Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 26-11-2009 19:13
Miladoro, ja tylko donoszę, a jak to zanotujesz - już się nie mieszam, może głównego kronikarza powinnaś powołać, albo siebie nim mianować ;)

Zaznaczam tylko, że są to dwa różne rekordy, poczynione przez jedną osobę :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 27-11-2009 15:11
no gdzieś tam wyczytałem że Miladora mnie ogłosiła takim kronikarzem :smilewinkgrin: dlatego też upominam się o wpisanie wszystkich rekordów do pierwszego postu :p na to wychodzi że takie obowiązki kronikarza gdy nie może nic więcej zrobić :p
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 27-11-2009 16:09
Jakubie, może po prostu skopiuj sobie wszystkie rekordy w jeden post i sam uzupełniaj.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 27-11-2009 20:45
Cytat:
jakub napisał/a:
no gdzieś tam wyczytałem że Miladora mnie ogłosiła takim kronikarzem :smilewinkgrin: dlatego też upominam się o wpisanie wszystkich rekordów do pierwszego postu :p na to wychodzi że takie obowiązki kronikarza gdy nie może nic więcej zrobić :p


To jest dobry pomysł, Jakubie, żebyś skopiował te wszystkie wynotowane przez siebie rekordy do jednego postu (poniżej), a ja je dodam do pozostałych na początku tematu. Będzie najłatwiej... :D
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 28-11-2009 12:49
no w porządku, zobaczę co z tamtego zrozumiem jeszcze :p

Największa ilość oficjalnych dowcipnych wypowiedzi w miesiącu ogólnie:

1. Sierpień 2009 - 65 wypowiedzi - najlepszy zgłaszający: MarioPierro (38!), najwięcej wypowiedzi: voice (13!)
2. Lipiec 2009 - 51 wypowiedzi - najlepszy zgłaszający: MarioPierro (10), najwięcej wypowiedzi: ginger (5)
3. Luty 2009 - 46/47 wypowiedzi - najlepszy zgłaszający: Miladora (14), najwięcej wypowiedzi: valdens (10)

Największa ilość zgłoszonych wypowiedzi w miesiącu:

1. MarioPierro - sierpień 2009 - 38 zgłoszeń (58% wszystkich w miesiącu)
2. Miladora - grudzień 2008 - 18 zgłoszeń (46% wszystkich w miesiącu)
3. Miladora - luty 2009 - 14 zgłoszeń (30% wszystkich w miesiącu)

Największa ilość dowcipnych wypowiedzi w miesiącu:
1. voice - sierpień 2009 - 13 wypowiedzi
2. valdens - luty 2009 - 10 wypowiedzi
3. Jack The Nipper - styczeń 2009 - 8 wypowiedzi
. wierszokleta - luty 2009
. Oke_Mani - sierpień 2009
. bassooner - wrzesień 2009

Największa liczba oddanych głosów na dowcipną wypowiedź miesiąca:

1 miejsce: 11 głosów

wypowiedź 1 - luty 2009:
Cytat:
Temat - Teorie ewolucji
A. Pilipiuk - a MOŻE teraz rozważymy ile diabłów mieści sie na końcu szpilki?
Wypowiedź - zależy jakiej szpilki: szpilka wyciągnięta z wody święconej nie zawiera diabłów. ale wymoczona w krwi dziewic zawiera diabłów dwa razy więcej niż szpilka, która leży w pomieszczeniu bez świętego obrazka. ta która leży w pomieszczeni ze śwętym obrazkiem zawiera o 16 diabłów więcej niż opłukana święconą wodą, zaś szpilki w domu niewiernego zawierają 3 krotnie więcej diabłów niż te z pokoju bez obrazka, a w tych z pokoju bez obrazka jest diabłów o 4 więcej niż na ty z pokoju z obrazkiem [Laugh]

Autor - Kot w butach
Zgłaszający - SzalonaJulka

wypowiedź 2 - marzec 2009:
Cytat:
Temat - Może nie tylko dla kobiet...
LunarBird - mam zwyczaj mieć naiwną nadzieję, że przynajmniej jeden ze słuchaczy nie jest wieprzem
Wypowiedź: Chrum? [Laugh]

Autor: Asti
Zgłaszający - SzalonaJulka

2 miejsce: 9 głosów:

wypowiedź 1 - maj 2009:
Cytat:
Temat - Optymizm jako "ogłupiacz"?
Ginger - Patrzę na świat przez różowe okulary przez dwieście czterdzieści osiem dni w roku i jestem szczęśliwa. I już smiley
Soczewica - skąd ta granica 248 dni?
Wypowiedź - Pewnie odjęła poniedziałki i menstruacje. [Laugh]

Autor - Valdens
Zgłaszający - GdanszczAnka

wypowiedź 2 - maj 2009:
Cytat:
Temat - opowiadanie "Kosząc trawnik, wpadnę w furię i zabiję kogoś podkaszarką" - Andy Rutherford - ""Pamiętacie jeszcze przełom wieków?" (fragment)
Wypowiedź - Pewnie, że pamiętamy, portal-pisarski był jeszcze telegrafową grupą dyskusyjną, a Valdens szmuglował zsiadłe mleko z Austro-Węgier [Laugh]

Autor - pw, czyli PeWunio
Zgłaszający - Gabstone

wypowiedź 3 - wrzesień 2009:
Cytat:
Temat - nasza-klasa
Wypowiedź - Tak sobie pomyslalem z rana ze nasi dziadkowie walczyli o wolna Polskę, nasi rodzice z 'komunizmem' a moje pokolenie za priorytet ma walke o usuniecie sledzika [Laugh]

Autor - Tentyp
Zgłaszający - SzalonaJulka

3 miejsce: 8 głosów :

wypowiedź 1 - marzec 2009:
Cytat:
Temat - Totalny offtopic czyli rozmowy o wszystkim
Wypowiedź - Gdy pokrótce omówiono swoje homoseksualne zboczenia, zgrabnie opisywane jakimś ugrofińskim językiem, do głosu doszły portalowe materialistki. Wbrew obiegowej opinii, że najlepszą zapłatą za uczestniczenie w serialu, jest możliwość uczestniczenia w nim, wyciągnęły chciwe dłonie w stronę gardła producenta. Niestety, wszystkie fundusze poszły na opłacanie narratora, ha ha. Ekhm. Następnie tematyka rozmów stała się okołoodbytnicza. Znów pojawiły się głosy zbuntowanych nastoletnich zboczeńców, którym nie dozwolono czytać opowiadań Zadysty. Niewinnej Śmierci dupa z erotyzmem się nie kojarzy, więc LunarBird postanowił uratować jej duszyczkę.
Co kojarzy się Śmierci z erotyzmem? Czy LunarBird zostanie ponownie zelżony? Czy Oke_Mani powstrzyma hordy zboczonych nastolatek przed czytaniem tekstów Zadysty? I co na to Marlenka? Czy Churchill był dżdżownicą? Dowiemy się po reklamie. [Laugh]

Autor - Asti
Zgłaszający - ŚmierćWFiliżance

wypowiedź 2 - maj 2009:
Cytat:
Temat - Optymizm jako "ogłupiacz"?
Ginger - Patrzę na świat przez różowe okulary przez dwieście czterdzieści osiem dni w roku i jestem szczęśliwa. I już :smiley:
Wypowiedź - ginger to znak abyś odstawiła narkotyki [Laugh]

Autor - TomaszObluda
Zgłaszający - GdanszczAnka

zobaczy się zaraz jak to wygląda w poście :p

EDIT: mam nadzieję że w takiej formie to się nadaje do wpisania do rekordów :p



i w ramach bycia miłym są jeszcze jakieś inne rekordy zgłaszane przez inne osoby które też można wpisać niby na pierwszą stronę tylko nie wiem które były podawane na poważnie a które w formie żartu, tu już niech się ewentualnie upomną zgłaszający :smilewinkgrin:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 30-11-2009 18:56
Cytat:
i w ramach bycia miłym są jeszcze jakieś inne rekordy zgłaszane przez inne osoby które też można wpisać niby na pierwszą stronę tylko nie wiem które były podawane na poważnie a które w formie żartu, tu już niech się ewentualnie upomną zgłaszający [Smile-Wink-Grin]


Dziękuję, Bracie Jakubie Kronikarzu - rekordy zostały wpisane do pierwszego postu. :D
W miarę napływania kolejnych doniesień, będą one uzupełniane. :D
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 04-12-2009 14:07
do doklejenia przy trzecim miejscu w kategorii nr 12 czyli "Największa liczba oddanych głosów na dowcipną wypowiedź miesiąca" :D

Wypowiedź 3 - listopad 2009:
Temat - wiersz "Spotkanie" Siseya - komentarze
Wypowiedź - Nosz cholera, nie można was zostawić. Ledwie na godzinę wyszedłem z siebie, a tu proszę... Stał ktoś pod drzwiami, czy jak?
- Nie ma go, szybko!
- Kto liczy sylaby? Izold, dobra.
- Miladorę wołajcie, ona zawsze coś znajdzie.
- Co z treścią? Nie, nie ma czasu, może wrócić. Zresztą ktoś się pewnie napatoczy. Hi, hi, hi on się zawsze upiera, że treść ważniejsza od formy.
Godzinę później.
Wróciłem! Nosz cholera, nie można was zostawić.... [Laugh]
Autor - Sisey
Zgłaszający - Oke Mani

dziękuję za uwagę :D
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 04-12-2009 16:48
Ok, Jakubku - wpiszę. :D
No i Oke Mani muszę zarejestrować... :lol: (pod wieczór to zrobię... )
buźka, Kronikarzu...
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 21-12-2009 17:08
A zdjęcie Oke pobiło już portalowy rekord, zdaje się :)
`The most difficult thing is trying not to forget who you really want to be.`
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 21-12-2009 17:17
No to wrzucaj tu linka, Anarisko - będzie można śledzić na bieżąco. :D

No i wszystko wpiszę...
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 21-12-2009 18:32
Zdjęcie Oke Mani "Eh, nie ma się już co wygłupiać z tym ukrywaniem..."
Liczba komentarzy: 80
Link: http://www.portal-pisarski.pl/photogallery.php?photo_id=2514

I ciach :D
`The most difficult thing is trying not to forget who you really want to be.`
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 05-01-2010 20:04
12. Największa liczba oddanych głosów na dowcipną wypowiedź miesiąca:

1 miejsce: 11 głosów
Wypowiedź 1 - luty 2009:
Temat - Teorie ewolucji
A. Pilipiuk - a MOŻE teraz rozważymy ile diabłów mieści sie na końcu szpilki?
Wypowiedź - zależy jakiej szpilki: szpilka wyciągnięta z wody święconej nie zawiera diabłów. ale wymoczona w krwi dziewic zawiera diabłów dwa razy więcej niż szpilka, która leży w pomieszczeniu bez świętego obrazka. ta która leży w pomieszczeni ze śwętym obrazkiem zawiera o 16 diabłów więcej niż opłukana święconą wodą, zaś szpilki w domu niewiernego zawierają 3 krotnie więcej diabłów niż te z pokoju bez obrazka, a w tych z pokoju bez obrazka jest diabłów o 4 więcej niż na ty z pokoju z obrazkiem [Laugh]
Autor - Kot w butach
Zgłaszający - SzalonaJulka

wypowiedź 2 - marzec 2009:
Temat - Może nie tylko dla kobiet...
LunarBird - mam zwyczaj mieć naiwną nadzieję, że przynajmniej jeden ze słuchaczy nie jest wieprzem
Wypowiedź: Chrum? [Laugh]
Autor: Asti
Zgłaszający - SzalonaJulka

2 miejsce: 10 głosów:
Wypowiedź - grudzień 2009
Temat - opowiadanie "Heroina" Sabine - komentarze
Wypowiedź - jego - dotyczy dotyku -> bez sensu
jego - moim - mojego - moje - moje - jego - jego = zaimkoza ostro punktuje
swoimi - moje - jego = zaimkoza kopie leżącą
mnie - mój - moje - mnie - moich - zaimkoza prowadzi na punkty 3:0
jego - jego - mój - jego - moje - to - nokaut!
Czytała Krystyna Czubówna.
Jedyny fragment, który przykuł moja uwagę:
"Biały twór naszego podniecenia, wylewa się z mojego ciała."
Chciałbym to zobaczyć [Smile-Wink-Grin] [Laugh]
Autor - Jack the Nipper
Zgłaszający - JaneE

3 miejsce: 9 głosów:
Wypowiedź 1 - maj 2009:
Temat - Optymizm jako "ogłupiacz"?
Ginger - Patrzę na świat przez różowe okulary przez dwieście czterdzieści osiem dni w roku i jestem szczęśliwa. I już smiley
Soczewica - skąd ta granica 248 dni?
Wypowiedź - Pewnie odjęła poniedziałki i menstruacje. [Laugh]
Autor - Valdens
Zgłaszający - GdanszczAnka

Wypowiedź 2 - maj 2009:
Temat - opowiadanie "Kosząc trawnik, wpadnę w furię i zabiję kogoś podkaszarką" - Andy Rutherford - ""Pamiętacie jeszcze przełom wieków?" (fragment)
Wypowiedź - Pewnie, że pamiętamy, portal-pisarski był jeszcze telegrafową grupą dyskusyjną, a Valdens szmuglował zsiadłe mleko z Austro-Węgier [Laugh]
Autor - pw, czyli PeWunio
Zgłaszający - Gabstone

Wypowiedź 3 - wrzesień 2009:

Temat - nasza-klasa
Wypowiedź - Tak sobie pomyslalem z rana ze nasi dziadkowie walczyli o wolna Polskę, nasi rodzice z 'komunizmem' a moje pokolenie za priorytet ma walke o usuniecie sledzika [Laugh]
Autor - Tentyp
Zgłaszający - SzalonaJulka

także aktualizacja rekordu numer 12 :D miejsce drugie po obecnym głosowaniu stało się miejscem trzecim a na drugie wskoczyła JackTheNipper & JaneE sp. z o.o. (albo nawet z ZOO, jak kto woli :D )




na pocieszenie trzeciemu miejscu które wypada w ten sposób z rekordów prezentuję po raz ostatni tamte wypowiedzi, niestety już nie rekordowe :(

Wypowiedź 1 - marzec 2009:
Temat - Totalny offtopic czyli rozmowy o wszystkim
Wypowiedź - Gdy pokrótce omówiono swoje homoseksualne zboczenia, zgrabnie opisywane jakimś ugrofińskim językiem, do głosu doszły portalowe materialistki. Wbrew obiegowej opinii, że najlepszą zapłatą za uczestniczenie w serialu, jest możliwość uczestniczenia w nim, wyciągnęły chciwe dłonie w stronę gardła producenta. Niestety, wszystkie fundusze poszły na opłacanie narratora, ha ha. Ekhm. Następnie tematyka rozmów stała się okołoodbytnicza. Znów pojawiły się głosy zbuntowanych nastoletnich zboczeńców, którym nie dozwolono czytać opowiadań Zadysty. Niewinnej Śmierci dupa z erotyzmem się nie kojarzy, więc LunarBird postanowił uratować jej duszyczkę.
Co kojarzy się Śmierci z erotyzmem? Czy LunarBird zostanie ponownie zelżony? Czy Oke_Mani powstrzyma hordy zboczonych nastolatek przed czytaniem tekstów Zadysty? I co na to Marlenka? Czy Churchill był dżdżownicą? Dowiemy się po reklamie. [Laugh]
Autor - Asti
Zgłaszający - ŚmierćWFiliżance

Wypowiedź 2 - maj 2009:
Temat - Optymizm jako "ogłupiacz"?
Ginger - Patrzę na świat przez różowe okulary przez dwieście czterdzieści osiem dni w roku i jestem szczęśliwa. I już :smiley:
Wypowiedź - ginger to znak abyś odstawiła narkotyki [Laugh]
Autor - TomaszObluda
Zgłaszający - GdanszczAnka

Wypowiedź 3 - listopad 2009:
Temat - wiersz "Spotkanie" Siseya - komentarze
Wypowiedź - Nosz cholera, nie można was zostawić. Ledwie na godzinę wyszedłem z siebie, a tu proszę... Stał ktoś pod drzwiami, czy jak?
- Nie ma go, szybko!
- Kto liczy sylaby? Izold, dobra.
- Miladorę wołajcie, ona zawsze coś znajdzie.
- Co z treścią? Nie, nie ma czasu, może wrócić. Zresztą ktoś się pewnie napatoczy. Hi, hi, hi on się zawsze upiera, że treść ważniejsza od formy.
Godzinę później.
Wróciłem! Nosz cholera, nie można was zostawić.... [Laugh]
Autor - Sisey
Zgłaszający - Oke Mani

i chcę zauważyć że wypowiedź 3 nie pojawiła się wśród rekordów na pierwszej stronie mimo jej zgłoszenia :no: mam nadzieję że tym razem zostanie to ładnie przekopiowane na stronę 1 (znaczy tylko miejsca 1-3, już bez tych odpadających niestety z zabawy :p ) :D jak tu wejdę pewnie jakoś za tydzień to sprawdzę czy ktoś mnie tutaj w ogóle zauważa i słucha :bigrazz:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 05-01-2010 20:27
Zauważam, słucham, pamiętam - tylko czasu miałam cholernie mało ostatnio... :(
Za co przepraszam, kajam się i obiecuję poprawę... :D
Wszystko wpiszę niebawem, Drogi Kronikarzu, jak tylko zepchnę zaległości. ;)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 05-01-2010 20:34
w porządku, liczę na to :D i nie ponaglam, będę już cierpliwy :D
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-01-2010 20:25
Informuję uprzejmie, że wszystkie zaległe rekordy zostały wpisane do Kroniki. :D

W tym rekord Oke Mani za zajęcie I, II, III, IV, V i VI miejsca w zgłaszaniu propozycji konkursowych w listopadzie 2009.

Dopisany został także nowy rekord liczby ocen "świetnych" w poezji. :D
Rekordzistką portalu została Alleluja con za wiersz "nie pytajcie co miałam na myśli", który zebrał aż 22 oceny "świetne".
http://www.portal-pisarski.pl/artykul-16453.html
Dla mnie deprymujący jest jedynie fakt, że jedyna ocena "dobra" postawiona została tylko dlatego, że wszystkie oceny były dotąd "świetne".
To chyba nie jest wystarczające umotywowanie oceny, moim zdaniem.
I nie powinno się zdarzać.
A oto wspomniany komentarz:
oksana meyla dnia styczeń 16 2010 09:24:11
Alleluja con-sami siebie czytać? Ale mnie nastraszyłaś. Na poważnie jednak ci powiem przeżyłem taką sytuację(dawno już) podchodzi uczennica do tablicy i odpowiada(coś o pomniku Nike było) i ta uczennica zaczyna odpowiedź i mówi: A więc najki to jest ten pomnik w Warzszawie....itd Nauczycielka oczy jak pięć złotych robi, klasa ryczy ze śmiechu. Takie dziś czasy. Zapytaj przeciętnego nastolatka kto to A.Mickiewicz a jakże odpowie. Ale zapytaj o F.G.Lorcę czy Herberta albo Barańczaka... Dupa zbita. A wiersz db ponieważ wszyscy dali świetnie. Pozdrawiam.
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 16-01-2010 20:34
A tak odnośnie tego komentarza - jak ja uwielbiam uogólnianie. A już zwłaszcza co do młodzieży...
`The most difficult thing is trying not to forget who you really want to be.`
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 16-01-2010 20:39
Cytat:
A wiersz db ponieważ wszyscy dali świetnie.


Rekord w najgłupszym uzasadnieniu oceny? :rip:
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-01-2010 20:43
Cytat:
SzalonaJulka napisał/a:
Cytat:
A wiersz db ponieważ wszyscy dali świetnie.


Rekord w najgłupszym uzasadnieniu oceny? :rip:


Masz rację, Szalona! :lol:
To naprawdę rekord w najgłupszym uzasadnieniu oceny! :lol:
I ja go wpiszę. :lol:
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
oksana meyla Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd:
Dodane dnia 16-01-2010 21:31
Tak. I nie pozostaje nic innego jak czekać aż ,,towarzystwo pochlebstwa wzajemnego,, zakończy swoją działalność. Wszystkim wyjdzie na dobre jeżeli najpierw przeczytamy tekst a nie komentarze i wówczas dodamy swoją autentyczną opinię wraz z oceną. Bo jak nazwać sytuację w której pojawia się komentarz do długiego utworu, następnie odpowiedź-komentarz tegoż samego utworu a po chwili, kolejny?
Dodam, że utwór (długi) czyta się przynajmniej minutę do dwóch(czytamy, wracamy do konkretnego wersu itp) plus wypracowanie własnego zdania i umieszczenie go. Jak najbardziej podtrzymuję prowokację:,,A wiersz db ponieważ wszyscy dali świetnie." Z całym szacunkiem dla alleluja con ( oraz całą świadomością mojej autentycznej oceny, która pozostanie u mnie i nie ujrzy światła dziennego). Do Anaris: ,, A tak odnośnie tego komentarza - jak ja uwielbiam uogólnianie. A już zwłaszcza co do młodzieży... -proszę przeczytaj mój komentarz jeszcze raz i wtedy zabierz głos, ponieważ przytaczam w nim autentyczne zdarzenie, którego aktorem jest pewna panna i daleko w nim do uogólniania czy zamykania w jednym worku całej młodzieży, do której mam prawo jeszcze się zaliczać hihihih....

Ps. ,,Uderz w stół a nożyce się odezwą" Pozdrawiam wszystkich i z pewnością to nie mój ostatni rekord jeśli tylko tak mogę tu zawalczyć z obłudą. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam.



,,To chyba nie jest wystarczające umotywowanie oceny, moim zdaniem.
I nie powinno się zdarzać."- Miladoro ma, ręce opadają. Gdybyś przeczytała mój komentarz w kontekście poprzednich, które wstawiałem(zadała sobie trud i zadała pytanie: Czy on(ona) zawsze tak głupio komentuje?) doszłabyś do wniosku, że nie. A więc jeżeli dał komentarz tak irracjonalny i głupi to kolejne pytanie: DLACZEGO? I byłabyś w domu a tak jesteś w.... no w każdym razie gdzie indziej. Pozdrawiam i życzę następnym razem rozumienia moich intencji (Lecz nie martw się za chwilę znajdziesz legion obrońców, którzy zasłonią cię własnym ciałem przed moimi ,,atakami" hihihi Pozdrawiam cie serdecznie i do zczytania.



Zmieniłem podpis na bardziej ,trendy' :yes:
Oksana Meyla
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-01-2010 00:27
no comment
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]