Rocznica powstania portalu
Nasz portal ma już okrąglutki rok! Pamiętam dokładnie, kiedy zrodziła się w mojej małej główce myśl, aby stworzyć stronę, gdzie ludzie mogliby publikować własne prace, ale nigdy nie przypuszczałem, że odzew będzie tak duży. Portal ten jest moim osobistym sukcesem. Miło jest patrzeć, kiedy pod danym artykułem nawiązuje się ostra, ale kulturalna wymiana zdań. Zaczynaliśmy od zera. Nie mieliśmy a właściwie nie miałem żadnej rekomendacji aby cokolwiek zdziałać w wielkiej pajęczynie Internetu. A jednak udało się.
Mamy 172 użytkowników, a do tej pory opublikowano niespełna 700 artykułów - czytanych 89604 razy , pod którymi znalazło się ponad 2 tys. komentarzy. Na forum napisano prawie 2 tys. postów, a nasz Shoutbox pęka w szwach - nagromadził ponad 3 tys wypowiedzi :D  

Jednym słowem oby tak dalej i do zobaczenia za rok ;)

Sagitarius · 21:39 05.04.2007 · 6 ·
Komentarze
MarcinD dnia 05.04.2007 22:03
Ach, ach, cudownie, a ja pamiętam chwile kiedy istnienie tegoż miejsca wisiało na włosku i prawie było potraktowane "del". Super, roczek mamy. I mam nadzieję, że będzie więcej, dalej, szybciej... :D.

Sto lat, sto lat, sto lat Portalowi!
beata dnia 05.04.2007 23:21
:No i Szefowi za pomysł i realizację -niech żyje nam!:yes:
Tyler Durden dnia 06.04.2007 22:33
Dokładnie pamiętam początek:) Jestem jednym z pierwszych użytkowników:bigrazz: Dobrze tu wrócić:)
MarcinD dnia 07.04.2007 10:22
A pewnie :). Pamiętam szanownego kolegę :). Dobrze, że jesteś znów z nami... Ja też się ostatnio wziąłem za come back w związku z czym niektórzy autorzy tekstów mogą mnie znielubić za moje złośliwe komentarze, he he ;). Ale cóż, wysyłasz tekst, licz się z krytyką ;).
Tyler Durden dnia 07.04.2007 12:19
Dokładnie:) i weź ją pod uwagę, jeśli jest przydatna. Jak się ktoś boi oceny to niech na blogu publikuje:bigrazz:
MarcinD dnia 07.04.2007 12:21
Właśnie :). Poza tym ja się staram, żeby komentarz, który piszę, o ile nie jest to coś w stylu "wspaniałe, cudowne, och, ach" ;) pomagał autorowi... Zresztą widać to w dwóch moich komentach pod najnowszymi tekstami :D.
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Procesja
22/02/2017 09:07
Coraz ciekawiej się robi, atmosfera gęstnieje, ujawnia się… »
Procesja
21/02/2017 23:53
Jago, nie wiesz nawet jak mi dodałaś skrzydeł swoim… »
mike17
21/02/2017 22:54
Witaj,Jago, pod tym tekstem o ludzkich wyborach :) Nie były… »
Aronia23
21/02/2017 22:50
Dziękuję, Skroplami. Tych znanych postaci tyle wymieniłam,… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:23
Życie w związku przerasta coraz większą ilosc ludzi.… »
faith
21/02/2017 22:18
Witaj, Krzysztofie, z uwagą przeczytałam Twoje opowiadanie… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:11
Prawdziwy menszczyzna zna słowo: nie. euterpe,… »
Jaga
21/02/2017 22:10
Piękny, poetycki i poruszający tekst! Bardzo się wzruszyłam.… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:03
Tylko mogę przyklasnąć, gdy czytam, iż chciałabys stawac na… »
Antabuss
21/02/2017 21:55
dzięki za uwagi i odzew. pozdrawiam ciepło :) »
Jaga
21/02/2017 21:45
Mike, bardzo miło mnie zaskoczyłeś tym, iż pamiętasz mój… »
Gorgiasz
21/02/2017 21:43
al-szamanka, bardzo dziękuję. »
mike17
21/02/2017 21:38
Witaj, Piotrze, w tej krainie dziwnych uczuć :) Nie lubię… »
Pallas
21/02/2017 21:15
Ciekawy teks jak zawsze. Podoba mi się to przeplatanie z… »
Jaga
21/02/2017 21:10
DoCo, mam Cię w ulubionych, więc czytałam, czytam i czytać… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
Ostatnio widziani
Gości online:20
Najnowszy:zastepczywroc165