Zdobienie ciała - tatuaże
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 24-08-2009 23:09
Eee... przy tym "rysunku" cierpi się zapewne podobnie. Oke - nie mów do mnie takich rzeczy, bo to mnie obraża.
To tak, jakby zwolennik bajaderek powiedział do gościa, który je bezy, że "ta słodycz już jest zła".
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 24-08-2009 23:17
Ja nie mówię, że to jest złe, tylko, że mnie to przeraża. Ale dosyć ciekawe jest. No i kojarzy się z emoklimatami :)
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 24-08-2009 23:30
Dziwne, bo zarówno skaryfikacje, jak i tatuaże istniały setki lat przed pierwszym emo. Bardzo, bardzo spłycasz wszystko, co z tym związane - przykro mi. Mam się już iść pociąć?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 24-08-2009 23:34
Botaurus, błagam, tylko Ty nie strzelaj focha, bo pomyślę, że gatunek męski to już istoty wymarłe... :)
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 24-08-2009 23:38
Nie strzelam focha, tylko walę pięścią w stół. Niestety na pięści nie mam tatuaży, i - nie chcąc zahaczać o offtop - użyłem sformułowania dość ciętego.
Nasz gatunek ma się całkiem dobrze. Żyjemy w rezerwatach, gdzie kobiety nas karmią i myją. Czasem jednak o nas nie dbają i udajemy się do schroniska (co jednak może kosztować, a i chorób nałapać nietrudno), albo szukamy nowej pani... :p

Ale żeby nie być zupełnie poza tematem - Naprawdę jedyną różnicą jaką widzę pomiędzy tatuażem tuszowym, a bliznowym jest kolor, bądź jego brak. Co prawda prawo w Polszy widzi jeszcze inne różnice, ale to bardzo dziwne, bo ponoć sprawiedliwość ma być ślepa. Ślepi widzą różnice... hmm...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 24-08-2009 23:44
Trzeba by zapytać kogoś, kto ma i tatuaż i bliznę, bo tak, to możemy sobie teoretyzować o różnicach ;)
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 24-08-2009 23:47
hmm... kiedyś mi się zmieni dziaropogląd, zrobię sobie tatuaż, to Tobie opowiem jak było ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 24-08-2009 23:53
To wtedy mi powiesz, jakie są różnice. Jak się robi tatuaż to ja wiem :bigrazz:
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 24-08-2009 23:57
To - trzymając się kwestii tatuaży - jako, że jesteś Kobietą, to mam do Cię jedno pytanie.
Co sądzisz o tatuażach nadpupnych u kobiet? Zwykle są to symetryczne tribale, bez większego sensu. No - może przyciągną gościa w klubie i na podtatuaże zwrócą jeszcze większą uwagę, niż miniówa o szerokości opaski do włosów. Według mnie są one uwłaczające.
A według Ciebie?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 25-08-2009 00:14
Cytat:
botaurus napisał/a:
Zwykle są to symetryczne tribale, bez większego sensu. No - może przyciągną gościa w klubie...


No własnie. Powiedzcie mi, co teraz z tymi "tribalami"? Ludzie dziargali sobie tego na kilometry, jak była moda, a dziś, gdy już powszechnie wiadomo, że to kicz (ja wiedziałem to 6 lat temu), mają kłopot. Nikt nie lubi mieć kiczu na plecach, rękach i nogach, być chodzącym kiczem, prawda?

Na co dziś jest moda? Na kwiaty? Blee. To stanie się kiczem prędzej niż tribal.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 00:27
Kwiaty są modne od tysiącleci :p
Nie ma kwiatka - jest wałek na twarzy.

Kiczu na plecach się przynajmniej nie widzi, ale ludzie mają je także n łapach, czy nogach...
Valdens - naprawdę nie chcę się z Tobą w jakiekolwiek przepychanki pakować, jednak odróżnij proszę głupią modę od świadomego działania.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 25-08-2009 00:39
Cytat:
Nie ma kwiatka - jest wałek na twarzy.


:D

Cytat:
naprawdę nie chcę się z Tobą w jakiekolwiek przepychanki pakować, jednak odróżnij proszę głupią modę od świadomego działania.


Ja też nie chcę. Przyznaj tylko, że za 5 lat kwiaty mogą być równie obciachowe jak tribal i znikam. Peace.




A delfinki? :D Haha, ok, już nic nie gadam.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 08:05
Cytat:
botaurus napisał/a:
To - trzymając się kwestii tatuaży - jako, że jesteś Kobietą, to mam do Cię jedno pytanie.
Co sądzisz o tatuażach nadpupnych u kobiet? Zwykle są to symetryczne tribale, bez większego sensu. No - może przyciągną gościa w klubie i na podtatuaże zwrócą jeszcze większą uwagę, niż miniówa o szerokości opaski do włosów. Według mnie są one uwłaczające.
A według Ciebie?


Moi znajomi mówią na to "spermołapka" ;) Takie tatuaże jednoznacznie kojarzą mi się z tipsami i dyskotekami, i w sumie wśród moich znajomych żadna sobie czegoś takiego nie zafundowała. Chyba właśnie dlatego, że kojarzy się to z określonym typem kobiety.

Cytat:
valdens napisał/a:
No własnie. Powiedzcie mi, co teraz z tymi "tribalami"? Ludzie dziargali sobie tego na kilometry, jak była moda, a dziś, gdy już powszechnie wiadomo, że to kicz (ja wiedziałem to 6 lat temu), mają kłopot. Nikt nie lubi mieć kiczu na plecach, rękach i nogach, być chodzącym kiczem, prawda?


Tak? Ciekawe. Pierwszy raz się spotykam z taką opinią.
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 25-08-2009 08:37
"Kicz" podobnie jak to, że coś jest "ok" to dość względne, nie tylko w odniesieniu do tatuaży.
Za głupie uważam tatuaże zrobione dlatego, że jest na to moda, bez względu na to, jak się prezentują (przynajmniej patrząc długofalowo). Do innych się nie czepiam, choć oczywiście część mi się podoba bardzo, część trochę, a część wcale.
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 08:39
Głupio, to wytatuować sobie Britney Spears albo Rydzyka. Ale tribal to akurat coś uniwersalnego i nie rozumiem, co w nim niby kiczowatego jest.
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 25-08-2009 09:50
Ja też nie...
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 10:04
Bury, a jak to jest z zatatuowaniem starych tatuaży? Czy je można przykryć całkowicie, czy tylko w jakiś sposób zmodyfikować?
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 25-08-2009 11:04
Cytat:
Oke_Mani napisał/a:
Głupio, to wytatuować sobie Britney Spears albo Rydzyka. Ale tribal to akurat coś uniwersalnego i nie rozumiem, co w nim niby kiczowatego jest.


Eee, Rydzyk nie uniwersalny? No, a już z cała pewnością nie jest kiczowaty. On jest cool forever. :D
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 11:52
Oke - tutaj się zgodzić nie mogę. Tribale NIC nie przedstawiają, więc nie widzę w nich nic korzystnego dla "nosiciela". Taki se, maźnięty wzorek.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 11:56
Cytat:
botaurus napisał/a:
Oke - tutaj się zgodzić nie mogę. Tribale NIC nie przedstawiają, więc nie widzę w nich nic korzystnego dla "nosiciela". Taki se, maźnięty wzorek.


I właśnie to jest w nich fajne. Mają funkcję czysto dekoracyjną.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.