Rocznica powstania portalu
Nasz portal ma już okrąglutki rok! Pamiętam dokładnie, kiedy zrodziła się w mojej małej główce myśl, aby stworzyć stronę, gdzie ludzie mogliby publikować własne prace, ale nigdy nie przypuszczałem, że odzew będzie tak duży. Portal ten jest moim osobistym sukcesem. Miło jest patrzeć, kiedy pod danym artykułem nawiązuje się ostra, ale kulturalna wymiana zdań. Zaczynaliśmy od zera. Nie mieliśmy a właściwie nie miałem żadnej rekomendacji aby cokolwiek zdziałać w wielkiej pajęczynie Internetu. A jednak udało się.
Mamy 172 użytkowników, a do tej pory opublikowano niespełna 700 artykułów - czytanych 89604 razy , pod którymi znalazło się ponad 2 tys. komentarzy. Na forum napisano prawie 2 tys. postów, a nasz Shoutbox pęka w szwach - nagromadził ponad 3 tys wypowiedzi :D  

Jednym słowem oby tak dalej i do zobaczenia za rok ;)

Wiktor Orzel · 21:39 05.04.2007 · 6 ·
Komentarze
MarcinD dnia 05.04.2007 22:03
Ach, ach, cudownie, a ja pamiętam chwile kiedy istnienie tegoż miejsca wisiało na włosku i prawie było potraktowane "del". Super, roczek mamy. I mam nadzieję, że będzie więcej, dalej, szybciej... :D.

Sto lat, sto lat, sto lat Portalowi!
beata dnia 05.04.2007 23:21
:No i Szefowi za pomysł i realizację -niech żyje nam!:yes:
Tyler Durden dnia 06.04.2007 22:33
Dokładnie pamiętam początek:) Jestem jednym z pierwszych użytkowników:bigrazz: Dobrze tu wrócić:)
MarcinD dnia 07.04.2007 10:22
A pewnie :). Pamiętam szanownego kolegę :). Dobrze, że jesteś znów z nami... Ja też się ostatnio wziąłem za come back w związku z czym niektórzy autorzy tekstów mogą mnie znielubić za moje złośliwe komentarze, he he ;). Ale cóż, wysyłasz tekst, licz się z krytyką ;).
Tyler Durden dnia 07.04.2007 12:19
Dokładnie:) i weź ją pod uwagę, jeśli jest przydatna. Jak się ktoś boi oceny to niech na blogu publikuje:bigrazz:
MarcinD dnia 07.04.2007 12:21
Właśnie :). Poza tym ja się staram, żeby komentarz, który piszę, o ile nie jest to coś w stylu "wspaniałe, cudowne, och, ach" ;) pomagał autorowi... Zresztą widać to w dwóch moich komentach pod najnowszymi tekstami :D.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Bernierdh
19/11/2017 02:16
Powiem ci, że mam nieco mieszane uczucia. Wiadomo, że… »
JOLA S.
18/11/2017 22:59
Brawo! Wielkie Dzięki. :) :) :) :) :) »
Jacek Londyn
18/11/2017 22:57
Myślę, że abstrakcji tu nie uświadczy. Przyznaję się co… »
Pulsar
18/11/2017 22:48
Nie mam żadnego wpływu na którą półkę mnie położą. »
hopeless
18/11/2017 22:29
Miladora - - dzięki:) »
hopeless
18/11/2017 22:25
Miladora - i tak zrobię:) »
Miladora
18/11/2017 22:14
Niewiele. ;) Za to wiersz jest całkiem, całkiem. :)»
ajw
18/11/2017 22:08
Dziękuję, Mileno :) »
ajw
18/11/2017 22:08
Bardzo lubię Twoją narrację, która jest zawsze jakimś… »
Dobra Cobra
18/11/2017 22:06
Alesz jak najbardziej rozumiem taki stan w pisarnictwie!… »
Milena1
18/11/2017 22:04
Jest klimat, obrazowanie. Pozdr :) »
Miladora
18/11/2017 22:03
I daj Ci, Boże, zdrowie. :) Dorzuć do kompletu. »
Dobra Cobra
18/11/2017 22:02
Jeśli będą następne - to piękna sprawa! DoCo »
Miladora
18/11/2017 22:00
Ja już w to uwierzyłam. ;) Może tak? Lubię rozbijać… »
Lilah
18/11/2017 21:57
Dzięki, ajw. Altanka jest super. Miło Cię gościć. :) »
ShoutBox
  • Alen Dagam
  • 19/11/2017 00:18
  • Ankiety zakończone! Wyniki na forum. Dziękujemy!
  • Esy Floresy
  • 18/11/2017 23:01
  • Kto żyw nie próżnuje, łapie ankietę i głosuje. :)
  • Alen Dagam
  • 18/11/2017 22:17
  • @mike17 - jutro już będziemy ciszej w SB, sorki za wcinanie się ciągle :/
  • Alen Dagam
  • 18/11/2017 22:15
  • Jeszcze niecałe 2 godziny do zamknięcia ankiety. 1. Nazwa: [link] 2. Kategorie: [link] . Głosujcie!
  • Alen Dagam
  • 18/11/2017 22:06
  • [link] Heh, ucięło cyferki w linku. Ten jest właściwy.
  • Jaga
  • 18/11/2017 21:59
  • Otwiera mi się "Mark Twain, czyli magiczny czar Tomka Sawyera :)"
  • Jaga
  • 18/11/2017 21:57
  • Alen, na pewno chodziło Ci o ten link?http://www.portal-pisarski.pl/forum/temat/342
  • mike17
  • 18/11/2017 21:56
  • GŁOSOWANIE w MUZO WENACH 5 wciąż trwa, zapraszam : A tu konkursowe info : [link]
  • mike17
  • 18/11/2017 21:54
  • No i pozostało nam już tylko 4 dni do zakończenia GŁOSOWANIA. MUZO WENY 5 potrzebują nowych głosów, nowej krwi, więc już dziś nie wahaj się, zagłosuj i wyraź swoją opinię o utworach.
Ostatnio widziani
Gości online:19
Najnowszy:rkpru1282
Wspierają nas