Zmiany techniczne
Jak większość z was zauważa lub nie, na stronie powoli troszeczkę się zmienia. Od dzisiaj zostały wprowadzone reklamy. Mam nadzieję, że sposób eksponowania i dosyć nieduże rozmiary nie będą przeszkadzać nikomu w surfowaniu po naszym skromnym miejscu. Reklamy były krokiem obowiązkowym, ponieważ ostatnio wzrosły koszta utrzymania serwera, nie wspominając już o kosmicznej cenie za domenę.

Z rzeczy bardziej związanych od strony użytkowej pracujemy nad możliwością edycji własnego artykułu, oraz miejmy nadzieję, niedługo pojawi się rozbudowany panel wraz ze statystykami opublikowanych dzieł. Na łamach tej krótkiej wiadomości pragnę podziękować Maxowi, który służy jako moje zaplecze techniczne i wykonuje dużo bezinteresownej roboty, której ja nie mogę się podjąć ze względu na ograniczenia rozumowe :)
Wiktor Orzel · 19:32 21.04.2008 · 7 ·
Komentarze
Max dnia 21.04.2008 19:48
Oh czuję się wyróżniony. ;> Wolę jak jutro ktoś potrzyma za mnie kciuki podczas egzaminu niż napisze newsa na stronę główną. xD
Usunięty dnia 21.04.2008 19:56
ja potrzymam kciuki:)
Sanepit dnia 21.04.2008 20:58
Max, dziękujemy!
A reklamy i tak mnie się nie podobają.
Caroline dnia 21.04.2008 21:17
Ja potrzymam :p A Ty trzymaj za mnie ;)
A reklamy? są wszedzie wiec sie juz przyzwyczaiłam Sagit ;)
Wiktor Orzel dnia 21.04.2008 22:24
wiadomo, że się nie podobają, ale więcej ich już raczej nie będzie ;d
Afternoon dnia 22.04.2008 10:11
ja tam tych reklam prawie nie zauważam...
Tyler Durden dnia 27.04.2008 14:35
No nie jest tak źle. Ważne, że nie ma ruchomych i nie wyskakują, żeby mnie dobić. Statystyka publikacji może być dobra. Mam nadzieję, że się z tym uda:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Darcon
22/04/2018 12:10
Jestem Darcon, nie mam nic wspólnego z siłami ciemności. ;)»
AntoniGrycuk
22/04/2018 11:44
Dziękuję Ci, Darkonie, za opinię. Na swoją obronę powiem, że… »
Ania_Basnik
22/04/2018 11:31
Bardzo ciekawie w tym odcinku!Troszkę na początku zatrzymały… »
Ania_Basnik
22/04/2018 11:04
Podoba mi się Twój wiersz. Tytułem nawiązujesz do słynnego… »
Darcon
22/04/2018 10:49
Widzisz, Antoni, to jest całkiem dobre, naprawdę. Możliwe,… »
clockworklukis
22/04/2018 10:39
Dziękuję za komentarze, miło, że wstępujecie i czytacie.… »
Darcon
22/04/2018 10:25
Bardzo, bardzo, GoldKate. Zadziwiająco dużo informacji… »
Alen Dagam
22/04/2018 01:39
Utwór został wybrany przez komisję do umieszczenia na… »
pociengiel
22/04/2018 01:38
Kiedyś bym to skusrsywił. Teraz unikam podobnych zapożyczeń.… »
Alen Dagam
22/04/2018 01:29
Utwór został wybrany przez komisję do umieszczenia na… »
Alen Dagam
22/04/2018 01:16
Utwór został wybrany przez komisję do umieszczenia na… »
Alen Dagam
22/04/2018 01:06
Utwór został wybrany przez komisję do umieszczenia na… »
Alen Dagam
22/04/2018 00:48
Utwór został wybrany przez komisję do umieszczenia na… »
Alen Dagam
22/04/2018 00:35
Utwór został wybrany przez komisję do umieszczenia na… »
Zola111
22/04/2018 00:30
Pocienglu, brawo, gratuluję znajomości lektur do matury.… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 18/04/2018 00:24
  • jak tam ramy nowego Zaśrodkowania? Podobają się?
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:24
  • Mój nick to introwerka ;)
  • Szysza
  • 17/04/2018 11:21
  • introwertka, dziękuję bardzo.
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:08
  • Szyszo, wchodzisz w panel "Moje artykuły" pod napisem "Witaj [Twój nick]" po prawej stronie, tam przy każdym artykule masz opcje " Edytuj / Usuń".
  • Szysza
  • 17/04/2018 10:40
  • kochani jak usuwa się zamieszczony tekst?
  • Zola111
  • 16/04/2018 23:33
  • jskslg - nie! Pojedyncze frazy, zazwyczaj pointę, jednak całych własnych wierszy - nie. Innych autorów - owszem, i to wiele.
  • jskslg
  • 16/04/2018 22:32
  • pamiętacie na pamięć wasze teksty?
  • ajw
  • 16/04/2018 14:03
  • Rzeczywiście, brzmi prawie jak Jaromir :)
Ostatnio widziani
Gości online:19
Najnowszy:Wilkowyjej72sd
Wspierają nas