Wspólne Opowiadanie

Witam :). Wpadłem na pomysł wspólnego opowiadania. Jestem pewien, że wielu z Was już się w coś takiego bawiła na innych serwisach tego typu. Już na forum umieściłem kilka podstawowych zasad a teraz zapraszam do poczytania oraz przede wszystkim - do pisania:

http://www.cryminals.forall.pl/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=36

MarcinD · 09:03 27.05.2006 · 7 ·
Komentarze
Sagitarius dnia 27.05.2006 09:09
pomysł dobry..dopisze coś później :]
MarcinD dnia 27.05.2006 09:11
No ja mam nadzieję, że więcej osób się w to zaangażuje i faktycznie będzie to NASZE WSPÓLNE opowiadanie ;)
kleks dnia 27.05.2006 11:31
szczerze mówiąc to pomysł "nie kończącej się opowieści" jest już nieco zużyty, a główny bohater i świat wokół niego, ktory nam przedstawiłeś nie pociąga mnie na tyle bym się w to zaangażował. nuda. życzę powodzenia i miłej zabawy. ale powiedz, dlaczego akurat Hayabusa? mój znajomy zabił się na tym motocyklu.
MarcinD dnia 27.05.2006 11:35
Dlaczego akurat ten model...?? Bo Hondy wydają mi się zbyt...może ekskluzywne to niezbyt dobrze dobrane słowo, ale chyba wiesz, o co mi chodzi ;). Jasne, że mogłem wybrać jakąś Hondę, ale generalnie bardziej podobają mi się motocykle marki Suzuki. A co do Twojego znajomego...Cóż, przykro mi. :|
Ithilgon dnia 27.05.2006 20:04
Sam pomysł mi się podoba, ale nie jeden bohater i niestety nie ten klimat.. o takich rzeczach mogę czytać, ale pisać.. nie jestem w tym dobry. Wolę fantastykę xP lub przemyślenia.. eh eh
kleks dnia 27.05.2006 22:06
ja sam mam Suzuki (DR Se) i o wiele bardzięj wolę tą marke od reszty "japońców".
MarcinD dnia 28.05.2006 10:27
Hmm, ja nie mam motocykla, chciałoby się rzec, że niestety ;) he he...A co do reszty opinii...Zobaczymy, jak będzie, zresztą - można pisać wspólnie kilka tekstów ;)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Procesja
21/02/2017 23:53
Jago, nie wiesz nawet jak mi dodałaś skrzydeł swoim… »
mike17
21/02/2017 22:54
Witaj,Jago, pod tym tekstem o ludzkich wyborach :) Nie były… »
Aronia23
21/02/2017 22:50
Dziękuję, Skroplami. Tych znanych postaci tyle wymieniłam,… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:23
Życie w związku przerasta coraz większą ilosc ludzi.… »
faith
21/02/2017 22:18
Witaj, Krzysztofie, z uwagą przeczytałam Twoje opowiadanie… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:11
Prawdziwy menszczyzna zna słowo: nie. euterpe,… »
Jaga
21/02/2017 22:10
Piękny, poetycki i poruszający tekst! Bardzo się wzruszyłam.… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:03
Tylko mogę przyklasnąć, gdy czytam, iż chciałabys stawac na… »
Antabuss
21/02/2017 21:55
dzięki za uwagi i odzew. pozdrawiam ciepło :) »
Jaga
21/02/2017 21:45
Mike, bardzo miło mnie zaskoczyłeś tym, iż pamiętasz mój… »
Gorgiasz
21/02/2017 21:43
al-szamanka, bardzo dziękuję. »
mike17
21/02/2017 21:38
Witaj, Piotrze, w tej krainie dziwnych uczuć :) Nie lubię… »
Pallas
21/02/2017 21:15
Ciekawy teks jak zawsze. Podoba mi się to przeplatanie z… »
Jaga
21/02/2017 21:10
DoCo, mam Cię w ulubionych, więc czytałam, czytam i czytać… »
Agreolik
21/02/2017 20:55
Droga Aronio, dziękuję za twój wpis. Nie sądziłam, że mój… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
Ostatnio widziani
Gości online:32
Najnowszy:polkertmansa