KRAKÓW, sierpień 2012.
Autor
KRAKÓW, sierpień 2012.
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 22-07-2012 20:31
Witajcie :D

Chcę się spotkać z portalowym towarzystwem na jakimś portalowym piwku w stylu krakowskim. Na takim piwku jak za "starych dobrych" czasów, z którego wraca się po wschodzie słońca. Chcę widzieć znowu Wasze twarze. Chcę, żebyśmy znowu na dla jakiś świetny pomysł, może jakiś tematyczny projekt literacki? Chcę, abyście dodali paliwa do mojej weny i żeby Wasze podpite uśmiechnięte mordki były znowu syndromem wakacji, później zaś - pięknym wspomnieniem :D

Sobota - 25 sierpnia


Myślę przede wszystkim o krakowskiej "grupie lokalnej" w znaczeniu Sagitów, Szalonych Julków i Szakali, tudzież różnych Milador. Ale czemu ma nie przyjść Boski Diabeł? A czemu ma nie przyjechać JanaE ze swoją Iławsko-śląską znajomą? A czemu nie mogą przyjechać wszyscy kto chce i może? Zaproszenie jest otwarte na wszystkich, wymienionych i niewymienionych, tych co nigdy nie widziałem i tych, co widziałem, i tych co tylko słyszałem na youTubie i tych co tylko oglądałem ich zdjęcie w galerii myśląc, że ale fajna dupa :]

No i co? Kto jest chętny?
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 22-07-2012 22:33
Cóż... nam z Szalonką marzy się od pewnego czasu porządna całonocna balanga, do której (nie wątpię) przyłączy się również Szakal. :lol:
A będzie dodatkowa okazja, gdyż Stefanowicz zamierza opić swój tomik. :D
Tylko nie podał jeszcze terminu, więc może akurat wypadnie w czasie, który zaproponowałeś.
Zobaczymy...


Samuelu, czy specjalnie na to konto wymyśliłeś nowy miesiąc "sierpnień"? :lol:
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 22-07-2012 22:37
Chętnie się wproszę jak czas pozwoli.
Do góry
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 22-07-2012 22:48
Cytat:
Miladora napisał/a:
Cóż... nam z Szalonką marzy się od pewnego czasu porządna całonocna balanga, do której (nie wątpię) przyłączy się również Szakal. :lol:


Taki układ zapowiada się jako niezwykle ekscytujący. A jakby i Ekszyn dał radę, to abstrakcyjne odloty na poziomie "Wyspiańskiego po dragach" gwarantowane :D

Czekam na następnych chętnych :)
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 22-07-2012 23:17
Będę. Termin z dzisiejszej perspektywy pasuje każdy ; )
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 22-07-2012 23:23
Cytat:
Sagitarius napisał/a:
Będę. Termin z dzisiejszej perspektywy pasuje każdy ; )


Lubię to!

:D
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 23-07-2012 06:35
25 sierpnia może ewentualnie 18 ale to ze znakiem zapytania...I nie iławsko-śląska tylko miłomłyńsko- śląska Samuelu:)
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 23-07-2012 10:28
O, a ja właśnie z Krakowa wróciłam...

Cytat:
Zaproszenie jest otwarte na wszystkich, wymienionych i niewymienionych

To ja z tych niewymienionych się wcisnę w wątek. I dodam, że akurat 25 sierpnia zupełnie odpada, ale to tak dla mnie tylko.

:)
Do góry
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 23-07-2012 10:47
Cytat:
Wasinka napisał/a:
O, a ja właśnie z Krakowa wróciłam...


I nie ujawniłaś się "grupie krakowskiej"? A fuj! Brzydko...


Samuelu, wezwana do raportu (choć ze zmienioną płcią), zgłaszam chęć i gotowość na sierpniowe spotkanko :D
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 23-07-2012 11:07
Widzę, że sprawy układają się niezwykle pomyślnie :) Ludzie nie tylko deklarują chęć spotkania, lecz nawet nie obrażają się za dotyczące ich miejsca pochodzenia tudzież płci fatalne omyłki :D
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 23-07-2012 11:22
Cytat:
I nie ujawniłaś się "grupie krakowskiej"? A fuj! Brzydko...

Ech, ujawniłabym się radośnie, gdybym planowala wcześniej, a wypadło znienacka niemal. Tak w trasie jurajskiej spontanicznej.

:)
Do góry
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 23-07-2012 11:34
Cytat:
Wasinka napisał/a:
Cytat:
I nie ujawniłaś się "grupie krakowskiej"? A fuj! Brzydko...

Ech, ujawniłabym się radośnie, gdybym planowala wcześniej, a wypadło znienacka niemal. Tak w trasie jurajskiej spontanicznej.

:)


Najdalej wysuniętym na południe krańcem jury krakowsko-częstochowskiej jest Zakrzówek. Więc nie widzę tutaj przypadkowości. :<
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 23-07-2012 11:57
Kolejna "pomylona" tym razem z nicka (Janee a nie Janae) też się wstępnie zgłasza. ;)

25 pasowałby najbardziej.
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 23-07-2012 13:25
Cytat:
JaneE napisał/a:
Kolejna "pomylona" tym razem z nicka (Janee a nie Janae) też się wstępnie zgłasza. ;)

25 pasowałby najbardziej.


Dobrze, już dobrzeE.

A 18 nie dałabyś rady?
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 23-07-2012 14:06
Myślę, że też :)
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 23-07-2012 14:29
Dobrze :) Trzeba być elastycznym :) Ja z jednej strony wolałbym 18, bo szybciej :D, ale z drugiej strony mogę być wtedy w domu, to wtedy wchodzi 25 w grę. Jak rozumiem 11 nikomu nie pasi?
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 23-07-2012 15:24
Cytat:
Najdalej wysuniętym na południe krańcem jury krakowsko-częstochowskiej jest Zakrzówek. Więc nie widzę tutaj przypadkowości. :<

Nie twierdziłam, że będę robić całą trasę w jeden weekend. Miałam się zatrzymać na Ojcowie,
Pieskowej Skale (tych rejonach). Decyzja wypadu w ogóle powstała w sobotę rano.
Ech, po cóż ja się tak tłumaczę?

Chyba termin 25 ma jednak więcej zwolenników (większej pasowalności znaczy się).
Do góry
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 23-07-2012 15:50
Cytat:
Wasinka napisał/a:
Cytat:
Najdalej wysuniętym na południe krańcem jury krakowsko-częstochowskiej jest Zakrzówek. Więc nie widzę tutaj przypadkowości. :<

Nie twierdziłam, że będę robić całą trasę w jeden weekend. Miałam się zatrzymać na Ojcowie,
Pieskowej Skale (tych rejonach). Decyzja wypadu w ogóle powstała w sobotę rano.
Ech, po cóż ja się tak tłumaczę?


Nie wiem. Ale to sympatyczne :)

Cytat:
Wasinka napisał/a:
Chyba termin 25 ma jednak więcej zwolenników (większej pasowalności znaczy się).


Dobrze. Więc niech 25 stoi jak wół. Jak wół po kolana w błocie i z pługiem za sobą. Unieruchomiony.

A i mi 18 nie wypada robić rzeczy nieprzyzwoitych, bo jest rocznica śmierci babci. A wt takie dni jeszcze bardziej wydaje mi się, że ona na mnie patrzy z nieba i jeszcze bardziej się wstydzę.
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 23-07-2012 16:22
O 25 to ja tak tylko niezobowiązująco napomknęłam, bo trzem osobom najbardziej, jak widać, pasuje (gabstone, JaneE i Ty). Tylko sobie podsumowałam ;).

Czyli że planujesz rzeczy nieprzyzwoite... Może teraz więcej chętnych się pojawi ;).
Do góry
Autor
RE: KRAKÓW, sierpień 2012.
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 23-07-2012 16:38
Ach jo... widzę, że Tobie nie pasuje. Przeplaszam!

Kurde - czemu nikt nie chce 11.? :D
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.