Przebudowa Serwisu

Mała rekonstrukcja. Mam nadzieję, że to zachęci poniektórych do większego zaangażowania. Oczywiście wiele jest jeszcze do zrobienia - jest parę błędów, które trzeba skorygować - ale wszystko z czasem. Miłego dnia ;)

Wiktor Orzel · 21:26 20.05.2006 · 14 ·
Komentarze
Ithilgon dnia 20.05.2006 21:34
Ależ ja jestem zaangażowany. Ale redakcja coś mało robi, to co komentować ^.- jak tylko coś nowego jest to wypełniam obowiązek usera.. wiem jak to jest być olewanym i jak bolesne to jest :p
Ithilgon dnia 20.05.2006 21:37
A - i jeśli komuś z was nie zmienił się styl, nadal macie grunge to wybierzcie w profiliu "voodz_gray", bo teraz wszystko jest pod niego podpasowane :D takie małe ogłoszenie
Wiktor Orzel dnia 20.05.2006 22:18
już raczej powinien działać jako domyślny :)
Caroll dnia 21.05.2006 15:12
Strasznie długo sie ładuje
Wiktor Orzel dnia 21.05.2006 16:10
to niestety nie z winy przebudowy tylko zmuły servera :/
Ithilgon dnia 21.05.2006 18:54
powiedzmy sobie szczerze, forall sux :D i to skarpetkami
Wiktor Orzel dnia 23.05.2006 19:55
recenzja dobra :yes: ale co do kościoła bym księ kłucił. Już od początku książki wmawiano autentyczność faktów, więc bojkot jest jak najabardziej prawidłowy. Może już nikt nie pamięta karykatury Mahometa?. Każdy ma prawo do własnego sądu - i kościół również takie prawo posiada.

Pozdrawiam.
Ithilgon dnia 23.05.2006 20:55
Prawo do sądu to nie prawo do barbarzyńskiego i chamskiego zachowania. Napisałem. Dyskusja. Dialekt. A nie UUUAAAAA MOHERY DO BOJU! NA KINA! Rozumiesz subtelną różnicę?
Wiktor Orzel dnia 23.05.2006 21:41
a oczym mu tu mówimy..widziałeś na własne oczy? Nawet nie wiesz jaką siłą są media nagłaśniające bylejaką błachostkę czasem wyssaną z palca, czytając arty na onecie w czy w GW trzeba to robić nadwyraz ostrożnie.
Ithilgon dnia 23.05.2006 23:26
Racja. Nie mówię, że są bez winy, ALE: Kościół się poniża zachowując się tak. Bo to naprawdę prymitywne. Zrozum to sagicie. Nie jesteśmy w średniowieczu. Panuje wolność słowa. A oni najchętniej załpali by za pochodnie i spalili kina. To jest prymitywne, odrażające i t d.
Bo ty teraz robisz offtop, jakby twierdząc że ja bronię Dana Browna. Poprostu jestem za inteligentną dyskusją, a nie metodami płoń&giń.
Wiktor Orzel dnia 24.05.2006 13:09
płoń&giń ?? - zorzum, pod przykrywką autentycznych faktów niektórzy dzięki popularnoście tej książki moga zwątpić w wiare a to jest najgorsze, wiec kosciol ma slusznosc co do bojkotu filmu czy tez ksiazki, ale na wszystkich nie wplynie Ci co chca i tak przecztają. Dla jednych ksiazka bedzie budujaca a innego zniszczy.
Ithilgon dnia 24.05.2006 15:50
Boże. Sagit, przerażasz mnie. Widzę w tobie mohera ;\
No, jeśli wolisz metody średnowiecza...

A co do twojego ostatniego argumentu - skoro zwątpili przy "fikcji literackiej" to oznacza, że byli słabej wiary katolikami. Po cholerę trzymać takich na siłę?! Pozatym panuje wolność myśli i słowa, a kościół to podważa. Nie chce mi się już dyskutować, bo w kółko powtarzam to samo, a ty w kółko robisz z siebie prawdziwego mohera xP
Wiktor Orzel dnia 24.05.2006 16:22
metody średniowieczne a to dobre :D Widziałeś jakieś miasto gdzie książka została nie wydana lub film nie wyświetlony ;) ?
koniokrad dnia 29.05.2006 10:08
A ja cały czas nie wiem o co wogole chodzi. Równie dobrze mogłby przyjść Albert Einstein pod kino na premiere Gwiezdnych Wojen i krzyczeć ze kino trzeba zamknąć bo w tym filmie w próżni sie dzwięk rozchodzi a statki kosmiczne przekraczają prędkość światła...
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
kamyczek
19/10/2017 23:38
Serdeczności, Allasko. Dziękuję, Gastonie, za mniam i am.… »
ElaM
19/10/2017 22:51
Wiersz dobry, lecz przeszkadza wybiórcza interpunkcja.… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 22:04
Raczej żywot człowieka malującego. Ale bardzo dziękuję… »
domofon
19/10/2017 22:00
ElaM, jak miło. Dzięki braparb, wielkie dzięki za… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:55
Jeszcze tutaj - ram pam pam. Violka - już był u Niej ja on… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:45
A ja tam nigdy bym jej nie zamienił na nic innego. Taki… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:27
Nie czaruję bo od tego zmarszczek można dostać. Napisałem… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:20
Chm. Kiwa oczywiście na Christophera Marlowe, czyli na… »
Zola111
19/10/2017 21:17
Gastonie, co do cytatu: Twój też jest piękny. Wszech -… »
liathia
19/10/2017 21:13
Introwerka i Nalka, bardzo Wam dziękuję za słowa pod… »
gaga26111
19/10/2017 21:09
Cudo. Nie wiem nawet która fraza mi bardziej leży przy… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:07
Oj, jeszcze... Takie deszcz wydeszczył puste doliny.… »
gaga26111
19/10/2017 21:06
Nie spodziewałam się u ciebie takiego tekstu. Dość oderwany… »
allaska
19/10/2017 21:06
Oryginalny, ciekawy tekst :) zdarzenia z okresu PRLu dobrze… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:05
Tutaj to Pani podryfowała... Całkiem całkiem. Dobrze - to… »
ShoutBox
  • mike17
  • 19/10/2017 20:20
  • By poznać bliżej zasady gry, zapraszam tutaj : [link]
  • mike17
  • 19/10/2017 20:19
  • Konkurs czeka i wzywa z daleka! Czyli zapraszam serdecznie wszystkich śmiałków pióra do udziału w MUZO WENACH 5, a więc zabawie w prozie, gdzie musimy napisać miniaturę na 5000 słów i tyle. Łatwe?
  • allaska
  • 18/10/2017 13:08
  • jak miło czasem poczytać coś po polsku ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 22:20
  • Mądre, a w jakim sensie? Ja uważam, że są zwyczajne. Dla każdego. I każdy może wejść w tę tematykę i ją całym sobą poczuć. Bo czym jest napisanie utworu? Kontaktem z piosenką i daniem czegoś z siebie.
  • Silvus
  • 17/10/2017 21:54
  • Właśnie @Krzysiowi chodziło raczej o to, że Twoje utwory, @Mike, są mądre, a więc nie sztuka napisać do takich mądry tekst.
  • Esy Floresy
  • 17/10/2017 21:47
  • Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 19:30
  • Czas na napisanie utworu masz do 31 października. Czy moje utwory są popową papką. Raczej nie sądzę. Ale fajnie się do nich pisze i w to bezwzględnie nie wątpię, zatem ready, steady, go!
  • Krzysztof Konrad
  • 17/10/2017 19:00
  • A do kiedy jest czas na dodanie tekstu? Mógłbyś czasem dać jakąs popowa papkę. Nie sztuka napisać coś do mądrej piosenki, a prostego chłamu ^^
  • mike17
  • 17/10/2017 17:59
  • Siemanko, Krzysiek :) Fajnie, że się pojawiasz. Wbijaj do mojego konkursu w prozie MUZO WENY 5, gdzie możesz dać czadu jako prozaik i pokazać, na co cię stać, a konkurs jest dość łatwy :)
Ostatnio widziani
Gości online:44
Najnowszy:Mulcahyaq6
Wspierają nas