Zmiany techniczne
Jak większość z was zauważa lub nie, na stronie powoli troszeczkę się zmienia. Od dzisiaj zostały wprowadzone reklamy. Mam nadzieję, że sposób eksponowania i dosyć nieduże rozmiary nie będą przeszkadzać nikomu w surfowaniu po naszym skromnym miejscu. Reklamy były krokiem obowiązkowym, ponieważ ostatnio wzrosły koszta utrzymania serwera, nie wspominając już o kosmicznej cenie za domenę.

Z rzeczy bardziej związanych od strony użytkowej pracujemy nad możliwością edycji własnego artykułu, oraz miejmy nadzieję, niedługo pojawi się rozbudowany panel wraz ze statystykami opublikowanych dzieł. Na łamach tej krótkiej wiadomości pragnę podziękować Maxowi, który służy jako moje zaplecze techniczne i wykonuje dużo bezinteresownej roboty, której ja nie mogę się podjąć ze względu na ograniczenia rozumowe :)
Wiktor Orzel · 19:32 21.04.2008 · 7 ·
Komentarze
Max dnia 21.04.2008 19:48
Oh czuję się wyróżniony. ;> Wolę jak jutro ktoś potrzyma za mnie kciuki podczas egzaminu niż napisze newsa na stronę główną. xD
Usunięty dnia 21.04.2008 19:56
ja potrzymam kciuki:)
Sanepit dnia 21.04.2008 20:58
Max, dziękujemy!
A reklamy i tak mnie się nie podobają.
Caroline dnia 21.04.2008 21:17
Ja potrzymam :p A Ty trzymaj za mnie ;)
A reklamy? są wszedzie wiec sie juz przyzwyczaiłam Sagit ;)
Wiktor Orzel dnia 21.04.2008 22:24
wiadomo, że się nie podobają, ale więcej ich już raczej nie będzie ;d
Afternoon dnia 22.04.2008 10:11
ja tam tych reklam prawie nie zauważam...
Tyler Durden dnia 27.04.2008 14:35
No nie jest tak źle. Ważne, że nie ma ruchomych i nie wyskakują, żeby mnie dobić. Statystyka publikacji może być dobra. Mam nadzieję, że się z tym uda:)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
JOLA S.
20/07/2017 16:23
Kamyczku, to prawdziwa przyjemność gościć Ciebie w moich… »
kamyczek
20/07/2017 16:07
Witaj, Jolu, przeczytałam już wcześniej, ale dopiero teraz… »
kamyczek
20/07/2017 15:18
- no cóż, takie zasady konkursu, ale jeśli spojrzeć na… »
wiktoria
20/07/2017 09:49
Dziękuję Panie Odyseuszu za dobre słowo. Dobrze skrzy Ci się… »
skroplami
20/07/2017 00:06
Autorze, podoba się :). Mnóstwo mądrych i prawdziwych rzeczy… »
skroplami
19/07/2017 23:42
Widoczne ziarenka talentu :). Podlewaj a będzie rosło i… »
wioskowy52
19/07/2017 22:04
na powtórzenie odbyciu odbywał i co się odbywało: staż… »
wioskowy52
19/07/2017 21:20
- czy słowo odwróconą coś wnosi? - na oddziale - raczej… »
Carvedilol
19/07/2017 19:55
Taki zabieg widziałem już kilkakrotnie zastosowany, czyli… »
wioskowy52
19/07/2017 18:49
Jak ma być w trzeciej osobie, to niech nie będzie: Opo­wiem… »
al-szamanka
19/07/2017 18:42
Mistrz w nowej odsłonie! Myślałam, że już mnie niczym nie… »
thaga
19/07/2017 18:28
Wydawało mi się, że ten aspekt wypada, a wręcz trzeba… »
Carvedilol
19/07/2017 18:22
Dzięki wioskowy, jeszcze ze trzy, cztery korekty i może… »
wioskowy52
19/07/2017 17:36
"Proszę!" Według mnie, brak konsekwencji.… »
Carvedilol
19/07/2017 16:47
Poprawiłem wszystkie fragmenty mojego najdłuższego… »
ShoutBox
  • Silvus
  • 20/07/2017 12:49
  • Słucham?
  • Zachary Ann
  • 20/07/2017 10:12
  • Dzień dobry. Widzę, że nawet Silve jeszcze żyje.
  • mr.odysseus
  • 19/07/2017 22:19
  • Tak niestety łatwiej dla naszych szympansich móżdżków :)
  • ewa2000
  • 19/07/2017 21:21
  • dlaczego tacy jesteśmy brak mi ogłady brak zrozumienia łatwo jest oceniać homoseksualista transseksualista czarny,żółty nie zna się na polityce nie zna religi a chodzi do kościoła ateista brzydaka, gł
  • Krzysztof Konrad
  • 19/07/2017 19:49
  • Jak oglądam ukrytą prawdę, to czuję, że moje opowieści są genialne :D
  • Silvus
  • 19/07/2017 19:33
  • Cieszę się, Krzysztofie, że jest lepiej.
  • Procesja
  • 19/07/2017 19:29
  • Wolałabym napisać sto dobrych, przynajmniej przez całe życie miałabym pracę i nie popadłabym w smutne przeświadczenie, że niczego równie genialnego już nie stworzę ;)
  • Gramofon
  • 19/07/2017 19:16
  • Książka genialnie warsztatowo to nie to samo co genialna książka.
  • Gramofon
  • 19/07/2017 19:14
  • Nie o to pytałem.
  • Krzysztof Konrad
  • 19/07/2017 19:09
  • Do tego dążę. Najgorsze, Gramofonie, jest to, że gdy poziom warsztatu rośnie, to w oczach takiego twórcy maleje poziom jego tekstu z czasu, gdy poziom był słabszy. To męczące
Ostatnio widziani
Gości online:51
Najnowszy:Pofdkowka
Wspierają nas