Przebudowa Serwisu

Mała rekonstrukcja. Mam nadzieję, że to zachęci poniektórych do większego zaangażowania. Oczywiście wiele jest jeszcze do zrobienia - jest parę błędów, które trzeba skorygować - ale wszystko z czasem. Miłego dnia ;)

Wiktor Orzel · 21:26 20.05.2006 · 14 ·
Komentarze
Ithilgon dnia 20.05.2006 21:34
Ależ ja jestem zaangażowany. Ale redakcja coś mało robi, to co komentować ^.- jak tylko coś nowego jest to wypełniam obowiązek usera.. wiem jak to jest być olewanym i jak bolesne to jest :p
Ithilgon dnia 20.05.2006 21:37
A - i jeśli komuś z was nie zmienił się styl, nadal macie grunge to wybierzcie w profiliu "voodz_gray", bo teraz wszystko jest pod niego podpasowane :D takie małe ogłoszenie
Wiktor Orzel dnia 20.05.2006 22:18
już raczej powinien działać jako domyślny :)
Caroll dnia 21.05.2006 15:12
Strasznie długo sie ładuje
Wiktor Orzel dnia 21.05.2006 16:10
to niestety nie z winy przebudowy tylko zmuły servera :/
Ithilgon dnia 21.05.2006 18:54
powiedzmy sobie szczerze, forall sux :D i to skarpetkami
Wiktor Orzel dnia 23.05.2006 19:55
recenzja dobra :yes: ale co do kościoła bym księ kłucił. Już od początku książki wmawiano autentyczność faktów, więc bojkot jest jak najabardziej prawidłowy. Może już nikt nie pamięta karykatury Mahometa?. Każdy ma prawo do własnego sądu - i kościół również takie prawo posiada.

Pozdrawiam.
Ithilgon dnia 23.05.2006 20:55
Prawo do sądu to nie prawo do barbarzyńskiego i chamskiego zachowania. Napisałem. Dyskusja. Dialekt. A nie UUUAAAAA MOHERY DO BOJU! NA KINA! Rozumiesz subtelną różnicę?
Wiktor Orzel dnia 23.05.2006 21:41
a oczym mu tu mówimy..widziałeś na własne oczy? Nawet nie wiesz jaką siłą są media nagłaśniające bylejaką błachostkę czasem wyssaną z palca, czytając arty na onecie w czy w GW trzeba to robić nadwyraz ostrożnie.
Ithilgon dnia 23.05.2006 23:26
Racja. Nie mówię, że są bez winy, ALE: Kościół się poniża zachowując się tak. Bo to naprawdę prymitywne. Zrozum to sagicie. Nie jesteśmy w średniowieczu. Panuje wolność słowa. A oni najchętniej załpali by za pochodnie i spalili kina. To jest prymitywne, odrażające i t d.
Bo ty teraz robisz offtop, jakby twierdząc że ja bronię Dana Browna. Poprostu jestem za inteligentną dyskusją, a nie metodami płoń&giń.
Wiktor Orzel dnia 24.05.2006 13:09
płoń&giń ?? - zorzum, pod przykrywką autentycznych faktów niektórzy dzięki popularnoście tej książki moga zwątpić w wiare a to jest najgorsze, wiec kosciol ma slusznosc co do bojkotu filmu czy tez ksiazki, ale na wszystkich nie wplynie Ci co chca i tak przecztają. Dla jednych ksiazka bedzie budujaca a innego zniszczy.
Ithilgon dnia 24.05.2006 15:50
Boże. Sagit, przerażasz mnie. Widzę w tobie mohera ;\
No, jeśli wolisz metody średnowiecza...

A co do twojego ostatniego argumentu - skoro zwątpili przy "fikcji literackiej" to oznacza, że byli słabej wiary katolikami. Po cholerę trzymać takich na siłę?! Pozatym panuje wolność myśli i słowa, a kościół to podważa. Nie chce mi się już dyskutować, bo w kółko powtarzam to samo, a ty w kółko robisz z siebie prawdziwego mohera xP
Wiktor Orzel dnia 24.05.2006 16:22
metody średniowieczne a to dobre :D Widziałeś jakieś miasto gdzie książka została nie wydana lub film nie wyświetlony ;) ?
koniokrad dnia 29.05.2006 10:08
A ja cały czas nie wiem o co wogole chodzi. Równie dobrze mogłby przyjść Albert Einstein pod kino na premiere Gwiezdnych Wojen i krzyczeć ze kino trzeba zamknąć bo w tym filmie w próżni sie dzwięk rozchodzi a statki kosmiczne przekraczają prędkość światła...
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
JaDziekuje
21/08/2017 01:55
Dobre pisanie, ale chyba za mało, żeby się wczuć. Skojarzyło… »
Infernus
21/08/2017 00:42
Lady, po Twoim tekście mam nie lada zagwozdki. Co było… »
damian wrotycz
21/08/2017 00:32
ee tam nie znasz się :D dziękuje, kocham, miętoszę… »
damian wrotycz
21/08/2017 00:29
dziękuje, kocham, miętoszę pozdrawiam czochram :p ps… »
GreenTeaFan
21/08/2017 00:20
Dziękuję za zainteresowanie Silvus. W zasadzie dobrze… »
JaDziekuje
21/08/2017 00:19
Siema... Na Brzeskiej znajomy ma"Pyzy flaki… »
Silvus
21/08/2017 00:14
Ja tu widzę chęć czegoś, ale brak możliwości w… »
wiktoria
20/08/2017 23:59
Ghost-writer, fatalna wersyfikacja i wiele powtarzających… »
Zola111
20/08/2017 23:19
Lilu, ma, ma. Dziękuję pięknie. Sereczności i buziaki,… »
Dobra Cobra
20/08/2017 23:18
Ależ kto wie lepiej od Ciebie, jaka jest ta Agnieszka i co… »
wiktoria
20/08/2017 23:14
Aleś Amerykę odkrył Domofonie. Nic nie może być takie samo… »
Dobra Cobra
20/08/2017 23:14
Pokrzepiasz mą duszę pisząc, że Karoline to twarda sztuka.… »
Lilah
20/08/2017 23:07
Ma charakterek ta Marianna, ma. Ale może to i dobrze, bo… »
damian wrotycz
20/08/2017 22:51
to może tak ? nie patrz mi w oko gdy zasnę na amen… »
Brudnopis
20/08/2017 22:48
Dobrze wiedzieć. :) »
ShoutBox
  • JaDziekuje
  • 21/08/2017 02:02
  • Każdemu należy się uznanie, jeśli swoją pracę wykonuje z sercem.
  • Infernus
  • 21/08/2017 01:27
  • Dlatego należy się szczere uznanie dla tych, którzy robią to z sercem..
  • chawendyk
  • 21/08/2017 01:01
  • a wiesz ile śmierci można uniknąć dzięki profilaktyce? odpowiem. większości.
  • Infernus
  • 20/08/2017 23:50
  • Zawsze byłem pełen podziwu dla tego typu zawodów..
  • chawendyk
  • 20/08/2017 23:44
  • no i oczywiście "trzymania głowy w słoikach" nie trzeba brać dosłownie:) ale każdy zawód ma swoje detale
  • chawendyk
  • 20/08/2017 23:39
  • a jeśli ma drugą specjalizację ?
  • Infernus
  • 20/08/2017 23:24
  • To mój lekarz trzyma głowy w słoikach? :p
  • chawendyk
  • 20/08/2017 23:04
  • dlaczego, popatrz:) tak wyglądają po części te sprawy:)
  • Infernus
  • 20/08/2017 21:38
  • Maru, spoko nuta można się nieco zrelaksować, ale klip... za bardzo medyczny :)
  • chawendyk
  • 20/08/2017 21:17
  • Maru, a byłeś w realu w takich miejscach z tego linka? Mi się zdarzyło. Nie polecam
Ostatnio widziani
Gości online:41
Najnowszy:PayHeed
Wspierają nas