Przeprowadzka
Nadszedł kres mozolnego przemeblowania. Wszystko zostało poprawnie przeniesione na nowy znacznie szybszy serwer. Wszystkich użytkowników zapraszam do wzmożonej aktywności, aby z powrotem stworzyć miłą atmosferę, która niestety gdzieś się ulotniła w ostatnich dniach. Uszanowania, Wiktor.

P.S - Pamiętajcie aby podawać wszystkim znajomym nowy adres naszego portalu :P
Sagitarius · 08:33 07.02.2007 · 3 ·
Komentarze
lina_91 dnia 07.02.2007 18:42
Bez obrazy, ale albo to mój komputer szwankuje albo nie wiem co, bo wcale nie jest szybciej... przynajmniej u mnie.
Sagitarius dnia 07.02.2007 20:27
wiesz różnie bywało z prędkością... Chodzi przede wszystkim o dostępność strony a czasami na poprzednim serwerze zdarzały się zwisy na pół dnia.
Sagitarius dnia 08.02.2007 17:50
taka sytuacja się nie powtórzy..bo pisałeś na starym serwerze. Teraz nikt już tam nie ma wstępu.
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
hopeless
28/06/2017 22:32
Niczyja - Dziękuję:) wiktoria - No, no... dzięki za… »
Ania_Basnik
28/06/2017 22:15
Wiersz jest świetnie napisany, tylko przeszkadza mi… »
Ania_Basnik
28/06/2017 22:06
Jolu S. bardzo Ci dziękuję za te piękne słowa :) pozdrawiam… »
oldakowski2013
28/06/2017 21:46
Jestem na Mazurach, mam kłopoty z internetem (pisałem już o… »
purpur
28/06/2017 18:22
Zaglądnąłem już wczoraj, w powyższe, ale jakoś zapomniałem… »
Ekszyn Dupacycki
28/06/2017 16:24
Nie przejmuj się. Jeśli są same negatywne opinie, to zawsze… »
Gymea
28/06/2017 15:21
Ekszyn – mój przyjacielu* Karcę siebie sama i bije głową w… »
Lilah
28/06/2017 15:07
Bardzo dziękuję, Zolu. Miło, że pochwalasz moje wybory.… »
wiktoria
28/06/2017 13:26
Zolu, pesymizm nie istnieje bez optymizmu i optymizm bez… »
kamyczek
28/06/2017 13:16
Zgadzam się z poprzedniczkami, Apisie - świetny tytuł no i… »
introwerka
28/06/2017 12:16
Aniu, dziękuję za bardzo piękne "rozpracowanie"… »
Ania Ostrowska
28/06/2017 11:57
Tak też myślałam :) "wieża z kości słonecznej"… »
introwerka
28/06/2017 11:36
Aniu, miło bardzo Cię gościć :) Dziękuję za bardzo… »
Miladora
28/06/2017 10:24
Cóż, zgadzam się z Ekszynem. Tekst wymaga stylistycznego… »
Vanillivi
28/06/2017 09:48
Widać tu ciekawy potencjał, ale niestety, wkradło się… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 29/06/2017 01:15
  • Głosowanie trwa! Zaśrodkowanie#25 czeka.
  • Zola111
  • 27/06/2017 23:04
  • Czy już wszyscy oddali głosy na wiersze w Zaśrodkowaniu? Nie wszyscy! Czekam.
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 21:54
  • Ja wiem, że jest świetna. Tyle, że dla mnie to oszustwo - tlumaczyć książkę w połowie, nie zamieszczając o tym żadnej informacji. Dostałem ją w prezencie, ale wiem, że sama w sobie nie jest tania.
  • JOLA S.
  • 27/06/2017 21:45
  • Krzysztofie, mam całość po polsku, tyle, że to audiobook. Znakomita rzecz, kiedyś ją też polecałam na PP
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 20:50
  • Dawno nie czułem się tak oszukany. Szkoda, bo pozycja jest naprawdę dobra. Jednak co z tego, skoro nie umiem angielskiego w takim stopniu, by dalej chłonąć z niej wiedzę.
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 20:49
  • No ludzie. Kupiłem poradnik dotyczący pisania pt "Piękny styl" autorstwa Stevena Pinkera. Do połowy po polsku, od połowy do samego końca po angielsku. To jest jakaś śmieszna kpina. Odradzam.
  • Maru
  • 27/06/2017 18:56
  • Od wczoraj nie słucham niczego innego. ^^ [link]
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 16:33
  • Jest takie jedno miejsce w sieci, gdzie po dodaniu słabego wiersza spada na ciebie kilkadziesiąt bluzg. Tacy ci poeci dobroduszni i wrażliwi :)
  • allaska
  • 27/06/2017 16:24
  • Krzysztofie :) gdyby można było zalajkować Twój ostatni wpis na SB, polubiłabym :) Tak niektórzy mieli gehennę, Norwid, Milczewski-Bruno, Stachura, Poświatowska z chorobą serca, sporo ich było
Ostatnio widziani
Gości online:39
Najnowszy:Alsheimeraq4l