Modernizacja portalu. Pomysły.
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
OWSIANKO Użytkownik
  • Postów: 137
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 17-02-2011 17:15
i to jest konkret
"Zawsze pamiętaj, że tłum, który oklaskuje twoją koronację, jest tym samym tłumem, który będzie oklaskiwał twoją egzekucję."
T. Pratchett "Piekło pocztowe"
ważniejsze jest co robisz, a nie co mówisz
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2011 17:16
Eska, a jak z tymi komentarzami?
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2011 17:25
Będzie opcja śledzenia komentarzy, to na pewno, co do alertu o nowym, to szczerze nie wiem, czy na tym etapie, to możliwe. Myślę, że tu musieliby się wypowiedzieć nasi spece od zagadnień technicznych.



A ja mam pytanie Oczko, czemu miałoby to służyć?
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2011 17:29
Bo wchodzisz na stronę i od razu widzisz, pod którym komentowanym przez Ciebie tekstem pojawiły się nowe komentarze. Przydatne.



U nas to nawet nie zawsze pamiętam, co tak właściwie komentowałam.
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2011 17:36
Zatem opcja śledzenia komentarzy powinna być wystarczająca, co będzie Cię interesowało to sobie wrzucisz i już.:)
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2011 17:48
No ale na czym ta opcja śledzenia komentarzy będzie polegała?
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2011 17:52
Ogólnie będziesz miała swój koszyczek, do którego będziesz mogła wkładać, ulubionych autorów, tytuły. etc. Dodatkowo przy tekstach będzie opcja śledzenia komentarzy, czyli będziesz mogła obserwować interesujący Ciebie tekst w swoim koszyczku, a jak już Ci się znudzi, to sobie wyrzucisz ze swojego koszyczka.
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2011 17:55
Dziwne :|
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2011 17:56
Wygodne, moim zdaniem.;)
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2011 17:58
A będą błykać?

I czy na takiej zasadzie jak mój ulubiony autor wrzuci nowy tekst, to tez dostane na koszyczek info?



A czy ten koszyczek będzie widoczny tylko dla mnie, czy będzie na publicznym widoku?
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2011 18:04
Nie, nie będą błyskać, jak śledzisz tekst, to pojawią się tam informacje o komentarzach, będę się zachowywać podobnie, jak obecne Twoje ostatnio komentowane, po najechaniu kursorem pojawi się info o godzinie i osobie, która skomentowała.

Odnośnie drugiego pytanie, to naprawdę nie wiem, tego nie testowałam i nie wiem, czy taka funkcjonalność jest przewidziana, jak się dowiem, to poinformuję.

Koszyczek, jest widoczny tylko dla Ciebie. (Oczywiście koszyczek, to umowna nazwa na potrzeby tej konwersacji;) )
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2011 18:10
Aaa, to już rozumiem. Ale błykanie jest i tak fajne :)

Fajna byłaby taka lista polecanych, widoczna dla ogółu. Ja bym na przykład była bardzo ciekawa, co poleca z tekstów na PP Ekszyn, no ale nie bee latać za jego komentarzami.
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2011 18:12
Oczko, macie od tego forum, poza tym zawsze możecie dogadać się przez pw, myślę, że jak zwrócisz się do Ekszyna z prośbą, by polecał Tobie teksty, to z pewnością nie odmów. ;)
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2011 18:17
Ale ja np. nie chcę, żeby Ekszyn o tym wiedział? Po co mam go nękać :) Forum jest, ale na forum jakoś nikt się nie kwapi, a jakby taką listę ulubionych tekstów zrobić publicznie, to już by było inaczej. Można by to zrobić opcjonalnie, kto chce upublicznia, kto nie to nie.
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
wodniczka Użytkownik
  • Postów: 107
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2011 12:00
a można by tak zrobić, żeby osoba, która wchodzi na swój tekst nie ''nabijała'' licznika odwiedzin? Bo np. w poprawach wiersza itd. sztucznie ''nabija'' się licznik odwiedzin i nie jest on wtedy obiektywny. A tak autor mógłby wchodzić na swój tekst dowoli.

Pozdrawiam!
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Wasyl Użytkownik
  • Postów: 452
  • Skąd: Wieluń
Dodane dnia 26-02-2011 13:45
A mnie się wszystko podobało do tej pory, teraz czekam na zmiany. Zobaczymy jak będzie.
Brakuje mi tylko możliwości wglądu w komentarze (własne lub wybranych autorów).

Pozdrawiam.
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
wodniczka Użytkownik
  • Postów: 107
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2011 14:12
Mi też się tu podoba;). To tylko moje sugestie.
I jeżeli chodzi o utwory danego użytkownika. Można by stworzyć w profilu podział na poezję i prozę autora. Ułatwiło by to szukanie i byłoby bardziej przejrzyście - ''jak w segregatorze'';).

Pozdrawiam raz jeszcze!
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 26-02-2011 14:20
Cytat:
wodniczka napisał/a:
a można by tak zrobić, żeby osoba, która wchodzi na swój tekst nie ''nabijała'' licznika odwiedzin? Bo np. w poprawach wiersza itd. sztucznie ''nabija'' się licznik odwiedzin i nie jest on wtedy obiektywny. A tak autor mógłby wchodzić na swój tekst dowoli.

Pozdrawiam!


Ale zdajesz sobie sprawę, że ten licznik i tak nie będzie obiektywny? Klik nie znaczy przeczytanie. Ja bym do tej liczby wejść i tak podchodziła z rezerwą. Tym bardziej, że klikają nie tylko zalogowani, ale też przypadkowi spacerowicze netowi i czytelnicy, którzy nie mają ochoty się rejestrować. Ten licznik niewiele mówi. No, chyba że pokazuje atrakcyjność tytułu :smilewinkgrin: ale to chyba nie o to chodzi, prawda?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
wodniczka Użytkownik
  • Postów: 107
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2011 15:00
Tak, tak - ja też podchodzę z rezerwą;). Bo tak jak piszesz Elwiro, różne są powody wejść. Ja np. często szukam komentarza, który zostawiłam pod jakimś tekstem i czy dany autor jakoś się do niego ustosunkował. Ja chciałam tylko wyeliminować autora;), choć wiem, że to ''kroplelka'' w dążeniu do ''morza obiektywności'':).
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Zachary Ann Użytkownik
  • Postów: 1154
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2011 15:41
A ja bym chciał wiedzieć kiedy ta 'nowa wersja' będzie miała premierę? (jeśli pytanie już było to wybaczcie, ale lenistwo nie pozwala mi wertować tematu)
Radio Sfera.

Gramy swoje na
http://sfera.umk.pl
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]