Zmiany techniczne
Jak większość z was zauważa lub nie, na stronie powoli troszeczkę się zmienia. Od dzisiaj zostały wprowadzone reklamy. Mam nadzieję, że sposób eksponowania i dosyć nieduże rozmiary nie będą przeszkadzać nikomu w surfowaniu po naszym skromnym miejscu. Reklamy były krokiem obowiązkowym, ponieważ ostatnio wzrosły koszta utrzymania serwera, nie wspominając już o kosmicznej cenie za domenę.

Z rzeczy bardziej związanych od strony użytkowej pracujemy nad możliwością edycji własnego artykułu, oraz miejmy nadzieję, niedługo pojawi się rozbudowany panel wraz ze statystykami opublikowanych dzieł. Na łamach tej krótkiej wiadomości pragnę podziękować Maxowi, który służy jako moje zaplecze techniczne i wykonuje dużo bezinteresownej roboty, której ja nie mogę się podjąć ze względu na ograniczenia rozumowe :)
Sagitarius · 19:32 21.04.2008 · 7 ·
Komentarze
Max dnia 21.04.2008 19:48
Oh czuję się wyróżniony. ;> Wolę jak jutro ktoś potrzyma za mnie kciuki podczas egzaminu niż napisze newsa na stronę główną. xD
Usunięty dnia 21.04.2008 19:56
ja potrzymam kciuki:)
Sanepit dnia 21.04.2008 20:58
Max, dziękujemy!
A reklamy i tak mnie się nie podobają.
Caroline dnia 21.04.2008 21:17
Ja potrzymam :p A Ty trzymaj za mnie ;)
A reklamy? są wszedzie wiec sie juz przyzwyczaiłam Sagit ;)
Sagitarius dnia 21.04.2008 22:24
wiadomo, że się nie podobają, ale więcej ich już raczej nie będzie ;d
Afternoon dnia 22.04.2008 10:11
ja tam tych reklam prawie nie zauważam...
Tyler Durden dnia 27.04.2008 14:35
No nie jest tak źle. Ważne, że nie ma ruchomych i nie wyskakują, żeby mnie dobić. Statystyka publikacji może być dobra. Mam nadzieję, że się z tym uda:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Aronia23
26/03/2017 23:43
Maurycy, śliczną baśń ułożyłeś. Podałeś pierwsze nuty, ja… »
alos
26/03/2017 23:35
Nie znam się za bardzo na villanellach. Może rzeczywiście… »
bruliben
26/03/2017 23:33
Ta rozciągnięta wersja rzeczywiście zadziałała. Zagęściła… »
alos
26/03/2017 23:29
Elegancko, sięgnęłaś Introwertko do źródeł piękna, skrytego… »
alos
26/03/2017 23:23
Ładny wiersz, ale w drugiej cząstce jest jakiś nadmiar, to… »
alos
26/03/2017 23:14
Dzięki za podzielenie się ciekawymi refleksjami. Pozdrawiam… »
Niczyja
26/03/2017 22:36
Piękny wiersz, hopeless:) Nic więcej nie chcę i nie muszę… »
gabi
26/03/2017 22:12
No cóż – masz prawo do wyrażenia swojego zdania. Polemikę z… »
Opheliac
26/03/2017 21:28
Zgodzę się zdecydowanie z Wiktorią. Przyznam, że nawet… »
Opheliac
26/03/2017 21:12
Hope, jak zwykle z dużą przyjemnością czytam i odbieram Twój… »
Opheliac
26/03/2017 21:00
Oj, bliski Ci jest motyw lata, ale to dobrze, bo to bardzo… »
Opheliac
26/03/2017 20:53
A u mnie z kolei czcionka jest nienaturalnie duża, hm ;)»
aleksander81
26/03/2017 20:21
Miałem napisać już wczoraj, ale niestety nie znalazłem czasu… »
KoRd
26/03/2017 20:00
Dzięki za komentarz :O Z tej " historyjki" to… »
Jacek Podgorski
26/03/2017 19:50
Jej, jaki to ciepły i silny wiersz! »
ShoutBox
  • wiktoria
  • 26/03/2017 23:50
  • A ja właśnie przeczytałam, ze to fake news i Tina żyje. Ostatnio tez czytałam o śmierci Wojewódzkiego, ktory ma sie całkiem dobrze. Moze lepiej nie wierzyć tak szybko we wszystko co piszą w sieci?
  • Niczyja
  • 26/03/2017 22:18
  • Dziś, co ja robiłam dziś ok 19? Nie pamiętam. Dlaczego najważniejsi, najlepsi odchodzą? Leonard, Michael, teraz Tina. Po nich będą płakać miliony. Już płaczą. Kap, kap, kap...
  • Aronia23
  • 26/03/2017 22:11
  • Miała wylew, od paru dni była w szpitalu - lekarze naprawdę robili wszystko, aby Ją uratować. Niestety. Zmarła ok 19: 00, naszego czasu. Takie Niczyjko jest życie. Kogosie w drodze. Hej
  • Niczyja
  • 26/03/2017 21:58
  • Naprawdę? Bardzo ją lubiłam, zawsze. Wielka szkoda... [link]
  • Aronia23
  • 26/03/2017 21:20
  • Tina Turner nie żyje. Dla mnie zawsze będzie ikoną muzyki, czarodziejskiego głosu. Spoczywaj w spokoju, Tino.
  • mike17
  • 26/03/2017 20:21
  • No to powoli transferuję się na meczyk. Mam nadzieję, że nie będzie lipy :)
  • gabi
  • 26/03/2017 17:08
  • dziękuję Aronio za smacznego ale przede wszystkim za pomoc - udało się wkleić!!!
  • Aronia23
  • 26/03/2017 13:33
  • Smacznego Koleżanki. Przypomniało mi się przedszkole:hi, hi. "Mam 3 latka, 3 i pół, sięgam głową ponad stół. Mam fartuszek z muchomorkiem.Do przedszkola chodzę z workiem. SZybko zjadam z talerzyka.."
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:kertynager4