Nowy wygląd
Zapewne niektórzy z was mocno się zdziwili, a może nawet sprawdzali dwa razy, czy to aby na pewno poprawny adres wklepali w wyszukiwarce... Nowy wygląd strony stał się faktem. Niektórzy mogą być zawiedzeni, drudzy popadną w euforię. Jeśli komuś nowa szata graficzna nie przypadła do gustu, zawsze może zmienić sobie w profilu na starą "skórę" portalu. Zadbałem o to aby portal poprawnie wyświetlał się w obu wersjach.

Dlaczego warto przyzwyczaić się do obecnej wersji? Jest ona według mnie o wiele czytelniejsza, a to jest przecież na portalu pisarskim najważniejsze. Wprowadziłem także kilka modyfikacji (Panel informacyjny - jeszcze nie do końca sprawny). Wkrótce mam zamiar popracować nad wyglądem artykułów, tak aby mogły być jeszcze bardziej czytelne.

Mam nadzieje, że się podoba ;)
Wiktor Orzel · 16:31 08.08.2007 · 4 ·
Komentarze
paniscus dnia 09.08.2007 14:50
Jest dużo jaśniej.
Mnie się tam podoba. Poprzednia wersja też była fajna, ale nie ma to jak urozmaicenie. Fajnie się wkomponował czerwony napis: "Portal pisarski - zdecydowanie(...)" na białym tle.
Brawo Sagitariusie:D
Wiktor Orzel dnia 09.08.2007 15:37
Strona powinna się także nieco szybciej wczytywać. Logo waży mniej (kB), większość wyglądu to styl css a nie obrazki, co powinno na dłuższa metę zaowocować :)
Usunięty dnia 09.08.2007 15:48
Ja się na tym nie znam od strony technicznej ale wygląda fajnie i jest przejrzyste
Satis-Verborum dnia 09.08.2007 19:38
Całkiem Ci wyszło Sagit:D
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
skroplami
23/11/2017 00:31
Nie widzę nic złego, niestety ;(. Styl dopasowany bardzo… »
Nalka31
23/11/2017 00:29
Dodatku miło, że zajrzałeś i spodobała się moja piosenka.… »
stawitzky
23/11/2017 00:05
W końcu dotarłem. No, rozczuliłeś mnie. Nie wiem czy to… »
Miladora
22/11/2017 23:44
Pasja i klimat - dobre połączenie, Hope. :) Mimo że… »
stawitzky
22/11/2017 23:41
Co ja czytam? Co autor miał na myśli? »
Miladora
22/11/2017 23:23
Nie ma mowy - muszą się jeszcze trochę pochichrać! :) »
maak
22/11/2017 23:02
Hej. Może otroczki się troszke pochichrajom... a może nie :) »
Zola111
22/11/2017 22:57
Piknie, Maaku, piknie! Nada się na wirtajki, że hej! »
maak
22/11/2017 22:53
Dziękuję w imieniu chłopaczków :) »
Miladora
22/11/2017 22:45
Tekst po korekcie. Rekomenduję do wirtajek. :) Trudno nie… »
hopeless
22/11/2017 22:31
Miladora - Poprawiłem, ale zdecydowanie łatwiej poprawić… »
Lilah
22/11/2017 22:19
Dziękuję, Milu. Miło mi, pociengiel. W imieniu… »
Lilah
22/11/2017 22:15
Bardzo dziękuję, kamyczku. :) Cieszy Twoja opinia,… »
introwerka
22/11/2017 21:38
Apisie, masz rację, zabrakło mi tu dookreślenia. -… »
Zola111
22/11/2017 21:24
Abisiu, poprawiaj, "nie denerwuj mnie, i już".… »
ShoutBox
  • Miladora
  • 23/11/2017 02:22
  • Do łóżeczka? Razem?! Mrówka z buldogiem?! :))))
  • Miladora
  • 23/11/2017 02:20
  • A nie oblezą mnie mrówki? :)
  • JOLA S.
  • 23/11/2017 02:14
  • Milu, może tak pójdziemy do łóżeczka, popatrz na zegar:)
  • Silvus
  • 22/11/2017 22:27
  • "Baby, be a giant / Let the world be small". Robbie Williams dobrze mówi.
  • Niczyja
  • 22/11/2017 21:45
  • Każdemu czasem zdarza się ten pierwszy raz;) Czytałam i polecam zatem:)
  • mike17
  • 22/11/2017 21:20
  • Kto by pomyślał, że napiszę kiedyś bajkę. A więc zapraszam Was do czytania, komentowania i wyrażania swoich opinii : [link] Przyczłapek czeka :)
  • Alen Dagam
  • 22/11/2017 21:15
  • 21 utworów jest już w kategorii Wirtajki.pl! Wyrażajcie Wasze opinie - i zapytajcie własne lub znajome dzieci, co o nich sądzą! Wybieramy wspólnie najlepsze!
  • maak
  • 22/11/2017 20:44
  • Zapisałem jako txt i wkleiłem do edytora PP. Wygląda OK :)
  • maak
  • 22/11/2017 20:31
  • Opiera się skubany i generuje krzaczki. Może to przez to, że plik został zapisany jako docx.
Ostatnio widziani
Gości online:24
Najnowszy:faulcon4098
Wspierają nas