Nasze wady
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
Nasze wady
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 11-07-2009 15:11
Zauważyłem ostatnio wiele osobistych wycieczek na forum, w komentarzach też są podobno. Pomyślałem, że założę temat oczyszczający. Jeśli przyznamy się przed innymi do naszych wad i braku doskonałości, to będzie nas stać na więcej zrozumienia dla wad innych. Oczywiście mam na myśli negatywne cechy osobowości, nie wady fizyczne. Lecz jeśli ktoś chce może się przyznać, że jest gruby, albo co, pełna akceptacja ;)

Aby ośmielić zacznę od siebie. Moją wadą jest to, że zdarza mi się coś palnąć bez zastanowienia. To się zdarza pod wpływem emocji. Potrafię przeprosić post factum, ale słowa wiadomo padły.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-07-2009 15:44
Cytat:
Potrafię przeprosić post factum


haha, wady miał wymieniać, a już się usprawiedliwia ;)
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Czarna_Blond Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Augustów
Dodane dnia 11-07-2009 15:47
Teraz moja kolej. Lista moich wad jest bardzo długa. Ale najgorsze to chyba to, że z trudem przyjmuję do wiadomości czyjeś odmienne zdanie. Jestem typowym dyktatorem. Oczywiście, walczę z tym i całkiem nieźle mi idzie.
Jestem Hipocentrum.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 11-07-2009 16:08
Cytat:
Potrafię przeprosić post factum


haha, wady miał wymieniać, a już się usprawiedliwia
Szkoda, że nie dałem tytułu wady i zalety, wpisałbym wyrozumiałość. Nie napisałem, że nie można się tłumaczyć. Wymieniłem wadę, a przy okazji się wytłumaczyłem. To coś złego? Zresztą chyba, to nawet nie jest tłumaczeniem, mhm?

Ale może i to jest moja wada, zbytnio się tłumaczę, zamiast dać na wstrzymanie, potrafię się godzinami spokojnie tłumaczyć, uznawać swoją winę, i tłumaczyć się dalej. To już prawie przyzwyczajenie. A może lepiej było by się nie przyznać?

Cytat:
Oczywiście, walczę z tym i całkiem nieźle mi idzie.
Szacunek. Twoja wada jest w sumie bardziej szkodliwa dla ciebie niż dla innych. Czasem może się to źle skończyć. Wg mnie jedna z bardziej hardcorowych. Ale grunt, że się chcesz przełamać.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Czarna_Blond Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Augustów
Dodane dnia 11-07-2009 16:11
Czasami zdrowo jest się "porządzić" kimś. Jestem drużynową w drużynie harcerskiej i coś o tym wiem. Ale człowiek nigdy w porę nie zauważa granicy. PS. Mam podobnie - też potrafię długo przepraszać, jak już coś nabroję...
Jestem Hipocentrum.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 11-07-2009 16:15
:)Mam kolejną wadę. Straszna. To jest sarkazm i ironizowanie. Nie potrafię się powstrzymać, na naszym forum także, a wiele osób nie wie o tym. Wyśmiewam coś, a oni myślą, że mam takie poglądy. To sprawia często, że wychodzę na większego durnia, niż jestem.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Czarna_Blond Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Augustów
Dodane dnia 11-07-2009 16:35
Ał. No... To wiesz co? Ja z kolei mam tak, że czasem nie kojarzę pewnych faktów ze sobą, nie zawsze też odczytuję ironię. I wtedy wychodzę na głupka. : )
Jestem Hipocentrum.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 11-07-2009 20:27
Hmm... Od czego by tu zacząć...?
Często robię, potem myślę i muszę naprawiać swoje błędy :yes:
Zawsze potem żałuję. Ale oczywiście już jest po fakcie...
`The most difficult thing is trying not to forget who you really want to be.`
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
AccrosSky Użytkownik
  • Postów: 36
  • Skąd:
Dodane dnia 11-07-2009 22:10
...
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Czarna_Blond Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Augustów
Dodane dnia 12-07-2009 00:45
Mam jeszcze coś takiego, że czasem mi się czegoś nie chce. Wypełnić obowiązku, pójść do kogoś, bo obiecałam mu... Albo na coś narzekam w ogromnej ilości. Oj, narzekać potrafię świetnie, czasami odruchowo.
Jestem Hipocentrum.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 12-07-2009 00:50
A ja... ja jestem święty ;)
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 12-07-2009 08:18
bywam agresywna i zdarza mi się mieć gorszy dzień. ale staram się, aby inni tego nie odczuli. tak samo jak z moją nadwrażliwością - uważam, że to jest mój problem, a nie rozmówców.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Nasze wady
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 12-07-2009 11:59
Cytat:
Często robię, potem myślę i muszę naprawiać swoje błędy
wygląda na to,że mam wadę PP :) ogólną.

Cytat:
A ja... ja jestem święty
czyli pycha tak?
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 12-07-2009 12:18
Strasznie czasami marudzę. :D
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 12-07-2009 12:21
Cytat:
Strasznie czasami marudzę
dało się zauważyć.(żart)

No a moją najgorszą wadą jest złośliwość. Ale taka pozytywna, ja jestem złośliwy najczęściej wobec ludzi, których lubię, ale wiem, że to często irytuje.

;)
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 12-07-2009 12:25
Cytat:
No a moją najgorszą wadą jest złośliwość. Ale taka pozytywna
- oj Tomasz i jeszcze kręcisz strasznie :D (żart oczywiście)

ja jeszcze jestem strasznie zapominalska :|
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 12-07-2009 12:48
Moją największą wadą jest to, że cokolwiek zacznę, to kończę w połowie :(



Prędko się nudzę.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 12-07-2009 12:55
Po pierwsze jestem strasznym leniem. Po drugie jestem uparty jak osioł i właściwie tylko osoby które lubię mają szansę mi wytłumaczyć błąd jak się uprę przy swoim. A po trzecie wada nabyta w Necie - automatyczne przechodzenie do kontrataku jak zostanę skrytykowany:lol: Często nawet szybciej napiszę niż pomyślę.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Czarna_Blond Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Augustów
Dodane dnia 12-07-2009 15:52
Często zdarza mi się, że z kimś rozmawiam i odlatuję myślami gdzieś daleko. Mnie też to wkurza, nie wspominając o rozmówcach...
Jestem Hipocentrum.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 12-07-2009 17:47
Cytat:
Często zdarza mi się, że z kimś rozmawiam i odlatuję myślami gdzieś daleko. Mnie też to wkurza, nie wspominając o rozmówcach...
Trzeba mieć do ciebie cierpliowść :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.