyć na delegalizację. Ja uważam, że tak.(...) Suma powiązań ze światem przestępczym jest tak duża, że nie można uznać jej za przypadek. Rozdzielić ich od partii się nie da.
Źródło: wywiad Jarosława Kurskiego, Gazeta Wyborcza, 20 listopada 2004
34. Nie ma już ułańskiej Polski. Nie można kierować się w polityce mitami, nawet gdy jest to piękny mit Polski bohaterskiej. Polska jest społeczeństwem postkomunistycznym, chłopskim, zastrachanym i biernym.Opis: krytyka Jana Olszewskiego za używanie ?języka, który raczej odpycha od społeczeństwa, nie przyciąga?.
35. Panie otrzymały zgodnie z prawem wezwanie do opuszczenia kancelarii. Gdyby to byli mężczyźni, to już by ich tutaj dawno nie było
Opis: o strajkujących pielęgniarkach 23 czerwca.
36. Rzeczywistość jest taka, że TVN bulgocze nienawiścią wobec PiS. Nie lepiej jest z Polsatem. Źródło: wywiad dla Rzeczpospolitej, 26 października 2007
37. to był po prostu człowiek drugiej strony, jak to niektórzy nazywają ? taki śpioch. To jest nawiązanie do agenta-śpiocha. Ktoś przez wiele lat nie wypełnia swojej funkcji, potem dostaje sygnał i zaczyna pracować jako agent. Opis: o Januszu Kaczmarku
38. Wchodził w d... Moskwie, a nie o ludzi się upominał! Opis: Jarosław Kaczyński, reagując na wystąpienie Andrzeja Leppera podczas debaty nad odwołaniem tego ostatniego z funkcji wicemarszałka Sejmu, 29 listopada 2001.
39. stokrotka, stokrotka, jest pani na mojej krótkiej liście, pożałuje pani tego, wykończę panią, nie obronią pani agenci służb specjalnych Walterowie.Opis: o Monice Olejnik tuż po zakończeniu wywiadu w programie Kropka nad i.
40. Lech Kaczyński - Wierzę, że jest wielu ludzi ? nie tylko z Polski, ale także z innych krajów ? nieudolnych z natury i szukających lepszego życia za granicą. Obecnie Wielka Brytania stała się punktem docelowym dla tych ludzi. Polska wie o problemie i nie unika odpowiedzialności.Opis: podczas konferencji prasowej w Londynie, 6 listopada 2006
http://apps.facebook.com/
Do góry
Autor
RE: Polityka
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 13-11-2010 10:03
To co mówią o demonstracjach przeciwników faszyzmu mnie wk.. masakrycznie. Ja nie popieram ludzi, którzy krzyczą Heil Hitler! To idiotyczne i karygodne! Ale jakim prawem wybiela się anarchistów i wyznawców Marksa? To idiotyzm lub zakłamanie. Jeśli ktoś jest komunistą niech się przyzna niech nie udają. Poza tym prawo, to prawo i nawet Biedronie nie mogą go łamać.
Do góry
Autor
RE: Polityka
pw Użytkownik
  • Postów: 926
  • Skąd: Barlinek/Kraków
Dodane dnia 13-11-2010 11:19
A propos manifestacji i kontrmanifestacji i o tym kto jest faszystą polecam: http://fakty.interia.pl/felietony/.../blumsztajn-i-jego-faszysci,1556590
img574.imageshack.us/img574/897/koliber.jpg
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Polityka
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 13-11-2010 11:24
Napisał dokładnie to co myślę.
Do góry
Autor
RE: Polityka
AmIam Użytkownik
  • Postów: 254
  • Skąd:
Dodane dnia 19-11-2010 15:34
Sytuacja z Marszem Niepodległości dobrze obrazuje jaka jest istota naszej dzisiejszej demokracji. Popierasz nas, potulnie przytakujesz, to jesteś spoko gość. Dobry i otwarty człowiek. Masz odmienne poglądy? No to pan jesteś faszysta! Wygwiżdżemy cię! "Faszyzm" - to jest dzisiaj słowo klucz do wszystkiego. Klucz dzięki, któremu dzisiejsza lewica toruje sobie drogę. Kilku dziennikarzy zawyrokuje, że ktoś jest faszystą, napisze stosowne artykuły i ta osoba może się już czuć oficjalnie zgnojona.

Miałem nieprzyjemność czytać artykuł-propagandę Blumsztajna i już dawno słowo pisane mnie tak nie zezłościło. jedna wielka manipulacja i stek bzdur. Do tego można spokojnie dołożyć nawoływanie do przemocy.
A jak historia pokazała cały marsz odbył się spokojnie, bez haseł rasistowskich, czy faszystowskich. W samym marszu uczestniczyli nie tylko narodowcy. A metody faszystowskie stosowali właśnie jego przeciwnicy. Tanie szokowanie,(przebranie się w obozowe pasiaki) Gwizdki, propagandowe artykuły w gazetach, blokowanie trasy przemarszu siłą, czy też wreszcie pobicie trzech narodowców jadących do Warszawy.
Najbardziej kuriozalne były apele wybiórczej do anarchistów, aby przyłączyli się do kontrmanifestacji. Skoro zależy ci na porządku w państwie, nie wzywasz na pomoc ludzi, którzy są przeciwnikami jego istnienia. Podobnie środowiska homoseksualne. Tak się domagają praw do swych parad, ale innym chcą zakazać organizowania patriotycznych manifestacji.

Dla naszego kraju zagrożeniem nie są ci Narodowcy, których znowu, aż tak wiele nie jest, ale właśnie to całe lewactwo. Pokazali już jak są tolerancyjni, co sądzą o innych i na co ich stać.
"Dwie kobiety spędzają wczasy w pensjonacie. Jedna mówi: jakie tu mają niedobre jedzenie, a druga dodaje: no i w dodatku takie małe porcje. To samo myślę o życiu. Jest pełne bólu, cierpienia i nieszczęść, a na dodatek tak szybko przemija." - Woody Allen
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]