Rocznica powstania portalu
Nasz portal ma już okrąglutki rok! Pamiętam dokładnie, kiedy zrodziła się w mojej małej główce myśl, aby stworzyć stronę, gdzie ludzie mogliby publikować własne prace, ale nigdy nie przypuszczałem, że odzew będzie tak duży. Portal ten jest moim osobistym sukcesem. Miło jest patrzeć, kiedy pod danym artykułem nawiązuje się ostra, ale kulturalna wymiana zdań. Zaczynaliśmy od zera. Nie mieliśmy a właściwie nie miałem żadnej rekomendacji aby cokolwiek zdziałać w wielkiej pajęczynie Internetu. A jednak udało się.
Mamy 172 użytkowników, a do tej pory opublikowano niespełna 700 artykułów - czytanych 89604 razy , pod którymi znalazło się ponad 2 tys. komentarzy. Na forum napisano prawie 2 tys. postów, a nasz Shoutbox pęka w szwach - nagromadził ponad 3 tys wypowiedzi :D  

Jednym słowem oby tak dalej i do zobaczenia za rok ;)

Wiktor Orzel · 21:39 05.04.2007 · 6 ·
Komentarze
MarcinD dnia 05.04.2007 22:03
Ach, ach, cudownie, a ja pamiętam chwile kiedy istnienie tegoż miejsca wisiało na włosku i prawie było potraktowane "del". Super, roczek mamy. I mam nadzieję, że będzie więcej, dalej, szybciej... :D.

Sto lat, sto lat, sto lat Portalowi!
beata dnia 05.04.2007 23:21
:No i Szefowi za pomysł i realizację -niech żyje nam!:yes:
Tyler Durden dnia 06.04.2007 22:33
Dokładnie pamiętam początek:) Jestem jednym z pierwszych użytkowników:bigrazz: Dobrze tu wrócić:)
MarcinD dnia 07.04.2007 10:22
A pewnie :). Pamiętam szanownego kolegę :). Dobrze, że jesteś znów z nami... Ja też się ostatnio wziąłem za come back w związku z czym niektórzy autorzy tekstów mogą mnie znielubić za moje złośliwe komentarze, he he ;). Ale cóż, wysyłasz tekst, licz się z krytyką ;).
Tyler Durden dnia 07.04.2007 12:19
Dokładnie:) i weź ją pod uwagę, jeśli jest przydatna. Jak się ktoś boi oceny to niech na blogu publikuje:bigrazz:
MarcinD dnia 07.04.2007 12:21
Właśnie :). Poza tym ja się staram, żeby komentarz, który piszę, o ile nie jest to coś w stylu "wspaniałe, cudowne, och, ach" ;) pomagał autorowi... Zresztą widać to w dwóch moich komentach pod najnowszymi tekstami :D.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
21/05/2018 00:58
Dzięki Mike za tak wspaniały komentarz. To aż niewiarygodne… »
Darcon
20/05/2018 20:48
Dzięki za uwagi, GregoryJ. Tak, wiedźmy nie wszystkim… »
Zola111
20/05/2018 20:31
Lilu, dziękuję Ci bardzo. Pozdrawiam, wdzięcznie się… »
Lilah
20/05/2018 20:09
Przejmujący wiersz, Zolu, i tak pięknie napisany. Łza kręci… »
Lilah
20/05/2018 20:05
Witaj, Julko! Miło Cię znowu czytać. Twój wiersz bardzo mi… »
Florian Konrad
20/05/2018 18:41
za to ty znaczysz wiele, trollu »
mike17
20/05/2018 15:47
Kaz, podoba mi się jak Twoja opowieść prze do przodu jak… »
mike17
20/05/2018 14:21
Kaz chciałem Ci to samo powiedzieć - kontakt z Tobą to coś… »
Darcon
20/05/2018 09:47
Rozumiem przekaz, ale tekst jest zbyt naiwny. Chłopak, który… »
Darcon
20/05/2018 09:35
Krótkie i treściwe, są ciekawe spostrzeżenia, wnioski i… »
Kazjuno
20/05/2018 09:02
Rozmowa z Tobą Mike, to wzniosłe doznanie. Pozostaje mi się… »
allaska
20/05/2018 07:46
Miło mi, że dobra poetka zostawiła ślad pod wierszem.… »
SzalonaJulka
20/05/2018 02:47
O! Trafiło w gust i tematem, i sposobem ujęcia sprawy.… »
SzalonaJulka
20/05/2018 02:35
Bardzo dawno nie było mnie na pp, wszystko trafiało do… »
Niczyja
20/05/2018 01:49
Jak ładnie mnie witasz, Jago :) Dziękuję ślicznie za Twój… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 19/05/2018 22:59
  • Głosujcie na wiersze Zaśrodkowania#28, proszę.
  • Zola111
  • 17/05/2018 21:13
  • A tak, Gramofonie. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona z frekwencji wierszy w Zaśrodkowaniu#28.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:07
  • Jakby co, dajcie znać na PW, prześlę mailem.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:05
  • Uwaga - kryptoreklama!napisałem opowiadanie kryminalne, które zamierzam zgłosić na konkurs, dlatego póki co, nie mogę go umieścić na PP Czy jest ktoś chętny na przeczytanie i wyrażenie opinii?
  • Gramofon
  • 16/05/2018 22:11
  • Tak się bałaś, a jest więcej wierszy niż w poprzedniej edycji :D
  • Zola111
  • 16/05/2018 21:41
  • Teksty Zaśrodkowania#28 są już w głosowaniu! :)
  • Gramofon
  • 16/05/2018 21:12
  • dobry wieczór :p
  • Zola111
  • 15/05/2018 22:00
  • Ostatnie 2 godziny! Zaśrodkowanie czeka!
  • Zola111
  • 15/05/2018 21:02
  • Ostatnie 3 godziny i zamykamy Zaśrodkowanie!
Ostatnio widziani
Gości online:12
Najnowszy:MajorDashiell
Wspierają nas