Wiadomości z kraju i ze świata
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 26-10-2010 12:40
Krzyżem przez łeb już ktoś dawał?
Takim chorym fanatykom jak ''Joanna spod Krzyża'' to by może dobrze zrobiło. I przy okazji z miesiąc w pace. Przynajmniej nie zawalali by mojego czasu kiedy przeszukuje wiadomości obrazkami i filmikami jak ryczą trzymając transparenty i krzycząc ''nie oddamy ZOMO!''. Toć to już chore, niech ogrodzą Krakowskie Przedmieście to oni przejdą gdzie indziej... ktoś obudził Polish Fanatic Monster.
Do góry
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
AmIam Użytkownik
  • Postów: 254
  • Skąd:
Dodane dnia 26-10-2010 13:52
Cytat:
valdens napisał/a:
Cytat:
PiS chce powołania zespołu ds. monitorowania internetu

Prawdopodobnie w przyszły wtorek PiS złoży wniosek o powołanie parlamentarnego zespołu ds. monitorowania internetu

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/.../306403,pis-chce-powolania-zespolu-ds-monitorowania-internetu.html

Teraz trzeba będzie siedzieć cichutko :|


Czy mi się zdaje, czy całkiem niedawno PO przygotowywało podobny projekt, który po proteście internautów spełzł na niczym? Jakoś wątpię, aby tym razem to przeszło.
"Dwie kobiety spędzają wczasy w pensjonacie. Jedna mówi: jakie tu mają niedobre jedzenie, a druga dodaje: no i w dodatku takie małe porcje. To samo myślę o życiu. Jest pełne bólu, cierpienia i nieszczęść, a na dodatek tak szybko przemija." - Woody Allen
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 27-10-2010 13:14
Zbigniew Nienacki agentem SB -

Dobiła mnie ta poranna wiadomość.
http://apps.facebook.com/
Do góry
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 27-10-2010 21:40
Cytat:
Robert napisał/a:
Zbigniew Nienacki agentem SB -

Dobiła mnie ta poranna wiadomość.


Przecież to od dawna wiadomo.
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 28-10-2010 11:52
A były na to wcześniej jakieś twarde dowody?
Przynajmniej ja o nich nie słyszałem.
http://apps.facebook.com/
Do góry
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
bassooner Użytkownik
  • Postów: 682
  • Skąd:
Dodane dnia 28-10-2010 12:18
idąc dalej (spiskową teorią dziejów) andrzej jest jego kontynuatorem... ;-)))

mam nadzieję, że za ten żarcik mnie nie ukamienujecie, ale, no powiedzcie sami, sam ciśnie się na usta... ;-)))
http://www.berbela.com/
Do góry
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-04-2011 22:56
SZCZYT ABSURDU I KONTROLI PAŃSTWA rodem z Orwela


PRECZ Z AMERYKAŃSKĄ WOLNOŚCIĄ I PSEUDO-DEMOKRACJĄ

LINK

Jeśli ten pomysł podchwyci Unia Europejska, to sugeruję wszcząć rewolucję!.


Cytat:
Modernizacja Bezpieczeństwa Żywności zakazuje uprawy ogródków i zbierania nasion. Daje ona rządowi USA władzę nad prawem publiki do uprawy, handlu i transportu jakiejkolwiek żywności. Rząd USA dostał władzę nad pomidorkami w ogródku, można aresztować i uwięzić za przewóz i sprzedaż własnych ogórków na ryneczku. Kanadyjski obserwator polityki żywnościowej, dr Shiv Chopra mówił: Będzie to najbardziej dotkliwa władza przeciw uprawie, handlowi i konsumpcji produktów żywnościowych i rolnych z własnego wyboru. Będzie niekonstytucyjna i sprzeczna z prawem naturalnym, wolą Boską.

Tyrańskie prawo umieszcza WSZELKĄ produkcję żywności, w tym twój ogródek, pod jurysdykcją … Department of Homeland Security, nowej bezpieki USA. Tak, tej samej, która wprowadza skanery całego (nagiego) ciała na lotniskach i programy obmacywania pasażerów. Prawo S 510 daje też rządowi USA moc aresztowania każdego producenta żywności w ogródku jako oszusta (szmuglarza) za hodowlę salaty i sprzedaż jej na rynku warzywnym. Ustawa zrzeka się suwerenności USA w dziedzinie produkcji żywności, przez poddanie się decyzjom Swiatowej Organizacji Zdrowia i Codex Alimentarius. Zbieranie i zachowywanie nasion staje się przestępstwem, a w oczywisty sposób chronione są „interesy” Monsanto, które ma monopol na nasiona.


Chyba tylko pogratulować Bin Ladenowi właściwego stosunku do tego idiotycznego kraju.
Do góry
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 17-04-2011 23:31
Cytat:
I jakby nie było oczywiste, że PO robi to od 20 lat, zanim jeszcze się nie nazywała PO. I że robi to po cichu.
Kiedyś tak jak PiS nazywała się AWS. Czym się różni PiS od PO, poza tym, że szefem PiSu jest debil? Niczym
Do góry
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 17-04-2011 23:44
Tym, że jak to ładne określenie znalazłem, PO to "złodzieje przyszłości" a PiS to "niewolnicy przeszłości". Po raz pierwszy zgadzam się z czymkolwiek co popłynęło z prawej strony sceny politycznej ;)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
paulcia88k Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 15-07-2011 17:57
Zapraszam do przeczytania najnowszych informacji z kraju i ze świata na stronie
http://pordubitz.org/1/wiadomosci.onet.pl
Najświeższa informacja skandal dotyczący posła sejmu.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]