Wspólne Opowiadanie

Witam :). Wpadłem na pomysł wspólnego opowiadania. Jestem pewien, że wielu z Was już się w coś takiego bawiła na innych serwisach tego typu. Już na forum umieściłem kilka podstawowych zasad a teraz zapraszam do poczytania oraz przede wszystkim - do pisania:

http://www.cryminals.forall.pl/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=36

MarcinD · 09:03 27.05.2006 · 7 ·
Komentarze
Wiktor Orzel dnia 27.05.2006 09:09
pomysł dobry..dopisze coś później :]
MarcinD dnia 27.05.2006 09:11
No ja mam nadzieję, że więcej osób się w to zaangażuje i faktycznie będzie to NASZE WSPÓLNE opowiadanie ;)
Usunięty dnia 27.05.2006 11:31
szczerze mówiąc to pomysł "nie kończącej się opowieści" jest już nieco zużyty, a główny bohater i świat wokół niego, ktory nam przedstawiłeś nie pociąga mnie na tyle bym się w to zaangażował. nuda. życzę powodzenia i miłej zabawy. ale powiedz, dlaczego akurat Hayabusa? mój znajomy zabił się na tym motocyklu.
MarcinD dnia 27.05.2006 11:35
Dlaczego akurat ten model...?? Bo Hondy wydają mi się zbyt...może ekskluzywne to niezbyt dobrze dobrane słowo, ale chyba wiesz, o co mi chodzi ;). Jasne, że mogłem wybrać jakąś Hondę, ale generalnie bardziej podobają mi się motocykle marki Suzuki. A co do Twojego znajomego...Cóż, przykro mi. :|
Ithilgon dnia 27.05.2006 20:04
Sam pomysł mi się podoba, ale nie jeden bohater i niestety nie ten klimat.. o takich rzeczach mogę czytać, ale pisać.. nie jestem w tym dobry. Wolę fantastykę xP lub przemyślenia.. eh eh
Usunięty dnia 27.05.2006 22:06
ja sam mam Suzuki (DR Se) i o wiele bardzięj wolę tą marke od reszty "japońców".
MarcinD dnia 28.05.2006 10:27
Hmm, ja nie mam motocykla, chciałoby się rzec, że niestety ;) he he...A co do reszty opinii...Zobaczymy, jak będzie, zresztą - można pisać wspólnie kilka tekstów ;)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Infernus
24/09/2017 02:20
A może błąd leży po obu stronach... Napisałaś tekst… »
Silvus
24/09/2017 02:02
Zgodzę się. Jednak idąc podobnym tokiem rozumowania można… »
GreenTeaFan
24/09/2017 00:05
Zacznę od wyjątkowo ważnej dla Ciebie sprawy interpunkcji.… »
Infernus
24/09/2017 00:05
Przez chwilę poczułem się pijany :) napisałeś luźno i… »
Miladora
23/09/2017 23:51
Cała przyjemność po mojej stronie, Kamysiu. :) Uściski.… »
Miladora
23/09/2017 23:48
Niezła opowieść, Hope. I brzmi tak prawdziwie, że zrobiło… »
Esy Floresy
23/09/2017 23:38
Purpur, rzadko bywam w prozie, żeby nie powiedzieć, że… »
Tomasz Kucina
23/09/2017 23:38
Dziękuję, wielka motywacja, asumpt do pracy. Najbardziej… »
kamyczek
23/09/2017 23:04
- ok, Ty tu rządzisz. - jesteś moim niedoścignionym wzorem,… »
Miladora
23/09/2017 23:02
Pomysłowy tytuł z pralką i włoską flagą, a pod nim… »
Miladora
23/09/2017 22:41
Też się nad tym zastanawiałam. :) I trochę mi zeszło,… »
JOLA S.
23/09/2017 22:12
Drogi skroplami, dziękuję za ten mam nadzieję nie ostatni,… »
Miladora
23/09/2017 22:09
Bo lepiej brzmiałoby - stado kawek, które wciąż drą się,… »
Miladora
23/09/2017 22:02
Dziękuję, Tetu - miło Cię zobaczyć ponownie pod wierszem.… »
Miladora
23/09/2017 21:58
Bo byłam jeszcze wtedy piękna i młoda, Lil. ;))) Dzięki,… »
ShoutBox
  • Infernus
  • 24/09/2017 01:52
  • Dzięki Silvus, wzajemnie...
  • Silvus
  • 24/09/2017 01:50
  • Dobrej nocy wam obojgu. I wszystkim pozostałym!
  • Infernus
  • 24/09/2017 01:48
  • No mi jakoś ciężko nawiązać kontakt z użytkownikami, ale... zatem dobranoc :)
  • introwerka
  • 24/09/2017 01:29
  • Oo, strepsils też dobry ;p To cieszę się bardzo, że tak to odbierasz, i tak trzymaj! :) Na dobranoc dla wszystkich nie mogących się zaaklimatyzować: [link] :)
  • Infernus
  • 24/09/2017 01:24
  • Cholineks nein, to z niemiecka, strepsils - ja :) chamstwo można wyczuć od razu, ale póki co nie spotkałem się z tym... opinie jak najbardziej okazały się przydatne...
  • introwerka
  • 24/09/2017 01:22
  • Dzięki serdeczne, Silve. Już mi trochę lepiej.
  • Silvus
  • 24/09/2017 01:16
  • @Werko, zdrowia.
  • introwerka
  • 24/09/2017 01:00
  • życie :) Warto tak potraktować nawet najbardziej "upierdliwą" w naszym odczuciu krytykę, tzn. uczyć się z niej, o ile oczywiście nie przekracza granic chamstwa itp. ;)
  • introwerka
  • 24/09/2017 00:56
  • Dzięki - właśnie się kuruję cholineksem :) Ale serio, myślę, że coś może być w metaforze zimnego prysznicu, czy, powiedzmy, z angielska, takiego showeru, deszczyku, który schładza upał, ale też niesie
  • Infernus
  • 24/09/2017 00:49
  • Miód i ciepła kołdra Ci zostaje :) po pierwszej publikacji pomyslalem, że wszedłem pod zimny... sory już nie przypominam :)
Ostatnio widziani
Gości online:28
Najnowszy:Marquettese4
Wspierają nas