Modernizacja portalu. Pomysły.
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Gadget Użytkownik
  • Postów: 59
  • Skąd: לובלין
Dodane dnia 03-12-2011 20:30
Zapewne ktoś już o tym wspominał, ale naprawdę czytanie 37 stron porad technicznych jest bardzo nuudne. No i kolejne wspomnienie pokaże, że jednak więcej osób chciałoby coś takiego zobaczyć,,,

Otóż nie wiem jak inni, ale ja bardzo chciałabym móc sprawdzić ile jeszcze jest w kolejce prac zanim moja zostanie sprawdzona. Bo teraz jest tylko napisane, że jest X prac w kolejce, ale wciąż nie wiem czy moja jest 80 czy 20.

No chyba, że tam nie ma żadnych kolejek tylko redaktorzy srawdzają tak jak im się podoba, w takim razie przepraszam. :)
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 04-12-2011 00:26
Panel gotowy: http://screenshooter.net/0838168/zrzut_97

Obecnie to jedyne rozwiązanie, które jestem w stanie zastosować. Nie ma takiej możliwości technicznej aby użytkownik wiedział ile tekstów jest jeszcze przed jego utworem. Wynika to z ułomności obecnego silnika portalu :)

Pozdrawiam ;-)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Leszek Sobeczko Użytkownik
  • Postów: 1303
  • Skąd: Rydułtowy
Dodane dnia 04-12-2011 02:19
Gadget
Cytat:

No chyba, że tam nie ma żadnych kolejek tylko redaktorzy srawdzają tak jak im się podoba, w takim razie przepraszam.


przeprosiny przyjęte, teksty wpuszczane są według kolejki, czas oczekiwania za publikację zależy od ilości tekstów w kolejce, zapewniam i daję słowo, że wszystko odbywa się uczciwie

pozdrówka i zdrówka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Gadget Użytkownik
  • Postów: 59
  • Skąd: לובלין
Dodane dnia 04-12-2011 10:01
Zygfryd2007- Akurat o nieuczciwości nie pomyślałam tylko raczej o przypadkowej losowości (w sumie nie wiem skąd miałaby się wziąć).

Tak czy inaczej dziękuję Wam za szybką reakcję.
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
MRP Użytkownik
  • Postów: 11
  • Skąd:
Dodane dnia 18-04-2012 18:04
Nie wiem czy ten temat był poruszany, ale byłoby miło, gdyby strona automatycznie nie wylogowywała użytkownika po pewnym czasie - właśnie przez takie coś straciłem komentarz pisany przez pół godziny.
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Emily Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Luben/Breslau
Dodane dnia 18-04-2012 18:13
Wystarczy zaznaczyć opcję "zapamiętaj mnie" przy logowaniu.
niechaj cię pochłonie morze sargassowe

zanurkuj w wątpiach
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 19-04-2012 22:36
Ja notuję ten sam problem co MRP. Mimo wciśnięcia "zapamiętaj mnie" system NIE PAMIĘTA. A parę tygodni temu jeszcze potrafił pamiętać!

DoCo
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 20-04-2012 10:51
Cytat:
MRP napisał/a:
Nie wiem czy ten temat był poruszany, ale byłoby miło, gdyby strona automatycznie nie wylogowywała użytkownika po pewnym czasie - właśnie przez takie coś straciłem komentarz pisany przez pół godziny.


Dziękuję za zgłoszenie. W praktyce system nie powinien wylogować z bieżącej sesji.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Monia81 Użytkownik
  • Postów: 6
  • Skąd:
Dodane dnia 20-04-2012 13:46
Jestem tutaj nowa, wiec byc moze cos takiego istnieje tylko nie mam o tym pojecia.
Po prawej stronie jest ramka z informacja o komentarzach pod naszymi tekstami. Byloby fajnie, gdyby kazdy mogl wrocic do swoich komentarzy pod cudzymi tekstami.
Ostatnio czytalam bardzo fajny wiersz i za nic w swiecie nie moge go znalesc.

Pozdrawiam szanowna redakcje:)
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
juanita Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 20-04-2012 17:51
Popieram. Też jestem za tym by mieć łatwy dostęp do utworów, które ja skomentowałam. Oraz by mieć możliwość zapisywania do "ulubionych" czy coś w tym stylu wierszy, które mnie zachwyciły i do których chcę powracać. Nie zauważyłam jak dotąd takiej możliwości... o ile jest to wykonalne oczywiście.

Pozdrawiam serdecznie :)
Tolerancja jest udziałem ludzkości-
wybaczajmy sobie wzajemnie naszą głupotę
Voltaire
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
julass Użytkownik
  • Postów: 1107
  • Skąd: Północne Doki
Dodane dnia 21-04-2012 19:20
taka sugestia:
na stronie "dodaj tekst" można by umieścić informację że tekst po dodaniu ląduje w poczekalni żeby go administracja mogła sprawdzić... w ten sposób być może unikniemy nieustannych pytań typu "Dlaczego nie widze odrazu mojego wierszyka jak dodałem"
przecinki są homo
_________________________________
Ach, gdyby zamiast być piekłem, świat był ogromną niebiańską odbytnicą...
Lautreamont
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Leszek Sobeczko Użytkownik
  • Postów: 1303
  • Skąd: Rydułtowy
Dodane dnia 21-04-2012 20:38
Cytat:
Cytat:
julass napisał

taka sugestia:
na stronie "dodaj tekst" można by umieścić informację że tekst po dodaniu ląduje w poczekalni żeby go administracja mogła sprawdzić... w ten sposób być może unikniemy nieustannych pytań typu "Dlaczego nie widze odrazu mojego wierszyka jak dodałem"

czy aby to nie szukanie dziury w całym? taka możliwość i teraz istnieje, ta informacja jest po prawej stronie w ramce
Twoje ostatnio skomentowane dzieła:
pod opublikowanymi pojawiają się tytuły dodanych tekstów
http://screenshooter.net/4038020/Stryc20_21_04_2012__20_31_09, sam obraz to przecież tekst autora, który powinien go mieć u siebie na komputerze, na papierze, czy gdziekolwiek

myślę, że takie rozwiązanie w zupełności wystarcza, a edycję tekstu łącznie z możliwością jego usunięcia są już po opublikowaniu,

Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 21-04-2012 20:38
Taka informacja znajduje się w regulaminie, który każdy użytkownik musi zaakceptować przed założeniem konta. Po co mamy się powtarzać?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
julass Użytkownik
  • Postów: 1107
  • Skąd: Północne Doki
Dodane dnia 21-04-2012 21:41
widocznie nie wystarcza skoro ciągle ktoś o to pyta...
przy dodawaniu tekstu i tak jest powtórzony kawał regulaminu więc jeden punkt więcej nie zrobi różnicy...
przecinki są homo
_________________________________
Ach, gdyby zamiast być piekłem, świat był ogromną niebiańską odbytnicą...
Lautreamont
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 21-04-2012 21:59
Przypuszczam, że i tak nie przeczytają i nadal będą pytać. Na tę mentalność nie ma lekarstwa :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 22-04-2012 01:56
Elwi. Nie ma lekarstwa i nie będzie. Nawet jak na stronie głównej zamieścisz olbrzymi baner z tą informacją. Ludzie nie czytają info. Szukają wyjaśnienia intuicyjnie, doświadczeni tysiącami jednakowo zredagowanych stron, które codziennie odwiedzają w sieci. A tu nagle zdziwienie, że na naszym portalu nie wszystko pasuje do sztampy i nagle dzieci Internetu się gubią, bo trzeba wykazać się czytaniem ze zrozumieniem i inwencją w poszukiwaniu informacji, w pewnym gąsczu banerów i linków. To czasem za dużo dla zwykłych klikaczy myszkowych. Poświęcić parę minut na czytanie?! Zaznajomienie się ze specyfiką strony? To dla dzieci Internetu zadanie przerastające ich intelektualne możliwości. Nie użyję dosadniejszych słów, ale nawet w świecie, możnaby rzec humanistycznym, zaczyna królować pośpiech i niecierpliwość, oraz brak zaangażowania mózgu. Żałosne. I kogo będę czytał na emeryturze? Dzieci pośpiechu i niewiedzy?
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 22-04-2012 18:12
Właśnie to chciałam powiedzieć, tylko mnie wyszło jednak łagodniej...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 29-04-2012 19:04
Błąd dotyczący wylogowywania został naprawiony.
wiktororzel.pl
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]