Wspólne Opowiadanie

Witam :). Wpadłem na pomysł wspólnego opowiadania. Jestem pewien, że wielu z Was już się w coś takiego bawiła na innych serwisach tego typu. Już na forum umieściłem kilka podstawowych zasad a teraz zapraszam do poczytania oraz przede wszystkim - do pisania:

http://www.cryminals.forall.pl/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=36

MarcinD · 09:03 27.05.2006 · 7 ·
Komentarze
Wiktor Orzel dnia 27.05.2006 09:09
pomysł dobry..dopisze coś później :]
MarcinD dnia 27.05.2006 09:11
No ja mam nadzieję, że więcej osób się w to zaangażuje i faktycznie będzie to NASZE WSPÓLNE opowiadanie ;)
Usunięty dnia 27.05.2006 11:31
szczerze mówiąc to pomysł "nie kończącej się opowieści" jest już nieco zużyty, a główny bohater i świat wokół niego, ktory nam przedstawiłeś nie pociąga mnie na tyle bym się w to zaangażował. nuda. życzę powodzenia i miłej zabawy. ale powiedz, dlaczego akurat Hayabusa? mój znajomy zabił się na tym motocyklu.
MarcinD dnia 27.05.2006 11:35
Dlaczego akurat ten model...?? Bo Hondy wydają mi się zbyt...może ekskluzywne to niezbyt dobrze dobrane słowo, ale chyba wiesz, o co mi chodzi ;). Jasne, że mogłem wybrać jakąś Hondę, ale generalnie bardziej podobają mi się motocykle marki Suzuki. A co do Twojego znajomego...Cóż, przykro mi. :|
Ithilgon dnia 27.05.2006 20:04
Sam pomysł mi się podoba, ale nie jeden bohater i niestety nie ten klimat.. o takich rzeczach mogę czytać, ale pisać.. nie jestem w tym dobry. Wolę fantastykę xP lub przemyślenia.. eh eh
Usunięty dnia 27.05.2006 22:06
ja sam mam Suzuki (DR Se) i o wiele bardzięj wolę tą marke od reszty "japońców".
MarcinD dnia 28.05.2006 10:27
Hmm, ja nie mam motocykla, chciałoby się rzec, że niestety ;) he he...A co do reszty opinii...Zobaczymy, jak będzie, zresztą - można pisać wspólnie kilka tekstów ;)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
mr.odysseus
26/07/2017 01:12
Jedną z żelaznych zasad klasycznych haiku jest brak… »
wiktoria
25/07/2017 23:50
Domofonie, nie wiem czy teraz też ucieszysz się z mojego… »
wiktoria
25/07/2017 23:26
Powiem Ci szczerze Carvedilol, że nie lubię tego typu… »
Toya
25/07/2017 22:49
kamyczku - dobrze odczytałaś. Podmiot ciągle ma wątpliwości… »
chawendyk
25/07/2017 22:35
a inspirowałeś się Closterkeller z 1996 roku? o link… »
kamyczek
25/07/2017 22:34
I odpuść (...) jako i my odpuszczamy... Tytuł skojarzył mi… »
szybki_pisarz
25/07/2017 20:52
Dzięki serdeczne za dobre słowo Purpurze;) »
Pmm
25/07/2017 20:14
Dziękuję wiktoria. Samo życie, dlatego to życie na czasie i… »
Niczyja
25/07/2017 20:03
skroplami, Piękny komentarz:) Tak, życzmy im tego... :)»
wiktoria
25/07/2017 18:37
Kolejny dziś wiersz z motywem śmierci, który czytam. Czyżby… »
wiktoria
25/07/2017 18:06
Alos, ładne obrazy i metaforyka wiersza. Klimat dość ciężki,… »
chawendyk
25/07/2017 17:58
To takie też tu można ???:):):) zaraz się biorę do roboty.… »
zigfi
25/07/2017 16:21
Dziękuję Niczyja :) »
chawendyk
25/07/2017 15:27
Przecież nie ślęczę tak 24h na dobę. Po prostu są czynności… »
Toya
25/07/2017 14:46
No i pięknie. Pozbyłabym się tylko kilku zaimków i… »
ShoutBox
  • chawendyk
  • 25/07/2017 21:53
  • wiecie co...ten portal jest fajniejszy od FB:)
  • Toya
  • 25/07/2017 15:54
  • Myślę, ale nie lubię kiedy jest mi mokro :(
  • pociengiel
  • 25/07/2017 15:35
  • Blisko mnie są wsie / jeszcze niewymarłe / miejscowości, gdzie się dowozi pitną wodę.
  • pociengiel
  • 25/07/2017 15:34
  • Pomyśl, generalnie od kilku lat jeszt susza, poziom wód gruntowych się obniżył. W niektórych rejonach podgórskich niebezpiecznie.
  • Toya
  • 25/07/2017 15:12
  • Woda. Nie ziemia.
  • Toya
  • 25/07/2017 15:11
  • U mnie już nie chłonie. Rozbryzguje się po kolana. Ech:(
  • pociengiel
  • 25/07/2017 14:55
  • u pocięgielka deszczyk ziemia chłonie wodę jak przedwojenny czytelnik *Trędowatą*
  • Toya
  • 25/07/2017 14:41
  • Dzień dobry. Jak to dobrze, że nie jestem pisarzem ;)
  • chawendyk
  • 25/07/2017 14:36
  • Krętacze i krasomówcy lub boją się wypalić z grubej rury bo by mogło albo kogoś mocno zaboleć, albo ktoś mocno by się obraził /np pracodawca lub mecenas/ lub znają moc i wagę swojego słowa...
Ostatnio widziani
Gości online:41
Najnowszy:certyferda
Wspierają nas