Wspólne Opowiadanie

Witam :). Wpadłem na pomysł wspólnego opowiadania. Jestem pewien, że wielu z Was już się w coś takiego bawiła na innych serwisach tego typu. Już na forum umieściłem kilka podstawowych zasad a teraz zapraszam do poczytania oraz przede wszystkim - do pisania:

http://www.cryminals.forall.pl/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=36

MarcinD · 09:03 27.05.2006 · 7 ·
Komentarze
Wiktor Orzel dnia 27.05.2006 09:09
pomysł dobry..dopisze coś później :]
MarcinD dnia 27.05.2006 09:11
No ja mam nadzieję, że więcej osób się w to zaangażuje i faktycznie będzie to NASZE WSPÓLNE opowiadanie ;)
Usunięty dnia 27.05.2006 11:31
szczerze mówiąc to pomysł "nie kończącej się opowieści" jest już nieco zużyty, a główny bohater i świat wokół niego, ktory nam przedstawiłeś nie pociąga mnie na tyle bym się w to zaangażował. nuda. życzę powodzenia i miłej zabawy. ale powiedz, dlaczego akurat Hayabusa? mój znajomy zabił się na tym motocyklu.
MarcinD dnia 27.05.2006 11:35
Dlaczego akurat ten model...?? Bo Hondy wydają mi się zbyt...może ekskluzywne to niezbyt dobrze dobrane słowo, ale chyba wiesz, o co mi chodzi ;). Jasne, że mogłem wybrać jakąś Hondę, ale generalnie bardziej podobają mi się motocykle marki Suzuki. A co do Twojego znajomego...Cóż, przykro mi. :|
Ithilgon dnia 27.05.2006 20:04
Sam pomysł mi się podoba, ale nie jeden bohater i niestety nie ten klimat.. o takich rzeczach mogę czytać, ale pisać.. nie jestem w tym dobry. Wolę fantastykę xP lub przemyślenia.. eh eh
Usunięty dnia 27.05.2006 22:06
ja sam mam Suzuki (DR Se) i o wiele bardzięj wolę tą marke od reszty "japońców".
MarcinD dnia 28.05.2006 10:27
Hmm, ja nie mam motocykla, chciałoby się rzec, że niestety ;) he he...A co do reszty opinii...Zobaczymy, jak będzie, zresztą - można pisać wspólnie kilka tekstów ;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Jaga
23/05/2018 23:48
... tytuł przyciąga;) Od czegoś trzeba zacząć.… »
AntoniGrycuk
23/05/2018 23:46
Jago, Podobnie jak Ty, też wolę smutne rzeczy i chyba z… »
AntoniGrycuk
23/05/2018 23:41
Jago, Bardzo dziękuję za czytanie i opinię. I cieszy… »
Jaga
23/05/2018 23:29
Hej:) Tekst nie jest śmieszny za to trzyma w napięciu i… »
Jaga
23/05/2018 23:17
Nie wiem czy współczuć, czy zazdrościć temu… »
Jaga
23/05/2018 21:30
AntoniGrycuk :) z sympatii do Austera już masz u mnie 10… »
Jaga
23/05/2018 21:19
Ty zaliczyłeś notatkę, a ja byłam w kinie ... i naprawdę… »
Kazjuno
23/05/2018 21:13
Bardzo miło mi Aniu, że przeczytałaś, a Twój komplement jest… »
Lilah
23/05/2018 20:38
Dziękuję, Zolu. Pierwszy raz tłumaczyłam akrostych i… »
Niczyja
23/05/2018 19:23
Maczku, jesteś, ponownie :) No jako, że Petersburg… »
Ania_Basnik
23/05/2018 15:43
Kazjuno Kilka razy czytałam ten odcinek, a jakoś zawsze… »
pociengiel
23/05/2018 08:35
Ciekawa nienachalna poezja, nawet niewymagająca… »
allaska
23/05/2018 08:23
Żółć nic więcej. To peel ma problem nie krzywdzący. Niech… »
allaska
23/05/2018 06:20
Dojechałam do początku :) nic ciekawego jednak tu nie… »
allaska
23/05/2018 06:15
Słodkie użalanie, tak to odbieram :) Pozdrawiam »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 23/05/2018 13:20
  • Halo?! Halo?! Czy oddałeś/aś już swój głos na wiersze w zaśrodkowaniu? Nie, to nie odkładaj tego na ostatni moment tylko zrób to teraz ;)
  • mike17
  • 21/05/2018 21:11
  • Aga, gorrrrąco pozdrawiam :)
  • akacjowa agnes
  • 21/05/2018 20:44
  • Głosujcie w Zaśrodkowaniu#28. Nawet ja już to zrobiłam ;) Pozdrawiam
  • Gramofon
  • 21/05/2018 11:19
  • Dzień dobry!
  • Zola111
  • 19/05/2018 22:59
  • Głosujcie na wiersze Zaśrodkowania#28, proszę.
  • Zola111
  • 17/05/2018 21:13
  • A tak, Gramofonie. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona z frekwencji wierszy w Zaśrodkowaniu#28.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:07
  • Jakby co, dajcie znać na PW, prześlę mailem.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:05
  • Uwaga - kryptoreklama!napisałem opowiadanie kryminalne, które zamierzam zgłosić na konkurs, dlatego póki co, nie mogę go umieścić na PP Czy jest ktoś chętny na przeczytanie i wyrażenie opinii?
  • Gramofon
  • 16/05/2018 22:11
  • Tak się bałaś, a jest więcej wierszy niż w poprzedniej edycji :D
Ostatnio widziani
Gości online:6
Najnowszy:Kempneres4
Wspierają nas