Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 07-10-2009 22:37
Ja myślę, że najlepiej będzie szukać tych rekordów, w których mamy względną pewność, że zbyt wiele zbyt szybko się nie zmieni, tzn. może się zmienić liczba czegoś tam (na plus), ale rekord długo pozostanie rekordem. No bo jak mielibyśmy wpisywać wszystkie rekordziki, uwzględniając wszystkie subtelne zmiany klasyfikacji, to naprawdę współczuję Miladorze :lol: (nawet bardziej niż w sierpniowych "dowcipnych wypowiedziach" :D).
Z drugiej jednak strony, to, że Miladora jest od jakiegoś czasu najaktywniejsza, każdy widzi i pewnie widać by to było nawet bez ramki po prawej stronie:yes: A myślę, że tu powinno się notować raczej zjawiska niewidoczne gołym okiem, czyli wprost: paranormalne :lol:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-10-2009 03:25
Masz rację, Mario - dobre są takie rekordy, które nie zmieniają się z dnia na dzień. :yes:
A co do aktywności, to nie dlatego, że się nudzę albo nie mam co robić, tylko po prostu zżyłam się z portalem i czuję się tu jak u Pana Boga za piecem. To żaden rekord, bo te dane liczbowe też zmieniają się z każdym komentarzem, postem i opublikowanym tekstem i to przecież u wszystkich.

A czy zauważyliście, że już jest jakby specyficzny język portalowy? :D
Proponuję notować wszystkie zwroty jakie do niego weszły... ;)

Słownik wyrazów portalowych. :lol:

1. Imbirowa Kaczuszka (Ginger)
2. sięjączki czyli króliczki (nadużywanie "się" - inaczej sięjoza)
3. rozbierać kogoś albo rozbieranko (wypunktowanie błędów w tekście)
4. rozdziewiczać kogoś (zgłaszać po raz pierwszy do dowcipnych wypowiedzi)
5. zaimkoza (nadużywanie zaimków)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 08-10-2009 07:58
Słownik wyrazów portalowych. cd.

5. zaimkoza (nadużywanie zaimków)


Taki słowniczek to skarb dla każdego nowego użytkownika :)
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 08-10-2009 09:06
Cytat:
Miladora napisał/a:
3. rozbierać kogoś albo rozbieranko (punktowanie błędów w tekście)

Chyba chodzi o wyliczanie, wytykanie lub wyszczególnianie błędów.
Punktowanie ma chyba zgoła inne znaczenie, nieprawdaż ?
Do góry
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-10-2009 10:21
Masz rację, Saduś - chodziło mi o wypunktowanie błędów... :D
Poprawiam szybciutko...
A Ty nie masz jakiegoś rekordu?
Największą liczbę nagich kobiet na sumieniu portalowym? :D
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 08-10-2009 18:10
No dobra, dobra! :)
`The most difficult thing is trying not to forget who you really want to be.`
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Nathien Użytkownik
  • Postów: 1516
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 08-10-2009 19:24
Cytat:
Anaris napisał/a:
Kolejny rekord (a przynajmniej tak mi się wydaje ;) )

Ilość komentarzy do zdjęcia Nathien. 75 komentarzy chyba żadne inne zdjęcie nie miało xD
http://portal-pisarski.pl/photogallery.php?photo_id=1330



:lol:
Bardzo dziękuję za zgłoszenie
:smilewinkgrin:
"Obcując z potworami, uważaj, abyś nie stał się jednym z nich.
Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w Ciebie."


Fryderyk Nietzsche
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 08-10-2009 19:26
uwaga uwaga, to teraz kronikarz Jakub z Poznania udzieli się i przekaże z chirurgiczną precyzją odkryte rekordy związane z najdowcipniejszymi wypowiedziami miesiąca :smilewinkgrin:

rekord numer 1: ogólny, nienależący do nikogo, wyróżnię jedynie z nicku osoby które najbardziej w tamtym miesiącu przyczyniały się do jego osiągnięcia

Największa ilość oficjalnych dowcipnych wypowiedzi w miesiącu:
1 miejsce - niesamowity sierpień 2009 z jego 65 wypowiedziami - bohater zgłaszający to MarioPierro, produkujący wypowiedzi voice :D

2 miejsce - lipiec 2009 i 51 wypowiedzi, najlepszym łapaczem znów MarioPierro z 10 zgłoszeniami, wśród miotaczy brylowała ginger z 5 świetnymi rzutami B) miesiąc niewiele gorszy od mistrza ale przepaść mimo wszystko jest :) te wakacje były strasznie zabawne jak widać :smilewinkgrin:

3 miejsce - luty 2009, mój pierwszy miesiąc obecności tutaj (tak, widzę w tym powód takiego stanu rzeczy, wszyscy byli szczęśliwi że mnie poznali i stali się bardziej zabawni mimo chłodu za oknem :lol: ) i 46 lub 47 wypowiedzi (wyszła liczba zlicza osobno wypowiedzi a i b w jednym punkcie zgłoszeniowym ;) ), w każdym bądź razie wynik ten zawdzięczamy szefowej konkursu Miladorze, zgłaszającej 14 udanych strzałów oraz valdensowi, który celnie uderzał aż 10 razy :)

rekord numer 2: tutaj już nagrody indywidualne, każdy z tych osobników jest bardzo szybki i spostrzegawczy, wyczulony na dobry dowcip

Największa ilość zgłoszonych wypowiedzi w miesiącu:
zacznę od tyłu, tak też jest fajnie :smilewinkgrin:

3 miejsce: niesamowita i niepowtarzalna matka tego projektu, Miladora <aplauz> jej 14 zgłoszonych wypowiedzi to prawie 30% wswzystkich w tamtym miesiącu ale w procenty się bawic mi nie chciało więc niech rekordami będzie ilośc a procenty to tylko ciekawostki :D

2 miejsce: niczym Turbodymoman zajęła na podium 2 razy więcej miejsca niż towarzysz na tym zaszczytnym miejscu, oczywiście ponownie Miladora B) wynik jeszcze lepszy, 18 wypowiedzi w grudniu 2008 (mam nadzieję że dobrze policzyłem i tam gdzie nie było zgłaszającego podanego była nim właśnie szefowa :uhoh: jeśli nie to poprawię i 3 miejsce przesunie się tu a na 3 miejscu będzie... Miladora :smilewinkgrin: z wynikiem 13 miesiąc wcześniej :p ), wtedy jeszcze konkurs się rozkręcał ale to nie umniejsza tego osiągnięcia który stanowi aż 46% tego co tam było zgłoszone, taka aktywność musi zostać wyróżniona :yes:

1 miejsce: oto przed nami wielki mistrz, najwyższej klasy zgłaszacz wypowiedzi konkursowych, jak ruszył z kopyta w sierpniu 2009 i rzucił nam do oceny aż 38 wypowiedzi (58% wszystkich w tamtym miesiącu!) tak zapewne nieszybko ktoś mu dorówna lub osiągnie choć w połowie taki wynik, jedyny niepowtarzalny mistrz w donoszeniu (polują na niego już SB, CIA, FBI, CBA i Mao Tse Tung) - MarioPierro :uhoh:

uczcijmy ten wynik minutą ciszy...

...

Dziękuję. Lecimy dalej :D

Rekord numer 3: tu nie wystarczy być bystrym, szybkim i sprytnym, tu trzeba umieć powiedzieć coś tak żeby inni nie mogli nic na to odpowiedzieć tylko leżeć pod stołem płacząc ze śmiechu :D oto oni:

Największa ilość dowcipnych wypowiedzi w miesiącu:
1 miejsce: jest tylko jeden taki głosik na tym portalu który potrafi osiągnąć coś takiego, ciekawe czy już wiecie o kim mowa :D nie nie, nie o mnie, nie tym razem, ale o mojej portalowej siostrzyczce (portalowa rodzina odeszła w zapomnienie ale na szczęście siostra mi została, i to jaka zdolna :smilewinkgrin: ), powitajcie rekordzistkę: voice B) 13 wypowiedzi w sierpniu 2009 sprawiło że wszyscy muszą oglądać jej plecy :D

2 miejsce: tak, tutaj miejsce dla zasłużonego i znanego wszystkim na tym forum pana z zielonym nickiem, jak widać nie przeszkadza mu to w byciu zabawnym a miejsce na szczycie podium ustąpił kobiecie (czyli do tego dżentelmen :yes: ), 10 wypowiedzi w lutym 2009, tak, srebro w tej kategorii dla valdensa! Gratuluję :yes:

3 miejsce: tutaj mamy bardzo dużą grupkę która jakoś nie mogła pokonać liczby 8 wypowiedzi żeby zając to miejsce samodzielnie ale jeśli aż tak bardzo chcą to niech im będzie, każdy dostaje wirtualny brąz :) kolejność chronologiczna: Jack The Nipper - styczeń 2009, wierszokleta - luty 2009, Oke_Mani - sierpień 2009, bassooner - wrzesień 2009

to tyle rekordów ode mnie :D gdyby komuś nie chciało się czytać może rzucić okiem na to co zamieszczam niżej :bigrazz: ale robię to tylko dla Miladory żeby nie musiała szukać o co mi chodzi :yes:

Największa ilość oficjalnych dowcipnych wypowiedzi w miesiącu ogólnie:
1. Sierpień 2009 - 65 wypowiedzi - najlepszy zgłaszający: MarioPierro (38!), najwięcej wypowiedzi: voice (13!)
2. Lipiec 2009 - 51 wypowiedzi - najlepszy zgłaszający: MarioPierro (10), najwięcej wypowiedzi: ginger (5)
3. Luty 2009 - 46/47 wypowiedzi - najlepszy zgłaszający: Miladora (14), najwięcej wypowiedzi: valdens (10)

Największa ilość zgłoszonych wypowiedzi w miesiącu:
1. MarioPierro - sierpień 2009 - 38 zgłoszeń (58% wszystkich w miesiącu)
2. Miladora - grudzień 2008 - 18 zgłoszeń (46% wszystkich w miesiącu)
3. Miladora - luty 2009 - 14 zgłoszeń (30% wszystkich w miesiącu)

Największa ilość dowcipnych wypowiedzi w miesiącu:
1. voice - sierpień 2009 - 13 wypowiedzi
2. valdens - luty 2009 - 10 wypowiedzi
3. Jack The Nipper - styczeń 2009 - 8 wypowiedzi
. wierszokleta - luty 2009
. Oke_Mani - sierpień 2009
. bassooner - wrzesień 2009

uff, to lecę do anatomii trochę mi to zajęło za długo, o jakieś 2 godziny :smilewinkgrin:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
voice Użytkownik
  • Postów: 512
  • Skąd: Żary
Dodane dnia 08-10-2009 22:55
Kurcze bracie, zaszalałeś :O:O:O
A i podziękowała <tuli braciszka> :smilewinkgrin:
...Mad Tea Party...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 08-10-2009 23:03
Heh, trzecie, bo trzecie, ale w jakim towarzystwie jestem :D
Do góry
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-10-2009 23:30
Jasne z modrym!!! :bigeek:

Ogłaszam, że oficjalnym Wielkim Kronikarzem Mrowiska zostaje z dniem dzisiejszym nasz ukochany Brat Jakub z Poznania!
(daj mu Bozia zdrowie) :rol:

Kurde, dlaczego on nie może być z Krakowa... :rip:
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 09-10-2009 16:02
Cytat:
voice napisał/a:
Kurcze bracie, zaszalałeś :O:O:O
A i podziękowała <tuli braciszka> :smilewinkgrin:

i tak nie miałem siły na nic innego a to takie fajne mi się wydało i przynajmniej się może przydało :D może dzięki tego ludziom się humor poprawi bo będą chcieli Cię pobić :D

Cytat:
Miladora napisał/a:
Jasne z modrym!!! :bigeek:

Ogłaszam, że oficjalnym Wielkim Kronikarzem Mrowiska zostaje z dniem dzisiejszym nasz ukochany Brat Jakub z Poznania!
(daj mu Bozia zdrowie) :rol:

Kurde, dlaczego on nie może być z Krakowa... :rip:

dziękuję za takie wyróżnienie, gdybyś nie Ty, szanowna Miladoro, nie miałbym szansy zliczyć rekordów w tej jakże zabawnej kategorii :D i dziękuję MarioPierro za to że wspomniał o współczuciu za sierpniowe dowcipne wypowiedzi, stąd pojawił się ten pomysł, niech nagrodą dla niego będzie rekord nie do pobicia w jednej z kategorii :smilewinkgrin:

i przepraszam za niebycie z Krakowa, w następnym wcieleniu (jeśli takowe może istnieje) postaram się poprawić :smilewinkgrin:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 09-10-2009 17:10
Cytat:

i przepraszam za niebycie z Krakowa, w następnym wcieleniu (jeśli takowe może istnieje) postaram się poprawić
:smilewinkgrin:

Bracie Jakubie, a potem się okaże, że w następnym wcieleniu perfidne fatum pośle mnie do Poznania i co? :lol:
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 10-10-2009 10:38
no to wtedy się przeprowadzę do Poznania bo kocham to miasto :smilewinkgrin: i wszyscy będziemy zadowoleni :D

chyba że w następnym wcieleniu nie będę kochał Poznania to wtedy będzie problem :smilewinkgrin:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 10-10-2009 12:03
:bigeek: To aż tyle tego pozgłaszałem? Dzięki, Jakub, nie trzeba było :) Ale żeś się nastarał, toteż od dziś mianuję Cię Naczelnym Kapusiem Kapusia, czyli w skrócie Kapusiem do Kwadratu :D

Swoją drogą, dobrze by było, coby ktoś teraz policzył sumę głosów, jakie w owym konkursie zdobywali zarówno zgłaszający, jak i przemawiający. Byłby to zresztą rekord ważniejszy od tego tutaj, gdyż wskazywałby, kto ma oko do znajdowania tych "obiektywnie" dobrych wypowiedzi. Wszak cóż z tego, że zgłosiłem aż tyle wypowiedzi Voice, skoro większość z nich przepadło w konkursie:uhoh:

Typuję, że w tak przeprowadzonym badaniu rekord głosów w wypowiedziach przypadnie Valdensowi lub Bassoonerowi, no a w zgłoszeniach to już konkurencja nieco większa: do głównych faworytów należą Oke_Mani, Miladora i GdanszczAnka, a czarnymi końmi (mimo wszystko) mogą się okazać Jakub i niejaki MarioPierro B)

Więc jak, Jakubie, odliczanie chyba już rozpoczęte? :bigrazz:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 10-10-2009 14:24
mogłem zapisać sobie to wszystko gdzie miałem podliczony każdy miesiąc jakbym wiedział że taki rekord też może być zgłoszony, zasugerowałem się tym że rekordy miały być takie które szybko się nie zmienią :p a taki sumowany to co miesiąc wartości będą rosnąc, nie wiem czy jest sens tak męczyć naszą Miladorę w comiesięczne ich zmienianie :p

chociaż chwila, coś źle zrozumiałem chyba, przeczytam to kilka razy ze zrozumieniem i wyedytuję za jakiś czas :smilewinkgrin:



ok zrobię jeszcze 1 rekord ale na swoich zasadach :p "stay tuned..." jak to przez 4 lata gadali moi idole z Limp Bizkit :p



ok gotowe, wymyśliłem na podstawie tego co zasugerował MarioPierro (tak, stał się on moją kronikarską muzą i głosem wołającego na pustyni, chwała mu za to :smilewinkgrin:) że zrobięrekord taki jak:

Największa liczba oddanych głosów na dowcipną wypowiedź miesiąca:

1 miejsce: nie udało się wybrać jednoznacznego zwycięzcy, 2 złote medale, przy czym w obu przypadkach donosicielka ta sama :D ważne jest to że obydwie wypowiedzi w swoich miesiącach zdobywały po 11 głosów :) oto te wypowiedzi:

luty 2009:
Cytat:
Temat - Teorie ewolucji
A. Pilipiuk - a MOŻE teraz rozważymy ile diabłów mieści sie na końcu szpilki?
Wypowiedź - zależy jakiej szpilki: szpilka wyciągnięta z wody święconej nie zawiera diabłów. ale wymoczona w krwi dziewic zawiera diabłów dwa razy więcej niż szpilka, która leży w pomieszczeniu bez świętego obrazka. ta która leży w pomieszczeni ze śwętym obrazkiem zawiera o 16 diabłów więcej niż opłukana święconą wodą, zaś szpilki w domu niewiernego zawierają 3 krotnie więcej diabłów niż te z pokoju bez obrazka, a w tych z pokoju bez obrazka jest diabłów o 4 więcej niż na ty z pokoju z obrazkiem [Laugh]

Autor - Kot w butach
Zgłaszający - SzalonaJulka

marzec 2009:
Cytat:
Temat - Może nie tylko dla kobiet...
LunarBird - mam zwyczaj mieć naiwną nadzieję, że przynajmniej jeden ze słuchaczy nie jest wieprzem
Wypowiedź: Chrum? [Laugh]

Autor: Asti
Zgłaszający - SzalonaJulka

krótko mówiąc, SzalonaJulka szaleje jako skuteczny donosiciel :smilewinkgrin:

2 miejsce: drugi wynik został osiągnięty jeszcze więcej razy bo trzykrotnie :D otrzymać 9 głosów to już coś, oto oni:

maj 2009:
Cytat:
Temat - Optymizm jako "ogłupiacz"?
Ginger - Patrzę na świat przez różowe okulary przez dwieście czterdzieści osiem dni w roku i jestem szczęśliwa. I już smiley
Soczewica - skąd ta granica 248 dni?
Wypowiedź - Pewnie odjęła poniedziałki i menstruacje. [Laugh]

Autor - Valdens
Zgłaszający - GdanszczAnka

maj 2009 (na liście rekordów mimo ostatecznej porażki w dogrywce :D ):
Cytat:
Temat - opowiadanie "Kosząc trawnik, wpadnę w furię i zabiję kogoś podkaszarką" - Andy Rutherford - ""Pamiętacie jeszcze przełom wieków?" (fragment)
Wypowiedź - Pewnie, że pamiętamy, portal-pisarski był jeszcze telegrafową grupą dyskusyjną, a Valdens szmuglował zsiadłe mleko z Austro-Węgier [Laugh]

Autor - pw, czyli PeWunio
Zgłaszający - Gabstone

wrzesień 2009:
Cytat:
Temat - nasza-klasa
Wypowiedź - Tak sobie pomyslalem z rana ze nasi dziadkowie walczyli o wolna Polskę, nasi rodzice z 'komunizmem' a moje pokolenie za priorytet ma walke o usuniecie sledzika [Laugh]

Autor - Tentyp
Zgłaszający - SzalonaJulka (no a któż by inny :D )

3 miejsce: te wypowiedzi również trafiają na listę rekordów mimo tego że nie były wypowiedziami zwycięskimi (zajęły kolejno 2 i 3 miejsce w swoich miesiącach), jak widać 8 głosów to za mało by zwycięstwo dziś dawało :D ale na listę rekordów to wystarczy jak widać :p

marzec 2009:
Cytat:
Temat - Totalny offtopic czyli rozmowy o wszystkim
Wypowiedź - Gdy pokrótce omówiono swoje homoseksualne zboczenia, zgrabnie opisywane jakimś ugrofińskim językiem, do głosu doszły portalowe materialistki. Wbrew obiegowej opinii, że najlepszą zapłatą za uczestniczenie w serialu, jest możliwość uczestniczenia w nim, wyciągnęły chciwe dłonie w stronę gardła producenta. Niestety, wszystkie fundusze poszły na opłacanie narratora, ha ha. Ekhm. Następnie tematyka rozmów stała się okołoodbytnicza. Znów pojawiły się głosy zbuntowanych nastoletnich zboczeńców, którym nie dozwolono czytać opowiadań Zadysty. Niewinnej Śmierci dupa z erotyzmem się nie kojarzy, więc LunarBird postanowił uratować jej duszyczkę.
Co kojarzy się Śmierci z erotyzmem? Czy LunarBird zostanie ponownie zelżony? Czy Oke_Mani powstrzyma hordy zboczonych nastolatek przed czytaniem tekstów Zadysty? I co na to Marlenka? Czy Churchill był dżdżownicą? Dowiemy się po reklamie. [Laugh]

Autor - Asti
Zgłaszający - ŚmierćWFiliżance

maj 2009:
Cytat:
Temat - Optymizm jako "ogłupiacz"?
Ginger - Patrzę na świat przez różowe okulary przez dwieście czterdzieści osiem dni w roku i jestem szczęśliwa. I już :smiley:
Wypowiedź - ginger to znak abyś odstawiła narkotyki [Laugh]

Autor - TomaszObluda
Zgłaszający - GdanszczAnka

podsumowując tylko Asti pojawia się na podium dwukrotnie jako ten dowcipny :D wśród zgłaszających udało się to GdańszczAnce ale i tak nikt nie pobije zgłoszeń SzalonejJulki :D dziękuję za uwagę :p



nie wiem tylko jak to streścić, mam nadzieję że dasz sobie radę szefowo :D pozdrowienia od kronikarza dowcipnych wypowiedzi :smilewinkgrin:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Nathien Użytkownik
  • Postów: 1516
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 10-10-2009 17:26
Jakubie, Ty chyba zwariowałeś :lol: Ale miło było przypomnieć sobie najlepsze wypowiedzi :smilewinkgrin:
"Obcując z potworami, uważaj, abyś nie stał się jednym z nich.
Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w Ciebie."


Fryderyk Nietzsche
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 10-10-2009 22:23
Jakubie, z całym szacunkiem, ale widzę, że słabo wywiązujesz się z powierzonych Ci obowiązków:D Przecież miała być suma wszystkich głosów w danym miesiącu na danego wypowiadającego i takaż suma dla "kapownika". Bo największą ilość głosów za pojedynczą wypowiedź to sam bym sobie znalazł. :lol:

Oj, kiepsko, a ze względu na podobno wciąż trwający kryzys gospodarczy chyba jakiś stołek poleci, coś mi się tak widzi :rol:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 11-10-2009 03:49
Cytat:
nie wiem tylko jak to streścić, mam nadzieję że dasz sobie radę szefowo smiley pozdrowienia od kronikarza dowcipnych wypowiedzi [Smile-Wink-Grin]


Bracie Jakubie, niestety donoszę ze smutkiem/radością (niepotrzebne skreślić), że Szefowa właśnie zleciała ze stołka za niedopatrzenie obowiązków szefowej i w tej właśnie chwili toczą się obrady (nie wiem nad czym, bo niestety zamknęli drzwi przede mną, ale jak się dowiem, to doniosę).
PS. Podobno zaczyna szukać pracy na stanowisku grafomana, pst...
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Rekordy portalowe - kronika ciekawostek
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 11-10-2009 09:31
Cytat:
MarioPierro napisał/a:
Jakubie, z całym szacunkiem, ale widzę, że słabo wywiązujesz się z powierzonych Ci obowiązków:D Przecież miała być suma wszystkich głosów w danym miesiącu na danego wypowiadającego i takaż suma dla "kapownika". Bo największą ilość głosów za pojedynczą wypowiedź to sam bym sobie znalazł. :lol:

a powiedz mi czym się zajmujesz na co dzień? :p bo ja że tak powiem nie mam czasu na aż takie zabawy po raz drugi w tak krótkim okresie czasu :D sumą mogę się zając w okolicy świąt listopadowych jak będę miał dodatkowy dzień wolny, pasuje? :smilewinkgrin:

Cytat:
MarioPierro napisał/a:
Oj, kiepsko, a ze względu na podobno wciąż trwający kryzys gospodarczy chyba jakiś stołek poleci, coś mi się tak widzi :rol:

ze względu na trwający kryzys gospodarczy powinieneś być zadowolony z tego co dostałeś, zapewniam wam dobrobyt w rekordach a tu jeszcze narzekania, zwalniam się :mad: :smilewinkgrin:

Cytat:
Nathien napisał/a:
Jakubie, Ty chyba zwariowałeś :lol: Ale miło było przypomnieć sobie najlepsze wypowiedzi :smilewinkgrin:

zwariowałem? :D nie, po prostu anatomia jest nudna więc szukam alternatywy :smilewinkgrin:

co do obrad, podsłuchałem przez okno że toczą się na temat czy do zupy ogórkowej lepszy jest chleb razowy czy maślanka na ciepło, jak na razie bezwzględny remis 0:0 bo nikt na spotkanie nie przyszedł
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]