Nowy wygląd
Zapewne niektórzy z was mocno się zdziwili, a może nawet sprawdzali dwa razy, czy to aby na pewno poprawny adres wklepali w wyszukiwarce... Nowy wygląd strony stał się faktem. Niektórzy mogą być zawiedzeni, drudzy popadną w euforię. Jeśli komuś nowa szata graficzna nie przypadła do gustu, zawsze może zmienić sobie w profilu na starą "skórę" portalu. Zadbałem o to aby portal poprawnie wyświetlał się w obu wersjach.

Dlaczego warto przyzwyczaić się do obecnej wersji? Jest ona według mnie o wiele czytelniejsza, a to jest przecież na portalu pisarskim najważniejsze. Wprowadziłem także kilka modyfikacji (Panel informacyjny - jeszcze nie do końca sprawny). Wkrótce mam zamiar popracować nad wyglądem artykułów, tak aby mogły być jeszcze bardziej czytelne.

Mam nadzieje, że się podoba ;)
Wiktor Orzel · 16:31 08.08.2007 · 4 ·
Komentarze
paniscus dnia 09.08.2007 14:50
Jest dużo jaśniej.
Mnie się tam podoba. Poprzednia wersja też była fajna, ale nie ma to jak urozmaicenie. Fajnie się wkomponował czerwony napis: "Portal pisarski - zdecydowanie(...)" na białym tle.
Brawo Sagitariusie:D
Wiktor Orzel dnia 09.08.2007 15:37
Strona powinna się także nieco szybciej wczytywać. Logo waży mniej (kB), większość wyglądu to styl css a nie obrazki, co powinno na dłuższa metę zaowocować :)
Usunięty dnia 09.08.2007 15:48
Ja się na tym nie znam od strony technicznej ale wygląda fajnie i jest przejrzyste
Satis-Verborum dnia 09.08.2007 19:38
Całkiem Ci wyszło Sagit:D
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
purpur
23/04/2018 13:47
No i ja też wpadłem, ale głownie w tekst :) Generalnie,… »
Jaga
23/04/2018 12:20
Wzruszające...Myślę, że w dużej mierze za sprawą dedykacji,… »
Gramofon
23/04/2018 11:57
Mnie też się podoba, pomysł, bo co do wykonania to można… »
Wiktor Mazurkiewicz
23/04/2018 10:49
adam poeta ano miło mi. Znam życie trochę szerzej niż… »
adam poeta
23/04/2018 10:12
Bóg przychodzi do tych, którzy chcą aby przyszedł ... »
adam poeta
23/04/2018 10:08
"muśnięty tylko" - gra wstępna? »
adam poeta
23/04/2018 10:04
bardzo intrygujący tekst. »
adam poeta
23/04/2018 09:56
intrygujące myśli; wiele można wyczytać. »
Kazjuno
23/04/2018 08:32
Aniu_Baśnik! Bardzo, bardzo Ci dziękuję za komentarz.… »
Wiktor Mazurkiewicz
23/04/2018 08:26
Nie Ty pierwsza i na pewno nie ostatnia; owszem milować… »
allaska
23/04/2018 07:46
"kochaj bliźniego swego jak siebie samego" :)»
GoldKate
22/04/2018 22:04
Witaj Darcon!:) milo Cię gościć w moich skromnych progach.… »
allaska
22/04/2018 22:00
Dla mnie kompletny brak liryki. To zenterowana mini proza w… »
Zola111
22/04/2018 20:56
E tammm, dzięki, że się w ogóle wypowiedziałeś. Pozdrawiam,… »
Zola111
22/04/2018 20:53
Ks-hp, ależ mnie zaskoczyłeś! Brawo! Piękna villanella.… »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 23/04/2018 12:36
  • a ja nie, bo czekam od 6 dni aż moja proza się pokaże i się doczekać nie mogę :(
  • Jaga
  • 23/04/2018 12:22
  • Wręcz przeciwnie. Odnoszę wrażenie, iż większość pisze wiersze i wiersze komentuje:)
  • Gramofon
  • 23/04/2018 10:38
  • Tu już chyba nikt nie pisze wierszy tylko samą proze.
  • Zola111
  • 22/04/2018 23:02
  • piszecie wiersze na Zaśrodkowanie#28?
  • Zola111
  • 18/04/2018 00:24
  • jak tam ramy nowego Zaśrodkowania? Podobają się?
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:24
  • Mój nick to introwerka ;)
  • Szysza
  • 17/04/2018 11:21
  • introwertka, dziękuję bardzo.
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:08
  • Szyszo, wchodzisz w panel "Moje artykuły" pod napisem "Witaj [Twój nick]" po prawej stronie, tam przy każdym artykule masz opcje " Edytuj / Usuń".
Ostatnio widziani
Gości online:15
Najnowszy:gowsejsgn94
Wspierają nas