Zmiany techniczne
Jak większość z was zauważa lub nie, na stronie powoli troszeczkę się zmienia. Od dzisiaj zostały wprowadzone reklamy. Mam nadzieję, że sposób eksponowania i dosyć nieduże rozmiary nie będą przeszkadzać nikomu w surfowaniu po naszym skromnym miejscu. Reklamy były krokiem obowiązkowym, ponieważ ostatnio wzrosły koszta utrzymania serwera, nie wspominając już o kosmicznej cenie za domenę.

Z rzeczy bardziej związanych od strony użytkowej pracujemy nad możliwością edycji własnego artykułu, oraz miejmy nadzieję, niedługo pojawi się rozbudowany panel wraz ze statystykami opublikowanych dzieł. Na łamach tej krótkiej wiadomości pragnę podziękować Maxowi, który służy jako moje zaplecze techniczne i wykonuje dużo bezinteresownej roboty, której ja nie mogę się podjąć ze względu na ograniczenia rozumowe :)
Sagitarius · 19:32 21.04.2008 · 7 ·
Komentarze
Max dnia 21.04.2008 19:48
Oh czuję się wyróżniony. ;> Wolę jak jutro ktoś potrzyma za mnie kciuki podczas egzaminu niż napisze newsa na stronę główną. xD
Usunięty dnia 21.04.2008 19:56
ja potrzymam kciuki:)
Sanepit dnia 21.04.2008 20:58
Max, dziękujemy!
A reklamy i tak mnie się nie podobają.
Caroline dnia 21.04.2008 21:17
Ja potrzymam :p A Ty trzymaj za mnie ;)
A reklamy? są wszedzie wiec sie juz przyzwyczaiłam Sagit ;)
Sagitarius dnia 21.04.2008 22:24
wiadomo, że się nie podobają, ale więcej ich już raczej nie będzie ;d
Afternoon dnia 22.04.2008 10:11
ja tam tych reklam prawie nie zauważam...
Tyler Durden dnia 27.04.2008 14:35
No nie jest tak źle. Ważne, że nie ma ruchomych i nie wyskakują, żeby mnie dobić. Statystyka publikacji może być dobra. Mam nadzieję, że się z tym uda:)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Procesja
21/02/2017 23:53
Jago, nie wiesz nawet jak mi dodałaś skrzydeł swoim… »
mike17
21/02/2017 22:54
Witaj,Jago, pod tym tekstem o ludzkich wyborach :) Nie były… »
Aronia23
21/02/2017 22:50
Dziękuję, Skroplami. Tych znanych postaci tyle wymieniłam,… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:23
Życie w związku przerasta coraz większą ilosc ludzi.… »
faith
21/02/2017 22:18
Witaj, Krzysztofie, z uwagą przeczytałam Twoje opowiadanie… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:11
Prawdziwy menszczyzna zna słowo: nie. euterpe,… »
Jaga
21/02/2017 22:10
Piękny, poetycki i poruszający tekst! Bardzo się wzruszyłam.… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:03
Tylko mogę przyklasnąć, gdy czytam, iż chciałabys stawac na… »
Antabuss
21/02/2017 21:55
dzięki za uwagi i odzew. pozdrawiam ciepło :) »
Jaga
21/02/2017 21:45
Mike, bardzo miło mnie zaskoczyłeś tym, iż pamiętasz mój… »
Gorgiasz
21/02/2017 21:43
al-szamanka, bardzo dziękuję. »
mike17
21/02/2017 21:38
Witaj, Piotrze, w tej krainie dziwnych uczuć :) Nie lubię… »
Pallas
21/02/2017 21:15
Ciekawy teks jak zawsze. Podoba mi się to przeplatanie z… »
Jaga
21/02/2017 21:10
DoCo, mam Cię w ulubionych, więc czytałam, czytam i czytać… »
Agreolik
21/02/2017 20:55
Droga Aronio, dziękuję za twój wpis. Nie sądziłam, że mój… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
Ostatnio widziani
Gości online:33
Najnowszy:polkertmansa