Zmiany techniczne
Jak większość z was zauważa lub nie, na stronie powoli troszeczkę się zmienia. Od dzisiaj zostały wprowadzone reklamy. Mam nadzieję, że sposób eksponowania i dosyć nieduże rozmiary nie będą przeszkadzać nikomu w surfowaniu po naszym skromnym miejscu. Reklamy były krokiem obowiązkowym, ponieważ ostatnio wzrosły koszta utrzymania serwera, nie wspominając już o kosmicznej cenie za domenę.

Z rzeczy bardziej związanych od strony użytkowej pracujemy nad możliwością edycji własnego artykułu, oraz miejmy nadzieję, niedługo pojawi się rozbudowany panel wraz ze statystykami opublikowanych dzieł. Na łamach tej krótkiej wiadomości pragnę podziękować Maxowi, który służy jako moje zaplecze techniczne i wykonuje dużo bezinteresownej roboty, której ja nie mogę się podjąć ze względu na ograniczenia rozumowe :)
Wiktor Orzel · 19:32 21.04.2008 · 7 ·
Komentarze
Max dnia 21.04.2008 19:48
Oh czuję się wyróżniony. ;> Wolę jak jutro ktoś potrzyma za mnie kciuki podczas egzaminu niż napisze newsa na stronę główną. xD
Usunięty dnia 21.04.2008 19:56
ja potrzymam kciuki:)
Sanepit dnia 21.04.2008 20:58
Max, dziękujemy!
A reklamy i tak mnie się nie podobają.
Caroline dnia 21.04.2008 21:17
Ja potrzymam :p A Ty trzymaj za mnie ;)
A reklamy? są wszedzie wiec sie juz przyzwyczaiłam Sagit ;)
Wiktor Orzel dnia 21.04.2008 22:24
wiadomo, że się nie podobają, ale więcej ich już raczej nie będzie ;d
Afternoon dnia 22.04.2008 10:11
ja tam tych reklam prawie nie zauważam...
Tyler Durden dnia 27.04.2008 14:35
No nie jest tak źle. Ważne, że nie ma ruchomych i nie wyskakują, żeby mnie dobić. Statystyka publikacji może być dobra. Mam nadzieję, że się z tym uda:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Silvus
20/01/2018 14:16
Czyli chodzi ci "wieki"="przez wieki"?… »
Arrora
20/01/2018 13:59
Tam jest napisane "wieki", wszystko w porządku:… »
Lilah
20/01/2018 13:56
Dziękuję, Milu, zmieniam. Serdeczności :) »
Krzysztof Konrad
20/01/2018 13:05
Dzięki, Darcon. Aktualnie pracuję nad logiką w pisaniu. Nie… »
Darcon
20/01/2018 12:44
Widzę małą zniżkę formy, postaram się wrócić i przytoczyć… »
Darcon
20/01/2018 12:43
Jest lepiej, Konradzie. Jednak nadal w dynamicznych akcjach… »
Silvus
20/01/2018 12:35
Jeszcze wielki kurz został do poprawy. "jest… »
skroplami
20/01/2018 12:13
No tak, odpowiedzi autorki "lepsze" od tekstu ;).… »
Miladora
20/01/2018 11:47
"Dobrem" brzmi dobrze, Lil. :) »
Arrora
20/01/2018 11:44
Witaj Silvus, Bardzo dziękuję za uwagi, narobiłam tutaj… »
skroplami
20/01/2018 10:58
Ma w sobie mroźną tajemnicę, którą odczuwa bohater, i która… »
Felicjanna
20/01/2018 10:05
No nie wiem, ja odniosłam wrażenie, że ironizujesz i… »
skroplami
20/01/2018 09:56
Będzie na raz po pierwsza i na dwa po drugie ;). Po… »
Lilah
20/01/2018 09:43
Zapraszam do posłuchania:… »
dodatek111
20/01/2018 09:32
Zrobione, jeszcze raz dziękuję Milu:) »
ShoutBox
  • trawa1965
  • 20/01/2018 12:47
  • Ale przedtem była krew, pot i łzy...
  • Krzysztof Konrad
  • 20/01/2018 08:04
  • Z tego co widzę, osiagasz więcej niż większość osób z takiego dpsu, radzisz sobie, można wręcz powiedzieć, że jesteś tam ewenementem. Dlaczego mieliby nie pomóc?
  • Silvus
  • 19/01/2018 23:08
  • @Trawo, @Mike to chyba mówił trochę do mnie. :)
  • trawa1965
  • 19/01/2018 22:17
  • Dlaczego ma być inaczej? Przecież czytujesz moje utwory. Do wszystkiego doszedłem ciężką i uczciwą pracą. Oczywiście, posiadam kilka opcji na przepustkę.
  • mike17
  • 19/01/2018 19:51
  • Jeśli masz dobry towar, to go opchniesz bez picu.
  • Silvus
  • 19/01/2018 19:45
  • @Mike, spokojnie. Niektórzy decydenci potrzebują więcej czasu, żeby przemyśleć i się zgodzić.
  • mike17
  • 19/01/2018 19:42
  • Jarek, jak postawisz sprawę na ostrzu noża, to wygrasz :)
  • Silvus
  • 19/01/2018 19:17
  • Na pewno się da. Przy odrobinie dobrej ludzkiej woli!
Ostatnio widziani
Gości online:15
Najnowszy:Chiarose5y
Wspierają nas