Seks (+18)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 11:52
Cytat:
Tak. Ale to nie zmienia faktu, że natura działa lepiej niż chemiczne naśladownictwo natury.


amen...:yes:
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
wierszokleta Użytkownik
  • Postów: 795
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 20-03-2009 11:55
Cytat:
rip LunarBird CLH napisał/a:
Cytat:
Lunar, litości! W tym temacie też będziesz zgrywał eksperta?

NIe zgrywam eksperta. CYTUJĘ ekspertów. To różnica.
Cytat:
No przepraszam, ale najprostsze procesy życiowe to nic innego, jak reakcje chemiczne związków chemicznych... Białka to związki chemiczne... Mrówki wydzielają kwas mrówkowy i - o kurde! - ma on nawet wzór chemiczny!

Tak. Ale to nie zmienia faktu, że natura działa lepiej niż chemiczne naśladownictwo natury.
Cytat:
''Gdyby ludzie mogli dostrzec to, co kryje się pod skórąr30; oglądanie kobiety powodowałoby tylko wymiotyr30; Skoro sami nawet koniuszkami palców nie chcemy dotykać śluzu i łajna, dlaczego tak gorliwie pożądamy objęcia naczynia z nieczystościami'', św. Odo ( 878-942)

'Kobieta ma się do mężczyzny tak jak rzecz niedoskonała i ułomna do doskonałej'', Tomasz z Akwinu

,,skalanie swego ducha, tak samo jak ten, kto idzie przez ogień, naraża się na poparzenie stóp''. św. Franciszek

to trzy cytaty które oddają stosunek kościoła do sex i kobiety.

Jest taka słynna wypowiedź Glempa o marksistowskim i zezwierzęconym erotyźmie.
Pogadaj z kimś kto był na naukach przedmałżeńskich.

Z góry przepraszam, ale jak niekatolik wie lepiej od katolika co to znaczy być katolikiem, to mój komentarz jest tylko jeden:
img218.imageshack.us/img218/6319/havingpeniseg8.jpg


Tradycyjnie jak nie możesz zaprzeczyć niewygodnej prawdzie wyjeżdżasz z inwektywami. Świadczy to tylko o twoim ubóstwie intelektualnym!
Wiem że żałujesz że nie możesz zabronić nie katolikom wypowiedzi.
" ... przyzna pan że kryje się coś niedobrego w mężczyznach którzy unikają wina, gier, towarzystwa pięknych kobiet i ucztowania ..."MISTRZ I MAŁGORZATA M.Bułhakow
Biada artystom na których nikt nie pluje
Lope de Vega
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 11:57
Cytat:
Tradycyjnie jak nie możesz zaprzeczyć niewygodnej prawdzie wyjeżdżasz z inwektywami.

To nie jest inwektywa. To jest analogiaB)
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
wierszokleta Użytkownik
  • Postów: 795
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 20-03-2009 11:59
Cytat:
Rzepusia napisał/a:
Po pierwsze, linki nie wchodzą. Po drugie, mnie chodzi o dokumenty zatwierdzone przez kościół, a nie pisma świętych, które takimi nie są. Przez kościół jest zatwierdzony KKK, dekrety papieskie i Pismo Święte. Ty przytaczasz pisma filozoficzne.
Cytat:
Jaki jest pogląd Kościoła na seks oralny? Taki sposób zbliżenia zakończony spełnieniem zaprzecza obydwu znaczeniom aktu małżeńskiego r12; małżonkowie nie przeżywają takiego aktu wspólnie, zamykają się na dar życia. Akt ten nie będzie pełny, bowiem nie jest zgodny z naturą r12; powinien kończyć się złożeniem nasienia w pochwie kobiety

Tu zgoda, ale to, że kościół wymaga przeżywania wspólnie aktu małżeńskiego, nie oznacza, że zabrania małżonkom pieszczot! Seks oralny może być stosowany jako gra wstępna, nie kończąca się orgazmem.
Weź też poprawkę na to, że od czasów średniowiecza nawet Kościół się zmienił.



Nie twierdze że się nie zmienił, ale nie zaprzeczaj że dalej wpycha się ludziom (nie koniecznie katolikom zresztą) do sypialni.
" ... przyzna pan że kryje się coś niedobrego w mężczyznach którzy unikają wina, gier, towarzystwa pięknych kobiet i ucztowania ..."MISTRZ I MAŁGORZATA M.Bułhakow
Biada artystom na których nikt nie pluje
Lope de Vega
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 12:00
Cytat:
Seks oralny może być stosowany jako gra wstępna, nie kończąca się orgazmem.

Może się też kończyć orgazmem, jeśli nie oznacza to końca zbliżenia :) Na ile mi wiadomo kobiety mogą przezyć orgazm wielokrotnie, mężczyznom jest ciężej. Ale mówię to na podstawie teorii więc nie wiem w jakiej części przypadków jest to prawdą.



Cytat:
ale nie zaprzeczaj że dalej wpycha się ludziom (nie koniecznie katolikom zresztą) do sypialni.

w sypialni moralność nie obowiązuje?
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 20-03-2009 12:04
Cytat:
rip LunarBird CLH napisał/a:
Cytat:
Tradycyjnie jak nie możesz zaprzeczyć niewygodnej prawdzie wyjeżdżasz z inwektywami.

To nie jest inwektywa. To jest analogiaB)


Cóż to za analogia? Możesz mi to wytłumaczyć? Według mnie to żadna analogia tylko kolejna (druga) pedofilska fota, którą nam pokazujesz. Niepokojące...
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 12:07
Cytat:
Cóż to za analogia? Możesz mi to wytłumaczyć?

Jak już napisałem
Cytat:
niekatolik wie lepiej od katolika co to znaczy być katolikiem,

Dokładnie takie nastawienie wyśmiewa ten obrazek i tekst. Jeśli tego nie widzisz - zaprawdę, ciężko jesteś kapujący.:rol:

A fota jest pedofilska? Przyjrzyj się, dziewczynka siedzi na lufie czołgu. Co w tym pedofilskiego? Podpis? Od kiedy to podpis definiuje fotografię? Ktoś zobaczył fotkę i w oparciu o nią robi sobie jaja z ludzi, którzy mają zwyczaj uczyć księdza pacierza.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
tentyp Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Kociewska
Dodane dnia 20-03-2009 12:28
wiem ze stosunek przerywany biblia drastycznie potepia
Zdzieram palce do krwi, kiedy wbijam je w marmur,
Knykcie lżą swój byt, kiedy żrą pył kwarcu,
Chrobot stawów na nowo definiuje dźwięk[...]
To jest napad na babel - niosę wiarę w tusz i papier'
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 12:29
Cytat:
valdens napisał/a:

Cytat:
A jeszcze najlepiej przez kocyk z otworem...


Oke, myślisz, ze to jest wymysł Monty Pythona? Wrong.
Był taki czas (w średniowieczu) kiedy tak się kochano. Mówię całkiem poważnie, są na to dowody na piśmie.


Valdens, ja wiem, że tak uprawiano seks w średniowieczu. Jakąś tam wiedzę historyczną mam.

A Monthy Python to mi się tak przy okazji przypomniał i tam chyba o seksie przez kocyk nic nie było..
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
wierszokleta Użytkownik
  • Postów: 795
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 20-03-2009 12:29
Cytat:
Rzepusia napisał/a:
Dowiem się zatem, gdzie jest napisane, że erotyka w małżeństwie jest zła.


Jak widzę Lunaria jest zaraźliwa, napisałem tylko że kościół zabrania pewnych zachowań seksualnych nawet w małżeństwie i że wpieprza się w seksualność (choćby właśnie zakazem sexu przedmałżeńskiego).

Czy zdanie powinien kończyć się złożeniem nasienia w pochwie nic ci nie mówi; przy zakazie antykoncepcji?.
" ... przyzna pan że kryje się coś niedobrego w mężczyznach którzy unikają wina, gier, towarzystwa pięknych kobiet i ucztowania ..."MISTRZ I MAŁGORZATA M.Bułhakow
Biada artystom na których nikt nie pluje
Lope de Vega
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 20-03-2009 12:30
Cytat:
Rzepusia napisał/a:
Dowiem się zatem, gdzie jest napisane, że erotyka w małżeństwie jest zła.


Erotyka "po bożemu" jest dobra.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 12:30
Cytat:
wiem ze stosunek przerywany biblia drastycznie potepia

spora część seksuologów też go stanowczo odradza B)
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 12:31
Cytat:
rip LunarBird CLH napisał/a:
Ale wiesz oczywiście że pozycja po bożemu najogólniej rzecz biorąc cieszy się uznaniem seksuologów i tylko kilka jest równie korzystnych dla kobiety?B) (do najczęściej wymienianych obok klasycznej należą pozycje "na jeźdźca" oraz od tyłu - przy czym dwie ostatnie bywają dla kobiet krępujące)


Ostrzegałam, żebyś się nie wypowiadał, bo się ośmieszysz.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Agit Użytkownik
  • Postów: 98
  • Skąd: Skierniewice
Dodane dnia 20-03-2009 12:33
Tak, przy przerywanym uszkadza się wątroba!
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 12:33
hej, a potraficie przytoczony przeze mnie w wątku o offtopie temat "Wpływ lodowca na owłosienie myszek w czwartorzędzie" też sprowadzić do spraw kościoła?
:smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
wierszokleta Użytkownik
  • Postów: 795
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 20-03-2009 12:34
Cytat:
al_qubain napisał/a:
hej, a potraficie przytoczony przeze mnie w wątku o offtopie temat "Wpływ lodowca na owłosienie myszek w czwartorzędzie" też sprowadzić do spraw kościoła?
:smilewinkgrin:


Oczywiście, przecież według biblij żadnego czwartorzędu nie było!
" ... przyzna pan że kryje się coś niedobrego w mężczyznach którzy unikają wina, gier, towarzystwa pięknych kobiet i ucztowania ..."MISTRZ I MAŁGORZATA M.Bułhakow
Biada artystom na których nikt nie pluje
Lope de Vega
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Agit Użytkownik
  • Postów: 98
  • Skąd: Skierniewice
Dodane dnia 20-03-2009 12:35
Ależ jasne!
Czwartorzęd:
1. współczesność, a współcześnie kościół to żywy temat,
2.CZARTorzęd,
3.czwarty rząd w kościele, tam dobrze widać ambonę.

Lodowiec, myszka i owłosienie - to już bardziej do seksu można sprowadzić, a to też temat powiązany.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 12:36
Cytat:
Ostrzegałam, żebyś się nie wypowiadał, bo się ośmieszysz.

Ale to nie ja twierdzę. Tak piszą seksuolodzy i to nie jakieś odosobnione przypadki. Sugerujesz że nie wiedzą o czym piszą? To może sama się tym zajmiesz, skoro taka jesteś naumiana w tym temacie?

Ja nie mówiłem, że każdy mężczyzna potrafi odpowiednio wykorzystać zalety tej czy innej pozycji. Ja tylko cytowałem opinię seksuologa na temat pozycji jako takich. Nie na temat ludzi, którzy te pozycje stosują. Ludziom czasami z rozmaitych względów odpowiada inna pozycja, ale statystycznie największy "udział w rynku" mają te trzy, zwłaszcza jeśli chodzi o zdanie kobiet.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
wierszokleta Użytkownik
  • Postów: 795
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 20-03-2009 12:36
Cytat:
Rzepusia napisał/a:
Wierszolketo, seks przed ślubem - zgoda, antykoncepcja, zgoda, ale zachowania erotyczne, pieszczoty, to niekoniecznie seks przed ślubem i antykoncepcja!
Cytat:
wiem ze stosunek przerywany biblia drastycznie potepia

Psychologie też potępia, ale winny jest Kościół, prawda?


A czy ja twierdze coś przeciwnego, na temat pieszczot przed ślubem się nie wypowiadałem bo nie wiem co na to KK a sprawdzać mi się nie chce.

Ja też potępiam stosunek przerywany, bleee;)
" ... przyzna pan że kryje się coś niedobrego w mężczyznach którzy unikają wina, gier, towarzystwa pięknych kobiet i ucztowania ..."MISTRZ I MAŁGORZATA M.Bułhakow
Biada artystom na których nikt nie pluje
Lope de Vega
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
tentyp Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Kociewska
Dodane dnia 20-03-2009 12:37
Cytat:
Rzepusia napisał/a:
Wierszolketo, seks przed ślubem - zgoda, antykoncepcja, zgoda, ale zachowania erotyczne, pieszczoty, to niekoniecznie seks przed ślubem i antykoncepcja!
Cytat:
wiem ze stosunek przerywany biblia drastycznie potepia

Psychologie też potępia, ale winny jest Kościół, prawda?




Sorry ale wiesz, za przerywany stosunek ( bo nie chciał zajśc z żoną swojego brata) Bóg zabił Onana. Troche to chore
Zdzieram palce do krwi, kiedy wbijam je w marmur,
Knykcie lżą swój byt, kiedy żrą pył kwarcu,
Chrobot stawów na nowo definiuje dźwięk[...]
To jest napad na babel - niosę wiarę w tusz i papier'
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]