Seks (+18)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 12:38
Cytat:
3.czwarty rząd w kościele, tam dobrze widać ambonę.


taka odpowiedź mi się najbardziej podoba!
:lol::lol:
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 20-03-2009 12:39
Antykoncepcja. Heh. Pewien ksiądz uczy młode pary, że przed każdym stosunkiem mają razem uklęknąć i się pomodlić... :yes: Powaga.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Agit Użytkownik
  • Postów: 98
  • Skąd: Skierniewice
Dodane dnia 20-03-2009 12:39
Wtedy był zdrowy.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 20-03-2009 12:41
Hm, może to rzeczywiście niezły sposób. Nie wiem, czy chciałoby mi się nadal po takiej akcji. :bigrazz:
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 12:41
Cytat:
rip LunarBird CLH napisał/a:
statystycznie największy "udział w rynku" mają te trzy, zwłaszcza jeśli chodzi o zdanie kobiet.


Statystycznie jak idę z psem na spacer to każde z nas ma po trzy nogi.
Zaczniesz w końcu uprawiać seks, to będziesz wiedział, jakie pozycje kobiety lubią najbardziej i czy łatwo kobietę wychowaną w poczuciu, że "seks to coś wstydliwego" nakłonić, żeby powiedziała Ci, jak naprawdę lubi to robić i co ją tak naprawdę kręci.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
tentyp Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Kociewska
Dodane dnia 20-03-2009 12:44
Cytat:
Rzepusia napisał/a:
A stosunek z żoną brata jest zdrowy?


"Onan – postać biblijna, drugi syn Judy i córki pewnego Kananejczyka noszącego imię Szua. Miał on starszego brata Era, oraz młodszych Szele, Pereca i Zeracha. Występuje w 38 rozdziale Księgi Rodzaju jako ten, który po śmierci swego brata Era nie chciał mimo polecenia ojca dopełnić prawa lewiratu. Wiedział bowiem, że potomstwo przez niego spłodzone nie będzie uznane za jego, lecz brata. Dlatego też unikał zapłodnienia ilekroć współżył z żoną brata, Tamar. Oryginalny hebrajski tekst biblijny, a za nim Wulgata podają, że Onan: (...)tracił z siebie nasienie na ziemię, aby nie wzbudził potomstwa bratu swemu. Biblia Tysiąclecia pomija szczegół o wylewaniu przez Onana nasienia na ziemię i podaje tylko, że unikał zapłodnienia. Ten sposób postępowania Onana nie podobał się Bogu, więc zgładził Onana."
Zdzieram palce do krwi, kiedy wbijam je w marmur,
Knykcie lżą swój byt, kiedy żrą pył kwarcu,
Chrobot stawów na nowo definiuje dźwięk[...]
To jest napad na babel - niosę wiarę w tusz i papier'
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 20-03-2009 12:48
Cytat:
Rzepusia napisał/a:
Ale kiedyś stosowano karę śmierci za morderstwo. teraz nie. :D
Cytat:
A czy ja twierdze coś przeciwnego, na temat pieszczot przed ślubem się nie wypowiadałem bo nie wiem co na to KK a sprawdzać mi się nie chce
.
Ale twierdzisz, że Kościół zabrania erotyki małżeństwom i wchodzi im do łóżek!


Jack the Nipper niedawno pokazywał nam cytaty z KKK na ten temat. Poczekajmy na niego, mi nie chce się wertować.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 12:52
Cytat:
Statystycznie jak idę z psem na spacer to każde z nas ma po trzy nogi.

Oke, ja nie wykluczam innych pozycji! XD Nie ma tu żadnych sztywnych reguł. Ja mówię, że spora część kobiet z własnej i nieprzymuszonej woli skłania się w stronę jednej z tych trzech pozycji :)
Cytat:
Zaczniesz w końcu uprawiać seks, to będziesz wiedział, jakie pozycje kobiety lubią najbardziej

Ośmielam się twierdzić, że to zależy bardzo od charakteru kobiety :) Ty na pewno lubisz te odważniejsze (tak myślę) ale nie przekładaj tego automatycznie na spokojne i czułe kobiety.
Cytat:
j i czy łatwo kobietę wychowaną w poczuciu, że "seks to coś wstydliwego" nakłonić, żeby powiedziała Ci, jak naprawdę lubi to robić i co ją tak naprawdę kręci.

Owszem, niełatwo. Dlatego dobrze jest wiedzieć, od czego zacząć. Choćby to była wiedza teoretyczna - zawsze jest lepsza niż żadna. Wiedząc, jaka pozycja jakie ma mocne i słabe strony (przynajmniej po łebkach) łatwiej mi przewidzieć, co może polubić kobieta, którą kocham :) Jeśli wiem i widzę, że nie jest energiczna i nie lubi przejmować inicjatywy, nie zaproponuję jej pozycji "na jeźdźca", tylko spróbuję czegoś mniej ekscentrycznego :) To chyba logiczne.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 20-03-2009 12:53
Poza tym, bardzo słabo znam się na seksie po katolicku. Nigdy takiego nie uprawiałem. :bigrazz:
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
amoryt Użytkownik
  • Postów: 233
  • Skąd: warszawa
Dodane dnia 20-03-2009 12:54
sprawa onana rozbija się o marnowanie nasienia, bo onego czasu wierzono, że jest go ograniczona ilość, a płodność to podstawa była przecież. dlatego z powodu tego prymitywnego podejścia, dziś KK komentuje sprawy seksu.

i wpieprza się też w absurdalny spór o <i>in vitro</i>, bo do zapłodnienia nie zachodzi podczas stosunku, a to jest grzech. wtf?

podsumowując. kościół jest fe i trzeba mieć w poważaniu, co mówi na temat seksu. proste. oddajmy bogu co boskie, a swojej drugiej połowie oddajmy co cielesne.

ja mam pytanie do doświadczonych kobiet, które pewne są, że mają orgazm. ile im przeważnie zajmowało dojść do tego punktu, że wiedzą, że to jest to i fajnie im z tym?
tańcz, głupia, tańcz, swoim życiem się baw!
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
wierszokleta Użytkownik
  • Postów: 795
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 20-03-2009 12:55
Cytat:
Rzepusia napisał/a:
Ale kiedyś stosowano karę śmierci za morderstwo. teraz nie. :D
Cytat:
A czy ja twierdze coś przeciwnego, na temat pieszczot przed ślubem się nie wypowiadałem bo nie wiem co na to KK a sprawdzać mi się nie chce
.
Ale twierdzisz, że Kościół zabrania erotyki małżeństwom i wchodzi im do łóżek!


Kurdę nie erotyki NIEKTÓRYCH ZACHOWAŃ SEKSUALNYCH i to jest wchodzenie do łóżka!
" ... przyzna pan że kryje się coś niedobrego w mężczyznach którzy unikają wina, gier, towarzystwa pięknych kobiet i ucztowania ..."MISTRZ I MAŁGORZATA M.Bułhakow
Biada artystom na których nikt nie pluje
Lope de Vega
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Agit Użytkownik
  • Postów: 98
  • Skąd: Skierniewice
Dodane dnia 20-03-2009 12:56
Cytat:
rip LunarBird CLH napisał/a:
Cytat:
Statystycznie jak idę z psem na spacer to każde z nas ma po trzy nogi.

Oke, ja nie wykluczam innych pozycji! XD Nie ma tu żadnych sztywnych reguł. Ja mówię, że spora część kobiet z własnej i nieprzymuszonej woli skłania się w stronę jednej z tych trzech pozycji :)
Cytat:
Zaczniesz w końcu uprawiać seks, to będziesz wiedział, jakie pozycje kobiety lubią najbardziej

Ośmielam się twierdzić, że to zależy bardzo od charakteru kobiety :) Ty na pewno lubisz te odważniejsze (tak myślę) ale nie przekładaj tego automatycznie na spokojne i czułe kobiety.


Spokojne i czułe kobiety wiedzą co poprawne!
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Agit Użytkownik
  • Postów: 98
  • Skąd: Skierniewice
Dodane dnia 20-03-2009 12:58
Czy antykoncepcja jest zabijaniem?
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
tentyp Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Kociewska
Dodane dnia 20-03-2009 12:59
Ale jakie ludzkie? toż to znaczy, że Bóg także zmienia zasady? Bo to w końcu on go zabił. Teraz już bóg patrzy na stosunki przerywane swych owieczek pobłażliwym okiem ta?



Antykoncepcja to morderstwo, a plemnik ma dusze
Zdzieram palce do krwi, kiedy wbijam je w marmur,
Knykcie lżą swój byt, kiedy żrą pył kwarcu,
Chrobot stawów na nowo definiuje dźwięk[...]
To jest napad na babel - niosę wiarę w tusz i papier'
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Agit Użytkownik
  • Postów: 98
  • Skąd: Skierniewice
Dodane dnia 20-03-2009 13:03
W Starym Testamencie jest fragment o tym, że mąż posiekał swoją zgwałconą przez całe stadko żonę na kawałki i rozesłał je na osiołkach w różne strony świata. I to było okej.
Tam są takie założenia - facet miał obowiązek zapłodnić żonę brata, jeśli zmarł i była bezdzietna, a kobiety były ogólnie nic nie warte.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
wierszokleta Użytkownik
  • Postów: 795
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 20-03-2009 13:05
Cytat:
tentyp napisał/a:
Ale jakie ludzkie? toż to znaczy, że Bóg także zmienia zasady? Bo to w końcu on go zabił. Teraz już bóg patrzy na stosunki przerywane swych owieczek pobłażliwym okiem ta?



Antykoncepcja to morderstwo, a plemnik ma dusze



I to mnie właśnie niezmiernie wkurza i w religii katolickiej i w każdej innej.Wyznawcy twierdzą że wiedzą co Bóg pochwala, a czego nie? Ciekawe skąd to wiedzą. Katolicy twierdzą że z biblii więc nie ma się co tłumaczyć że inne czasy tylko postulować karę śmierci za stosunek przerywany! No chyba że katolicy czerpią wiadomości o stosunku Boga do tego czy owego z jakiś innych źródeł (tylko mi nie mówcie że od papieży bo was zarzucę przykładami jak bardzo,czasami aż za bardzo ludzcy byli papieże więc nie bardzo mogą być nadludźmi którzy pojęli Boga i jego zamiary)
" ... przyzna pan że kryje się coś niedobrego w mężczyznach którzy unikają wina, gier, towarzystwa pięknych kobiet i ucztowania ..."MISTRZ I MAŁGORZATA M.Bułhakow
Biada artystom na których nikt nie pluje
Lope de Vega
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Agit Użytkownik
  • Postów: 98
  • Skąd: Skierniewice
Dodane dnia 20-03-2009 13:06
W takim razie "kalendarzyk" też jest morderstwem...
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
wierszokleta Użytkownik
  • Postów: 795
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 20-03-2009 13:09
Cytat:
Rzepusia napisał/a:
Cytat:
Kurdę nie erotyki NIEKTÓRYCH ZACHOWAŃ SEKSUALNYCH i to jest wchodzenie do łóżka!


To znaczy antykoncepcji (unikania zajścia w ciążę) i seksu przed ślubem. To wynika z przykazań i jeśli to nazywamy zachowaniami seksualnymi, to zgoda.
Cytat:
i wpieprza się też w absurdalny spór o <i>in vitro</i>, bo do zapłodnienia nie zachodzi podczas stosunku, a to jest grzech. wtf?

stosunek- akt miłosny, a więc dziecko powinno być owocem miłości, sztuczne zapłodnienie to wyklucza.

Cytat:
Antykoncepcja to morderstwo, a plemnik ma dusze

B):D
Antykoncepcja jest decydowaniem o życiu, które mogłoby być poczęte, a więc wchodzeniem w Boże kompetencje.



Z przykazań akurat nie wynika nic na temat seksu chyba że pojawiło się jakieś nowe

ależ proszę bardzo niech katolicy sobie robią co chcą tyle tylko że nie każdy jest katolikiem



Cytat:
Agit napisał/a:
W takim razie "kalendarzyk" też jest morderstwem...


i są dowody - zapisane czarno na białym.;)
" ... przyzna pan że kryje się coś niedobrego w mężczyznach którzy unikają wina, gier, towarzystwa pięknych kobiet i ucztowania ..."MISTRZ I MAŁGORZATA M.Bułhakow
Biada artystom na których nikt nie pluje
Lope de Vega
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 13:09
Cytat:
Co z tego zostało. Zakaz antykoncepcji, jako zabijanie życia.

To nie jest dokładnie tak, Rzepusiu. Antykoncepcja mechaniczna i chemiczna jest zdaniem Kościoła brakiem zaufania dla Boga i uzurpowaniem sobie przez człowieka prawa do decydowania, czy życie ma powstać czy też nie. W skrócie - technologię obraca się w broń przeciwko naturalnemu porządkowi rzeczy. Naturalny porządek rzeczy jest taki, że skutkiem seksu może być ciąża i to ryzyko da się zmniejszysz naturalnymi metodami - ale tak naprawdę to Bóg decyduje. A dzisiejszy człowiek nie życzy sobie, żeby to Bóg decydował. Człowiek chce sam decydować, chce pokazać Bogu wała.
"Takiego, ty mi nie będziesz decydował, kiedy będziemy mieli dziecko, Panie Boże! Odwal się, siedź sobie grzecznie w kościele! Co my w łóżku robimy, to już nie twój zasrany interes. Przyjdę, pomodlę się i to ci powinno wystarczyć. Ciesz się, że w ogóle mi się chce!"
To tak nie działa. Nie widzę sensu mechanicznej i chemicznej antykoncepcji jeśli automatycznie nie traktuję seksu jako rozrywki. Bo jeśli na partnerce mi zależy, to będę się starał zminimalizować ryzyko, że nie zajdzie w ciążę. A jeśli używając antykoncepcji jednocześnie szalejemy w łóżku, szanse pozostają takie same. Mniejszy procent, ale drastycznie większa liczba prób. Prawdopodobieństwo się kłania, mili państwo. A jeśli i tak muszę się trzymać w ryzach, antykoncepcja przestaje mieć przewagę - bo przy kilku próbach i świadomym stosowaniu metod naturalnych ryzyko i tak nie jest wielkie.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 13:10
Lunar, ja sie na Ciebie wściekam, próbuję Ci dogadać, a Ty mi odpowiadasz z taką dziecinną naiwnością, że dochodzę do wniosku, że nie potrafię sie na Ciebie gniewać...

Nie wiem tylko, dlaczego zakładasz, że ja nie potrafię być spokojna i czuła.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.