Przebudowa Serwisu

Mała rekonstrukcja. Mam nadzieję, że to zachęci poniektórych do większego zaangażowania. Oczywiście wiele jest jeszcze do zrobienia - jest parę błędów, które trzeba skorygować - ale wszystko z czasem. Miłego dnia ;)

Wiktor Orzel · 21:26 20.05.2006 · 14 ·
Komentarze
Ithilgon dnia 20.05.2006 21:34
Ależ ja jestem zaangażowany. Ale redakcja coś mało robi, to co komentować ^.- jak tylko coś nowego jest to wypełniam obowiązek usera.. wiem jak to jest być olewanym i jak bolesne to jest :p
Ithilgon dnia 20.05.2006 21:37
A - i jeśli komuś z was nie zmienił się styl, nadal macie grunge to wybierzcie w profiliu "voodz_gray", bo teraz wszystko jest pod niego podpasowane :D takie małe ogłoszenie
Wiktor Orzel dnia 20.05.2006 22:18
już raczej powinien działać jako domyślny :)
Caroll dnia 21.05.2006 15:12
Strasznie długo sie ładuje
Wiktor Orzel dnia 21.05.2006 16:10
to niestety nie z winy przebudowy tylko zmuły servera :/
Ithilgon dnia 21.05.2006 18:54
powiedzmy sobie szczerze, forall sux :D i to skarpetkami
Wiktor Orzel dnia 23.05.2006 19:55
recenzja dobra :yes: ale co do kościoła bym księ kłucił. Już od początku książki wmawiano autentyczność faktów, więc bojkot jest jak najabardziej prawidłowy. Może już nikt nie pamięta karykatury Mahometa?. Każdy ma prawo do własnego sądu - i kościół również takie prawo posiada.

Pozdrawiam.
Ithilgon dnia 23.05.2006 20:55
Prawo do sądu to nie prawo do barbarzyńskiego i chamskiego zachowania. Napisałem. Dyskusja. Dialekt. A nie UUUAAAAA MOHERY DO BOJU! NA KINA! Rozumiesz subtelną różnicę?
Wiktor Orzel dnia 23.05.2006 21:41
a oczym mu tu mówimy..widziałeś na własne oczy? Nawet nie wiesz jaką siłą są media nagłaśniające bylejaką błachostkę czasem wyssaną z palca, czytając arty na onecie w czy w GW trzeba to robić nadwyraz ostrożnie.
Ithilgon dnia 23.05.2006 23:26
Racja. Nie mówię, że są bez winy, ALE: Kościół się poniża zachowując się tak. Bo to naprawdę prymitywne. Zrozum to sagicie. Nie jesteśmy w średniowieczu. Panuje wolność słowa. A oni najchętniej załpali by za pochodnie i spalili kina. To jest prymitywne, odrażające i t d.
Bo ty teraz robisz offtop, jakby twierdząc że ja bronię Dana Browna. Poprostu jestem za inteligentną dyskusją, a nie metodami płoń&giń.
Wiktor Orzel dnia 24.05.2006 13:09
płoń&giń ?? - zorzum, pod przykrywką autentycznych faktów niektórzy dzięki popularnoście tej książki moga zwątpić w wiare a to jest najgorsze, wiec kosciol ma slusznosc co do bojkotu filmu czy tez ksiazki, ale na wszystkich nie wplynie Ci co chca i tak przecztają. Dla jednych ksiazka bedzie budujaca a innego zniszczy.
Ithilgon dnia 24.05.2006 15:50
Boże. Sagit, przerażasz mnie. Widzę w tobie mohera ;\
No, jeśli wolisz metody średnowiecza...

A co do twojego ostatniego argumentu - skoro zwątpili przy "fikcji literackiej" to oznacza, że byli słabej wiary katolikami. Po cholerę trzymać takich na siłę?! Pozatym panuje wolność myśli i słowa, a kościół to podważa. Nie chce mi się już dyskutować, bo w kółko powtarzam to samo, a ty w kółko robisz z siebie prawdziwego mohera xP
Wiktor Orzel dnia 24.05.2006 16:22
metody średniowieczne a to dobre :D Widziałeś jakieś miasto gdzie książka została nie wydana lub film nie wyświetlony ;) ?
koniokrad dnia 29.05.2006 10:08
A ja cały czas nie wiem o co wogole chodzi. Równie dobrze mogłby przyjść Albert Einstein pod kino na premiere Gwiezdnych Wojen i krzyczeć ze kino trzeba zamknąć bo w tym filmie w próżni sie dzwięk rozchodzi a statki kosmiczne przekraczają prędkość światła...
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
dodatek111
11/12/2017 15:09
Poprawiłem i jest fajnie. To taka impresja, pierwsza zwrotka… »
dodatek111
11/12/2017 14:54
Dziękuję bardzo Milu, wciąż jeszcze błądzę bez Twojej pomocy… »
Miroslaw Sliwa
11/12/2017 14:16
Dziękuję Krysiu. Na ten temat w różnych gazetach i… »
Ania_Basnik
11/12/2017 13:15
Jest to twoja pierwsza bajeczka i jak mówisz napisana w 10… »
Ania_Basnik
11/12/2017 12:58
Wszyscy jesteśmy czasami takimi Kwasiżurkami (rym… »
Ania_Basnik
11/12/2017 12:52
Podoba mi się Twoja bajeczka. Świat dziecka rządzi się… »
Carvedilol
11/12/2017 11:52
Widzę, że to był dzień na kotki. Ja również w tym temacie.… »
Hubert Z
11/12/2017 11:35
Michal Dzieki za pochylenie sie nad tym tworem, to taki… »
pociengiel
11/12/2017 11:32
Nie, działa dobrze - ten tekst jeszcze bez edytora, odręczna… »
Miladora
11/12/2017 11:04
Edytor złożył wymówienie, panie F.? ;) »
Miladora
11/12/2017 11:02
Ładny obraz, Dod. :) Ale: To pleonazm. Daj… »
pociengiel
11/12/2017 10:49
Dzięki o Sugestywna. Pozdrawiam. »
Miladora
11/12/2017 10:43
Podoba mi się zderzenie rachunkowego rozliczania czasu z… »
Miladora
11/12/2017 10:14
Całkiem ładnie to płynie, Dod. :) Mimo to mam małe… »
Amarylis
11/12/2017 10:04
Dziękuję za odwiedziny braparb. Zastanawia mnie tylko… »
ShoutBox
  • Ula
  • 11/12/2017 16:09
  • Już znalazłam ;)
  • Alen Dagam
  • 11/12/2017 15:45
  • Kochani. Zgłaszajcie nam wszystko, co jest nie tak ze stroną wirtajek! Jesteście naszymi głównymi testerami beta! [link]
  • Silvus
  • 11/12/2017 13:58
  • W imieniu wszystkich dziękuję. :)
  • pociengiel
  • 11/12/2017 13:15
  • Gratuluję i dziękuję pomysłodawcom oraz wszystkim z wkładem w ichpowstanie.
  • pociengiel
  • 11/12/2017 13:14
  • Świetne sa te Wirtajki.
  • Zola111
  • 11/12/2017 00:06
  • a, jasne!
  • Miladora
  • 10/12/2017 23:58
  • Zoooola! Jesteś? :)
  • Miladora
  • 10/12/2017 23:30
  • Zoleńka - porwiesz Kamysię? Bo ja mam i tak co robić. :)
Ostatnio widziani
Gości online:44
Najnowszy:Sonntagaq6e
Wspierają nas