Aktorzy i Aktorki
Portal Pisarski » Książki i Filmy » Filmy
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
link a Użytkownik
  • Postów: 146
  • Skąd:
Dodane dnia 01-06-2011 16:04
:) Yhm, o, to, to, rozumiem, zdaje się, o czym mówisz. Mógłby być dziko;d interesujący osobny wątek: połączenia gwiazdy-iluzje w kinie, wiesz, i porozglądać się, jak to działa; zobaczyć, czy jak wtedy, gdy się rozmontowuje kalejdoskop (heh, zrobiłam to w dźwiedzięctwie). Lub nie tylko? Jestjest. Jakjesteśjakjakico;d Ale go nie założę - zanadto bawi mnie myśl, że ktoś znowu by monitorował, czy wyciągam regulaminowo;d Tak czy inaczej, cieszę się z Twojej notatki. Dobrego, Ekszyn.
p.s.
[koniec offtopu]
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 01-06-2011 16:59
Willis jest ogólnie tak średni, że ciężko nie widzieć jego tłustej gęby.
Cóż w starożytnej grecji grano w maskach, w teatrze japońskim, też stosowano maski. Tak jak mówi Ekszyn będzie niebawem i to będzie straszne i smutne dla mnie osobiście :(
Czy znacie produkcje typu Resident Evill, ten animowany, gdzie nie ma aktorów, ale są animowane komputerowo postacie. Zresztą! W filmie Tron Jeff Briges gra siebie starego i siebie młodego. Jest odmłodzony komputerowo i jest to niesamowicie dokładnie wykonane. Młody Jeff czyli, jeszcze kilka lat i będziemy mieli filmy, gdzie nie będzie trzeba aktorów. Będą postacie. Nawet dubbing będzie zbędny. Czy wtedy będzie lepiej :O może dla niektórych tak. Może komuś się to spodoba. Ale mi będzie przykro. Bo ja kocham oglądać Jamesa Deana w Olbrzymie (mimo, jego przerysowanych min), kocham Garyego Oldmana jako policjanta w Leonie Zawodowcu, w Draculli i jeszcze mógłbym tak godzinami wymieniać.

Rozumiem podejście, ale dla mnie to straszne.

Cytat:
Ale go nie założę - zanadto bawi mnie myśl, że ktoś znowu by monitorował, czy wyciągam regulaminowo;
no tak, trza się słuchać innych i się bać.
Chociaż nie, skoro bawi, :rol: to dlaczego nie zakładać? Ja kocham robić rzeczy, które mnie bawią. Nie pójdę do nieba, to po kiego grzyba mam rezygnować z zabawy?
Taka dygresja (ale katoliki, artysty, i wykształciuchy mają inne podejście).
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 01-06-2011 17:06
I to jest jeden z powodów, dla których oglądam głównie filmy animowane :)
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
angi_e Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd:
Dodane dnia 01-06-2011 17:32
Nicholson ze starej gwardii

D.Caprio z nowszej

Deep,Cage - za urok osobisty

Blanchett
- z kobitek

pozdr
„Przychodzi kiedyś taki czas, gdy trzeba albo srać albo oswobodzić wychodek.”
- Andrzej Sapkowski (z książki Pani Jeziora)
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 01-06-2011 17:47
Cytat:
I to jest jeden z powodów, dla których oglądam głównie filmy animowane
Nie lubisz aktorów.
Teatru też nie lubisz?
No szkoda. Warto czasem się wybrać.
Bo skoro temat jest o aktorach, to też o teatrze.



Cytat:
Deep,Cage - za urok osobisty
Co za porównanie?
Cage ma rybie oczy. To facet, który jest dobrym aktorem, bo dostał kilka ról, które pasowały do jego twarzy. Masakra.

Blanchett - anioł.

Nicholson - wyobraźcie sobie aby w Locie nad kukułczym gniazdem zagrał jakiś nieznany amator, albo aby zrobiono wersję anime, może też wersje komputerową :lol: no wyobraźcie sobie tylko :lol: masakra, czy to się nadaje do najdowcipniejszej, wypowiedzi? Szkoda, że sam się nie mogę zgłosić. Ja sobie wyobraziłem, Michała Lesienia w roli Randlea.
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 01-06-2011 18:06
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Cytat:
I to jest jeden z powodów, dla których oglądam głównie filmy animowane
Nie lubisz aktorów.
Teatru też nie lubisz?
No szkoda. Warto czasem się wybrać.
Bo skoro temat jest o aktorach, to też o teatrze.


Powiem Ci tak: jak byłam młoda i do mojego miasteczka przyjeżdżały trupy teatralne z innych miast, to to miało swój czar, bo nigdy nie zdarzyło mi się oglądać dwa razy tego samego aktora, ale jak poszłam do Capitolu na "Hair" i praktycznie o każdym aktorze wiedziałam bardzo dużo, bo moja była współlokatorka tam pracuje, to niestety tej magii było już bardzo mało...



Tomasz, a zauważyłeś, że tylko Ciebie śmieszą Twoje żarty? :)
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
Kushi Użytkownik
  • Postów: 932
  • Skąd: Kraina marzeń
Dodane dnia 01-06-2011 18:07
A ja powiem tak:)

Na film do kina iść nie muszę:) Mogę poczekać te kilka miesięcy, rok...aż puszczą w telewizji:)

Za to teatr uwielbiam...a zwłaszcza ostatnio Romę:D:)
Wolę zobaczyć aktorów na żywo...poczuć tę magię...której czasami niestety nie da się wydobyć z ekranu:)
Pozdrawiam:)
Muzyka dodaje skrzydeł, zwłaszcza wierszom
http://www.youtube.com/watch?v=wOvN0Ek3Qrk
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 01-06-2011 20:04
Cytat:
Tomasz, a zauważyłeś, że tylko Ciebie śmieszą Twoje żarty?
Jest mi przykro. Znaczy, że mnie nie słuchasz. Ja często to powtarzam. Nie zawsze, ale bardzo często jest właśnie tak jak mówisz :D Ale o co chodzi, kogo mają śmieszyć? Mnie przede wszystkim :)

Cytat:
Powiem Ci tak: jak byłam młoda i do mojego miasteczka przyjeżdżały trupy teatralne z innych miast, to to miało swój czar, bo nigdy nie zdarzyło mi się oglądać dwa razy tego samego aktora, ale jak poszłam do Capitolu na "Hair" i praktycznie o każdym aktorze wiedziałam bardzo dużo, bo moja była współlokatorka tam pracuje, to niestety tej magii było już bardzo mało...
Rozumiem Cię, ale to dla mnie dziwne. Ja mam konto na filmwebie, i może się nie zajmuję tym, kto się z kim rozwiódł, ale kto w czym gra, u kogo itd jest dla mnie ciekawe.
Ja kocham filmy, także dla świetnych aktorów.
Bo widzicie, film to nie tylko historia, zresztą co ja będę tu się rozpisywał z głupimi nie gadam, sami wiecie.

Cytat:
Na film do kina iść nie muszę Mogę poczekać te kilka miesięcy, rok...aż puszczą w telewizji
eh ja kocham magię kina. Samo wyjście do kina, jest już wydarzeniem. W domu siadasz i oglądasz, do kina musisz się wybrać. Musisz obejrzeć reklamy, zapowiedzi, musisz poczekać, później ciemność, gasną światła i wreszcie :D Do kina można też iść na randkę, a po kinie do pubu, albo kawiarni.
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 02-06-2011 07:59
U mnie to działa w tą stronę: jak kogoś lubię, to oczywiście, że pójdę na niego popatrzeć, np. nie przepuszczę żadnemu filmowi ekipy Burtona, ale większość gwiazd, np. Jolie, Pitt, di Caprio, Cruz, jest mi w stanie zepsuć każdy, najlepszy nawet scenariusz. A już na pewno nic, ale to absolutnie nic, nie zmusi mnie do pójścia na film, w którym w obsadzie występuje chociaż jeden aktor/aktorka, którego głównym zadaniem jest "ładnie wyglądać."
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
link a Użytkownik
  • Postów: 146
  • Skąd:
Dodane dnia 02-06-2011 08:49
Cytat:
link a: Ale go nie założę - zanadto bawi mnie myśl, że ktoś znowu by monitorował, czy wyciągam regulaminowo;

TomaszObluda: no tak, trza się słuchać innych i się bać.
Chociaż nie, skoro bawi, to dlaczego nie zakładać? Ja kocham robić rzeczy, które mnie bawią. Nie pójdę do nieba, to po kiego grzyba mam rezygnować z zabawy?
Taka dygresja (ale katoliki, artysty, i wykształciuchy mają inne podejście).


Rozumiem. Też kocham robić rzeczy, które mnie bawią. Chociaż nie mam pojęcia, dokąd pójdę, kiedy pójdę już tak daleko, że stracę oddech;d Jako uprzejmy dźwiedź, który ignoruje tylko na wyraźne życzenie byłego rozmówcy, odpowiadam Ci zatem na pytanie. Przeoczyłeś powód, kiedy czytałeś zdanie. Powód został wskazany tu: zanadto. Różnica między "bawi mnie" a "zanadto bawi mnie" jest mniej więcej taka jak między "jadę w ferrari autostradą" a "po pół litra jadę w ferrari autostradą". Inny gatunek zabawy, wiesz. Ja wolę pierwszy.

Cytat:
Taka dygresja (ale katoliki, artysty, i wykształciuchy mają inne podejście).


Taka dygresja nr 1: szczegóły tego, co ktoś mówi, łatwiej dostrzec, kiedy patrzy się na to, co mówi towar, zamiast patrzeć na to, co mówi jego etykietka*.
Taka dygresja nr 2: jest też możliwe, że każde z nas inaczej rozumie słowo "szczegół";d

Taka dygresja nr 3: Dobrego, Tomasz.
Howgh Bladym Twarzom.

p.s. Jeśli coś w poście jest nadal niejasne, służę przypisami.
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 02-06-2011 23:02
Cytat:
Jeśli coś w poście jest nadal niejasne, służę przypisami.
Ile masz lat? Serio wydaje Ci się, że jesteś taka zaj... inteligentna?
Odpowiem Ci.
Jesteś. Ave i pomódl się za mnie do BOGA.

Co do aktorów. Skąd kojarzycie Bilego Zane? Proszę nie zaglądać do netu.
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
Kushi Użytkownik
  • Postów: 932
  • Skąd: Kraina marzeń
Dodane dnia 02-06-2011 23:05
z Titanica:D:)
jakoś mi tak od razu zaświtało:D
Muzyka dodaje skrzydeł, zwłaszcza wierszom
http://www.youtube.com/watch?v=wOvN0Ek3Qrk
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 02-06-2011 23:06
Brawo, ale to zła odpowiedź. Podpowiem. Horror, przygoda.
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
Kushi Użytkownik
  • Postów: 932
  • Skąd: Kraina marzeń
Dodane dnia 02-06-2011 23:08
No to będzie trochę trudniej...bo ja jestem zwolenniczką raczej japońskich horrorów:D

Niech ktoś inny odpowie...:D
Muzyka dodaje skrzydeł, zwłaszcza wierszom
http://www.youtube.com/watch?v=wOvN0Ek3Qrk
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 02-06-2011 23:17
No nie to miało być pytanie zagadka. Odpowiedź to Mumia. Ale w Mumi nie grał Zane.
www.inmirror.com/files/imagecache/thumbnail/files/images/arnold-vosloo-billy-zane.jpg Zagrał go Arnold Vosloo
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
Kushi Użytkownik
  • Postów: 932
  • Skąd: Kraina marzeń
Dodane dnia 02-06-2011 23:17
:D Fakt:D

Bliźniacy:D:D
Muzyka dodaje skrzydeł, zwłaszcza wierszom
http://www.youtube.com/watch?v=wOvN0Ek3Qrk
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 02-06-2011 23:20
Żyłem wiele lat w błędnym przeświadczeniu :( ale od niedawna wiem. Vosloo to nie Zane
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
link a Użytkownik
  • Postów: 146
  • Skąd:
Dodane dnia 03-06-2011 10:09
:) [idę już, żeby nie zadygresić wątku - i znickła;)]
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
victorys Użytkownik
  • Postów: 53
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 03-06-2011 20:28
Moja lista najulubieńszych aktorów/aktorek, wygląda dość klasycznie:

Judie Foster;
Krystyna Janda;

Zbigniew Zapasiewicz;
Gustaw Holoubek;
Stuhr Maciej i Jerzy;
Daniel Olbrychski;
Jan Frycz;
Hopkins;
Nicholson;
Kinsky;
Deep;
Pacino;
Pitt;
Dennis Lee Hopper - wypada świetnie w rolach psychopatów.

Nie wiem dlaczego wcześniej, nie napisał nikt Judie Foster.
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
angi_e Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd:
Dodane dnia 04-06-2011 12:02
Cytat:
Oke_Mani napisał/a:
U mnie to działa w tą stronę: jak kogoś lubię, to oczywiście, że pójdę na niego popatrzeć, np. nie przepuszczę żadnemu filmowi ekipy Burtona, ale większość gwiazd, np. Jolie, Pitt, di Caprio, Cruz, jest mi w stanie zepsuć każdy, najlepszy nawet scenariusz. A już na pewno nic, ale to absolutnie nic, nie zmusi mnie do pójścia na film, w którym w obsadzie występuje chociaż jeden aktor/aktorka, którego głównym zadaniem jest "ładnie wyglądać."



A kto powiedział, że DiCaprio jest ładny, i najczęściej wcale ładnie nie wygląda. Taka Jolie to nawet jak ma zapisane w scenariuszu 'ładnie wyglądać' to nie wygląda, choć talentem aktorskim też, mnie osobiście nie powala.
Rzecz gustu.

Zastanowiło mnie teraz dlaczego nie przychodzi mi do głowy żadne nazwisko aktora który gra role nagatywne.
-oglądam niuważnie
- żywię zmysły tym co mi podają na tacy (czyli 'tych próbująch ładnie wyglądać';)
pewnie tak.

Wiem o czym piszesz OKE, : łudząca złuda, a ważne rzeczy gdzieś umykają
„Przychodzi kiedyś taki czas, gdy trzeba albo srać albo oswobodzić wychodek.”
- Andrzej Sapkowski (z książki Pani Jeziora)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]