Rocznica powstania portalu
Nasz portal ma już okrąglutki rok! Pamiętam dokładnie, kiedy zrodziła się w mojej małej główce myśl, aby stworzyć stronę, gdzie ludzie mogliby publikować własne prace, ale nigdy nie przypuszczałem, że odzew będzie tak duży. Portal ten jest moim osobistym sukcesem. Miło jest patrzeć, kiedy pod danym artykułem nawiązuje się ostra, ale kulturalna wymiana zdań. Zaczynaliśmy od zera. Nie mieliśmy a właściwie nie miałem żadnej rekomendacji aby cokolwiek zdziałać w wielkiej pajęczynie Internetu. A jednak udało się.
Mamy 172 użytkowników, a do tej pory opublikowano niespełna 700 artykułów - czytanych 89604 razy , pod którymi znalazło się ponad 2 tys. komentarzy. Na forum napisano prawie 2 tys. postów, a nasz Shoutbox pęka w szwach - nagromadził ponad 3 tys wypowiedzi :D  

Jednym słowem oby tak dalej i do zobaczenia za rok ;)

Wiktor Orzel · 21:39 05.04.2007 · 6 ·
Komentarze
MarcinD dnia 05.04.2007 22:03
Ach, ach, cudownie, a ja pamiętam chwile kiedy istnienie tegoż miejsca wisiało na włosku i prawie było potraktowane "del". Super, roczek mamy. I mam nadzieję, że będzie więcej, dalej, szybciej... :D.

Sto lat, sto lat, sto lat Portalowi!
beata dnia 05.04.2007 23:21
:No i Szefowi za pomysł i realizację -niech żyje nam!:yes:
Tyler Durden dnia 06.04.2007 22:33
Dokładnie pamiętam początek:) Jestem jednym z pierwszych użytkowników:bigrazz: Dobrze tu wrócić:)
MarcinD dnia 07.04.2007 10:22
A pewnie :). Pamiętam szanownego kolegę :). Dobrze, że jesteś znów z nami... Ja też się ostatnio wziąłem za come back w związku z czym niektórzy autorzy tekstów mogą mnie znielubić za moje złośliwe komentarze, he he ;). Ale cóż, wysyłasz tekst, licz się z krytyką ;).
Tyler Durden dnia 07.04.2007 12:19
Dokładnie:) i weź ją pod uwagę, jeśli jest przydatna. Jak się ktoś boi oceny to niech na blogu publikuje:bigrazz:
MarcinD dnia 07.04.2007 12:21
Właśnie :). Poza tym ja się staram, żeby komentarz, który piszę, o ile nie jest to coś w stylu "wspaniałe, cudowne, och, ach" ;) pomagał autorowi... Zresztą widać to w dwóch moich komentach pod najnowszymi tekstami :D.
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
wiktoria
21/09/2017 14:09
Introwerko, możliwe, że sytuacja była depresyjna i stąd… »
Nalka31
21/09/2017 13:54
Z racji, że z poprzednich wierszy pamiętam tylko wrażenia i… »
Miladora
21/09/2017 13:53
Jako specjalistka w logice pirotechniczno-użytkowej,… »
Miladora
21/09/2017 13:47
A może: - w eg­zo­tycz­nej ramce – port, gdzie… »
Nalka31
21/09/2017 13:45
Bardzo mnie uśmiechnął ten wiersz już w Altance. Miło, że… »
mike17
21/09/2017 13:41
Jago, dziękuję Ci za tak piękny koment do tej miniatury :)»
Pola Kaj
21/09/2017 13:40
Pięknie się czytało. Melodyjne bardzo. I ta "psia jego… »
Pola Kaj
21/09/2017 13:35
Jestem oczarowana. W życiu nie czytałam czegoś podobnego,… »
Opheliac
21/09/2017 13:31
Werko, dziękuję za rozległy komentarz i przemyślenia, trafne… »
Pola Kaj
21/09/2017 13:27
Dziękuję, Dobra Cobra i szczególnie Tobie, skroplami.… »
Zola111
21/09/2017 13:13
Jako technik materiałów "piro", czyli pirotechnik,… »
Miladora
21/09/2017 11:52
Gdy zacznie brakować mi czasu, dam Ci odpocząć, Hope. :) A… »
Dobra Cobra
21/09/2017 11:23
Określając mój stosunek jako "sól w oku" miałem/am… »
Jacek Londyn
21/09/2017 11:00
Violko, fajnie, że prezentowany przeze mnie humor trafia do… »
JOLA S.
21/09/2017 10:25
Carve, ponownie na jednym wdechu połknąłem Twój uroczy… »
ShoutBox
  • chawendyk
  • 20/09/2017 22:43
  • thx, trzeba za te pisanie się brać poważniej:) ale że mnie zarchiwizowali to już przeszedłem do historii:) mam nadzieję że nazwiska nie zapomnieli wpisać :):):)
  • Silvus
  • 20/09/2017 22:40
  • O, o, pięknie, Chaw.
  • Jaga
  • 20/09/2017 22:35
  • Super! :) Gratuluję!
  • chawendyk
  • 20/09/2017 22:28
  • ha, pierwszy sukces:) mój tekst "Powstanie 1944" jest w czytelni Muzeum Powstania Warszawskiego :)..może ktoś tam sobie poczyta:)
  • akacjowa agnes
  • 20/09/2017 17:29
  • O matulu! Wejdę tu za parę miesięcy i w ogóle portalu nie poznam! :) Widzę, że rewolucję szykujecie :) Pozdrawiam.
  • Tjereszkowa
  • 20/09/2017 15:18
  • Gramofonie... ja mówię o efektach a nie o technicznej stronie, bo na tej się kompletnie nie znam. Natomiast wiem, że cuś takiego jest możebne, bom widziała :D
  • Gramofon
  • 20/09/2017 15:08
  • no taki odrebny uzytkownik co by zbieral wszystkie teksty a potem po ujawnieniu trafial do folderu konkretnego jegomoscia lub jegomosciowej ;]
  • Tjereszkowa
  • 20/09/2017 14:34
  • "anonim" to musiałby być dla systemu odrębny rodzaj użytkownika, żeby nic nie było widać. Inaczej to nie miałoby żadnego sensu.
Ostatnio widziani
Gości online:49
Najnowszy:bcghnbdba2m
Wspierają nas