Zdobienie ciała - tatuaże
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 26-08-2009 13:30
Cytat:
valdens napisał/a:
To są wargi Homera? Znów? :lol:

a co, nie widać co to jest?
to jest wizytówka smashing pumpkins z okresu bodajże siamese dream...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-08-2009 13:35
Cytat:
soczewica napisał/a:
a co, nie widać co to jest?
to jest wizytówka smashing pumpkins z okresu bodajże siamese dream...


Nie domyśliłabym się :lol:

Ale logo zespołu to jest coś, co uważam za głupi tatuaż...
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 26-08-2009 13:49
Cytat:
Oke_Mani napisał/a:
Ale logo zespołu to jest coś, co uważam za głupi tatuaż...

dla mnie to 14 lat życia, 14 lat kibicowania i takie tam. bardzo ważna część mnie.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-08-2009 13:51
Która by Ci została, nawet, gdyby Billy Corgan zrobił ze sobą to samo co Chris Cornell :D

Kurcze, ciekawe, czy moja babcia byłaby zainteresowana wytatuowaniem sobie loga "Mody na sukces"?
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 26-08-2009 13:55
Cytat:
Oke_Mani napisał/a:
Która by Ci została, nawet, gdyby Billy Corgan zrobił ze sobą to samo co Chris Cornell :D

cóż - corgan bez timbalandu zszedł też dość nisko [a może w niemoje klimaty], co nie zmieniłoby faktu, że ten tatuaż byłby dla mnie pamiątką właśnie z tego albumu - który z biegiem lat przecież się nie zmienia...
nie zmienię swojego stosunku do wspomnień dlatego, że teraz robi coś, co mi się nie podoba.
:)
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 26-08-2009 14:29
Mi się podobało logo zespołu Dune, jak miałem jakieś 16 lat. :)

home1.stofanet.dk/kasperjo/logo.gif
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 27-08-2009 12:30
no, widzisz, to jest różnica, że mi się nadal logo sp podoba. tylko, że bardziej podoba mi się moja własna skóra :)
no i już znam możliwości jej rozciągania, więc nie zaryzykuję, że tatuaż mi się zrobi dwa razy szerszy, niż był z założenia. zwłaszcza, jeśli ma być ozdobą. bo już pisałam o tatuażu informacyjnym :)
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-08-2009 12:36
A gdzie chciałaś sobie zrobic ten tatuaż?
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 27-08-2009 13:42
W "No Logo" Naomi Klein, jest wypowiedź młodego jupie z Kanady, który wytatuował sobie znaczek Nike, twierdził ; kiedy codziennie rano pod prysznicem spoglądam na ten tatuaż myślę sobie "Just do it" ;) przesada nie.
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-08-2009 13:45
Czy ja wiem? Jest w tym jakaś logika :) Ale to chyba jest znak zastrzeżony, no nie?

Mój brat, jak myślał o pierwszym tatuażu, to też chciał sobie wytatuować coś takiego, żeby rano, w łóżku, patrząc na to, chciało mu się wstawać.
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 27-08-2009 15:04
Cytat:
Ale to chyba jest znak zastrzeżony, no nie?
Tylko dla tych którzy chcą na nim zarobić. Jeśli chcesz za darmo reklamować Nike nie pozwą cię ;)

Cytat:
Mój brat, jak myślał o pierwszym tatuażu, to też chciał sobie wytatuować coś takiego, żeby rano, w łóżku, patrząc na to, chciało mu się wstawać.
O pierwszym? To dużo ich ma?
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-08-2009 16:26
Na razie jeden ;) Ale nie ten z tekstem motywacyjnym, bo jeszcze takiego nie wymyślił :)
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 27-08-2009 16:35
Niech sobie napisze: "W Australii już jedzą obiad". :D
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-08-2009 16:37
To by było głupie, bo jak my wstajemy, to oni jedzą kolacje :)
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 27-08-2009 16:49
Zależy o której się wstaje i je obiad. Ja na przykład tuż przed dobranocką.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-08-2009 16:58
Wiarygodniej by było: w Australii są już po obiedzie.
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 27-08-2009 19:11
Cytat:
Oke_Mani napisał/a:
A gdzie chciałaś sobie zrobic ten tatuaż?

na piersi. na szczęście nie miałam :) bo teraz by naprawdę wyglądał dziwnie, bo nie wierzę, że tatuaż by się nie rozciągnął...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-08-2009 19:17
Trzeba było zrobić pod piersią :]
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.