Nasze wady
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Nasze wady
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 13-07-2009 22:59
moje wady?? heh:D Jest jeden debil, debilem jestem ja(Patryk P.) który z gruntu lesnego z domu wiewiórek przyleciał online n pp. <--- jak me inicjały:D 1. jestem debilem, 2. bywam czasem hamski ( ale tylko jak ktos jest wobec mnie) 3. nie znam sie na samochodach. 4. prawie sprzątam 5. mam plecy od świni, 6. lubie sie smiac jeszcze z wikeszych debili niz ja:D ( sąsiedzi) 7. wyzywam kolegów od pazi ( wasal twojego wasala nie jest twoim wasalem) 8. mam po.....ane pomysły( typu perułka szlafrok i ausgehen zu netto in the miasto:D). 9. Bawie sie w drzewo kiedy mam czape. 10. Wiecej grzechów nie pamietam a wszystkie lebiody niech wykoleją wiosenne bałwany z asfaltu. DZIĘKUJE ZA UWGĘ!:)
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 13-07-2009 23:38
O qurde, po tak okazałej prezentacji zapewne mało kto Cię tu przeskoczy:D
Wracając do tematu, przypomniało mi się, że przecież na co dzień (zazwyczaj) jestem okropnym gburem i to zarówno na trzeźwo, jak i po podlaniu sobie. Są oczywiście wyjątki, tzn. czasem na moment mnie oświeca i ni stąd ni zowąd wymyślam jakieś kompatybilne z sytuacją i całkiem humorzaste teksty. Niektóre z nich włączyłem nawet do tutejszej twórczości:yes:
Poza tym bywam bardzo cyniczny nieraz.
Coś zapomniałem?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
antifa Użytkownik
  • Postów: 24
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 14-07-2009 13:47
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
Cytat:
antifa napisał/a:
jestem za inteligentna,


Miały być wady a nie chwalenie się :rol:


Drogi Jacku, bycie "za inteligentnym" przejawia się w mądrzeniu i pouczaniu wszystkich dookoła. Poza tym, jak mam nadzieję zauwazyłeś, przytaczałam wypowiedź innej osoby na mój temat, bagatelizować więc tego nie mam zamiaru :bigrazz:.

Powracając do tematu... Bywam, dość często, upierdliwa tak, że ludzie mają mnie dosyć, za często płaczę i zdecydowanie gadam zbyt dużo głupot.

I jest we mnie także jedna wada, którą uważam za największą. Mianowicie bardzo kocham moje defekty i walczyć z nimi nie mam zamiaru :smilewinkgrin:.
Musi być ktoś, kogo nie znam, ale kto zawładnął Mną:
moim życiem, śmiercią; tą kartką.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 14-07-2009 13:57
Cytat:
antifa napisał/a:


Drogi Jacku, bycie "za inteligentnym" przejawia się w mądrzeniu i pouczaniu wszystkich dookoła.


Aha, ok. Już rozumiem i czuję się pouczony ;)
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
Czarna_Blond Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Augustów
Dodane dnia 14-07-2009 14:25
Jestem czasami zbyt ambitna. Chcę robić mnóstwo rzeczy na raz, co mnie czasami zabija i wpędza w bardzo zły nastrój - cały dzień chodzę zniechęcona do życia i narzekam, że za dużo każdy ode mnie chce i odwracam się do świata plecami. Nie rozumiem siebie - to też taka jakby wada.
Jestem Hipocentrum.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 14-07-2009 15:55
no to mam podobnie :) czesto jestem typowym malkontentem.
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 14-07-2009 18:02
Jestem wściekle uparta - co gorsza cenię tę cechę u siebie. Do tego totalna zosia-samosia - nikt i nic nie jest w stanie na mnie wpłynąć.
A najgorszą moją cechą jest skłonność do depresji.

Na dwie godziny przed wylotem do ciepłych krajów za największą moja wadę uważam domatorstwo rozumiane jako niechęć do poruszania się poza kilkoma ulubionymi miejscami własnego miasta.
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 14-07-2009 19:06
co za kobieta:D
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
Cute Użytkownik
  • Postów: 121
  • Skąd: Zielona Góra
Dodane dnia 14-07-2009 19:42
Najważniejsze to być świadom swoich wadów. ;)

Jeżeli chodzi o moją osobę, to przyznam szczerze, że jestem dopiero na drodze poznania siebie i akceptacji - mam dopiero 14 lat. Uważam, że .. zbytnio przywiązuję się do rzeczy, osób, co potem wynika w postaci łez. Kolejną wadą jest lenistwo, oj. Czasem złośliwa, krytyczna, sarkastyczna. Cała ja;)
Najchętniej zamieniłabym się w grubego czarnego kota,
lecz zamiast na płocie, życie
przespałabym na Twoich kolanach...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 14-07-2009 22:21
Cytat:
Czarna_Blond napisał/a:
Jestem czasami zbyt ambitna. Chcę robić mnóstwo rzeczy na raz, co mnie czasami zabija i wpędza w bardzo zły nastrój - cały dzień chodzę zniechęcona do życia i narzekam, że za dużo każdy ode mnie chce i odwracam się do świata plecami. Nie rozumiem siebie - to też taka jakby wada.

Nieraz dokładnie to samo ze mną, tyle że wszystko w rodzaju męskim. No, z tą ambicją to może niekoniecznie (lenistwo...;)), ale na pewno często odwracam się do świata, zwłaszcza jak mi się za często patrzy na ręce i dużo ode mnie wymaga. Widocznie to świadczy o moim nie do końca uświadomionym wewnętrznym zakłamaniu i nieuczciwości. Hm, dawno się nie spowiadałem:rol:



Cytat:
SzalonaJulka napisał/a:
Jestem wściekle uparta - co gorsza cenię tę cechę u siebie. Do tego totalna zosia-samosia - nikt i nic nie jest w stanie na mnie wpłynąć.

I to mają być wady:confused: No bo depresje i "domatorstwo" jeszcze można za takie uznać, choć co do ostatniego to podobno wielu Krakowian tak ma, więc to Cię jakby też usprawiedliwia:D



Cytat:
Cute napisał/a:
Uważam, że .. zbytnio przywiązuję się do rzeczy, osób, co potem wynika w postaci łez.

Nie chcę olewać doliwy, pardon, dolewać oliwy do ognia, ale wadą, jaką u Ciebie widzę, jest wątpliwa konstrukcja zdań:D Raczej powinno być "co potem ma skutek w postaci łez". Ale to tak na marginesie, oj, nie płacz, przepraszam za moje czepialstwo, moja następna wada od czasu do czasu:rip:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
wiewioorka Użytkownik
  • Postów: 726
  • Skąd: Las iglasty, gdzieś na Pomorzu
Dodane dnia 14-07-2009 22:26
Bezwzględna, cyniczna, z wybujałym seksualizmem. Takie mam wady, a może zalety? ;) Przydadzą się przy pisaniu?:bigrazz:
Adwokat po sprawie, panna po zabawie - diabła warci...
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 14-07-2009 22:32
Od powstania tematu robię listę :yes:
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
wiewioorka Użytkownik
  • Postów: 726
  • Skąd: Las iglasty, gdzieś na Pomorzu
Dodane dnia 14-07-2009 22:43
A manipulacja ludźmi, by podniecić swoją wenę twórczą?:bigrazz:
Adwokat po sprawie, panna po zabawie - diabła warci...
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Czarna_Blond Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Augustów
Dodane dnia 14-07-2009 22:49
O. Potrafię też godzinami nad czymś rozmyślać, nie robiąc w międzyczasie niczego sensownego. Nie to, że bujam w obłokach. Po prostu próbuję coś rozłożyć na czynniki pierwsze. Często jest to powodem zaniedbywania obowiązków.
Jestem Hipocentrum.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 14-07-2009 23:30
Czarna_Blond, nie chcę, żebyś uznała to za jakiś tani podryw z mojej strony, ale jak na razie mówisz niemal dokładnie o tych samych wadach, które ja bym wymienił ze swoich, gdybym się tylko trochę bardziej w sobie zanurzył:yes:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
Czarna_Blond Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Augustów
Dodane dnia 14-07-2009 23:51
Ha, a wiesz, ja cierpię na dziwną przypadłość. Gdzie się nie znajdę tam zaraz jakiś stary facet mnie podrywa xD No, żartuję tak sobie trochę ;) To teraz Ty coś dodaj, zobaczę, czy się zgodzi ze mną...
Jestem Hipocentrum.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 15-07-2009 00:03
Hm, no to tu by się też zgadzało: mam 24 lata, więc emerytura tuż tuż... :)
A na kolejny "właściwy trop" moich wad zawiodła mnie pewna wypowiedź narratora rewelacyjnej mikropowieści Koniec drogi Johna Bartha: "(...) działał szybko, swoje posunięcia gdy go o to pytano, tłumaczył jasno, a wszelkie usprawiedliwienia fałszywych kroków uważałby za zbyteczne. Ponadto, moich czterech najmniej fortunnych cech: nieśmiałości, lęku przed śmiesznością, skłonności do wszelkiego rodzaju nonsensów i prawie całkowitej niekonsekwencji, zdawał się nie posiadać w ogóle." No, może ze mną nie jest (już) tak źle, te cechy bardziej były u mnie widoczne jeszcze kilka lat temu, zwłaszcza z w stronę konsekwencji zrobiłem spory postęp. Ale lęk przed śmiesznością i wspomniana wcześniej skłonność do nonsensów to właściwie stała wada mojego charakteru.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
Czarna_Blond Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Augustów
Dodane dnia 15-07-2009 00:10
No, to pięknie xD Teraz boję się, że coś niechcący zmyślę i już nie będzie pasowało... :p



Ale fajnie! Jesteś Rybami :D
Jestem Hipocentrum.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 15-07-2009 00:16
No ba, nawet o rybach było w moim debiucie :D Ale w horoskopy nie wierzę, jakby co :no: ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
Czarna_Blond Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Augustów
Dodane dnia 15-07-2009 00:28
Och, nie! Ja też nie wierzę, a w życiu. Ale wierzę za to w charaktery i doświadczenia życiowe:p
Jestem Hipocentrum.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.