Gawędy poetów i prozaików
Portal Pisarski » Wspólne Pisanie » Proza
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 25-02-2010 21:15
- A bez podkoszulka naprawdę nie można? - Wtrąciła Szalona. - Zrozumcie mnie wreszcie... włożę podkoszulek, to będę głupio wyglądała i trzeba będzie rozglądnąć się za majtkami, a od majtek to już tylko krok do gorsetu, krynoliny i bandażowania stóp... a wtedy żegnaj słodka wolności...

- Gółka, nie marudź. - Przerwał RYBA - Mówiłem do Florka. Jeśli chodzi o ciebie...
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 25-02-2010 22:03
- Do Florka?! - skrzywiła się płaczliwie Gółka. - A ja to co? Pies?
- Cicho, stul japę i nie rycz! - przerwał jej bezpardonowo RYBA. - Jak będziesz grzeczna, to ci Florek pożyczy dodatkową parę cycków i nie będziesz już musiała jej zazdrościć...
- Ale ja mówię o majtkach, a nie o cyckach! - wrzasnęła Gółka.
- Majtki? - zainteresował się Profesorek. - Ależ ja mam pełno majtek w domu, zapraszam cię natychmiast. Nawet jakiś gorset, jeszcze po prababce, też się pałęta w szafie... I peniuar... A pończoszki to sam ci kupię - dodał, przyglądając się z uwagą, no, powiedzmy, nogom Gółki.
Gółkę zatkało na amen.
- Ty, Gółka - odezwał się pojednawczo Esoflorek. - Jednego z tych facetów i jedne cycki mogę ci odstąpić. Kogo chcesz?
- Spadaj!!! - wrzasnęła ponownie Gółka pełną i własną piersią. - Ja nie chcę żadnego z tych palantów! Ja chcę swoją nagość lady Godivy!
- Kurde - zirytował się Floreskowiec. - Świecisz nagą dupą i nawet nie wiesz, że ją masz nagą?! Popieprzeni jacyś wszyscy jesteście - stwierdziła z obrzydzeniem, zarzucając sobie na ramię jedną parę tych swoich, cholera wie jakiego numeru, cycków.
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-02-2010 22:29
RYBA spojrzał na domniemane prawiekandydatki, podrapał się płetwą po głowie, myślał, myślał i wymyślił!!!
- Urządźmy wybory miss topless!!! W końcu i tak obydwie jesteście nagie.
Do góry
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 25-02-2010 22:57
- Hej, a ja? - upomniała się Bździunia. - Ja tam z gołymi cyckami nie latam...
- Za to latasz z gołym okiem - ironicznie odpowiedział RYBA, choć wiedział, że to sytuacji nie rozwiązuje.

Ale oto pojawiała się czwarta kandydatka - zupełnie niespodziewanie. Ot tak sobie, niby od niechcenia przyleciała na miotle. Wylądowała przed zaskoczoną Drużyną Piersi Cienia, po czym błysnęła szerokim uśmiechem i głębokim dekoltem.
- Oooooo!!! - westchnął Valdo.
- Ke!!! - Nagle zmaterializowany Woolf z wrażenia przygryzł własną wargę i zakrztusił się krwią.
- Jestem Wiedźmą. Maniakalną. - Zaprezentowała się nowoprzybyła.
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 25-02-2010 23:06
Od strony lewej, zza profesora, rozległ się maniakalny śmiech Bźdźuni. Wychyliła głowę znad ramienia tatuśka i spytała sceptycznie.
- Ty? Czwartą kandydatką? To już mnie prędzej do tegoż tytułu - wzruszyła ramionami. - Włosy za długie, cycki za małe, oko nie wypada, czoło za wysokie i ta miotła. Rodowita sprzątaczka!
Bźdźiungwa skuliła się w sobie na widok miny RYBY. Zresztą wszyscy patrzyli na nią z nieprzeniknionymi twarzami. Zaczęła się śmiać, było to trochę wymuszone, ale nie szkodzi.
- Żartowałam!
`The most difficult thing is trying not to forget who you really want to be.`
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 25-02-2010 23:37
- Hmm - powiedział Profesorek z namysłem. - Znałem taką jedną Maniaczkę, Wiedźmę, znaczy się... Okemańka ją zwali... Tylko tamta cycki miała wielkie i ciąg do picia niezły. Ta, tutaj, to chyba za mała jest jednak...
- Do kasacji? - spytał, chyba tylko pro forma, RYBA i machnął skrzelami...
- Cholera, nie!!! - rozdarło się babsko maniakalne. - To ja! JA!!! We własnej osobie, tylko cycki sobie zabandażowałam, sądząc, że limit jest jakiś i mnie odpałują... - zaniosła się nagłym płaczem.
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 25-02-2010 23:47
- Manieczka, och, Manieczka tyżeś to? - westchnął Profesorek. - Patrz Bździunia, to ta pani powinna być twoją mamusią. O Piękna Maniusiu, zaraz pomogę ci pozbyć się tego bandaża...
Safandułka, jakby nagle przestał być safandułą. Napiął niespodziewanie męski tors i mocnym ruchem pociągnął szarfę niewolącą wdzięki Wiedźmy, która zakręciła się w miejscu jak fryga a następnie padła w ramiona wybawcy.
- Dziwne... - szepnęła Bźdźiunia, wytrzeszczając niebieskie oczęta z wiadomym skutkiem.
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2010 00:16
Nagle jak spod ziemi wyrósł Wolf nieco rozpłaszczony jakby go walec przejechał. Dobył głosu - co tu się dzieje? Wieść niesie, że jakieś miss topless chcecie urządzać..?
- Taak! - zakrzyknęła Bździunia, Profesorek potaknął głową, Ryba mruknął - yhm.
- Eee, a mnie się zdaje, że lepiej byłoby urządzić walki w kisielu, co Wy na to? - zapytał Wolf i zatarł, na samą myśl, ręce z radości.
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 26-02-2010 00:29
- Panie topless i panowie topless? - zaproponowała chytrze Szalona.
- Przecież Ty już jesteś topless! - powiedział dobitnie RYBA, wywracając oczami.
- No właśnie, byłoby prościej...
- O nie! - zakrzyknęła Bźdźungwa. Wolf spojrzał na nią, nic nie rozumiejąc. Zabawa w kisielu zawsze była fajna, najpierw było kisi-kisi, potem było lelu-lelu, a na koniec grupowy uścisk kisielowatych ciał.
- Dobra, ale jak mi się gała zgubi wśród tej malinowej mamby, to Wy nurkujecie!
- Malinowy?! - odezwał się pełen rezygnacji głos Gółki. - Wolę truskawkowy...
`The most difficult thing is trying not to forget who you really want to be.`
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 26-02-2010 08:26
- Cichać riebiata! Wszystko obmyśliłem! - Wolf z błyskiem w oku zgromił marudną ferajnę. - To będzie super impreza. Na wielką skalę! Kisiel 2012! Zaczniemy od ćwierćfinału w malinie, potem półfinał w truskace i wielki finał na świeżo wybudowanym Basenie Narodowym w bitej śmietanie. Przyjedzie masa kibiców, więc trzeba im zapewnić infrastrukturę. Ty, Profesorek zajmij się autostradami, Esoflorek, buduj hotele, Szalona... albo nie, ty nic nie rób..., a ja nawarzę piwa... No i przydałoby się jakieś mniejsze imprezy przygotować, co by rozweelały tłuszczę pomiędzy walkami. Na przykłąd topienie wiedźmy...
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2010 08:33
-Albo "wbij kołek wampirowi" - odpowiedziała hardo wiedźma.
Do góry
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2010 08:39
Hotele? - zajęczała Esoflorek i podparła się rękoma pod boki gdzieś między jednym biustem a drugim - cholera niewygodne to, coś będę musiała z tym nadmiarem cycków zrobić - pomyślała i odparowała Wolfowi:
- Ty sobie piwa nawarzysz i wypijesz, a my mamy harować? Phi - prychnęła i strzeliła focha.
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 26-02-2010 08:40
- Albo, sralbo. - Wolf skarcił wiedźmę - Od inwencji organizacyjnej, to ja tu jestem. Ty zajmij się czymś, co potrafisz. Nie wiem, może w pokoju posprzątaj, albo co... Zaprosimy Cię na próbę generalną, powiesz, czy woda nie jest za zimna... Esoflorku, pić będziemy wszyscy, a co tam, jak impreza, to impreza!
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2010 08:47
- Ale, ale ja się znam na budowlance jak wilk na gwiazdach - protestowała Esoflorek.
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2010 08:59
Wiedźma tupnęła nogą w złości, strzeliła palcami i włosy Wolfa przybrały piękny kolor fuksji.
- Srata tata... - fukneła. - Wy tu o pierdołach, a ja bym chciała wiedzieć, kto i po co mnie wzywał.
Członkowie drużyny spojrzeli po sobie zdezorientowani.
- Ale tu nikt... - zaczął RYBA.
- Tak właściwie, to ja - powiedziała nieśmiało Kopciuszek. - No bo spójrz na mnie: cycki klapły i teraz mnie tu dyskryminuja i nową maskotkę chcą wybierać. No i wiesz, mi tak trochę przykro... Czy możesz coś z tym zrobić, kochana wiedźmo?
W tym momencie oczy wiedźmy rozbłysły jasno, zrobiło jej się jakoś cieplej. ptaki zaczęły śpiewać, słoneczko świecić itd itp...
- Ależ owszem, klejnocie źrenicy mojej! Dla ciebie wszystko!
Pstryknęła palcami i biust kopciuszka momentalni zamienił się w zgrabniutkie i jędrne D.
- Tak dobrze? - powiedziała wiedźma, podchodząc do Kopciuszka i czule szczypiąc ją w policzek. - Nie za duży? Nie jest ci ciężko? Potrzebujesz jeszcze czegoś?
Kopciuszek spojrzała w maślane oczy wiedźmy i lekko się zaniepokoiła.
Do góry
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 26-02-2010 16:46
- Się podziało... - mruknęła Gółka. - Chyba muszę się trochę przewietrzyć. Jazda konna wbrew pozorom świetnie wpływa na biust...
Oczywiście natychmiast pojawił się niezawodny CrazyH, na którego Szalona z rozpędem wskoczyła i pogalopowała w siną dal. Z tejże sinej dali dobiegł tylko jej krzyk:
- Jakby co, to lecę robić wam reklamę.
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-02-2010 00:44
- Nigdzie nie lecisz! - krzyknął RYBA. - Wszyscy siad płaski.
Całe towarzystwo posłusznie zgromadziło się w kółeczku: Red Lady (nadal bez smugi), Valdo (z półboską pałą), Kopciuszek (z biustem w rozmiarze D), wiedźma (z maślanymi oczami), Wolf (z fuksjową czupryną), profesorek (ze szpryclą), esoflores (z cyckami), Bździunia (z dyndającym okiem) i Szalona (z Szalonym Koniem). Tylko Krecik gdzieś pod ziemię się wbił i słuch o nim zaginął...
- Dobrze - kontynuował RYBA. - A teraz, czy ktoś z was, trąby jerychońskie, może mi powiedzieć: how much is the fish?
Do góry
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 27-02-2010 00:56
- Give me some fish, can you give me some fish... - zanuciła Bźdźiunia i umilkła, spłoszona tym nagłym wyrywem jej nikłego talentu na wolność.
`The most difficult thing is trying not to forget who you really want to be.`
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 27-02-2010 01:18
- Aleee osooo chooodzi? - zapytała Szalona, która zdążyła już znieczulić ból niezrealizowanej galopady buteleczką wiśniówki.
- Hehehehehehehe - zarżał jeszcze przytomny SzalonyKoń - RYBA nie bądź takim poliglotą, bo cię wywiozą na poliklinikę.
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Gawędy poetów i prozaików
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 27-02-2010 02:39
- Give me fish, give me fish, give me peace on earth... - zaczął śpiewać Profesorek ochrypłym sznapsbarytonem i nagle przerwawszy, zapytał:
- Co jest, czego się tak gapicie? Nie znacie tej słynnej piosenki RYBtlesów?
- A może małe ognisko? - podjął ochoczo Woolf. - Pośpiewamy, popijemy, dziewczyny cycki oporządzą w tym czasie... - I tu nagle coś mu się widać skojarzyło, bo klepnął się w czoło, odwrócił do OkeManki i skinął na nią nagląco ręką.
- Chono tu, mała - syknął (zdawało mu się, że szeptem). - Mam interes do ciebie.
- Do mnie? - zdziwiła się Wiedźmusia. - A jaki ty, skarbie, możesz mieć do mnie interes? Cycki ci podnieść? Przecież...
- Cicho! - syknął powtórnie Woolf. - Nie muszą od razu wszyscy wiedzieć, co chcę sobie podnosić... To moja prywatna sprawa...
- Morale mu podnieś - zakpił RYBA i poskrobał się z lubością po ogonie. - Przyda mu się, bo nisko opadło...
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.