Przebudowa Serwisu

Mała rekonstrukcja. Mam nadzieję, że to zachęci poniektórych do większego zaangażowania. Oczywiście wiele jest jeszcze do zrobienia - jest parę błędów, które trzeba skorygować - ale wszystko z czasem. Miłego dnia ;)

Wiktor Orzel · 21:26 20.05.2006 · 14 ·
Komentarze
Ithilgon dnia 20.05.2006 21:34
Ależ ja jestem zaangażowany. Ale redakcja coś mało robi, to co komentować ^.- jak tylko coś nowego jest to wypełniam obowiązek usera.. wiem jak to jest być olewanym i jak bolesne to jest :p
Ithilgon dnia 20.05.2006 21:37
A - i jeśli komuś z was nie zmienił się styl, nadal macie grunge to wybierzcie w profiliu "voodz_gray", bo teraz wszystko jest pod niego podpasowane :D takie małe ogłoszenie
Wiktor Orzel dnia 20.05.2006 22:18
już raczej powinien działać jako domyślny :)
Caroll dnia 21.05.2006 15:12
Strasznie długo sie ładuje
Wiktor Orzel dnia 21.05.2006 16:10
to niestety nie z winy przebudowy tylko zmuły servera :/
Ithilgon dnia 21.05.2006 18:54
powiedzmy sobie szczerze, forall sux :D i to skarpetkami
Wiktor Orzel dnia 23.05.2006 19:55
recenzja dobra :yes: ale co do kościoła bym księ kłucił. Już od początku książki wmawiano autentyczność faktów, więc bojkot jest jak najabardziej prawidłowy. Może już nikt nie pamięta karykatury Mahometa?. Każdy ma prawo do własnego sądu - i kościół również takie prawo posiada.

Pozdrawiam.
Ithilgon dnia 23.05.2006 20:55
Prawo do sądu to nie prawo do barbarzyńskiego i chamskiego zachowania. Napisałem. Dyskusja. Dialekt. A nie UUUAAAAA MOHERY DO BOJU! NA KINA! Rozumiesz subtelną różnicę?
Wiktor Orzel dnia 23.05.2006 21:41
a oczym mu tu mówimy..widziałeś na własne oczy? Nawet nie wiesz jaką siłą są media nagłaśniające bylejaką błachostkę czasem wyssaną z palca, czytając arty na onecie w czy w GW trzeba to robić nadwyraz ostrożnie.
Ithilgon dnia 23.05.2006 23:26
Racja. Nie mówię, że są bez winy, ALE: Kościół się poniża zachowując się tak. Bo to naprawdę prymitywne. Zrozum to sagicie. Nie jesteśmy w średniowieczu. Panuje wolność słowa. A oni najchętniej załpali by za pochodnie i spalili kina. To jest prymitywne, odrażające i t d.
Bo ty teraz robisz offtop, jakby twierdząc że ja bronię Dana Browna. Poprostu jestem za inteligentną dyskusją, a nie metodami płoń&giń.
Wiktor Orzel dnia 24.05.2006 13:09
płoń&giń ?? - zorzum, pod przykrywką autentycznych faktów niektórzy dzięki popularnoście tej książki moga zwątpić w wiare a to jest najgorsze, wiec kosciol ma slusznosc co do bojkotu filmu czy tez ksiazki, ale na wszystkich nie wplynie Ci co chca i tak przecztają. Dla jednych ksiazka bedzie budujaca a innego zniszczy.
Ithilgon dnia 24.05.2006 15:50
Boże. Sagit, przerażasz mnie. Widzę w tobie mohera ;\
No, jeśli wolisz metody średnowiecza...

A co do twojego ostatniego argumentu - skoro zwątpili przy "fikcji literackiej" to oznacza, że byli słabej wiary katolikami. Po cholerę trzymać takich na siłę?! Pozatym panuje wolność myśli i słowa, a kościół to podważa. Nie chce mi się już dyskutować, bo w kółko powtarzam to samo, a ty w kółko robisz z siebie prawdziwego mohera xP
Wiktor Orzel dnia 24.05.2006 16:22
metody średniowieczne a to dobre :D Widziałeś jakieś miasto gdzie książka została nie wydana lub film nie wyświetlony ;) ?
koniokrad dnia 29.05.2006 10:08
A ja cały czas nie wiem o co wogole chodzi. Równie dobrze mogłby przyjść Albert Einstein pod kino na premiere Gwiezdnych Wojen i krzyczeć ze kino trzeba zamknąć bo w tym filmie w próżni sie dzwięk rozchodzi a statki kosmiczne przekraczają prędkość światła...
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Silvus
23/02/2018 23:18
Dziękuję Ci za wyjaśnienia. W mojej opinii poprawny odbiór… »
Zola111
23/02/2018 22:51
Lilu, tu jest podwójna spacja: - zobacz. z. »
Lilah
23/02/2018 22:34
Bardzo się cieszę, Alicjo. Jeśli wena dopisze, może… »
Darcon
23/02/2018 22:22
Ech, Szysza, moralizatorskie to jest, aż momentami średnio… »
Darcon
23/02/2018 22:14
Szlachcicu Dragonie, tak naprawdę zgodnie z regulaminem… »
Zola111
23/02/2018 21:55
A możesz, Lilu. Tylko pamiętaj: ten długaśny, czyli myślnik.… »
purpur
23/02/2018 20:02
Dzięki staram się jak mogę :) »
asertywny69
23/02/2018 19:46
Bardzo dużo piszesz. Niektóre fragmenty bardzo ładnie… »
Marian
23/02/2018 19:41
Dziękuję Maly za przeczytanie mojego tekstu i komentarz.… »
Jonasz
23/02/2018 19:05
Fajna ta zagadka :) przeczytałam córeczce - zgadła i chciała… »
Lilah
23/02/2018 19:00
Dziękuję, Zolu. Zastanawiam się, czy tam, gdzie kropki nie… »
Zola111
23/02/2018 18:53
Ale fajny pomysł na cykl, Lilu! Bardzo mi się! :) z. »
Maly
23/02/2018 18:33
Dzięki purpur, aż mnie żołądek rozbolał ze stresu (a może to… »
purpur
23/02/2018 17:23
No muszę przyznać, że jestem pełen obaw. Nie, nie chodzi mi… »
mdabrows
23/02/2018 16:24
Ten wiersz jest chyba o życiu. Twoja diagnoza jest jak sądzę… »
ShoutBox
  • Maly
  • 23/02/2018 12:39
  • Już działa :)
  • Silvus
  • 23/02/2018 12:35
  • Mi działa.
  • Maly
  • 23/02/2018 12:30
  • Alen Dagam, link nie działa
  • Alen Dagam
  • 23/02/2018 02:16
  • Czytajcie i komentujcie wirtajki, kochani! Mamy sporo debiutów :) Pokażcie, że to nasz wspólny projekt, napiszcie choć parę słow! [link]
  • dodatek111
  • 22/02/2018 12:46
  • Dzięki Silvus, czekam cierpliwie aż wróci:)
  • Silvus
  • 22/02/2018 12:12
  • Z tego, co ja wiem, @Dod, to zdjęcia dodaje Wiktor, a widać, go nie ma.
  • dodatek111
  • 22/02/2018 12:04
  • Co się dzieje ze zdjęciami? Dodałem ponad tydzień temu, jako ilustracje do wierszy. Wiersze się zestarzały, a zdjęć nie ma:)
  • kamyczek
  • 21/02/2018 16:20
  • Panel użytkownika - utwór, który chcesz przenieść klikasz edytuj. Edycja artykułu, kategoria np. masz kategoria: wiersze - zmieniasz na kategorię Wirtajki.pl. Na koniec klikasz na pasek: Zapisz zmiany
Ostatnio widziani
Gości online:11
Najnowszy:bart19962
Wspierają nas