Przebudowa Serwisu

Mała rekonstrukcja. Mam nadzieję, że to zachęci poniektórych do większego zaangażowania. Oczywiście wiele jest jeszcze do zrobienia - jest parę błędów, które trzeba skorygować - ale wszystko z czasem. Miłego dnia ;)

Sagitarius · 21:26 20.05.2006 · 14 ·
Komentarze
Ithilgon dnia 20.05.2006 21:34
Ależ ja jestem zaangażowany. Ale redakcja coś mało robi, to co komentować ^.- jak tylko coś nowego jest to wypełniam obowiązek usera.. wiem jak to jest być olewanym i jak bolesne to jest :p
Ithilgon dnia 20.05.2006 21:37
A - i jeśli komuś z was nie zmienił się styl, nadal macie grunge to wybierzcie w profiliu "voodz_gray", bo teraz wszystko jest pod niego podpasowane :D takie małe ogłoszenie
Sagitarius dnia 20.05.2006 22:18
już raczej powinien działać jako domyślny :)
Caroll dnia 21.05.2006 15:12
Strasznie długo sie ładuje
Sagitarius dnia 21.05.2006 16:10
to niestety nie z winy przebudowy tylko zmuły servera :/
Ithilgon dnia 21.05.2006 18:54
powiedzmy sobie szczerze, forall sux :D i to skarpetkami
Sagitarius dnia 23.05.2006 19:55
recenzja dobra :yes: ale co do kościoła bym księ kłucił. Już od początku książki wmawiano autentyczność faktów, więc bojkot jest jak najabardziej prawidłowy. Może już nikt nie pamięta karykatury Mahometa?. Każdy ma prawo do własnego sądu - i kościół również takie prawo posiada.

Pozdrawiam.
Ithilgon dnia 23.05.2006 20:55
Prawo do sądu to nie prawo do barbarzyńskiego i chamskiego zachowania. Napisałem. Dyskusja. Dialekt. A nie UUUAAAAA MOHERY DO BOJU! NA KINA! Rozumiesz subtelną różnicę?
Sagitarius dnia 23.05.2006 21:41
a oczym mu tu mówimy..widziałeś na własne oczy? Nawet nie wiesz jaką siłą są media nagłaśniające bylejaką błachostkę czasem wyssaną z palca, czytając arty na onecie w czy w GW trzeba to robić nadwyraz ostrożnie.
Ithilgon dnia 23.05.2006 23:26
Racja. Nie mówię, że są bez winy, ALE: Kościół się poniża zachowując się tak. Bo to naprawdę prymitywne. Zrozum to sagicie. Nie jesteśmy w średniowieczu. Panuje wolność słowa. A oni najchętniej załpali by za pochodnie i spalili kina. To jest prymitywne, odrażające i t d.
Bo ty teraz robisz offtop, jakby twierdząc że ja bronię Dana Browna. Poprostu jestem za inteligentną dyskusją, a nie metodami płoń&giń.
Sagitarius dnia 24.05.2006 13:09
płoń&giń ?? - zorzum, pod przykrywką autentycznych faktów niektórzy dzięki popularnoście tej książki moga zwątpić w wiare a to jest najgorsze, wiec kosciol ma slusznosc co do bojkotu filmu czy tez ksiazki, ale na wszystkich nie wplynie Ci co chca i tak przecztają. Dla jednych ksiazka bedzie budujaca a innego zniszczy.
Ithilgon dnia 24.05.2006 15:50
Boże. Sagit, przerażasz mnie. Widzę w tobie mohera ;\
No, jeśli wolisz metody średnowiecza...

A co do twojego ostatniego argumentu - skoro zwątpili przy "fikcji literackiej" to oznacza, że byli słabej wiary katolikami. Po cholerę trzymać takich na siłę?! Pozatym panuje wolność myśli i słowa, a kościół to podważa. Nie chce mi się już dyskutować, bo w kółko powtarzam to samo, a ty w kółko robisz z siebie prawdziwego mohera xP
Sagitarius dnia 24.05.2006 16:22
metody średniowieczne a to dobre :D Widziałeś jakieś miasto gdzie książka została nie wydana lub film nie wyświetlony ;) ?
koniokrad dnia 29.05.2006 10:08
A ja cały czas nie wiem o co wogole chodzi. Równie dobrze mogłby przyjść Albert Einstein pod kino na premiere Gwiezdnych Wojen i krzyczeć ze kino trzeba zamknąć bo w tym filmie w próżni sie dzwięk rozchodzi a statki kosmiczne przekraczają prędkość światła...
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Procesja
26/06/2017 14:08
wiktorio, miło mi, że się pochyliłaś nad tym tekstem. Nie… »
Procesja
26/06/2017 13:50
Voytku, dziękuję za komentarz i poprawki. Z niektórych z… »
introwerka
26/06/2017 12:49
Piękny wiersz z bardzo jasnym i konsekwentnym przekazem.… »
Lilah
26/06/2017 12:42
Mileno, według mnie zwraca się do bliskiej mu osoby.… »
Miladora
26/06/2017 12:10
No to popatrzmy. :) Wers ma wprawdzie 12 zgłosek, ale… »
Zola111
26/06/2017 10:41
Allasko, jakoś mi nie żal, że "nie przypadło". W… »
allaska
26/06/2017 09:41
Ojej. Mowa o peelce, kobiecie, która "nocny… »
Ania_Basnik
26/06/2017 09:23
Piękna miniaturka :) Czuję ten klimat, bo ja też tak mam :)»
Milena1
26/06/2017 07:14
Piękny wiersz Zastanawia mnie tylko dlaczego zamiast -… »
Gramofon
26/06/2017 06:29
Też nie wiem czemu jest kategoria 18+, o to trzeba byłoby… »
Zola111
25/06/2017 23:55
Wiolinie, żeby zrozumieć ten wiersz, trzeba sobie… »
Zola111
25/06/2017 23:45
Kamysiu, nie masz pojęcia, jaką radość sprawiłaś mi tym… »
gaga26111
25/06/2017 23:33
Dziękuję kochani :) »
draiochta
25/06/2017 23:28
^ dziękuję za komentarz! Napisałam to wiele lat temu i… »
wiktoria
25/06/2017 23:28
Zastanawiam się dlaczego wiersz ma klasyfikacje +18. To… »
ShoutBox
  • wiktoria
  • 25/06/2017 23:43
  • Ania_Basnik, niektórzy wiedzą, a niektórzy się dowiadują, bo inni wiedzą ;) Niczyja, to zabrzmiało jak ostatnie pożegnanie... choć z pewnością nie jest :)
  • Niczyja
  • 25/06/2017 21:35
  • Będzie nam Ciebie brakowało Michale...
  • Ania_Basnik
  • 25/06/2017 21:08
  • Kochani teraz jestem pod Nickiem Ania_Basnik. Dawniej Wiolinowe Basnie. Niektórzy to już wiedzą :)
  • mike17
  • 25/06/2017 21:08
  • Kochani! Nadszedł piękny czas wyjazdów wakacyjnych, odpoczynku od internetu, i to także dotyczy mnie. Mianowicie nie będzie mnie na portalu aż do końca sierpnia - wszystkim życzę fajoskich wakacji :)
  • Gatsby
  • 25/06/2017 15:35
  • Cześć :)
  • wiktoria
  • 25/06/2017 12:09
  • Hej Anielico, głosuj. Też właśnie zagłosowałam, choć udziału tym razem nie brałam:)
  • akacjowa agnes
  • 25/06/2017 12:07
  • Hej, Anioły :) Wpadłam, by zagłosować na Zaśrodkowanie. Ono wciąż we mnie tkwi ;) Wy też, choć rzadko tu już zaglądam. Buziaki :*
  • wiktoria
  • 24/06/2017 22:05
  • Cześć Alka :)
  • alkestis
  • 24/06/2017 21:01
  • Cześć wszystkim :)
Ostatnio widziani
Gości online:30
Najnowszy:Hilleraq9t